Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Nepromarněná šance
- Kanec
- Monolog svůdníka
- Láska bez cenzury
- Moje sexuální profesorka
- Podařená schůzka
- Divadelní rychlovka
- Nezraňující polygamie
Vloženo: 21. 4. 2012
Dva výstřiky
Libor držel Helenu za prsa a zezadu ji objímal. Celým tělem se k němu tiskla a velice pomalu se pohybovala v bocích. Byl to jakýsi lascivní klidný tanec, který ale vytvářel mezi jejich těly neuvěřitelně silné elektrické jiskření. Svým zadečkem se totiž Helena naprosto cíleně třela přímo o Liborův poklopec, který už nějakou chvíli hrozil tím, že tím obrovským tlakem praskne. Helena moc dobře věděla, jak moc Liborovi stojí péro; dával jí to najevo každým přerývaným nádechem, každým hladovým kousnutím do ucha a hlavně tou eskalující masáží prsou.
Byli pořád oba oblečení, ale bylo jasné, že už to moc dlouho nevydrží. A taky že ne. Libor Helenu prudce otočil a rychlým pohybem jí přetáhl tričko přes hlavu. Začali se vášnivě líbat a přitom jí rozepínal podprsenku. Měl v tom už dlouholetou praxi, takže stačilo jen správně zatáhnout za háčky a už ten kousek prádla šel dolů. Odhodil její podprsenku stranou a vzal do dlaně její prsa. Mezi prsty začal otáček jejími bradavkami, jako by to byly knoflíky od rádia. Helena současně zručně rozepnula zip od jeho kalhot a začala mu hladit obnažený penis. Rychle se oba svlékli.
Libor si Helenu naaranžoval na gauč do takové polohy, kdy napůl seděla a napůl ležela; držel ji za kotníky a zvedal jí nohy velice vysoko. Takhle do ní rychle svým k prasknutí napjatým údem vstoupil – péro mu vjelo do její kundy jako namaštěné olejem a prudce se zarazilo o její dno. Helena vykřikla rozkoší a hlava se jí sama od sebe zvrátila dozadu. Libor ji začal obdělávat jako divoká bestie a jeho čurák se v ní pohyboval jako dobře promazaný píst. Souložil s takovým rozmachem, že jeho koule hlasitě pleskaly o Heleninu hrázku a staženou prdelku. Pak pustil Heleniny kotníky a znovu jí rukama začal mačkat prsa. Vždycky ho ty její melouny naprosto fascinovaly a rád je trýznil, rád jí lízal bradavky a kousal ji do nich.
A Helena z toho naprosto šílela, častokrát ho v rámci hrátek na kolenou prosila, aby jí koziska pěkně zvalchoval. Pustil se do toho i teď a Helena se pod ním doslova zuřivě svíjela, přirážela pánví jako divá a za okamžik vybuchla v silném orgasmu. Libor se v tu chvíli cítil jako král, protože se mu několikrát svěřila, že on je první milenec, který ji dokázal takhle pořádně udělat. Ani po odeznění jejího prvního vrcholu nepřestal v jejím trýznění, do bradavek ji štípal a kroutil jimi, až pištěla. Helena celou dobu lapala po dechu a ječela jako siréna.
Po chvilce se její ječení ale změnilo v prosebné steny a pořád dokola opakovala: Libore, prosímtě, na chvilku mě nech, já potřebuju děsně na záchod. Libor se jen smál, doslova ďábelsky, a naprosto ignoroval její odpor. Mrdal ji stále rychleji a rychleji a pod rukou doslova cítil, jak má plný měchýř. Ona najednou vyjekla úplně jinak než doteď. Libor rychle vytáhl ptáka z její kundy a zadíval se jí mezi roztažené nohy – vzápětí jí odtamtud začal stříkat silný proud moči. Už to nemohla zadržet, teď se jí postupně ulevovalo a zároveň to byl tak silný pocit, že u toho dostala další orgasmus. Moč stékala po pohovce dolů (naštěstí ten gauč byl z nějakého moderního omyvatelného materiálu) až na parkety. Libor přiložil svůj žalud k její kundičce a střídavě zajížděl dovnitř a honil si ocas rukou.
Teplá moč mu omývala žalud i celý klacek, Libor si několikrát rychle přetáhl předkožku přes žalud a pak stříkal taky. Zařval u toho jako lev a jeho mrdka dopadala na Heleninu vyšpulenou kundičku, zadeček a stehna. Vyvrcholení obou odeznělo současně a Helena oddechovala zároveň úlevně i vyčerpaně a trochu se styděla za tu spoušť, co tady nadělala. Liborovi to však připadalo jako ta nejlepší šukanice na světě.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Diskotéka
13. 9. 2009Dejv![]() | Ženil jsem se ve svých 21 letech, protože Blanka byla těhotná a vzal bych si jí i kdyby nebyla, protože jsem jí miloval. A miluju stále i když vím, že jí šoustá náš soused Jarda. Bohužel já musím vydělávat prachy na hypotéky, takže doma trávím stále méně a méně času. Když se Blanka před dvěma roky rozhodla, že by ráda otevřela penzion na Šumavě, vyhověl jsem jí i když to znamenalo, že se budeme vidět... celá povídka... |
Irena
16. 2. 2006Neznámý autor![]() | Nevím jestli se vám už taky někdy stalo,že jste dostali chuˇt na sex v nevhodnou dobu a na nepravém místě. Není to tak dávno co mně přišla do obchodu vyzvednout Irena.Zatáhl jsem roletu a vtom to na mně přišlo. Stoupl jsem si za ní a vzal jsem jí kolem pas. Musím Tě mít hned teď a tady, pomyslel jsem si a začal jí rozepínat halenku. |
Na chatě
30. 11. 2019Stalinka![]() | Na tu zpropadenou chatu, jsem neměla jezdit! Co teď? Na koho ukázat, že právě on…? A jak to říct našim, že jejich hodná a vždy slušná dcerunka… Nevěřícně jsem hleděla na ty dva modré proužky a v hlavě mi jel příběh, který se udál před dvěma měsíci a který mne teď dostihl…
„Nazdar Jarko, nechceš s náma na chatu?” přitočil se ke mně Milan o přestávce.
„Pche!” trhla jsem odmítavě rameny, „a kam?” zeptala... celá povídka... |
Spolužákova matinka
4. 12. 2011Neznámý autor![]() | Vlastně jsem se nemohl nijak bránit. Řekla, šeptala mi do ucha, za které mě přitom držela zuby, ze mě naučí něco, co jsem ještě nikdy nezažil, že mi ukáže, co to znamená dostat se na samotný vrchol extáze, že díky ní už budu později umět uspokojit každou ženu, kterou si zamanu. |