Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Obchoďák
- Johanka z parku
- Přírodní sex
- Sladké hrátky
- Kalhotky
- Zdravotnický kurz
- Kundu si uplácám, kde chci
- Šéfka k omrdání
Vloženo: 29. 7. 2009
Dochucovadlo
V telce dávali trojku Terminátora a ségra si zrovna na dnešek musí pozvat kámošky, aby si poklábosily. Zabraly obývák a mě brali všichni čerti. Ségře je pětadvacet a někdy se chová jako moje matka, pořád by mě peskovala a poučovala. Mně je šestnáct a můžu vzteky puknout, když se ke mně chová jako k malýmu. No ale objektivně vzato, musím uznat, že ty její kámošky jsou řádné kůstky. Každá jiná - jedna macatější s pořádnýma kozama, druhá
jakoby vypadla z nějakého fotožurnálu, třetí zrzka s ďábelským pohledem. Ale největší kus je jasně moje ségra - toho spermatu co jsem nastříkal při představách, ve kterých jsem si užíval s jejím skvostným tělem. Občas ji šmíruju ve sprše nebo při převlíkání. Pevný zadek i trojky prsa, dlouhé černé vlasy po pás, vysportované nohy a bříško bez jediného faldíku. Celá je opálená - včetně prcky a ňader.
Ale toho Terminátora jsem vidět chtěl, takže mi stavovská čest velela, nějak se těm štěbetajícím cácorám pomstít. Jak jsem se tak motal kuchyní s napruženým klackem v trenkách, napadlo mě, že bych jim mohl trošku "osladit život." Nabídl jsem se, že jim uvařím kafčo. Byly rády a já taky, protože jsem měl v plánu, že jim ho ochutím svým semenem. Naskládal jsem čtyři uvařené kávy do řady, poslouchal, jak se holky smějí, honil si péro a při tom si představoval, jak mi ho jedna po druhé vykuřuje. Výstřik přišel za chvíli a nebyl zrovna malý, i stůl jsem docela umatlal, ale nakonec jsem pár kapek do každého hrníčku přece jen nasměřoval. Se spokojeným úsměvem jsem to děvčatům naservíroval. Začaly usrkávat a mě hřál pocit, že vlastně polykají moje semeno. Vítězoslavně a opět trochu vzrušeně jsem odešel do svého pokoje. Dál jsem jim nevěnoval pozornost.
Chvíli jsem hrál na počítači a pak si šel lehnout. Bylo už dost hodin a teprve teď se ségřiny kámošky zvedly k odchodu. Všechny byly docela opilé. Ležel jsem jen v trenkách a chystal se k tradiční uspávací onanii. Těšil jsem se, jak se ponořím do erotických představ a pěkně se uvolním. V tom vešla do mého pokojíku ségra. Nerozsvěcovala, což bylo divné, a po tmě kráčela k mému lůžku. Sedla si na něj a povídá:
"Hele brácha, co to mělo znamenat?"
"A co jako?" dělal jsem hloupého.
"To s tím kafem?" Při této otázce mi položila ruku na stehno. Kdyby natáhla prsty tak se dotýká mého nalitého přirození. Krve by se ve mně nedořezal.
"Přece jak jsi se nám do něj vystříkal." Na to jsem neměl co říct.
"Chtěla jsem ti jen poděkovat, chutnalo to výborně." Teď pohnula rukou a můj klacek se jí rázem cukal přes přikrývku v dlaních.
"Jjjjak jjjsi to poznala?" vykoktal jsem ze sebe.
"Hlupáčku, tu chuť poznám všude. A taky příště musíš utřít i podšálky, víš?"
Už jsem se ve tmě docela rozkoukal, takže jsem viděl, jak se hezky usmívá. Když jsem poznal, že mi kázání nehrozí, uvolnil jsem se a přestal se snažit tlumit svoji erekci. Naopak jsem se oddal smyslné masáži mého klacku, jehož žalud hrozil prasknutím, jak byl nalitý.
"Vím, že si ho často honíš. Myslím, že je tvýho semene škoda, když je tak skvělý. Holkám taky moc chutnalo. Nevadilo by ti, kdybys je občas nakrmil?" Byl jsem z takovéto nabídky celý paf. Samozřejmě, že jsem souhlasil. "A mohla bych i já?" dodala a já se nemohl zbavit dojmu, že je malinko nervózní. Nedokázal jsem ze sebe vypravit slovo. Místo odpovědi jsem ze sebe odhrnul deku a stáhnul si trenky. Pak už nebylo třeba nic říkat.
Zohnula se a její překrásné masité rty pohltily můj klacek. První kuřba, od ségry, neskutečná. Cítil jsem se jako v nebi. Zacukalo mi v koulích a začal jsem jí plnit tlamičku. Třásl jsem se po celém těle a za silného vzdychání jsem krmil ségru svým semenem. Nenechala v něm ani na něm ani kapku. "Nádhera, bráško." Když odcházela, olizovala se až za ušima.
Druhý den jsem si myslel, že všechno zahraje do autu s tím, že v noci byla mírně pod parou. Uvěřil jsem, že ne, až když mě večer s vášnivým mlaskáním přeblafla, jako by byla mým pérem uhranutá. A co se odehrávalo příští pátek, když si zase pozvala kámošky na "pokec", na to nezapomenu do smrti.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Bez práce
24. 2. 2006Neznámý autor Byl čtvrtek odpoledne, dřepěl jsem doma a nadával jako špaček. Byl jsem tou dobou bez práce. Snažil jsem se uvažovat, jak se co nejrychleji dostat z té mizérie, na nic kloudného jsem nepřišel, a tak jsem se přemístil do kuchyně a postavil vodu na kafe. |
Dorost
31. 12. 2019Stalinka„Nečum, debile!” obořila se Adélka na svého bratra, „Mamí! Řekni mu něco! Furt na mně civí!” obrátila se pro pomoc na jediného dospělého v rodině.
Kristýna, osamocena máma dvou dorůstajících ratolestí se podívala na Adélku, pak na Radima, zavrtěla hlavou a nechala potomky vlastnímu osudu. Toto řešit nechtěla… Měla jiné starosti. Radim si ale nemohl pomoct. Puberta s ním cloumala už nějakou dobu a... celá povídka... |
Vězeňské vyšetření
20. 2. 2018Neznámý autorDvě ozbrojené stráže ji vedly dlouhou temnou chodbou. Strachem se jí třásly ruce. Ani už si nepamatovala, jak dlouho byla zavřená v téhle noční můře z rezavých mříží. Světlo. Jak moc si přála cítit sluneční paprsky na své kůži a vánek ve vlasech. Jenže ani to jí nedopřáli. Cela nebyla větraná a jediným zdrojem světla byla problikávající žárovka. A teď jí vedli na nějakou lékařskou prohlídku. Podle... celá povídka... |
U Terky na návštěvě
24. 7. 2016Leszek
„Ahoj,“ přivítala mne Terka hned na zastávce, když jsem nedočkavě vyskočil z autobusu. Okamžitě jsem ji objal a políbil.
„Moc jsi mi chyběla,“ sdělil jsem jí, když mne jemně odstrčila.
„Já vím,“ šeptla mi, „ale nemusí o nás vědět všichni.“
Měla pravdu. Není nutné dělat divadlo celé vesnici. Už tak si o nás zdejší důchodkyně povídaly věci, při kterých bych se červenal, i kdyby byly skutečně pravdivé.... celá povídka... |


