Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Absolutní špička v oboru
- Kouzelné ráno
- Úplatný revizor
- Erotická výprava
- Tlustá na karnevalu
- Bi kolegyně
- Teta Alena
- Helga
Vloženo: 25. 2. 2013
Divadelní rychlovka
Patricie Tichá excelovala v novém představení Divadla V zátiší. Hráli antickou klasiku a ona jako bohyně Afrodita vypadala prostě dokonale. Každé představení bylo vyprodané a všichni účinkující si mysleli, že je to především kvůli ní. Měla na sobě purpurové splývavé šaty a vysoko vyčesaný účes, navíc byla doopravdy talentovaná a uměla hrát. A takovým bonusem, nad kterým vždycky pánové slintali a dámy žárlivě špulily rty, bylo, že v průběhu představení se Patricie dvakrát odhalila – jednou při koupeli (to jí byla vidět jednom ňadra) a jednou při milostné scéně s Poseidónem. Ta scéna byla dost naturalistická, bylo tam vidět úplně všechno, a především u toho s Poseidónem simulovali orální sex i soulož.
Poseidóna hrál mladý nadějný herec Daniel Volák, a ten neměl v hraní sexuálních scén s tak nádhernou ženou vůbec žádný problém. Ani mu nevadilo, že publiku ukazoval svůj ztopořený penis. Protože jen se na Patricii-Afroditu podíval, tak už se mu jeho ocas postavil, a po celou milostnou scénu se musel strašně moc krotit, aby jí ho do vlhké dírky nešoupnul doopravdy. Líbala totiž tak horce a vášnivě, tiskla se k němu tak opravdově a vlnila se pod jeho silným svalnatým tělem tak úžasně, že bylo jasné, že zapíchat si s ní by patřilo k nejlepším milostným zážitkům v životě.
Mnohokrát, když byli s Patricií sami, se spolu o té milostné scéně bavili. Daniel jí pokaždé naznačoval, že by si rád něco střihnul doopravdy, mimo divadelní prkna, že ho hrozně moc rajcuje. Flirtoval s ní, měl spoustu narážek, ale Patricie vypadala, jako by to nebrala vážně. Oči jí sice hořely a bylo vidět, jak strašně jí to lichotí, ale hrála si na nedostupnou. Daniel se opravdu snažil ji ukecat a nebo sbalit, ale prostě to nestačilo. Rozhodl se proto pro něco daleko razantnějšího.
Jednou vložil do představení všechen svůj talent, tělo i duši, a hrál tak, jak by šlo o skutečný život. Popadl Patricii a doopravdy ji strhnul na lůžko a opravdově ji líbal a třel jí tělo přes ty krásné šaty a líbal ji na krk, až byla zřetelně vzrušená. Choval se jako samec, rozerval jí róbu a pak se jí jazykem skutečně ponořil mezi stehna. Patricie vyjekla a pak začala skutečně sténat. Tím jejich scéna končila a na jeviště asi na deset minut vtrhla parta z jiného dějství. Daniel se na nic neptal a Patricii odtáhnul do zákulisí a ona byla tak překvapená, rozehřátá a vzrušená, že se mu úplně bez řečí poddala. Roztáhla nohy a Daniel byl tak nadržený, že mu jeho ztopořený čurák úplně sám od sebe vjel mezi její závojíčky. Seděla na nějaké bedně, a tak ji popadl za půlky a úplně brutálně přirazil do její pičky. Patricie vykřikla a pevně ho objala okolo krku. Daniel ji píchal a ona se vlnila úplně stejně, jako když to jen předstírali na pódiu. Danielovy přírazy byly plynulé a dlouhé a na konci vždy dorazil až na dno její kundičky. Koule mu pleskaly o její hráz a její kundička mlaskala. Oba si připadali jako v úplně jiném čase a prostoru a úplně se do toho ponořili.
Vášnivě ho líbala a dokonce omylem maličko kousla do rtu. Ale Daniel to v té chvíli extáze vůbec nezpozoroval. Rukama jí mačkal prsa a tam dole přirážel jako o život. Zkřížila mu nohy za zády, tak si ji podržel a úplně ji zvednul z té bedny, na které seděla. Chvilku ji protahoval ve vzduchu. Pak cítili, že to na ně jde. Patricie se mu zakousla do ucha a prožila úžasný orgasmus, Daniel z ní svůj ocas na poslední chvíli vytáhnul a vystříkal se jí na bříško. Byli oba zpocení. Celé to trvalo jenom pár minut, ale bylo to opravdu úžasné. Rychle se upravili a zbytek představení odehráli jakoby ve snu.
Druhý den všichni kritici psali neuvěřitelně nadšené recenze. Bylo to prý zdaleka nejlepší představení všech dob, Poseidonům výkon a především milostná scéna byly zahrané tak mistrně, že vypadaly úplně skutečně, a že to dokonce vypadalo, že orální sex je prováděn skutečně. Každý oceňoval umění a odvahu obou herců, a jen oni dva věděli pravdu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Casting
25. 11. 2012Neznámý autor![]() | Bětka si na internetu našla nějaký inzerát, kdy začínající agentura hledala dívky reprezentativního vzhledu na focení a další speciální služby pro klienty. Kamarádky jí říkaly, ať se tím vůbec nezajímá, že to je buď nějaký podvod a nebo točení porna, jenže Bětka se tím zabývala, a to z několika důvodů. Měla už nějaké zkušenosti s modelingem, absolvovala několik přehlídek, moc ráda se fotila. Prostě... celá povídka... |
Hostinská Emilka
14. 9. 2007Boban![]() | To byl zase den. Vracel jsem se z práce po tuplovce, protože zase jako obvykle „ něco hořelo „ a byl jsem rád, že je pátek a že se zítra dosytnosti vyspím. Žil jsem momentálně sám v podnikové garsonce, a protože moje lednice zela prázdnotou, rozhodl jsem se navštívit místní hospůdku, abych se trochu posilnil. Vůbec mi nedošlo, že se blíží zavírací hodina. Paní hostinská, mimochodem moc pěkná starší... celá povídka... |
Úchylka
22. 4. 2024Děda![]() | Už ve svých dvanácti letech jsem si uvědomovala, že jsem asi trochu jiná nebo divná. Nevím, jak bych to měla pojmenovat. Ne, nezjistila jsem, že jsem na holky. Měla jsem asi jiný problém. A protože jsem se cítila dost trapně, neodvážila jsem se na to zeptat kamarádek, natož pak třeba mámy. Já jsem se totiž strašně ráda počůrávala. A ne, že bych nevědomky neudržela čůrání, já to dělala cíleně. Třeba... celá povídka... |
Mladý srneček
19. 9. 2012Fandy![]() | Od doby, kdy jsem se vdávala již uplynulo mnoho let. Vzala jsem si tehdy prvního chlapa, který mi na ni chytil. Mladá nezkušená vesnická holka byla v sedmém nebi a šla by s ním na kraj světa. Žili jsme ve velmi spořádaném manželském vztahu, kde všechno mělo svůj pevný řád a smysl. Při sexu odehrávajícím se v určené dny jsme povinně zplodili synáčka - jedináčka, jednou do roka jeli na dovolenou stále... celá povídka... |