Erotické povídky
- Zralé ženy (7149)
- Šukačky (8551)
- Prstění (8662)
- Mix (9803)
Další povídky od neznámých autorů:
- Uvítání
- Sexy hrátky s bytnou
- Fajn ségra
- Ošklivě ponížená
- Ošukaná masérem
- Nastříkej to do tý bloncky
- Nadrženost mezi fanoušky
- Taška jako dárek
Vloženo: 27. 5. 2012
Diskofilní týpek
Světlana chodila ráda na diskotéky. Co je na tom tak divného, říkáte si – přece skoro všechny holky tam rády chodí. To je sice pravda, ale Světlana už žádná taková mladá holka nebyla. Bylo jí už sedmatřicet. Ale měla prostě ráda tanec, a i když neměla nijak oslnivě vyhublou postavu ani oblečení, které víc odhaluje než skrývá, při pohledu na její elán a radost z pohybu se jí nikdo nesmál, mladí jí dokonce často záviděli. Vyrážela na zábavy pravidelně, většinou tak jednou za dva týdny. Každý ji tam už znal, spousta kluků ji zvala na taneček nebo na panáka k baru, mladí ji brali mezi sebe, jako by byla jedna z nich. Světlana byla šťastná a moc jí to lichotilo.
Samozřejmě si při tak četných návštěvách diskoték všímala i lidí okolo sebe, hlavně mužů. Byla totiž rozvedená, děti neměla a ani se v ní neozývaly biologické hodiny. Pořád ale byla jemně naladěná na chlapské lichotky a moc ráda si kromě tance užívala i sex. Ti mladíci, co jí nabízeli panáka, často vypadali, že slintají po její pěkně oblé postavě a krásných prsou. Spíš to ale vypadalo, že by ji oslintali, napustili do ní svoje spermátko, a pak by chudáci už nemohli. To Světlana toužila po nějakém jiném mužském, který by byl sice mladý, pružný, krásný, ale zároveň by měl už leccos za sebou a věděl by, co s takovou ženou jako ona má dělat. A Světlana se rozhodla zkusit výdrž chlapů posuzovat podle toho, co dokážou předvést na parketu.
Asi stejně často jako ona na diskotéku chodil jeden takový kluk nebo muž, který už taky věkem ostatní dost převyšoval. Mohlo mu být tak dva tři roky pod třicítkou. Na rozdíl od Světlany se s ostatními vůbec nedružil, většinou celý večer trávil uprostřed parketu, kde zuřivě tančil do rytmů disko hudby. Byl oblečený podle módy mladých, vždycky měl takové ty směšné kalhoty s nízkým rozkrokem, sluneční brýle, i když v sále bylo přítmí, čepici s rovným kšiltem, volné tričko a nějaké řetězy kolem krku. Světlana se na něj zaměřila – i přes to hloupé oblečení se jí líbil, jeho tvář už ztratila takový ten klučíkovitý nezralý výraz a byla dost pohledná. Pod vytahaným tričkem se rýsovalo pěkně sportem a tancem vymakané tělo. A hlavně ta taneční výdrž byla rozhodující. Světlana zavětřila jako hárající fena a řekla si, že by to nebylo marné.
A bylo to skutečně snadnější, než vůbec mohla čekat. Stačilo se k němu jen přitočit a tančit v souladu s ním, donutit ho, aby si sundal ty sluneční brýle, a pak si s ním vyměňovat hluboké roztoužené pohledy. Když dýdžej začal hrát ploužáky, David Světlanu už sám vyzval a tančili spolu v pomalé melodii. Světlana Davida nenápadně hladila po zádech a on ji bez rozpaků chytil za zadek. Nepustili se několik písniček a najednou Světlana ucítila, jak ji do podbřišku tlačí slušná Davidova erekce. Kolem bylo dost šero, a tak nenápadně nahmátla jeho rozkrok, stiskla mu koule a zašeptala, že má volný byt a že by ho moc chtěla vyzkoušet s ním.
No není třeba zdůrazňovat, jak rád se David vydal s ní k ní domů, cestou se každou chvilku zastavovali a dlouze se líbali, on ji osahával po těle a bylo vidět, že se mu moc líbí. Světlana si plánovala dát ještě rychlou sprchu, ale už to nestihla, protože David začal za dveřmi být ještě naléhavější než na diskotéce a po cestě. Divoce ji osahával a začal ji svlékat. Světlana ho na oplátku také vysvlékala z jeho oblečení. Hezky voněl, i když se dala zachytit po dlouhém tanci pachová stopa potu. Kupodivu to ale Světlaně nevadilo, to aroma bylo velice příjemné. Jak očekávala, měl hezky vyrýsované prsní i břišní svalstvo. Mezi jednotlivými polibky jí sdělil, že se živí tancem, že ho zbožňuje. Potom mu Světlana sundala i trenky a prožila maličké zklamání, protože jeho penis, i když byl plně ztopořený, nepatřil mezi žádné velikány. Nedala však nic najevo a ani to nezmenšilo její vzrušení, začala mu ho třít a honit a nechala ho, aby jí na oplátku zajel rukou do kalhotek a na její kundu.
Neměla ji úplně vyholenou, ale chloupky si pečlivě upravovala do proužku, který byl na dotek jako čerstvě posekaný anglický trávník. Dotek Davidových prstů na jejím poštěváčku ji úplně rozechvěl a kundička jí začala ronit slzy milostné touhy. David ji chvilku vydražďoval takhle na povrchu, potom dvěma prsty zajel dovnitř. Přesunuli se do ložnice na její širokou postel, ona mu stále honila péro a on se prsty proháněl v její píče, oba hlasitě vzdychali. David měl ale zřejmě slušnou výdrž, protože ho ani její honění neudělalo. Naopak jemu se podařilo přivést Světlanu ke krásnému orgasmu, u kterého sténala a zmítala se mu v náručí. Potom jí svléknul kalhotky, roztáhnul nohy a nasměroval se mezi ně.
Pomaličku do ní zajel svým údem a stejně pomalu, ale o to důrazněji přirážel. Věděl, že tak to pro ni bude mnohem intenzivnější než zběsilé mrdání. Světlaně se to moc líbilo, zakláněla hlavu a rozkošnicky přivírala oči. David rukama nezahálel a stále se jí dotýkal, hladil jí prsa a mnul jí bradavky, což oboustranné vzrušení ještě stupňovalo. Narážel si ji na svůj kolík, který vždy celý zmizel v její jeskyňce, a tempo se přece jen stupňovalo. Světlana slyšela, jak jí to tam dole v kundě hezky čvachtá. Zkřížila Davidovi nohy za zády a objala ho rukama kolem krku, on se opíral o své svalnaté ruce a ve tváři se mu zračilo vzrušení a soustředění. Potom Světlaně nohy zvedl úplně nahoru, vypadalo to skoro, jako když je chce dát za hlavu. Nejdřív se jí ta poloha zdála poněkud nepohodlná, ale výsledná hloubka průniku za to určitě stála. Takhle ji David mrdal hodně dlouho, pak ho z ní vytáhnul ven, několikrát si ho pohonil v dlani a postříkal jí mohutnou salvou celé břicho a také kozy.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Můj pětilístek
22. 7. 2015Neznámý autor
Ve svém životě jsem měla pět milenců, takže jim s potěšením říkám můj pětilístek. Nějaké muchlování jsem měla s více muži, ale těch, kteří měli to potěšení mě souložit, bylo opravdu jenom pět. Můj první se jmenoval David. Náš první sex byl myslím docela dobrý, žádná krev mi netekla, nic mě nebolelo, všechno jsme zkoušeli s takovým mladickým zápalem. Spotřebovali jsme hrozně moc prezervativů, což... celá povídka... |
Nejen fantazie
15. 9. 2024mtsJedno ráno Pavlovi cinkla na telefonu zpráva od jeho kamarádky Zuzky, kterou už delší dobu neviděl. „Ahoj, nechtěl bys někdy zajít ven? Pokecat a tak?“
Zuzka byla drobná 26-letá zrzka s roztomilým obličejem a delšími vlasy vždycky do culíku. Postavou úplně akorát – nikde moc, nikde málo. Prsa do dlaní a ten zadeček – krásný, kulatý. Nejvíc na ní ale miloval ty její oči – světle modré s jiskrou divokosti.... celá povídka... |
Předvádění
7. 12. 2021jentaknekdoMůj současný přítel Marek se se mnou rád chlubí. Já se ráda předvádím. Přede dvěma týdny mi řekl, že do města přijede pár jeho starých kamarádů z vysoké školy, a nemohl se dočkat, až se s nimi setkám. Samozřejmě jsem souhlasila.
V sobotu, kdy měli přijet, jsem si vybírala oblečení s jediným cílem. Vzala jsem si růžové tričko s obrázkem, džínovou minisukni, vysoké podpatky a nic jiného. Kdybych si... celá povídka... |
Jak jsem ošukala tátu
8. 11. 2010Senior68Je středa večer, právě jsem vylezla z vany, kde jsem se dvakrát udělala pod sprchou, protože už od rána jsem strašně nadržená a potřebovala bych si zašukat, ale nemám jako na potvoru dnes žádného chlapa. Mamka je na noční a táta se ještě nevrátil ze služební cesty. Za chvíli bude začínat v televizi nějaký erotický film, tak si aspoň u toho budu moci honit kundičku, když není nikdo doma. Za dva měsíce... celá povídka... |


