Erotické povídky
- Šukačky (8549)
- Znásilnění (7028)
- Teen (8548)
- Mix (9800)
Další povídky od neznámých autorů:
- Ostrov II - Co bylo předtím
- Rozvášněné tanečnice
- Únos stopařky
- Mazlení na dětském hřišti
- Byt nad barem
- Zakázka pro Penzion Amor
- Dostal mě na polívku
- Neznámý
Vloženo: 29. 3. 2014
Cesta samuraje
Aleš právě dokoukal dokumentární film pojednávající o japonských bojovnících – samurajích. Ten film byl moc pěkně udělaný a Aleš si vytvořil o samurajích celkem přesný obrázek. Jedna věc mu stále však vrtala hlavou. Když samurajové trávili všechen čas bojováním nebo tréninkem, kdy jim zbýval čas na sex? A provozovali vůbec nějaký sex? Stačilo trochu se zamyslet a fantazie už pracovala na plné obrátky…
Nádvoří prastarého japonského chrámu bylo plné samurajů. Bojovníci právě dokončili svoji meditaci a trénink se dvěma meči, a tak se cítili plni síly. Velitel právě zadul na velkou trubku a zavelel odchod směrem k horám, kde se ve vesnicích skrývali proradní atentátníci, kteří chtěli vyvraždit panovnickou rodinu. Jejich spiknutí bylo včas odhaleno, ale oni uprchli a ukryli se v lesích. Samurajové se vydali na dlouhou cestu. Rozdělili se na menší skupiny, které postupně prohledávaly každý dům, na který narazily.
Ale nehledali tam jenom vrahy a podvodníky! Jedna skupina, které velel Hirito, se proslavila hlavně tím, že se vždy důkladně postarala o místní dcerky mladého věku… V jedné vesnici se vyráběly rybářské sítě, protože z hory stékala mohutná řeka plná ryb. Hiritova skupina tam vjela na koních a rovnou bez okolků přikázala, aby se všichni obyvatelé shromáždili venku. Potom si každého prohlíželi, a to zejména mladé dívky, které vypadaly k světu. Hirito ukazoval na ty, které se mu líbily, a ostatní je hned pochytali a spoutali do těch rybářských sítí, které se ukázaly být účinnější než nějaké provazy.
Dívek bylo celkem osm, učiněné krásky. Nejmladší se strašně bála a plakala. Hirito chtěl po každé vědět, jestli je panna nebo ne. Všechny kývaly, že jsou nevinné, jen jedna se slzami přiznala, že už byla jednou znesvěcena. Hirito ji nechal sešvihat bičem a pak ji nechal nahou za vesnicí. S ostatními dívkami se celá skupina vydala dál do hor. A pak, na jedné mýtině, se rozpoutalo to pravé przněníčko. Samurajové ty mladé křepelky svlékli a spoutali a pak je zavěsili do těch sítí mezi stromy. Zatímco hodovali na jídle, libovolně ty dívky osahávali nebo je trošku mučili, aby byly hezky povolné. Nutili je, aby jim olizovaly genitálie nebo i zadní otvory, potom jim strkali do zadečků prsty a další různé věci.
A pak došlo na odpaňování. Vždycky se na každé dívence vystřídala celá skupina samurajů. Dívka plakala, křičela a bránila se, ale nebylo to vůbec k ničemu. Všichni samurajové pak měli údy špinavé od panenské krve. Hirito zvolal, že tak to má přece být – meč zašpiněný od protivníkovy krve, a úd od krve panny! Všichni souhlasili, a protože byli ještě při chuti, tak se dál věnovali znásilňování těch ulovených panenek. Mohli si s nimi dělat, cokoliv je napadlo. Dívky byly bezmocné. Samurajům se líbilo strčit ocas pěkně hluboko do jejich úzké jeskyňky a do zadečku jim při tom nacpat rukojeť meče, případně to obrátit. Prznit však dívkám obě dírky najednou bylo nesmírně vzrušující.
Dívky sténaly strachem a bolestí. Jedna ale nechtěně začala sténat slastí, protože se jí ty pocity začaly z nějakého důvody líbit. Nechtěla, bránila se tomu, ale najednou hrozně vykřikla a celá se rozklepala ve slastné křeči. Všichni se hned seběhli a okukovali ji a smáli se a jásali a nazývali ji prodejnou fenou, které se takovéhle zacházení líbí. A rozhodli se, že si ji vezmou na své cesty s sebou, že dobře poslouží celé skupině. Dívka nemohla hrůzou ani mluvit. Ale od té doby už s ní najednou jednali uctivěji, vždycky ji chránili a dokonce dostávala jídlo s ostatními. Ještě několik dní trávila skupina samurajů na té mýtině znásilňováním rybářských dcerek. Ty měly úplně napuchlé a červené mindičky, na prsíčkách kousance a cucfleky… Zdálo se, jako by to nikdy nemělo skončit. Ještě jedna z nich při jednom divokém šoustání dosáhla orgasmu a dostalo se jí stejných privilegií jako té první, i když se pořád bála o holý život. Potom už byl čas opět vyjet na cestu. Dívky, které nepotřebovali, samurajové odvázali a nechali napospas svému osudu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Divoška Nikoladalší dívky | |
![]() | Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to. Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 52 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
V sestřině spacáku
1. 11. 2022jentaknekdoNa víkend po skončení školního roku nám rodiče zamluvili pobyt v kempu skoro na druhém konci republiky. Pomáhal jsem tátovi v časných ranních hodinách sbalit všechno do přívěsného vozíku. Slunce vycházelo na jasné obloze, ale na protějším obzoru už viselo několik tmavých mraků.
„Vypadá to, že by mohlo pršet,“ řekl táta. „Zkontroluj, že jsi plachtu pořádně připevnil.“
„Jistě,“ řekl jsem, už jsem uvazoval... celá povídka... |
Nový náruživý přítel
8. 7. 2014Neznámý autorS novým přítelem jsem se hned na prvním rande (to vlastně ještě nebyl můj přítel, hehe) cítila, jako bychom se znali odjakživa. Počáteční rozpaky jsme překonali skoro hned a začali jsme si povídat úplně o všem. Nezávislý pozorovatel by řekl, že to byly vlastně blbosti, ale podle mě je hrozně fajn mít někoho, s kým si můžeš pokecat jen tak, o blbostech, a cítit se přitom skvěle. Pak ta banální témata... celá povídka... |
Nějak se to seběhlo
2. 5. 2024SkálinkaZa všechno vlastně mohlo to neskutečné vedro koncem června. Áňa s Jitkou čekaly na konec vyučování, jako na smilování. I když toho ve třídě na sobě moc neměly, přece jen jim pořádně horko bylo a většina tříd středních škol zrovna nějak neoplývá klimatizací. Nějak se tak spolu začaly bavit někdy od pololetí. Ono v prváku jsou málo kdy hned utvořeny pevné kolektivy a přátelské dvojice či páry. Navíc... celá povídka... |
Nespoutaný sex
27. 7. 2021jentaknekdoPracovala jsem v městské vodárenské firmě v útvaru zákaznických služeb. Mým úkolem bylo odpovídat na otázky kolem fakturace a vyřizovat hlášení poruch od podniků a lidí, kteří takové služby potřebovali.
Stručně řečeno, v pětadvaceti letech jsem vedla život k ničemu. Znáte to, otupělá nudou, nic před sebou, žádné speciální znalosti ani dovednosti, navždy odsouzená k únavné práci bez kousku zábavy.... celá povídka... |


