Erotické povídky

Autor povídky:

Vento

Vloženo: 5. 8. 2022

Kategorie:

Bohyně jménem Kateřina

Tomáš pracoval jako IT v jedné středně velké firmě. Do firmy nastoupil ihned po dokončení studia a zrovna mu skončila zkušební doba. V kolektivu byl celkem rychle oblíbený a tak se občas stávalo, že si k němu chodili zaměstnanci i pro soukromé rady a prosbami o pomoc s domácí technikou.

Bylo zrovna léto a venku panovala úmorná vedra. Kanceláře byly naštěstí klimatizované, takže práce Tomášovi příjemně ubíhala. Náhle mu na email dorazila zpráva od jisté Kateřiny, jestli by na něj mohla mít soukromou prosbu. S pomocí druhým nikdy Tomáš problém neměl a tak na zprávu Kateřině odepsal s dotazem, o co kráčí. Kateřina si nechala domů zavést internetové připojení a potřebovala doma zprovoznit domácí wifi a připojit na ní svůj nově pořízený notebook. A jelikož se v těchto věcech rovna moc dobře neorientovala, požádala Tomáše o pomoc. Jelikož bydlela nedaleko práce, nebyl problém se domluvit, že po práci se sejdou u ní doma.

S Kateřinou se již v práci párkrát střetl. Na první pohled působila mile, byla vyšší postavy, měla neskutečně dlouhé a dokonalé nohy, krásně klenutý zadeček, postavu měla na 45letou ženou velice udržovanou, dlouhé vlasy nosila svázané do culíku. Poslední dobou se v práci povídalo, že podstoupila modelaci prsou, takže z jistého pohledu se mohla Tomášovi naskytnout příležitost tento fakt potvrdit.

Kateřina končila v práci dříve, takže na Tomáše doma již čekala. Otevřela mu oblečená v bílé halence, která rafinovaně prozrazovala absenci vrchního dílu spodního prádla. Černá sukně těsně pod zadek dávala vyniknout jejím luxusním nohám, zahalených do černých krajkových punčoch. To vše podtrhovaly černé boty na jehlách.

Tomáš ve dveřích suše polkl: „Dobrý den, tak jsem tu.“ „To jsem ráda, že jste dorazil, dáte si něco k pití, když je venku takové vedro?“ zeptala se Kateřina a rovnou zamířila do kuchyně. Tomáš požádal o sklenici vody, sundal boty a mířil za ní. „Vše je připravené tady v kuchyni, ještě jednou vám moc děkuji, jsem vaším dlužníkem. Sama bych si s tím nevěděla rady“ pokračovala Kateřina. Tomáš se pustil do práce, takovou rutinní věc měl hotovou do 30 minut. Občas očkem zaostřil nenápadně na Kateřinu, která stála zády otočená k němu a něco připravovala na kuchyňské lince. „Jsem to ale nešikovná“ ozvalo se poté, co nůž sklouznul z kuchyňské linky na zem a s velkou ránou dopadl na podlahu kuchyně. V tu ránu Tomáš zbystřil. Kateřina se s lehkou pružností překlonila, a když konečky prstů nahmatávala rukojeť nože, mohl Tomáš spatřit, jak se pomalu okraj její černé sukně sune vzhůru a pod lemem oděvu se začíná rýsovat oblý kraj její mušličky v černých tangách. Tomáš zhluboka oddychl, ale nedal na sobě nic znát. „Tak hotovo, vše je nastavené a plně funkční,“ pravil po chvíli. „No tak to jste rychlík, to je úžasné. Co jsem dlužna?“ zeptala se Kateřina třímajíc v rukou peněženku. „Nechte to být, to nic nebylo. Dyť to bylo za chvilku hotové. Jen bych vás chtěl poprosit, jestli bych se u vás nemohl opláchnout. Je strašné vedro a já jsem celý splavený,“ odvětil Tomáš. „Samozřejmě, koupelna je hned za rohem. Tady máte rovnou nový ručník a můžete se klidně i osprchovat,“ překvapilo ho odpovědí Kateřina.

Tomáš tuto možnost nakonec uvítal, venku bylo opravdu hrozné horko a tak osvěžení přišlo vhod. Vešel do koupelny, zavřel za sebou dveře, svlékl se a vlezl do sprchy. Přes silný proud vody neslyšel, jak se po chvilce dveře od koupelny otevírají a někdo vchází dovnitř. Když Tomáš dokončil očistu, otočil se a začal se sápat po ručníku. Najednou se zarazil a stál jako opařený. Na záchodové míse seděla Kateřina, sukni měla vyhrnutou do pasu a černé kalhotky spuštěné u kolen. „Omlouvám se, ale už jsem to nemohla vydržet. Přes den jsem pila hodně vody,“ pravila se smíchem. Tomáš si rukama zakryl své přirození, ve kterém mu začalo mírně cukat: „No jasně, nic se neděje, jste tu přeci doma.“ Kateřina si všimla jeho mírného nervózního výrazu. Vstala, utřela si svoji jemně zarostlou kundičku vlhčeným ubrouskem, natáhla si zpět své kalhotky a spustila dolů sukni. Jemně se na Tomáše usmála a rukou ho zatlačila zpátky ke zdi do sprchového koutu. Jednou rukou nahmatala kohout od vodovodní baterie a pustila vodu. Druhou pak sunula po Tomášově těle směrem dolů k jeho penisu, který nabýval abnormálních rozměrů. Tomáš se nezmohl ani na slovo. Voda ze sprchy tančila po bíle halence, která se pod její tíhou začala lepit na Kateřiny tělo. Pod nyní zcela průsvitnou látkou se rýsovala pevná, nalitá ňadra, která v žádném případě nepotřebovala oporu v podobě spodního prádla. Fámy se staly skutečností. „Přeci jen bych vám nějak ráda poděkovala,“ a aniž by čekala na Tomášovu odpověď, vykasala sukni, široce se rozkročila, předklonila se a začala Tomáše hluboce kouřit. Rukou mu přejížděla po penisu nahoru dolů. Jazykem mrštně dráždila a sála jeho žalud tak, jak to ještě nikdy Tomáš nezažil. Proud vody ji stékal po zádech na zadeček, který vynikal v zářezech jejich černých kalhotek, až po jejich dlouhých nohách v krajkových punčochách. Po chvilce divokého orálního blaha se konečně Tomáš osmělil. Pobídl Kateřinu k napřímení a oběma rukama ji uchopil za vnitřní okraje halenky. Prudkým pohybem rukama roztrhnul halenku ve dví a začal sát její naběhlé bradavky. Pozornost věnoval oběma jejím prsům, laskal je a sál, až se Kateřina prohýbala vzrušením. Jednou rukou ji chytil za stehno a přitáhl si jej k sobě. Druhou ji přitom mačkal její kozičku, zatímco se vášnivě líbali. Prudkým pohybem Kateřinu otočil zády k sobě a rychlým švihem ruky počastoval její pevný zadeček. Kateřina vyjekla slastí. Nečekala, že se Tomáš osmělí k takovým to věcem, ale rozhodně nebyla proti. Měla ráda, když jí někdo občas silněji zmáčkl nebo plácnul po zadečku. Rukama si přejela po zadečku, nahmatala lem svých kalhotek a stáhla je rychlým pohybem dolů.

Poté nahmatala Tomášův penis a pořádně jej začala honit. „Tak už mi ho tam vraž!“ zasténala. Tomáš se nenechal dvakrát pobízet. Pořádně do Kateřiny přirážel, plácal ji po zadečku a zezadu ji mačkal kozičky. „Ano, ano, to je ono!“ křičela slastí Kateřina, že ji museli slyšet sousedi v ostatních bytech. Jí to ale nevadilo. Užívala si Tomášova ptáka, hlasitě vzdychala a tvrdě přirážela. Šťáva z její sladké mušličky jí tekla po stehnech. „Všechno mi to nastříkej na kozičky, ano?“ žadonila a Tomáš jí rozhodně hodlal vyhovět. Kateřina před něj poklekla a on všechnu svoji zásobu namířil na její překrásná, mokrá kůzlátka. Jako odměnu navíc mu ještě Kateřina prsy objala jeho penis a pořádně ho jimi vyždímala. Oba celý mokří a udýchaní vylezli ze sprchy. Chvilku se ještě mazlili na pohovce než Kateřina nahá usnula. Tomáš se potichu oblékl, přikryl Kateřinu přehozem a zaklapl za sebou dveře. Na kuchyňské lince pak zanechal cedulku se vzkazem: Email na mne máte :-)

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Líba

  4. 8. 2020jentaknekdo

Když jsem dokončil svá studia, dostal jsem práci u jedné nadnárodní společnosti, a docela brzy jsem v její hierarchii začal postupovat výš. Mé příjmy mi umožnily dopřávat si, v rozumné míře, různá potěšení. Zalíbilo se mi například strávit každoročně dva srpnové týdny na kyperské pláži poblíž Larnaky. Našel jsem si tam malý hotel, stranou od nejobsazenějších míst, a přesto blízko u vody, a pravidelně...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Mořská víla

  7. 1. 2018Neznámý autor

Měla to být moje nejhorší dovolená v životě. Jel jsem na Bali do brutálně předraženého bungalovu. A kde je ten háček? Na poslední chvíli se se mnou rozešla přítelkyně, kterou jsem tam chtěl požádat o ruku, takže jsem musel odcestovat sám, pokud jsem nechtěl, aby mi dovolená propadla. A to po mně ta mrcha ještě chtěla, abych jí dal její letenku, že prý poletíme separé. No to určitě! Pěkně nasraný jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Konečně ho dostala

  2. 2. 2015Neznámý autor

Ten první fyzický kontakt byl skoro neuvěřitelný. Pavla po Davidovi toužila strašně moc dlouho, až se nakonec podařilo, že ho sbalila. Pozvala ho na návštěvu, nabídla mu kávu, popili, pak si sedla vedle něj na pohovku, jejich rty se blížily… David vypadal, že po ní opravdu touží. Potom ji políbil, dal si záležet, aby se jejich rty dotkly jen letmo, spíš to vypadalo, že mu jde skoro o přátelský polibek....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Dvě fantastické situace

  2. 11. 2014Neznámý autor

Už mě štvaly ty věčné tanečky se sháněním a naháněním holek. Pokaždé dlouho čekat, než se nějaká chytne, pak ji dlouze balit, a to s nejistým výsledkem. Proto jsem si řekl, že se na tohle můžu vysrat, že prostě budu balit holky všude a oslovovat všechny, co se mi budou líbit, které potkám, které budou vypadat, že by za to stály. A od té doby se můj život úplně změnil! Tahle taktika se mi fakt vyplácí....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Orál, Šukačky