Erotické povídky

Autor povídky:

Theo

Kategorie:

Vloženo: 26. 12. 2016

Andrejka k nám přišla na návštěvu

Byli jsme s přítelkyní Luckou na procházce v parku, když jsme se bavili o různých věcech. Najednou se stočila řeč na to, jak by se nám líbilo k našemu sexu přizvat někoho jiného.

"Chtěla bych jí hladit prsa, líbat jí všude," řekla jakoby se nechumelilo. Lucka je štíhlá blondýnka s nádhernýma očima. Má skvělou postavu, sice si stěžuje na svoje prsa, ale já si je nemůžu vynachválit. Kdyby venku nebylo asi deset stupňů, orosilo by se mi při té debatě čelo. "Takže bys chtěla, abychom to dělali s jinou holkou?" "Jo, chci to zkusit!"

Ještě chvíli mi popisovala své představy o tom, co všechno bychom mohli dělat. "A kdo by to mohl být," zeptal jsem se. "Klidně nějaká neznámá holka. Včera se mi zdálo, jak jsme sbalili nějakou cizinku na diskotéce. Libali jsme se tam spolu a ona mě najednou začala hladit. Přidala se k nám a nakonec jsme spolu odešli domů." Zima, nezima, park nepark. Po tomhle vyprávění se mi okamžitě postavil a já chtěl Lucku tady a teď!

"A nebo to může být někdo známý," pokračovala. "Co třeba Andy?" Andrea je naše dlouholetá kamarádka. Oproti Lucce úplně jiný typ. Bruneta, s trošku silnější postavou a většíma prsama. Ty mojí milou lákaly nejvíc. Andrea teď zrovna nikoho nemá a tráví hodně času s námi. V pátek má přijít k nám domů na večírek, než pojede na Vánoce na Moravu.

Sice jsme se už s Andy bavili o tom, jak se nebrání občasnému úletu s holkou, tohle mě ale nikdy nenapadlo. Je to prostě kámoš a i když je to pěkná baba, nad sexem s ním jsem nepřemýšlel. "To myslíš jako vážně," ptal jsem se Lucky. Napadlo mě, jestli mě třeba nezkouší. "Tobě by se to nelíbilo? Mně docela jo!".

Dohodli jsme se, že to Andy nic neřekneme a uvidíme, jak se bude večírek vyvíjet. Těch pár dnů do pátečního večera jsem se ale nemohl dočkat! I Lucka se chystala o poznání víc. Připravila si jedno ze svých super sexy tílek a mini kraťásky, přestože venku byla zima. Věděla moc dobře, co se mnou dělají její nádherné nohy v kraťáscích. Každý můj pokus o "rozcvičku" ale skončil neúspěšně, prý ať se šetřím na večer.

Andy - jako kdyby to tušila - přišla taky pěkně vyfintěná. Vzala si taky tílko s výstřihem, kde se pěkně vystavovaly její čtyřky a krátkou sukni. Ze začátku bylo vše jako obvykle. Kecalo se o všem možném, jedlo a hlavně pilo. Netrvalo dlouho a nálada byla víc než dobrá. S Lůcou jsme na sebe občas házeli smyslné pohledy a docela se bavili tím, co máme za lubem.

"Minulý jsme měly party s bývalýma spolužačkama na Moravě. To bylo šílený, ještě mě bolí hlava teď! Hrály jsme ty naše speciální kostky na úkoly, který když nesplníš, tak piješ. Kolem půlnoci jsme měly úkoly jako líbání, hlazení, svlíkání, no prostě šílení," vyprávěla nám nadšeně. Lucina si tu nahrávku nenechala ujít: "Tak si ji taky zahrajeme!".

Vyndali jsme kostky a řekli si, jaké číslo znamená jaký úkol. Druhá kostka měla určit, s kým se ten úkol provede. Kdo odmítne, musí vypít panáka. Začalo to lehkým svlíkáním, kdy si holky odlehčily o pár ponožek, punčochy a svetřík. Když dostala Lucka za úkol políbit Andreu, holky nezaváhaly ani na chvilku. Tohle byl ráj. Nevěřil jsem svým očím: dvě krásné baby se tu právě teď líbají přímo přede mnou. Po chvíli padla volba na Andy, měla mě hladit po celém těle. "To nejde, to nedám," řekla a kopla do sebe panáka.

Občas se takhle někdo z úkolu vykoupil. Akorát, když jsem šel dělat další drink, házela Lucka a padlo na ní opět líbání s Andy. Tou dobou už Lucina byla jen v podprsence a kraťáscích a byla pořádně rozjetá. Na nic nečekala, přisunula se k Andy na pohovce, kde seděly, a začala se s ní vášnivě líbat. Vzájemně se u toho začaly hladit po celém těle. Akorát, když Andy začala přejíždět po Lucčiných prsou, všimly si, jak je pozoru od kuchyně.

"Nekoukej a pojď taky hrát," vyhrkla Lucka. Přinesl jsem drinky a šel házet. "Líbání s Andrejkou, no tak dělejte," popoháněla nás moje blondýna. "To přeci nejde, vždyť jste pár," ujišťovala se Andrea, jestli to myslí vážně. "Hra je hra, tak šup!" Naše jazyky se rychle propletly, chytil jsem Andreu ve vlasech, ta jen lehce vzdechla. "No to by stačilo," řekla se smíchem Lucka.

Další kolo šlo do tuhého a musel jsem jít do trenek. Hned po té mě měla Lucina hladit po celém těle a tak už se nedalo skrývat, jak mi stojí. A ani se o to nikdo nesnažil, hladila mě po něm několik vteřin, zatímco já ležel bezbraně na koberci na zádech. To Andrea nevydržela a začala jí hladit ze strany po skoro nahém tělě. Lucka se na ní podívala a políbily se. Já ze strany začal hladit Andy až pod sukni, kde už nepřekážely punčochy, které před tím prohrála.

Lucka jednou rukou hladila moje péro přes trenky a druhou se začala drát Andy pod tričko. Ta jí ho pomohla sundat a já tak měl obě kočky před sebou v podprsence. Posadil jsem se a začal se s oběma líbat na střídačku. Ve vzduchu byl neuvěřitelný sexuální náboj. Sundal jsem Lucce pravačkou podprsenku a ona na oplátku vysvobodila Andrejiny kozy. Skoro jsem si jen ani nestihl prohlédnout, jak se po nich vrhla a položila Andy vedle mě na koberec. Začal jsem se s ležící Andreou líbat, ta mi zajela rukou pod trenky a začala mi ho pomalu honit, zatímco já jsem Lucině hladil zadeček.

Vzdychání všech tří už muselo být slyšet až u soudedů. Lucka mi v jednu chvíli přenechala Andy kozy a sesunula se hlavou do mého klína. Sundala mi trenky a vzala si ho hladově do pusy. Jestli něco uměla, tak božsky kouřit! Andy ale na nic nečekala, zvedla se a začala se s ní střídat o mého čuráka. Ta, která měla zrovna volno, hladila té druhé kozy. Tuhle podívanou jsem dlouho nevydržel a po pár střídání se vystříkal Lucce do pusy. Když zvedla hlavu, aby se nadechla, Andrea se na ní přisála: "Chci taky ochutnat". Po pár polibcích mi začala dočišťovat péro svým jazykem.

Lucka si mezitím sundala kraťásky a sedla si mi na obličej. Zabořil jsem jí hlavu do její mokré kundičky a snažil se pochytat všechny ty šťávičky okolo. Dráždil jsem jí poštěváček a ona vzdychala jak o závod. To rozrajcovalo i Andreu, která si sama sundala sukni a na chvilku se k Lucině naklonila, aby se políbily. Ta jí sama začala stahovat krajkový tanga. V tu chvíli mi Lucka stiskla hlavu stehnama, zaječela a udělala se mi přímo na obličeji.

Na nic ale nečekala a vrhla se zase na Andreu a její prsa. Zatímco se po nich vzájemně hladily, já roztáhl Andy nohy a pustil se taky do její štěrbinky. Andy byla snad ještě hlučnější než Lůca a dávala pořádně najevo, jak se jí to líbí! Netrvalo dlouho a i ona si prožila první orgasmus. Lucka se sesunula dolů, aby jí taky ochutnala.

Hned ale strčila do mě a otočila mě na záda. Už mi zase pořádně stál a tak si na mě snadno nasedla a začala přirážet jak o život! To probralo Andy, která se k ní posunula z boku a začala se s ní líbat a hladit po prsou. Já levou rukou hladil Lucce poštěváček a pravou Andy prdelku. Oproti Lucce měla o dost větší zadek ale zrovna v tuhle chvíli mě to zrušovalo. Roztáhla nohy tak, že mě nechávala zajet hluboko přes obě dírky až ke své kundičce, kterou jsem jí zase začal zpracovávat.

Víc se předklonila a vyhnala mojí ruku z Lucčina klína. Zatímco já přirážel, Andrea jí sama začala dráždit jazykem, zatímco já jí zezadu prstil v její vystrčené kundičce. Řvali jsme jako zběsilí a v podstatě ve stejnou chvíli prožili společný orgasmus. Vystříkal jsem se Lucce do její prcinky a Andy se sama naposledy napíchla na mojí ruce.

Holky se svalily vedle sebe. "To jsem nikdy nezažila," vydechla Lucina. "To teda ani já ne, nevím, jestli se mi to zdá, nebo ne," přidala se Andrejka. Já nebyl schopen mluvit. Holky se začaly zase pomalu líbat, jak ležely vedle sebe a já si jen vychutnával ten božský pohled. Lucka masírovala Andrejiny bradavky jak o závod a mě zase začal vstávat. Andy se vyprostila z Lucinina sevření a pomalu jí líbala po celém těle, až byla u ní v klíně. Lucka se jen prohnula, aby jí vyšla vstříct.

Já se přiblížil za Andy, měla zase vyšpulený ten svůj zadeček, po kterém jsem ji začal hladit, pak i po zádech, až jsem se na ní celý nalepil a hladil jí zepředu kozy. Lucina to se zájmem sledovala. "Můžu?" zeptal jsem se pohledem, jestlí ji opravdu nevadí, co se děje. "Strč jí ho tam!" zařvala na mě. Andy se na ní překvapeně podívala odspoda, Lucka jí ale jen chytla za vlasy a přitáhla si jí zpět k pošťěváčku. Vzal jsem si penis do ruky, párkrát s ním pohladil Andrejku zevnitř stehen.

Ještě víc je roztáhla a dala jasně najevo, že i ona s tím nemá problém. Zasunul jsem ho nedočkavě do ní a i když jsem měl za sebou dva orgasmy, myslel jsem, že okamžitě exploduju. Musel jsem se na chvíli zastavit, ale pak jsem ji začal divoce šukat ze zadu, zatímco ona furt lízala Lucky kundičku.

Chvílema jen položila svojí tvář do Lucininýho klína, když řvala tak, že se nestihla soustředit na lízání. Lucka nás pozorovala a já viděl, jak se jí to líbí. Když jí Andy strčila do prcinky dva prsty, netrvalo to dlouho a začala křičet při svém dalším orgasmu. Když se udělala i my s Andy jsme na chvíli přestali.

Lucina mi ukázala, ať si lehnu na záda a Andrejka na mě okamžitě nasedla zpátky. Dvakrát se mi před obličejem zhouply ty její kozy, když se na ní přilepila Lucka zezadu. Chytla jí za prsa a pořádně jí je masírovala. Andrea se volnou rukou začala hladit přes poštěváček a řvala u toho jak šílená. "Už budu," začala křičet, což dorazilo i mě! Ve stejnou chvíli jsme se udělali a ona se sesunula vedle mě.

"Neuvěřitelný,"vzdechl jsem. Podíval jsem se na Lucku, které zářily oči a lehla si z druhé strany. Políbila mě a položila svojí hlavu na můj hrudník. Andrea konečně otevřela oči a jen se na nás oba podívala. Lucka jí pohladila po vlasech, já je obě obejmul a takhle jsme na zemi usnuli.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Školnice

  11. 5. 2023Skálinka

Helena to neměla v životě lehké. Kdo taky má, že ? Se čtyřicítkou na krku se rozvedla s letitým manželem, naštěstí obě děti byly na studiích v Praze a domů jezdily jen sporadicky. Domek, ve kterém přes dvacet let bydleli, byl zděděný po manželově babičce a zůstal tak i v katastru, takže tam nebylo moc o čem diskutovat. Řidičák neměla, co by tedy dělala s rodinným oježděným autem. Dostala pár peněz...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč, Orál

Večer s Klárou

  12. 2. 2011Senior68.

Je letní pátek večer, sedím v pokoji, sleduji televizi a přemýšlím, co s nastávajícím víkendem. Začala právě nějaká reklama, tak jsem se zvednul a šel si na balkon zakouřit. Za chvíli se otevřely na vedlejším balkoně dveře a vešla sousedka Klára, mladá, pěkná žena, na kterou jsem již dlouho myslel, že by to s ní stálo za hřích. Pozdravili jsme se a řekla, že by si také ráda zakouřila, ale nemá co....  celá povídka...
Kategorie: Prstění, Orál, Šukačky, Mix, Spanking

Hustej mejdan

  13. 1. 2013Neznámý autor

Párty sice začínala už v šest, ale Martin tam stíhal přijít až po deváté. To však nevadilo, svůj pozdní příchod bohatě vynahradil přineseným alkoholem, colou a slanými lupínky. Zazvonil a Bára mu přišla otevřít. Už když mu dávala bundu na věšák, byla pořádně veselá a nevydržela stát rovně. Páni, to jste teda pořádně rozjeli! prohlásil Martin uznale a hrnul se do obýváku, kde byl zbytek osazenstva....  celá povídka...
Kategorie: Teen, Grupáč, Párty, Petting, Mix

Chorvatsko naostro

  2. 8. 2017Neznámý autor

U moře v Chorvatsku bylo nádherně, sluníčko svítilo a teplo bylo jako v peci. Manžel mě stále přemlouval, že když jsme na dovolené, ať si nevezmu pod letní šaty žádné kalhotky, prý že je teplo, tak ať si jí provětrám. Ale bylo na něm vidět, že ho vzrušuje představa mé pečlivě vyholené kundičky jen pod tenkou bavlnou na veřejnosti. Stále jsem odolávala, ale on věděl jak na mně. Zašli jsme k večeru na...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky, Orál, Anál