Erotické povídky
Další povídky od Bobr:
- Záchrana života
- Melouch 2
- Češtinářka 7
- Paní šéfová 2
- Kamarádka z mládí
- Hana Horká
- Pod hvězdnou oblohou
- Vánoční mejdan na horách
Vloženo: 8. 11. 2016
Amazonka
Už od malička se chovala jako opravdová amazonka. Hned, jak to počasí dovolilo, nosila krátké sukýnky a pod nimi už nic. Využívala to k tomu, aby mohla, jako my, kluci, čůrat vestoje. Byli jsme nerozlučná dvojka a tak jsme vstoupili i do první třídy. Jak jsme procházeli životem, žádná lumpárna se nemohla obejít bez nás. Pak přišly prázdniny na konci páté třídy. Musel jsem na jejich podstatnou část odjet ke strýcovi. Když jsem se vrátil, hned jsem za ní spěchal. Ale v jejich bytě bydlel někdo jiný .A potom jsme se i my museli stěhovat...
Roky se řítily a já jsem v létě byl vyslán na služební cestu do jednoho města. Přijel jsem tam před polednem a tak jsem chtěl utišit hlad. Vstoupil jsem do restaurace a hned jsem jí uviděl. Tiše jsem k ní přistoupil:„Taško,jsi to ty?" (Rodiče jí říkali Nataška, ona si to takto zkrátila a už jí to zůstalo). Zvedla hlavu a zvědavě se na mne zadívala. „To jsem já,Bob!” Vyskočila od stolu a vrhla se mi kolem krku. Kdyby se nemusela vrátit zpátky do práce, asi bych neměl ani čas se najíst. Povídali jsme jeden přes druhého. Ale domluvili jsme se na odpoledne. Čekal jsem na ní a hned jsme jeli k rybníku, kde byla i nudipláž. Natáhli jsme se tam a povídali a povídali. Občas jsme skočili do vody, abychom se zchladili, ale potom jsme se zase svěřovali. Jen jsme se trochu vypovídali, začala se rozhlížet okolo sebe.
Uviděla ženu, která měla kroužky v malých pyskách a bradavkách. Úplně oněměla a nemohla se na ní vynadívat. „To je krásné!” vydechla, když žena odešla do vody. „A ty bys to chtěla taky?” zeptal jsem se. „Toužím po tom už dlouho, ale ještě jsem se k tomu neodhodlala!” odpověděla. „Tak jest-li po tom toužíš, tak musíme jet, abychom to mohli koupit!” Byla oblečená snad ještě dřív, než jsem to stačil doříct. Stihli jsme to, i když „s odřenýma ušima”. Koupili jsme vše potřebné a nejkratší cestou jeli k ní domů.
„Nejdřív tě ale musím oholit!” řekl jsem jí, když byla nedočkavá. Připravil jsem vše potřebné a položil jsem jí na stůl. Sama roztáhla pokrčené nohy. Namydlil jsem jí a pravidelnými tahy strojku jí zbavoval chlupů, až vykoukla krásně hladká kundička. Když jsem umyl zbytky mýdla, neodolal jsem a musel jí krásně vylízat. Že se jí to líbí, dávala hlasitě najevo.
„Teď to píchne!” natáhl jsem jí malý pysk a do jeho hrotu zabodl jehlu. Vykřikla, ale to jsem jí tam už zaváděl kroužek. Ještě druhý pysk a kundička byla krásně ozdobená.
„Teď ještě bradavky! Určitě to ještě chceš?" zeptal jsem se jí pro jistotu. „Jóó a dělej!” vykřikla. Požužlal jsem jí bradavku, aby se natáhla a potom zabodával jehlu. „Nééé!” vykřikla. Přestal jsem, ale hned křičela: „Nevšímej si toho a dokonči to! Dělej!” Znovu jsem začal zabodávat jehlu do bradavky, která kladla poměrně velký odpor. Statečně držela, i když se jí z hrdla draly bolestivé zvuky. Konečně jehla vykoukla na druhé straně. Rychle jsem zavedl a uzavřel kroužek: „Chceš si odpočinout?” zeptal jsem se. „Ne! Pokračuj, ať to mám za sebou!" vykřikla a zatnula zuby.
Znovu jsem jí natáhl bradavku a zapíchnul jehlu. Snažil jsem se jí protlačit co nejrychleji. Ale byl to na ní příliš velký nápor bolesti. Zacukala se a tak jsem přerušil tlak na jehlu. „Dělej! Nezdržuj to!” vykřikla a tak jsem znovu zabral. Jehla pronikla bradavkou a vykoukla na druhé straně. Přiložil jsem k ní konec kroužku a s jejím vytahováním ho zároveň zaváděl. Uzavřel jsem ho a bylo hotovo.
Uvolnila se a oddechla si. Otřel jsem jí orosené čelo a políbil jí. Po chviličce oddechu jsem jí pomohl zvednout se se stolu. Šla na chodbu, kde se prohlížela v zrcadle. „Ještě tomu něco schází!” ozvalo se. Šel jsem se k ní podívat, co tím myslí.„Ona měla kroužek ještě tady!” ukázala si na kápi klitorisu. „To bychom tam museli dát jeden z té druhé sady, kterou jsme koupili!” odpověděl jsem.
„ Tak pojď!” spěchala zpátky. Položila se zase na stůl a roztáhla pokrčené nohy. Natáhl jsem jí kůžičku, přiložil jehlu a prudce za-tlačil. Jehla bez problému pronikla a tak jsem zavedl kroužek. Bylo to hotové dřív, než se na to stačila připravit.
Mezi rozevřenýma nohama se jí rozevírala dírka do kundičky a tak jsem jí hned musel zašpuntovat. Při každém přírazu sice bolestivě sykala, ale potom přišel orgasmus, který se nevidí každý den. Křičela a přitom uvolnila i svěrač močového měchýře. Horká tekutina mě donutila vykropit jí kundičku.
Když jsem ho vytáhl, rychle jsem se jí přisál ke kundičce a vylizoval ten božský nektar - směs našich šťáv. Sklonil jsem se k ní a opatrně jí líbal prsa. Pomalu jsme se uklidňovali a pak se šli vykoupat. Sedli jsme si, otevřeli lahev vína a ještě dlouho si sdělovali své pocity - nejen - z tohoto dne.
I když jsme oba zadaní, stále se stýkáme za jediným účelem. A tím není nic jiného, než živočišný sex!
Bobr
©
2006
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Masáž
20. 10. 2007telnatyZáda mě bolí, asi jako každého z nás. Poslední dobou už to ale přesahovalo všechny meze. Brufen sice na chvíli pomáhá, ale i praktická lékařka mi doporučuje masáž. Popadl jsem tedy Zlaté stránky a začal hledat. A hele- hned v naší ulici, sice na úplně opačném konci, ale je to blízko. Super, brnknu tam. |
Phiktivní "P" příběh
30. 11. 2008čuňasPanic Petr,panna Pavla podnes provozovali petting. Pavlu petting prudí,prostě potřebuje prcat! Poněkud prudérní Petr pohlazuje prsty pravé paže Pavlíniny prsa,prcinku,poštěváček,pičku. Pavla přetahuje Petrovu předkožku,polaskává pusou penis. Petr partnerku prstí. Petra prudce pruží Pavliny patřičně proděravělé porno punčochy. Petrovo péro povyrůstá. Pavla povalí Petra,postel praští pod Petrovým pozadím,přitiskávajíce... celá povídka... |
Tělo-Cvična
5. 2. 2009A.D.LajdaDejchala jsem zhluboka a dost nahlas. Studenej vzduch se mi zařezával do plic. Bylo hodně brzy ráno, většina lidí ještě spala a ulice byly vesměs prázdný. Měla jsem na sobě jen jemný sportovní spodní prádlo, plátěný botky a top se sukýnkou těsně pod zadek. Vlasy jsem si za běhu rychle svazovala do drdolu. V ruce jsem svírala klíč od tělocvičny s takovou nedočkavostí, že se mi až potila ruka. Projížděly... celá povídka... |
Poprvé nevěrný
31. 12. 2009TomTento rok jsem „vyfasoval“ na druhý svátek vánoční noční službu a tak aby si moje žena Marta, se kterou žiji již 8 let v celkem spokojeném avšak stále bezdětném manželství užila co nejvíce svou milovanou matinku a já měl doma klid před noční službou, odvezl jsem jí hned po Štědrém dnu k „milované“ tchýni a po vypití kávy jsem spěchal zpět k domovu a těšil se, jak si užiju chvíli klidu v posteli u sledování... celá povídka... |


