Erotické povídky
Ach ta má sousedka
Bylo mi 16, když se to stalo. Máme dobré vztahy s naší sousedkou paní Horovou (55 letá paní), a proto když někam odjížděla, dostal sem za úkol postarat se o její zvířectvo a zalívat květiny. Jednou odjela za svými příbuznými, a tak sem nastoupil a staral se jí o domov. Chodil sem tam denně celý týden. Když sem tam šel poslední den, čekalo na mě velké překvapení. Bylo odemčeno, a tak sem vstoupil dovnitř, procházel dům a při vstupu do ložnice sem skoro přestal dýchat, spala tam paní Horová, musela se vrátit o den dřív. Překvapením bylo, že tam ležela úplně nahá na zádech a nohy měla krásně roztažené přímo na mě. Paní Horová žila již dlouho sama, byla to dáma odpovídající svému věku, trochu při těle, s větším zadkem a pořádnejma kozama.
Ležela tam přede mnou a já si vzrušeně prohlížel její hustě zarostlou kundu a krásný velký vemena. Tvrdě spala a mě se začal v kalhotách prudce vzpínat. Věděl sem, že je to starší paní, ale já byl strašně nadrženej a se ženou sem to ještě nedělal. Vytáh sem ho ven z kalhot a začal si ho nad tou starou kurvou honit, zatímco ona pořád tvrdě spala. Už sem nemoh jen koukat a začal sem jí vysávat ty její ohromný cecky, stály se jí bradavky na jejích velkých dvorcích. Hnětl sem ty vemena a pořád jich měl plnou hubu. V tom se začala otáčet a otevírat oči, rychle sem uskočil a čekal, co bude. Promnula si oči a koukla na mě, jak před ní stojím s napruženým klackem v ruce.
Bylo na ní vidět překvapení a vylekaně z ní akorát vyšlo: „Co to tu děláš Honzíku? Neříkej, že tě může vzrušit taková žena v letech jako sem já.“ Začal sem koktat, že je to nádherná ženská a že má úžasný kozy a parádně zarostlou kundu. Pak sem ji sdělil, že bych ji strašně rád pořadně vojel.
Byla překvapená, ale bylo vidět, jak jí to těší a vzrušuje. „A co ti v tom brání, ty můj malej bejčku.“ Ihned sem začal pokračovat v obdělavání jejich vemen, všemožně mi je nastavovala. Ale už sem se nemoh dočkat, jak sjedu na tu zarostlou beranici. Začal sem se prodírat jazykem tím houštím, až sem narazil na tu krásně rozpělenou, vlhkou starou kundu. Lízal sem, jak zběsilej, strkal jazyk dovnitř, až krásně tekla a mlaskala jako prase. Pomoh sem si prstama a pořádně ji jima šukal, nabodávala se jako divá a řvala, že to už 10 let nezažila.
Pochutnával sem si na její šťávě. Byl sem nadrženej, že sem ji začal lízat celou masitou prdel a jazykem zajížděl do její druhý dírky. V tom začala řvát, ať už ji půjčím svýho čůráka, ihned sem tý nadržený samici narval ptáka do pusy a moc dobře věděla, co s ním, kouřila jako smyslů zbavená a já už to po chvíli nevydržel a naplnil ji hubu pořádnou sprškou, všechno spolykala a olízavala mi celýho čůráka, aby jí ani kapka neunikla.
Už to nemohla vydržet a prosila, ať jí ho tam strčím a vomrdám. Nenechal sem se dlouho pobízet a už sem byl v tý nádherně hluboký měkký kundě. Vrážel sem ho do ní a přitom obdělával její cecky, bylo to neuvěřitelné. Začal sem jí strkat prsty do prdele a už sem cítil, jak na mě jde další výstřik, všechno sem to do tý bachyně vystříkal, jenom vyhrkla a slastně pomlaskávala.
Otočila se ke mně zády a poručila, ať ji šukám do prdele, že to má moc ráda. Poslechl sem a začal pomalu vjíždět čůrákem do masitý prdele, chvíli trvalo než to šlo pořádně, ale potom sem v ní jezdil jedna báseň. Ruku sem měl pořád na její mokré kundě, s které vytékala krásná směs moji a její šťávy, dával sem jí to olizovat a moc si pochutnávala, neodolal sem a lízal to taky. Po dlouhé chvíli sem pak vystříkal zbytkem mýho semene i její prdel.
Hned si strčila ptáka do huby, že miluje vůni svojí prdelky, důkladně mi ho očistila. Pak sem ještě neodolal já a ještě jednou sem jí pořádně začal lízat kundu, byla to dobrota. Nakonec mi poděkovala a říkala, že to musíme brzy zopakovat.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Markéta a její prasárničkydalší dívky | |
![]() | Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám. Těším se na tebe na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Hrátky ve sklepě
15. 9. 2009LucyHledala jsem ve sklepě nějaké staré časopisy, když se ozvalo: do prdele, kterej vůl to tady nechal. Uvědomila jsem si, že jsem nechala uprostřed chodbičky do sklepů krabici a náš soused přes ní upadl. Jé promiňte, to jsem byla já, hned to uklidím. Ahoj, to jsi ty Lucko omlouvám se, že jsem byl tak hrubý, copak tu děláš. Ale potřebuju nějaké výstřižky do školy tak hrabu ve starých časopisech. Soused... celá povídka... |
Dělím se o svou ženu s bratrem
20. 2. 2019jentaknekdoJsou dvě věci, které my turečtí „gastarbeitři“ v Německu toužíme mít. Automobil Mercedes (což většina z nás dokáže uskutečnit, když dostane slušnou práci) a modrookou blonďatou smyslnou bílou přítelkyni.
Já jsem ještě nedosáhl ani jednoho z těchto cílů, když jsem potkal Heidi.
Byla to dcera člověka, pro kterého jsem pracoval, dělal jsem mu práce na elektroinstalacích. Byla téměř perfektní; měla všechny... celá povídka... |
Velká klobásová pizza
14. 9. 2014Neznámý autorVolal mi přítel. Chvilku jsme cukrovali do telefonu. Byl už na cestě ke mně do bytečku, seděl v autobuse. Říkal, že před přestupem na druhou linku, která ho doveze ke mně, má ještě chvíli čas, tak jestli třeba něco nechci koupit. Uvažovala jsem o tom a uvědomila jsem si, že mám vlastně dost hlad – tak nějak jsem po práci neměla čas se najíst. Proto jsem ho poprosila, aby přivezl třeba pizzu. Ten nápad... celá povídka... |
Doučování
9. 5. 2010Senior 68.Tak byl dnes takový den „blbec“jak se říká. Nic mi nevycházelo a ve škole to bylo už k nevydržení. Konečně jsem se dostala domů. Na stole jsem měla lístek, že rodiče odjeli do Prahy a vrátí se kolem 23 hod.tak abych si vzala něco k jídlu z lednice a nečekala na ně. Docela jsem to uvítala, protože nebudu muset aspoň nikomu odpovídat na různé otázky, co jsem dělala,co bylo ve škole a pod. Ve svých 16... celá povídka... |


