Erotické povídky
- Znásilnění (7028)
- Extrémy (8469)
- Grupáč (8657)
- Otroci (8208)
- Petting (8499)
Vloženo: 15. 6. 2013
Znásilněnáá.
Je mi 32, jsem štíhlá, prsatá a mám kozy čísla D. Popíšu vám příběh, který se mi stal. Jmenuji se Monika. Stalo se to osudného 3.8.2003. Po stresujícím dni v práci jsem jela konečně domů. Přivolala jsem si výtah. Vlezla jsem dovnitř a zmáčkla patro 3. Výtah dojel a já vylezla. Někdo mi přikryl ústa smradlavou propocenou rukou. Smrděla kouřem.
"Aaa! Pusť!" zakřičela jsem vyděšeně.
"Buť tiše a nic se ti nestane." zašeptal mi do ucha Neznámý.
Smýkl se mnou o zem. Lehl si na mě a svázal mi ruce a nohy. Pak mě zvedl, hodil do pytle a zavolal si výtah dolů. Moje kabelka zůstala ve výtahu, takže podle telefonu by mě nenašli. Pomoc sem si také zavolat nemohla. Výtah dojel. Naložil mě do auta a konečně pustil z toho zapáchajícího pytle. Dal mi do pusy nějaký šátek abych nemohla mluvit. Ruce i nohy jsem měla pořád svázané. Vzal si do ruky nůž a rozříznul mi tričko a sukni. Seděla jsem tam vyplašená na místě spolujezdce. Připoutal mě a rozjel se.
Asi po půl hodině zastavil v lese. Vzal mě do náruče a šel hluboko do lesa. Přivázal mě ke spadlému stromu. Sundal mi roubík a naznačil, ať sem zticha.
,,Co se mnou bude?" zeptala jsem se hloupě.
,,Nevíš?" usmál se.
Rozepnul mi podprsenku a zakousl se do bradavky.
Zaječela jsem. Vytáhl z tašky bič a praštil mě do břicha.
,,Drž hubu!" zašeptal.
Strčil mi svůj slizký jazyk do pusy. Pak si vysvléknul kalhoty a strčil mi ho do pusy.
,,Kuř, děvko. A opovaž se kousnout!" Zatáhl mě za vlasy.
Poslušně jsem mu kouřila jeho cca. 25 centimetrovýho ptáka.
Trochu jsem ho kousla, on tiše zaječel a praštil mě bičem přes břicho a dal mi přes tvář takovou, že mi vyhrkly slzy. Rozhodla jsem se, že už ho kousat nebudu. Když mi ho vytáhl z pusy, otřel mi ho o prsa a o tváře. Vycákal se mi do vlasů, do pusy a na tělo. Znechuceně jsem vyplivla jeho sperma, ale on si ho nabral ze země na prst, strčil mi ho do pusy a donutil spolykat. Pozvracela jsem se na něj.
,,Ty děvko!" zakřičel, opět mě švihl a štípl do bradavky.
Kousla jsem se do spodního rtu a málem se rozbrečela. Křičet jsem už nechtěla. Pak mě odvázal a šel se mnou k autu. Vytrhla jsem se mu a utíkala, on mě třemi kroky dohonil, povalil ma zem a vedl. Tentokrát mě chytil za vlasy a za ruku. Naložil mě opět do auta a připoutal. Nožem mi odřízl kalhotky. Sáhl mi na píču a začal mě dráždit prsty. Prsty vyndal a oblízal si je. Donutil mě spolykat i moji šťávu. Znechuceně jsem se na něj podívala. Spatřil mě a praštil mě do tváře pěstí. Pak nastartoval auto a do píči mi strčil tužku ze skříňky.
Dojeli jsme na místo. Vzal mě k sobě do bytu a přivázal k pelesti postele. Vypadala jsem jako písmeno X, měla jsem roztažené nohy i ruce.
"Chce se ti čůrat?" zeptal se mě.
"Ano, prosím." Odpověděla jsem s nadějí, že mě pustí na záchod, tam se zamknu, počkám až někdo přijede nebo uteču okýnkem.
"Výborně." Usmál se a začal mě prstit.
"Prosím, potřebuju na záchod!" odpovídala sem trhaně.
Došel pro misku, nemohla jsem to zadržet a vyčůrala jsem se. Mísilo se to s mými kundími šťávami. Rozlil to do dvou sklenic. Vzal si tu menší pro sebe. Ta větší byla pro mě. Nalil mi to do úst a prudce škubl za vlasy. Spolykala jsem to do poslední kapky. Ve své sklenici si vymáchal péro, dal mi pod prdel polštářek abych byla hezky vyšpulená a jazykem mi narážel do píče.
"To abys mi hezky klouzala." usměje se.
Vytáhne si opět péro a začne mi jezdit po píči. Jsem stažená tak, aby se do mě nedostal.
"Notak, uvolni se." zašeptá a pohladí mě po prsech. Péro má kousek od mé píči, ale o tom nevím, mám hlavu zabořenou v polštáři. Myslím, že je vedle mě. Pak rychle přitlačí a je ve mě až po koule. Začne mě šukat.
Trhaně říkám : "Prosím, už ne!" brečím.
Asi po deseti minutách se do mě vycáká. Odpoutá mě a zajde do místnosti, která vypadá jako vězení. Uvidím spousty a spousty bodců, se kterýma by mě vošukal.
"Hezká sbírka, co?" usměje se a dovede mě k přístroji, který vypadá jako had. Má dva vibrátory vedle sebe, pouta na ruce i na nohy. Dá mi ruce do pout a zacvakne. Pak se mnou pomalu a bolestivě smýkne na ty dva vibrátory. Jeden do pičky, druhý do prdelky. Vezme si ovladač a nastaví slaboučké vibrace. Začnu se mírně klepat a brečet. Honí si předemnou a jeho mrdka mi padá do obličeje. Pak otočí kroužkem a pustí do mě maximální vibrace. Bolí mě to, rozbrečím se a vřeštím. Otočí jiným kolečkem. Vystřelí nějaký bodec a bodá mě do obou prsů. Neznámý se postaví na nějakou stoličku a dožaduje se, abych mu kouřila. Po pěti minutách upadám do bezvědomí.
Probudím se na lavici, ruce i nohy mám uvázané na zemi, takže je mám skoro vykloubené. Jsem úplně zvohlá. Cítím něco v píči,k hejbu sebou a vypadne mi odtamtud mrkev, okurka a nějaké kameny. Jsem úplně vlhká. Pak přijde on, Neznámý.
,,Vyspala ses, lásko?" přijde a za ním jsou nějací tři chlapi. Stojej jim péra a mají je snad 30 cm, OBROVSKÝ. Zamrazí mě.
,,Kdo to je?" zeptám se vystrašeně.
,,Kamarádi, jsou na Tebe moc zvědaví. Vyprávěl jsem jim o Tobě. Postupně mi je představí, největší péro z nich má Karel. Potom Tomáš a nakonec Roman. Roman ke mě přijde a zasune mi celou okurku do píče, že není vidět. Následuje rajče, které vyndá z lednice a mrkev. Nezapomene ani na kameny.
,,Ty vole, ta je vlhká!" zakričí Roman. Sedne si na mě a projede mi píču. Pak odstoupí a přijde Tomáš. Vyndá mi mrkev, okurku, rajče i kameny z přirození a strčí mi celou dlaň dovnitř. Začne otáčet rukou a já začnu sténat.
,,Ono se jí to i líbí, kurvě!" zakřičí. "Nesmí se ti to líbit!" a začne mě šukat rukou. Tam, zpátky. Tam, zpátky. Dělám, jako že se mi to nelíbí. Pak odejde a přijde Karel.
"Strčí mi ruku do píče a pak do pusy. Celou dlaň.
"Jen polykej." Zakřičí a škubne mi za vlasy. Spolknu to a on se mi vyčůrá do pusy. Chci to vyplivnout, ale donutí mě to spolknout. Pak mi strčí péro do huby a začne mi šukat hubu. Pak mě odpoutá, zvedne a připoutá mi ruce za provaz, který visí ze zdi. Nohy mi dá od sebe a také připoutá. Přistoupí ke mě zepředu, chytí mě za zadek a vsune do mě svý péro. Začne mě šukat jako o život, nevěřila bych, že se do mě tehle macek vejde. Pokyne kamarádům. Neznámý ke mě přijde ze zadu, nasliní si prst a projede mi prdel. Strčí do mě péro a ve stejném rytmusu mi oba projíždějí mé dírky. Přijde Roman s jehlou a řekne
"Na památku." a propíchne mi bradavky. Dá do nich zlaté kroužky a spojí je řetízkem. Usměje se. "Si kočka." Vyjeknu, když začne tahhat za provázek a líbat mě na kozy a kousat je. Tomáš se nenechá zahanbit a z boku si postaví židli a začne mě kousat do jazyku a líbat. Je mi to nepříjemné, z pusy mu smrdí cigarety a nějaké přesolené jídlo. Když jsem odvrátila hlavu, kousl mě do ucha, takže jsem jí musela dát zpět. Potom se vyměnili. Dali mě níž, skoro jsem stála. Karel si stoupl na židli, otočil mi hlavu a donutil mě, abych mu kouřila péro. Neznámý mi mačkal kozy. Tomáš mi šukal prdel a Roman píču. Takhle vydržely asi hodinu. Pak se Tomáš, Roman a Karel vystříkali. Musela jsem všechno od Karla spolknout, a že toho bylo. Ani polykat jsem nestačila. Pak mě sundali, připoutali k trubce a Neznámý mi čtyřmi prsty otevřel pusu tak, že jsem jí nemohla zavřít. Přišel Roman a vychcal se mi tam. Potom Tomáš, ten se taky vychcal. Pak přišel Karel, a ten se taky vychcal, ale pak si nademnou vyhonil a nastříkal do pusy a vysral se mi do huby. VŠECHNO jsem musela spolknout. Chtěla jsem se pozvracet, ale Karel mi dal hlavu nahoru, takže mi to sjelo do žaludku. Pak šel neznámý, tomu jsem musela vykouřit. Pak mě připoutali opět na ten přístroj, zapnuli nejvyšší vibrace a šli spát. Já se zatím svíjela v mohutných orgasmech. Nechali si mě u sebe a šukali mě každý den.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zvrácená Terezadalší dívky | |
![]() | Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno! Rozdáme si to na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Dražba milenky
26. 1. 2014Neznámý autorOtto už několik let cítil, že prostě nedokáže stačit potřebám své ženy. Stela byla odjakživa náruživá a toužila neustále experimentovat, toužila mít sex třeba několikrát denně… A Otto měl už svůj věk, dokonce si několikrát tajně vzal viagru, aby případné problémy zamaskoval. Ale potom už neměl sílu ani energii dál předstírat, že je nespoutaným hřebcem, tak ho čím dál víc trápilo, že je Stela evidentně... celá povídka... |
Libušina lázeň
1. 12. 2023SkálinkaAnežce nebylo nějak dobře na duši a tak se vypravila na procházku. Děda jí kdysi vyprávěl o slávě Vyšehradu a že tam prýští ženská energie, asi už od dob kněžny Libuše a když bude někdy potřebovat postavit na nohy, stačí se jen tak cournout po hradbách a bude jí dobře. Protože její splín byl výsledkem náročného a neuspokojivého života mladé dívky, nebylo to na řešení nějakými prášky. Snad ta tajemná... celá povídka... |
Stone face
8. 9. 2017Neznámý autorVždycky, když slyším někoho mluvit o hře s názvem stone face, polije mě horko a do tváří se mi nažene krev. Raději dělám, že nevím, o čem je řeč. Přitom se dá říct, že jsem tuhle hru v Čechách dovedla k dokonalosti a dejme tomu, že i k rekordnímu počtu účastníků… byla jsem mladá a naivně blbá.
Už pár týdnů jsem si psala s jedním opravdu pěkným klukem z města. Nikdy jsme se naživo neviděli, ale měli... celá povídka... |
Trošku neohrabaná teenka
17. 5. 2015Neznámý autorSbalil jsem holčinu na diskotéce. Byla asi dost zkušená. Mmm, Deniska… Mně je třicet dva, takže nejsem rozhodně nijak starej, ale aby po mně samy skákaly nadržené čubičky, to jsem ještě nezažil. Ani jsem ji nemusel opíjet (to stejně nemám rád), nechala se nádherně přirozeně sbalit a byla u toho dokonale roztomilá. Když jsem jí taky řekl, že mám svoje auto a tak, tak ji to okouzlilo ještě víc. Byla... celá povídka... |


