Erotické povídky

Zkusila, kam až může zajít

Ležela jsem v Luciině posteli na zádech a byla jsem nahá. Atmosféra docela ušla, Lucie se snažila být hrozně milá, vyřazovala z ní energie, nadšení a taky touha. Už to bylo delší dobu, co jsme spolu měly intimní styk. Jako na houpačce. Měla jsem pocit, jako kdybych byla puberťačka, která chodí s nějakým klukem, ale nemiluje ho – prostě s ním je, občas jí s ním je dobře, ale občas vůbec nechápe, proč s ním vlastně vůbec něco má. Ta situace nemá řešení a ona prostě neví, co dělat, jestli to ukončit nebo čekat, až se to nějak vyřeší samo. Já jsem teda zatím čekala, že se to vyřeší samo, a proto jsem zase přistoupila na to, že si s Luckou uděláme hezký večer.

Byla něžná, skoro bych řekla až láskyplná, pomalu mě svlékala a líbala na hladkou pokožku. Bradavky mi olizovala tak jemně, že se mi z toho ježily i ty nejdrobnější chloupky v zátylku a způsobovalo mi to docela příjemné pocity. Potom, když jsem byla kompletně svlečená, se na mě Lucie usmívala a pomalu mi zatlačila do ramen, abych se bezstarostně položila na postel, roztáhla stehna od sebe, vůbec na nic nemyslela a jen si užívala to, co mi bude provádět s mojí štěrbinkou. Obdivovala jsem, jak trpělivá dokáže být, jak pomalu ve mně umí rozdmýchávat ten vášnivý oheň, který už dávno nehořel jako slavnostní hranice, ale při správném rozfoukání ještě uměl dost hřát.

Lucie mi zlíbala obě stehna z vnitřní strany od kolen až k tříslům, potom mi polibky zasypala i okolí mušličky, stydké pysky, Venušin pahorek. Tím mě hezky nažhavila a připravila. Sama jsem cítila, jak se moje škvírka vstřícně otevírá a vlhne. Už jsem se těšila, až se Lucie vrhne přímo na můj naservírovaný terč, až mi hladově chňapne po kundičce, vystrčí jazyk a začne cílevědomě pracovat na mém rozkroku. Dost mě to rajcovalo. To očekávání. Jenže těsně před tím, než to Lucie udělala, to musela zkazit – řekla zas totiž něco ve smyslu: Hele, teď schválně koukej, že ti to udělám líp než chlap. A pak mi musíš říct, kdo je lepší, jo? Určitě s tím máš čerstvou zkušenost, co? (nějak tak, už si nepamatuju přesně). Pak nečekala na žádnou moji odpověď a hnedka mě začala lízat. Technicky to bylo báječné a na chvilku jsem dokonce pocítila intenzivní dráždění, ale jakákoliv moje chuť byla už v tu chvíli na bodu mrazu.

Její nemožné řeči mě dokázaly totálně namíchnout. Dusila jsem v sobě vztek, zatímco jsem poslušně držela a nechávala se lízat. Ale pak mi došlo, co to vlastně říkala – no jasně, vždyť mám bohaté zkušenosti s tím, že mi pičku lížou chlapi. V poslední době jeden chlap – Kristián. A i když je Lucie dobrá, kam se hrabe na něj… Sakra, najednou jsem se zarazila, proč tohleto vlastně dělám, když mi je stejně nejlíp s Kristiánem, a to po všech stránkách? Proč se nechám vylizovat nějakou nánou, co si libuje v hysterických scénách. Vždyť jsem úplně stejná kráva jako ona!

Došlo mi to celé. Celá jsem ztuhla a Lucii od sebe odstrčila. Tvářila se nechápavě, zamračila se. Rty se jí celé leskly od vylizování mé kundičky. No v tu chvíli mi bylo ze sebe samotné úplně špatně. Řekla jsem, že tohle prostě nepůjde, že na to dnes vůbec nemám náladu. Lucie se posměšně uchechtla a vřískla, proč jsem sem teda chodila. Já na to odpověděla, že vlastně fakt nevím, co tady dělám. To ji určitě ranilo, cítila jsem to. Ale byla zlá, vztekle po mně hodila moje oblečení a naznačila mi tím, že se teda mám sbalit a urychleně vypadnout. Mileráda jsem se začala oblékat. Neskutečně jsem se těšila, až budu doma a dám si sprchu. Lucie ohrnovala horní ret, až to vypadalo trochu strašidelně. Na okamžik mě dokonce napadlo, že by mi mohla ublížit! Ale to byl naštěstí jen záblesk, nic takového neudělala. Místo toho se snažila mě doslova zbičovat jazykem a říkala, že stejně chutnám hnusně, že se tahám s chlapama a pak ve mně zůstává jejich odporná mrdka.

Něco mi v hlavě secvaklo. Ale tohle… To už bylo prostě příliš. Lucie neustále zkoušela, kam až může zajít, kde se asi nacházejí nějaké moje mentální hranice a hlavně kde přeteče moje trpělivost. A ta přetekla. Tohle prostě ne, už ani náhodou, už ani chvilku. Byla jsem si jistá, že s Lucií už nechci mít vůbec nic společného. Proto jsem od ní vypadla a plná vzteku jsem si pak u sebe doma musela zabušit do boxovacího pytle a pak jsem se dlouze sprchovala od toho psychického hnusu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz