Erotické povídky

Autor povídky:

Jirka

Kategorie:

Vloženo: 7. 2. 2021

Vzrušující soulož se sestřenicí

Byl jsem delší dobu zakoukaný do sestřenice Mariky. Úzké, vysoké tělíčko, menší prsa, dlouhé blonďaté vlasy až po její pěkně tvarovaný zadeček, v obličeji krásné modré oči, malý nos a milý úsměv. Do takového stvoření se těžko nejde zamilovat!

Největší problém samozřejmě byl fakt, že jsme rodina. Vyznat lásku členovi svojí rodiny je velmi obtížná záležitost. V lepším případě vás odmítne a zůstane to mezi vámi, v tom horším to praskne a nebude z toho nic kromě pravděpodobného výprasku a kdo ví, co ještě. Doba, než jsem sebral odvahu, byla opravdu záležitost dokonce několika let.

Když naše rodiny tehdy domluvily o letních prázdninách setkání, v hlavě mně explodovalo radostí! S erekcí v teplákách jsem odsouhlasil termín, jakmile se rodiče ptali, zda mám čas. Ještě, abych neměl!

Naši rodiče už byli lehce opilí a moje sestra se starší sestřenicí se bavily o školních záležitostech, nad čímž jsem kroutil hlavou.

"Nezahrajem si něco?" navrhla s ničeho nic svým příjemným hláskem Marika.

"Dobře, co máte?"

"Uvidíš, vyberem něco nahoře."

"No dobrá," souhlasil jsem bez váhání.

Můj penis vycítil příležitost a dal to dost jasně najevo. Začínalo mnou procházet vzrušení a snažil jsem se to nedávat najevo.

Marika měla vlastní pokoj s dvěma postelemi a školním stolem, na němž byl počítač. Dále tam byly tři skříně. V jedné bylo její oblečení, v druhé se nacházely trofeje z různých sportů, které kdy dělala, a ve třetí byly již samotné hry.

"Dáme UNO?" zeptala se potom, co ho vytáhla.

"Tak na rozehřátí můžeme dát něco jednoduššího," potvrdil jsem její výběr a Marika začala rozdávat.

Moje snažení chovat se normálně se moc nedařilo, jelikož jsem byl zamilovaný až po uši a oči mně permanentně zaměřovaly na rozkrok sestřenice.

"Začínáš," vyrušila mě z myšlenek Marika.

"Dobře," odpověděl jsem rychle a líznul si, jelikož na zelenou dvojku v mých kartách nic nebylo.

První hru jsem vyhrál, druhou taktéž, po třetí už vyšla vítězně Marika. Během čtvrté hry jsme se najednou rozhovořili.

"Tak jak to jde jinak?" započala naši konverzaci moje sestřenice.

"Ále, jde to. Jak se čím dál více blíží škola, tak z toho občas začnu šílet, ale jinak si pořád prázdniny užívám. Co ty? Byli jste někde?" zeptal jsem se jí a současně položil červenou šestku.

"U mě to taky jde. Byli jsme v Chorvatsku, tam jsem si to fakt užila. A potom na Šumavě. Co vy?"

"My jsme byli na chalupě a máme tam teď práci, takže nic extra v zásobě nemám."

Následovala delší odmlka a kromě komentování hry jsme neprohrodili slovo.

"A co holky?" zeptala se náhle Marika.

"Co s nimi?" hrál jsem nechápavého.

"No jestli ňákou máš?"

Na chvíli jsem znejistil a vymýšlel výmluvu.

"Tak zatím ne," vysoukal jsem ze sebe.

"A líbí se ti nějaká?" nepřestala provokovat moje sestřenice.

"Hele, co je ti vůbec do toho?" odvětil jsem už dotčeně.

"Promiň, jenom se ptám," odpověděla Marika omluvným hlasem, "tak líbí?"

"Hele," začal jsem, "tak líbí."

"Znám ji?"

"Hele nech už toho -"

"Tak znám?" trvala si na svém, položila karty a upřela svůj pohled na mě stejně, jako já na ten její.

"Neřekneš to nikomu?" optal jsem se nejdříve.

"Neřeknu, neboj," odpověděla a dala mi sladkou pusu.

Krátce jsme na sobě setrvali očima a v objetí se začali vášnivě líbat. Naše rty se navzájem dotýkaly. Měl jsem zavřené oči. Procházela mnou neskutečná slast! Postupně jsme se zvedli a Marika se přilepila ke zdi. Vyměňovali jsme si náruživé polibky a osahávali se po celém těle. Já se přemístil pusou ke krku a líbal ho. Moje sestřenice přitom vzdychala. Byla určitě stejně vzrušená jako já!

Během našeho líbání jsem jí postupně sundával tepláky s kalhotkami. Když obě části spadly na zem, odkryl se mně nádherný pohled na její pochvičku. Byla bez jediného chloupku! Přisál jsem se k ní jazykem a lízal ji, občas i zasunul dovnitř. Ruce obstarávaly půlky jejího hebkého zadečku. Já si užíval Maričinu pipinku, zatímco ona mě sledovala a oddychovala vzrušením! Jakmile jsem poprvé zasunul i dva prsty, tak i zasténala.

"Ne tak nahlas," zašeptal jsem.

"Promiň," hlesla a užívala si nadále moje prstíky.

K těm jsem opět přidal jazyk. Tentokrát se Marika úspěšně držela, z jejího výrazu však šlo poznat, že to jde těžko. Já byl v takové extázi! Prožíval jsem každičký okamžik. Prstění se mé úžasné sestřenici evidentně líbilo, a tak jsem přidal i třetí prst. Marika vzdychala tak nahlas! Kdyby chtěla, řvala by určitě jak tur!

Z ničeho nic jsme však zezdola slyšeli zvuky. Pro jistotu jsme toho tedy nechali.

"Bylo to pěkný!" pochválila mě Marika potom, co si nandala zpět kalhotky s tepláky.

"Ty jsi pěkná," opětoval jsem kompliment a políbil ji.

Dobrou chvíli ještě setrvaly naše rty na sobě. Skoro bychom se neodlepili, kdyby za námi někdo po schodech nešel. Rychle jsme se vrátili ke hře a přidala se k nám Terka, starší sestra Mariky. Po celou tu dobu jsme navzájem na sebe pokukovali a usmívali se.

Předtím, než jsme odjeli, tak se naše pohledy shledaly.

"Zopakujem to někdy?" zeptala se mě Marika.

"Klidně, ale kdy? Musíme to pečlivě naplánovat," podotkl jsem.

"Napíšu ti, přijedeš ke mně?" nabídla.

"Tak domluveno," a dal jí rychlou pusu.

Pak jsme se shromáždili u auta a jeli domů. Já byl tak zamilovaný! Dělalo mně problém to skrývat, ale vydržel jsem to.

Na Mariku jsem od té doby myslel každý den a těšil se, až bude konečně nějaká příležitost se setkat. Sice jsme si psali a sem tam i volali, ale kromě toho už byla jenom moje ruka, jež mně přestávala stačit. Když jsem byl myšlenkami u ní, hned se můj penis ztopořil a na nic jiného už nebylo místo. Ach ta láska!

Několik měsíců jsme se snažili najít nějaký termín. Pár se jich naskytlo. Jednou jsem však nemohl já, jednou zase Marika. Nám oběma se hodně stýskalo. To čekání bylo snad nekonečné!

Pak se stal zázrak! Marika navrhla den, kdy by nikdo doma neměl být. Původně jsem nemohl, ale trénink mně nečekaně odpadnul kvůli trenérovu zranění. Normálně nikomu nepřeji, aby se mu něco stalo, ale jakmile jsem se tuto informaci dozvěděl, tak radost se nedala jakkoli skrývat! Rodičům jsem však řekl, že je vše v pořádku a jdu klasicky na trénink, akorát se večer opozdím a možná budu spát u kamaráda.

Všechno nakonec vyšlo! Před tím, než přijel vlak, tak jsem koupil kondomy, aby se něco náhodou nepřihodilo. Odjel jsem včas, za dvacet minut byl už na místě a pak už došel k Marice.

"Ahoj!" pozdravila a objala mě u dveří.

"Čau!" oplatil jsem jí pozdrav a dal pusu na krk. "To byla doba, co?"

"Strašný, já vím," potvrdila, "ale teď jsme tady. Dáš si něco?" řekla, když odešla do kuchyně.

"Nemám žízeň, děkuji," poděkoval jsem jí při sundávání bot.

"Pojď do obýváku," pobídla mě Marika, "tak co podniknem?" zeptala se, jakmile přišla s pitím v ruce.

"No, já bych pokračoval tam, kde jsme skončili," navrhl jsem.

"Což bylo kde?" optala se zvědavě.

"U mě dole," upřesnil jsem.

"Tak se ukaž," nečekala Marika.

Já neotálel. V okamžiku byly moje ruce zaměstnány svlékáním oblečení. Začaly tričkem, pokračovaly riflemi, ponožkami a potom zbývaly jenom trenky. Přes ně už bylo mé ztopoření vidět, pořádně se však ukázalo po sundání poslední vrstvy. Moje sestřenice vypadala překvapeně. Úplně malý nebyl. Přibližně sedmnáct centimetrů na délce, tloušťka kolem čtyř.

"Pěkný," pochválila můj penis a rychle si k němu klekla.

"No počkej," zarazil jsem ji, "taky se svlékni!"

"Dobře," usmála se Marika.

Asi schválně šla na to pomalu. Když si sundala triko, přejela si rukama po své podprsence. Erekce v momentě dost ztvrdla! Pokračovala šedými tepláky. Už byla pouze ve spodním prádle. Ta mě škádlila! Chvilku se v něm vrtěla. Užíval jsem si každý pohyb Maričina krásného tělíčka. Nevydržel jsem to a levá ruka nedočkavě sjela na mé přirození a pozvolna posunovala předkožkou nahoru a dolů. Sestřenice se najednou pousmála ještě víc! Evidentně ji to rajcovalo! Potom se předklonila a kalhotky si posouvala dolů. Když se už dotýkaly země, Marika se zpátky postavila a dostala ze sebe podprsenku. Moje oči se okamžitě zaměřily na to, co za krásu skrývalo růžové spodní prádlo. Byl to ten nejhezčí pohled, jaký se mně kdy naskytl!

Poté, co má sestřenice ještě zavrtěla a párkrát si přejela po pipince, přistoupila a začala rozdávat polibky. Ty jsem jí oplácel a těšil se na to, co následovalo!

Když se Marika přemístila k rozkroku a dotkla se mojí chlouby, tvrdost najednou dosáhla maxima! Začala žužlat žalud a rukou přejížděla po celé délce ztopořeného přirození. Měla zavřené oči a kouřila mě jako sexuální profesionál! Vzrušení procházelo mým tělem a v hlavě jsem byl myšlenkami jenom u nás dvou. Marika se z ničeho nic pustila do polykání celého penisu. Překvapilo mě, že se do ní vešel! Byl jsem na vrcholu. Chtěl jsem už ejakulovat.

"Už budu, Mari," upozornil jsem ji.

Ta však kompletně ignorovala mou poznámku, a tak jsem Marice naplnil pusinku svými spermiemi. Bylo to úžasné! Přirození však rázem ochablo.

"Moc velkou výdrž nemáš, Luki," pošťouchla mě, "ale chutnáš dobře."

"Jako bych nic neříkal," apeloval jsem na mou připomínku, "ale díky."

"No nic," odvětila, "až se ti postaví, dej vědět," řekla bez sebemenšího náznaku jakékoli pomoci.

No to si snad dělá legraci, pomyslel jsem si. Já si alespoň odskočil na chodbu, kde byly v bundě schované kondomy. Jeden jsem vytáhnul a vrátil se. Marika se na gauči připravila na misionářskou pozici. Měla pokrčené nohy a rukou si přejížděla po genitáliích. Byl to překrásný pohled!

"Vypadáš nádherně," pochválil jsem její hubené tělíčko.

"Ty taky," vrátila mi kompliment s úsměvem.

Kvůli kráse mojí sestřenice se s pomocí několika málo pohybů levé ruky penis vrátil do pevného stavu. Nasadil jsem si kondom.

"Tak pojď," pobídla mě bez váhání Marika.

Evidentně se vůbec nebála. Já byl sice ještě panic, ale moc dobře jsem věděl, jak na to. Ruce si ještě trochu víc pokrčily Maričiny nožičky. Nastavil jsem si penis na zásun. Marika sledovala moje počínání bez menšího náznaku strachu. Poprvé jsem pomalu zasunul své přirození do její pochvičky. Zavzdychala! Chvilku tam penis setrval. Byl to parádní, vzrušující pocit! Odstartoval jsem pomalou soulož. Penetraci Marika oceňovala hlasitým vzdycháním. Nepatrně jsem zrychlil a dostal se k ní. V pozici jsme se začali líbat. Tak sladký pocit! Výměnu polibků jazykem doprovázelo moje hlazení jejích malých prsíček.

Rozjezd to byl nádherný! Potom se Marika otočila na pohovce na všechny čtyři a vystrčila svůj zadeček. Přistoupil jsem k němu a žaludem se projel po řiťce. Párkrát se zastavil u vagíny, jako kdybych se chystal zasunout. Já ji tím však dráždil. Abych to ještě oddálil, vzal jsem si obě její půlky do rukou a masíroval je. Pusa se zaměřila na její dírky. Začal jsem análkem.

"Tam ne, prosím," hlesla, když se tam jazyk dobýval.

"Neboj," ujistil jsem ji, "dnes ne."

Následovala tak pochvička. Rty jsem žužlal její pysky a jazyk se dostal dovnitř. Byla hodně vlhká! K lízání jsem přidal i pár prstů. Marika opět hlasitě vzdychala! Dlouhou chvilku jsem penetroval třemi prsty její pipinku ne zrovna pomalým tempem. Prsty potom vystřídalo moje přirození. Opět projíždělo po řiťce.

"Tak dělej!" popohnala mě netrpělivá sestřenice.

"Dobře," odvětil jsem, opatrně ji chytnul za boky a vmžiku byl v ní.

Marika zasténala! Tentokrát jsem s tempem neotálel a nastolil větší rychlost. Občas jsem zavzdychal vzrušením, zatímco Mariku museli regulérně slyšet sousedé! A to jsem potom ještě přidal! To, když přišlo, tak se v obýváku rozléhalo pleskání sestřeničiny prdelky! Marika nesténala, přímo řvala! Už se blížil můj výstřik, najednou však začalo stříkat z její pipinky, a já tak z ní vyndal svůj penis. To byl pohled! Jev, jenž jsem obdivoval na intenetu, se z ničeho nic objevil před mýma očima! Své nohy společně s gaučem byly tak mokré! Když Marika přestala oddychovat, po pár pohybech předkožkou jsem se vrátil do pochvičky. Už to nemohlo trvat dlouho! A taky to během chvíle přišlo! Za sténání sestřenice jsem ve velké rychlosti ucítil, jak se plní kondom! Tak masivní výstřik jsem ještě neměl, a to už jeden během toho večera nastal!

Po té úžasné porci extáze jsem se unavený svalil vedle mé ještě úžasnější sestřenice. Už to nebyla jenom fantazie, byla to realita. Marika byla ten nejmilejší a nejhezčí tvor na světě!

Ona však snad neměla evidentně dost. Z mého již ochablého penisu sundala prezervativ. Každá kapička semene, jež se dostala do cesty jejího jazýčku, skončila spolknutá v Maričině žaludku. Já už to tolik nevnímal, ale byla to pěkná třešnička za naším poprvé!

"Miluju tě, Mari," pověděl jsem jí po vstřebání toho nevšedního zážitku.

"Já tebe taky, Luki," a dala mně dlouhou, sladkou pusu.

"Jak jsi vůbec poznala, že tě mám rád?" zeptal jsem se, jelikož od našeho prvního rodinného setkání se mé myšlenky snažily na to přijít.

"Celou tu dobu, co jsme byli dole, si na mě koukal jak vyoraná myš," rýpla do mě. "A ne jenom tehdy, už i předtím jsem si toho všimla."

"Tak proč jsi mi nepomohla?" optal jsem se podrážděně potom, co se přiznala.

"Láska na první pohled to nebyla," odpověděla, "ale po dlouhejch chvilkách s umělým pérem v mý kundičce jsem se nejspíš zamilovala."

"Zajímavý způsob přemýšlení o svém partnerovi," odvětil jsem s obdivem a ironií zároveň.

"Máš snad něco originálnějšího, bratránku?" šťouchla do mě Marika.

"Něco bych měl," řekl jsem bez váhání, "vylepšil jsem to čuměním na porno," vypověděl na sebe a dal jí malou pusu.

Má sestřenice se tomu upřímně zasmála. Já byl bezhlavě zamilovaný! Po krátkém pusinkování jsem potom zavolal domů, že se tedy "u kamaráda" nakonec zdržím, jak jsem původně i avizoval.

Ačkoliv spolu já s Marikou již bohužel nejsme, na naše dobrodružství do zajista nikdy nezapomenu! Ještě, abych zapomněl, kdo by dobrovolně vymazal ze své paměti svoje poprvé?

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jolana a oranžové kalhotky

  13. 10. 2020jentaknekdo

Jolana si prohlížela věci vyložené na stole. Bylo to neuvěřitelné, jaké krámy lidi přinesou na sousedskou burzu pořádanou v sokolovně. Srandovní toaletní papír, jedno nadměrné tenisové triko, víc popelníků, než by mohlo využít deset kuřáků. Prostě klumpy. Dokonce i oblečení bylo jen samá veteš. Doufala, že se při tom aspoň nad těmi věcmi zasměje. Pocházela z prostředí, kde žili spíš bohatší. Takoví...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Mix, Orál, První sex, Teen

Prázdniny v Kolíně

  16. 7. 2010Neznámý autor

Tak nám konečně začaly prázdniny a už jsem se těšila, že pojedu k tetě Kolína. Těším se už na sestřenici Martu, se kterou jsme se již dlouho neviděly. Je jí už 17 let, je o rok a půl starší než já a o sexu toho už ví dost. Když jsem tam byla asi před půl rokem, tak jsme se krásně mazlily a vysvětlovala mi, jak to vypadá, když se to dělá s klukem. Až prý přijedu na prázdniny, tak zařídí, abych to poznala....  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Teen, Šukačky, Lesbičky, Orál, Grupáč

Nechci!, díl I.

  30. 1. 2020Stalinka

Úvod Autobus dýchavičně dojel k horské chatě, chvíli se snažil vymanévrovat na parkovišti a pak ze svých útrob vysypal bandu rozjařených středoškoláků. Ubytování i shromáždění všech na oběd o dvě hodiny později, proběhlo sice mimo časový plán, ale instruktoři i doprovázející učitelka mohli být i tak spokojeni. Sotva docinkaly příbory o talíře, třídní vstala a jala se úvodního slova o bezpečnosti,...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Mix

Fisting Bohumily u zrcadla

  16. 2. 2013Neznámý autor

Bohumila se důkladně vykoupala. Po delší době si napustila plnou vanu s voňavou pěnou, vydrbala si pokožku masážní houbou, aby ji měla hebkou, pečlivě odstranila chloupky z nohou i podpaží. Potom se namazala tělovým mlékem a samotné se jí laskání tak jemné pokožky moc líbilo. Následovalo líčení, vzala si svůdné prádlo a na to lehký domácí úbor. Potom šla láskyplně připravit večeři a moc se těšila na...  celá povídka...
Kategorie: Fisting, Zralé ženy, Prstění, Petting, Orál