Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Taška jako dárek
- Ta divoká noc v sedmdesátých
- Elen a, její přítelkyně Sylvie
- Kdo orá pole mé…
- Ošukaná lesbička
- Bi kolegyně
- Dvě nerozlučné krásky
- Bar, kde neplatí pravidla
Vloženo: 24. 8. 2015
Všechny díry utěsněné
Ve svém životě jsem měla několik pořádných sexuálních dobrodružství. Mezi moje největší úlety patřilo to, když jsem se dobrovolně stala hračkou skupiny mužů. Byli to pořádní a nadržení chlípníci, dělali si se mnou, co chtěli. A mně se to líbilo! Ten pocit, kdy jsem vlastně nemusela nic dělat, ale ve skutečnosti jsem chtěla dělat úplně všechno, byl úplně úžasný. Celou tu dobu, kdy mě promrdávali skrz na skrz, jsem si připadala jako v drogovém rauši. Všechny moje nervy byly úžasně citlivé, a samozřejmě nejvíc ty dole ve vagíně. Však taky díky tomu všemožnému dráždění jsem několikrát dosáhla vrcholu. To se mi jindy nestává, většinou mám jenom jeden orgasmus. Ovšem tohle byla naprosto jiná situace…
Už si nevzpomínám přesně, jak vlastně došlo k tomu, že jsem na tohle celé přistoupila. Zpunktoval to můj šéf, jemuž jsem dělala velmi úslužnou asistentku. Myslím, že ti chlapi byli jeho obchodní partneři a na mojí službičce závisela nějaká velká zakázka. Nebo si to možná jenom takhle představuju, bylo by úžasně perverzní se takhle prodat skupině byznysmenů, ne? Je to jedno, prostě jsem najednou byla nahá a malinko opilá v místnosti s aspoň pěti muži. Všichni po mně slintali, stály jim ocasy, sahali na mě, chtěli mě na začátku pořádně rozrajcovat, a tak mě tahali za bradavky, sahali mi na zadek a strkali mi prsty do kundičky, která díky jejich úsilí úspěšně vlhla.
Já jsem sahala na všechny ocasy okolo sebe, a vždycky ten, co byl nejblíž, jsem pořádně popadla u kořene a pohonila jsem ho, až jeho majitel blaženě vzdychal. To už jsem měla kačenu pěkně roztaženou a vyprstěnou a těšila jsem se, až konečně ošoustám všechny tyhle pěkný klády, co na mě tak netrpělivě čekaly. Jeden z těch mužů se položil na sofa a strhl mě na sebe. Přikázal mi, ať si tam jeho ptáka hezky sama zavedu a já to bez meškání splnila, však jsem taky byla nadržená poslušná holčička. Měl ho hodně tlustého, a jelikož má broskvička byla pořádně mokrá, tak tam bez potíží vnikl najednou až po kořen. Já jsem hned zasténala, což ostatní chlapi ocenili pochvalným mručením. Já jsem přivírala oči a oddávala jsem se tomu byznysmenovi. Šoustání si užíval a zatím tak uvolněně přirážel, ještě mi to nedělal úplně zběsile. To přišlo až později.
Ostatní se dívali a přitom na mě něco chystali. Pak se ozvaly takové čvachtavé zvuky a já jsem cítila nějaké mokro na prdelce. Zatrnulo mi a hned mě napadlo, co asi tak právě prožiju. Někdo z ostatních mužů mi právě promazal prdelku lubrikantem, a než jsem stačila nějak reagovat, už jsem cítila, jak se mi do prdelky tlačí druhé péro. Překvapeně jsem vyjekla, ale už ani nevím kdo mi nacpal svého čuráka do úst a byla jsem pobídnutá ke kuřbě. Aby si ten poslední nepřipadal odstrčeně, tak mi vrazil svého ptáka do ruky a musela jsem mu péro honit. Točila se mi hlava, moje dírky poplašeně pulzovaly a zvykaly si na tu záplavu slasti. Tohle bylo poprvé, co jsem zažila tenhle dvojitý mrd (tak zvaný sendvič) a byla jsem na sebe pyšná, jak krásně to zvládám!
Byla jsem totálně využitá, utěsněná, naplněná! Cítila jsem velkou rozkoš, a tak jsem ani moc nestihla vnímat, jestli mě ten anální průnik bolí nebo ne. Vnímala jsem, jak mi oba ocasy rytmicky jezdí v pičce i v análu, bylo to takové klouzavé, ale přitom to jiskřilo a já měla nakročeno k dalšímu pěknému orgasmu. Ten, kterého jsem kouřila, mi vrážel kládu až k mandlím a chtěl, abych hodně sála, což se dost dobře nedařilo, protože jsem upadala do mdlob z toho dvojitého bušení v mém těle. Byl to neskutečný zážitek. Prožila jsem si hodně silný orgasmus, který byl strašně zvláštní, protože se moje kundička nemohla kolem těch macků pořádně stahovat. Pánové potom začali stříkat v tu samou dobu a jejich semeno mi ani nestačilo vytéct, když se mnou začali mrdat další dva, které jsem si připravila pusou a rukou. No, co říct dál, pak se na mně střídali podle libosti, mnohokrát jsem polykala, dokonce jsem vydržela i olízání ptáka, který právě vyjel z mojí prdelky. To všechno v záplavě rozkoše. Pak už všichni byli několikrát udělaní a jejich péra se nechtěla znovu stavět. Já jsem byla pořádně namožená, ale taky spokojená, a přesně tak to má být. Na ten zážitek nikdy v životě nezapomenu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Pochcaná děvka
2. 10. 2009Neznámý autorŠli jsme jednoho dne na nedělní vycházku s mým přítelem. Chodíme spolu asi tři měsíce, vlastně jsme teprve na začátku. Ale už vím naprosto bezpečně, že miluje naprosto excelentně - tolik péče a pozornosti, co věnuje mému tělu, mi nedával žádný muž před ním. Zatím nikdy nevynechal předehru a vždy si mě pečlivě připravil, abych mu hezky tekla a mohl mě pak luxusně ošoustat. Dokonce je tak jemný, že mám... celá povídka... |
Nástup ke strážníkům
3. 1. 2025senior68Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže... celá povídka... |
Mejdan 1
11. 9. 2025SkálinkaDostat se na vytoužený mejdan se Alici moc nedařilo. Máma větřila jak dobře vycvičený ohař a měla tisíc připomínek, proč by měla dcera zůstat doma. Ostatně se příliš nemýlila. Dítko se doposud podobných akcí neúčastnilo a maminka si z mládí docela živě pamatovala, co tam může nezkušenou šestnáctku všechno potkat. Málem si musela kousnout do citronu, aby jí ten šťastný úsměv při vzpomínce na minulé... celá povídka... |
Jak zkrotit manželku
16. 6. 2013Neznámý autorMoje manželka je zlatá ženská a mám ji opravdu rád, ale někdy mě děsně vytáčí tím, jak si na mě dovoluje. Vyskakuje si kvůli nesmyslům, vyšiluje třeba kvůli bordelu na zemi… Takové věci mi jsou úplně fuk, ale ona je řeší a někdy ječí jako siréna. Většinou si z toho nic nedělám, ale jednou ve mně vždycky bouchnou saze. Jsem krucinál chlap, a ten by měl mít hlavní slovo, no ne?
Jednou mě zas takhle... celá povídka... |


