Erotické povídky
- Grupáč
- Zralé ženy (7155)
- Šukačky (8555)
- Učitelky (7051)
- Grupáč (8673)
- Orál (9313)
Další povídky od neznámých autorů:
- Vyšukaná do bezvědomí
- Klášterní výchova
- S plným měchýřem je orgasmus lepší
- Zvrácená mládež
- Kuřba od MILF učitelky
- Trojka s manželským párem
- Nevypočitatelný Tonda
- Trest od šéfa
Vloženo: 15. 11. 2009
Trojka s bývalou profesorkou
Před nedávnem jsme měli sraz s bývalou třídou z gymplu. Moc se mi tam nechtělo, nijak zvlášť dobrou partu jsme neměli, ale nakonec jsem to vzal jako takovou společenskou povinnost. Hodil jsem na sebe svý nejlepší rifle, nejmíň odrbaný tričko a vyrazil. Přišel jsem o hodinu později, ale stejně jsem tam byl mezi prvními. Na srazu po pěti letech jsem nebyl, tak jsem musel chvíli přemýšlet, než se mi podařilo přiřadit tváře k příslušným jménům. Hlavně u dívek, teď už vlastně žen, to bylo poněkud obtížné. Většina z nich více či méně přibrala. Ale na druhou stranu měly evidentně víc možností, jak udržovat svůj zevnějšek. Perfektně střižené oblečky, upravené vlásky i namalované obličeje. Musím uznat, že na přitažlivosti jim příliš neubylo. A když jsem se chvíli zaměřil na jejich povětšinou mohutná ňadra, která se nedala vůbec srovnávat s těmi dřívějšími dívčími kopečky, musel jsem jim přiznat další bod navíc.
Akorát jednu ženskou jsem pořád nemohl zařadit. Seděl jsem, usrkával pivko a pořád po ní pokukoval, jestli se mi nerozbřeskne, která z mých spolužaček vlastně tohle je. Nakonec jsem se sebral a šel se jí na rovinu zeptat. Po mé otázce se docela rozchechtala. Já blb, vyklubala se z ní naše učitelka dějepisu, která k nám na gympl nastoupila hned po výšce. V té době byla jako proutek a všichni kluci jsme po ní pásli. Teď také dost zženštěla, abych tak řekl, a její čtverky by vzbouřily hormony snad v každém chlapovi. No ve mně taky, to se ví.
Přisednul jsem k ní a navázal konverzaci. Docela jsme si rozuměli. Jak řeč plynula, seděli jsme stále blíž u sebe a nakonec se tiskli stehno na stehno. Začalo docházet na první letmá pohlazení pod stolem a významné pohledy nad stolem. Pak už jsem jenom špekuloval, kam ji zatáhnout, abysme to naše souznění přeměnili i v potěšení fyzické. Čili, abysme si pěkně zašukali. Auto jsem neměl, byt mám v jiném městě a na záchod se mi teda nechtělo, z toho už jsem jaksi vyrostl. Asi po pěti minutách "vysilujícího" uvažování se mě Ivanka, potykali jsme si hned na začátku, zeptala, nad čím přemýšlím. Chvíli jsem váhal, ale pak jí vyklopil pravdu. A ona šla obratem ruky taky s pravdou ven. Prý na to má ukrutnou chuť a kundička jí teče už dobře půl hodiny proudem, a ať si sáhnu, jestli nevěřím. No to víte, že jsem si sáhnul. Bylo to, jako když vám ruku olízne kůň. Ona si zase sáhla na mě, jak moc to myslím vážně. Když pod stolem nahmátla obsah mých trenek, jen spokojeně přikývla a mlsně si přejela jazykem rty.
Takže co teď? Teď převzala iniciativu Ivanka. Mrkla na mě a prý, když zaplatím taxík, můžeme vyrazit k ní. Ale ještě než ho zavolám, musí mi říct, že má doma chlapa a ten se bude chtít určitě přidat. Pozvánku do trojky jsem teda nečekal! Ale zkusit se má všechno, bez váhání jsem přikývnul a sáhnul po telefonu. Taxík tu byl do pěti minut a za dalších deset už brzdil u vilky na druhém konci města. Vstoupili jsme do přepychově vybaveného domu, kde nás přivítal pán asi tak kolem padesátky. Ivanka odběhla do koupelny s tím, že se trošku připraví a ať si udělám pohodlí. Pán se jmenoval Mirek a byl úplně v pohodě. Asi si jeho žena nepřivedla chlapa do trojky poprvé.
Dobrou půlhodinku jsme strávili popíjením vína jakési pro mě neznámé francouzské značky, než se Ivanka vrátila. Oba jsme s Mirkem obdivně hvízdli. Kočička se pěkně vybarvila. Síťované punčošky do půli stehen, krajkový podvazkový pás, poloprůsvitná podprsenka skrz kterou se hlásily o slovo obrovské bradavky a dvorce. "Prosím, host má přednost," pobídl mě Mirek.
Tak jdeme na to, dodal jsem odvahy sám sobě. Přistoupil jsem k Ivaně, začali jsme se líbat, osahávat, ojíždět a pak i svlékat. Mirek nás zatím jen pozoroval, ale bylo vidět, že by se rád přidal už i on. Konečně se můj parťák dostal na svobodu, Ivana k němu zaklekla a začala jej skvostně rozkuřovat. To už si Mirek stoupnul vedle mě. Oba jsme byli nazí a Ivančina lačná ústa přeskakovala z péra na péro, přičemž druhým nepřestávala pumpovat rukou. Spadl ze mě poslední zbytek studu a nastalou situaci jsem si pěkně užíval.
Rozjela se exkluzivní mrdačka v trojce. Nejprve jsme šli všichni na kolena. Mirek se zarazil do kundy své manželky a tím mi ji narazil na ptáka, který rázem zajel kolem mandlí až do krku. Tento pocit jsem si vychutnával vůbec poprvé v životě. Ani jsem se nemusel hýbat. Mirkovy přírazy měly přesně ten rytmus, který mi vyhovoval. Píchat ženskou do krku a cítit její jazyk až na koulích je neskutečně rajcovní. Ruce jsem měl volné a mohl se zabývat taháním za vlasy a masírováním skvělých, macatých, neposedných koz.
Následovala první výměna pozic. Tak žhavou kundu jsem snad ještě neprcal. Odkapávala jako rozbitý vodovodní kohoutek. A jak chlípně vzrušivě mlaskala bylo nepopsatelné. Pak byla druhá, třetí, ....., osmá, desátá ...změna polohy. Mohli jsme si s Ivankou dělat cokoliv se nám zamanulo a ona náš výkon oceňovala hlasitými orgasmy. První výstřik na mě přišel poměrně brzy. Přece jen jsem byl v trojce poprvé a vzrušivost situace byla silnější než moje ovládání. Zrovna jsem si užíval v kundě. Zachtělo se mi vidět, jak bude moje semeno té kurvičce slušet, vyklouzl jsem a začal ji skrápět. Bylo toho požehnaně. Ivana na chvilku přerušila vykuřování Mirkova péra: "....moc pěkný, hřebečku, ale příště to chci do pusy .....a teď zase pěkně mrdej." Rozhodně neměla dost. Koneckonců to ale ani já. Hned jsem zarazil a pokračoval v jejím obšťastňování. Věci znalý Mirek v tu chvíli zrovna začala chrlit svoji mrdku do jejího obličeje. Tak blažený výraz jsem u ženské ještě neviděl. Lapala ústy po každém cákanci a jakoby obřadně přejímala Mirkovo poplácávání pérem po tvářích.
Ze zadu, ze předu, v kleče, ve stoje. Prostě nevázaný sexík. Napadlo mě navštívit i Ivanin anál. Čekal jsem odpor, ale ten se dostavil jen od svěrače, kdežto jeho majitelka mě naopak povzbuzovala, ať přirazím a pořádně jí tu prdel opíchám. Nedal jsem se dvakrát pobízet. Po chvilce jsme s Mirkem, který zrovna řádil v její píči, srovnali rytmus a protahovali na střídačku obě díry. Když já šel dovnitř, on vyjížděl ven a naopak. A Ivana sténala, hekala, prosila ať ji umrdáme k smrti a ječela rozkoší, dokud se neodpráskla ve vysilujícím orgasmu, který ji asi na chvilku i zbavil vědomí. My s Mirkem však šukali dál, nešlo to zastavit, oba jsem se chtěli udělat, protože jsme z toho představení měli zase plné koule. Ivana se probrala ze svého sladkého tranzu ve chvíli, kdy jsme jí nastavili čuráky ulepené od jejích šťáv k obličeji. "...hezky mě nakrmte, mrdáčci moji," bez váhání otevřela pusu a jen pokukovala, která hadice spustí první. Mirek byl rychlejší asi jen o pět vteřin. Ivana rázem nevěděla, kam chlamstnout dřív a v mžiku měla skoro celý obličej pokrytý semenem. My řvali úlevou a Ivanka si tu nadílku mlsně za pomoci našich ptáků stírala na vypláznutý jazyk. A nepřestala dokud na ní nebo na našich pérech byla aspoň jediná kapka k olíznutí.
Pak povídá, že děkuje za perfektní protažení, že takhle skvěle už si to dlouho neužila. Za sebe musím říct, že já taky ne. Takže tohle byla moje první trojka a myslím, že ne poslední. Při odchodu z domu své bývalé profesorky jsem od ní krom pusy dostal ještě její telefonní číslo s tím, abych se ozval, když budu mít cestu kolem. A tu si tam jistě nějak naplánuju.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Teta
25. 7. 2024SkálinkaTyhle pouzdrové bleděmodré šaty už na sobě Jana neměla velmi dlouho, i když jí zatraceně slušely a ona to věděla. Jenže moc nebylo kdy a kam si je oblíct. Ona rozvedená paní, už nějaký ten rok po třicítce, není zase tak moc obletovaná nápadníky, kterým by se měla líbit. Spíš se občas objevil nějaký středně oplzlý obšourník, který by si rád vrzl a zase pokračoval v cestě. O ty moc nestála. Hlavně aby... celá povídka... |
Hodná tchyně
1. 4. 2012BobanAbych mohl popsat svou dnešní situaci, musím se vrátit o pět let nazpátek. Slavil jsem své 30té narozeniny, na které jsem pozval mnoho přátel, mezi nimi i ženy a dívky se kterými jsem kdysi udržoval nějaké sexuální kontakty a byl jsem zvědavý, jak nyní vypadají. Říkalo se o mně, že kdyby pode mnou neujel vlak, určitě bych ho taky "vojel". Nestyděl jsem se za to, naopak byl jsem pyšný na to jak mi ženy... celá povídka... |
Dětinské hry
25. 10. 2022jentaknekdo„Ahoj Kamilo.“
„Pro tebe jsem pořád 'slečna Hauserová', mladý muži.“ Zněla jako uražená stará dáma a hned si uvědomila, že neměla reagovat tak podrážděně. Ve svých pětatřiceti letech nebyla Kamila žádná vykopávka. Pravda, byla svobodnou matkou sedmnáctiletého potomka, ale udržovala se v dobré kondici a cvičila v posilovně, kdykoli mohla. A rozhodně se nepovažovala za starou – i když studentstvo Jiráskova... celá povídka... |
Kouzlo večerky
5. 8. 2011FredAsi bych mě hned na začátku vysvětlit to slovo Večerka v nadpise. Nejedná se o prodejnu s non stop provozem, ani o romantické večerní kasárenské vytrubování. Mluvím o lidovém označení Večerní školy pro pracující. Na zmiňované VPŠ si doplňovali chybějící vzdělání studenti poněkud postarší. Byli ve věku od 20 do 40 let a ojediněle se vyskytli i starší. Po mnoha letech vyučování na strojírenském učilišti... celá povídka... |


