Erotické povídky
Další povídky od Collector:
Vloženo: 31. 7. 2016
Tělocvična
Po krásném pondělním odpoledni, kdy jsme si s Barčou užili v naší třídě, mě Bára chtěla mít pořád a já jí vyhověl.
Ve středu už na to určitě zase myslela, vzala si na sebe ty stejné šatičky co měla v Pondělí, jsou úžasné a sexy, nedá se vydržet v klidu. Už když jsem jí ráno potkal v šatně, věděl jsem, že zase znesvětíme nějakou školní místnost. Pošeptala mi: "V poledne u nástěnky". Nástěnka bylo místo o kterém každý vědět a dávala si tam sraz celá škola. V poledne úprostřed hodiny jsem se vytratil ze třídy. Když jsem došel k nástěnce už tam byla a laškovně si povytáhla šaty, abych viděl víc než ostatní. "Konečně seš tady, pojď mám nápad!" Vzala mě za ruku a táhla mě dolu ze schodů, měli jsme jen půl hodiny než začně přestávka, už cestou mi začínalo být jasné kam jdeme - byla to tělocvična.
Na ní nebylo nic zvláštního, je to obyčejná školní tělocvična. Vešli jsme tam, prošli šatnou až do hlavního sálu, tam už ze sebe začla stahovat šaty až byla jen v podprsence a kalhotkách, já si po cestě taky odložil, a už jsem jí následoval do posilovny. "Pojď, pojď!" popoháněla mě, když jsme vešli do posilovny, vytáhla ze skříňky čistý ručník dala ho na podlahu, sedla si na něj a pomalu si svlíkala poslední části oblečení.
Když byla celá nahá, klekla si a prstem mě volala k sobě, to už jsem se svíkl také a mířil k ní, už po cestě tam mi ztvrdnul jako kámen takže když jsem se k ní blížil už jsem byl úplně připravený. "Jsi docela nětěšenej, líbí se ti to tady?" - "Líbí, super nápad". Kdy jsem dorazil až k ní chytla mě za něj a nejdřív ho pomalu honila, pak se přizvedla a vzala ho do pusinky, byla jemná jako vždy, dělá to nádherně, nejdřív si odhrne předkožku a pak ho jemně olizuje a pusinkuje, cumlá ho a hladí. "Hlavně se neudělej, máme jen chvíli!!" Když to řekla měl jsem co dělat abych to dodržel. Už jsem nevydržel stát, nabídnul jsem že si lehnu, s tím souhlasila a pokračovala v "práci". Když už jsem toho měla dost, musel jsem jí brzdit "Zpomal trošku nebo se vážně udělám..." "Neboj vím kdy přestat" a to byla pravda, když už to skoro bylo, vytáhla ho s pusinky a všechno ustalo.
"Teď tě chci ochutnat já" přetočila se na všechni čtyři, já si kleknul za ní a olíznul jí kundičku i zadeček pěkně od spoda až nahoru na to se prohnula v zádech a docela důrazně řekla "Tak tohle dlouho nevydržim, vklouzni do mě už" ale já nepřestával lízat, prohýbala se a oddychovala, pak už mě doslova prosila abych do jí zajel. Znovu se otočila na záda a doširoka roztáhla nohy, kleknul jsem si k ní, a pomaličku do ní zajížděl, bylo to nekonečné, krásné, moc pohodlné. Užívala si to stejně jako já, byl jsem v ní až po koule a zase pomalu vyjížděl. Měl jsem co dělat abych udržel sperma v sobě. Zajížděl a vyjížděl jsem v krásném tempu, ona mi šla nádherně naproti.
Byl to dokonalý propletenec, už jsem do dlouho nevydržel. "Už budu, Báro, už budu!" - "Nevadí, ještě máme 10 minut, udělej se kam chceš." Můžu do tebe?" - "Nene, na to nemáme čas, to až jindy" Byl jsem trošku zklamaný, ale věděl jsem že mi to vynahradí. Ještě chvíli jsem jí šukal, když to na má přišlo, povytáhnul jsem ho a celou dávku jí vystříkal na bříško. Z toho měla úžasnou radost, udělal jsem se a ještě jsem jí ho na pár vteřin vrazil dovnitř než úplně opadnula moje erekce. Měla všechno na bříšku, ležela na zádech a užívala si. Na prstík nabírala moje sperma, až ho ze sebe celé očistila, zvednul jsem se, na špičce jsem měl ještě kapičku spermatu, ona si klekla a dočista mi ho očistila, vzala ručník, očistila se úplně oblíkla se a vyrazili jsme zpět do třídy, když jsem vyšli z tělocvičny,zašlo zvonit.
Mám jí rád, a líbí se mi její odvaha, jsem zvědavý co dalšího si na mě vymyslí.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Domina Andreadalší dívky | |
![]() | Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku. Buď mým otrokem na909 a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
En-ten-týky
14. 3. 2025SkálinkaDo jediné větší místní fabriky nastoupila Sabina hned po střední škole. Žádné složité místo, spíš klepice a administrativní podpora jednoho menšího podšéfa. V kanceláři seděla s další podobnou pracující, jenže poněkud starší a zkušenější. Ta ji zaučila ve všech dovednostech, takže spokojenost s jejím fungováním rychle rostla. A protože ani její nadřízený nebyl žádný mrťafa, brzy postoupil o stupínek... celá povídka... |
Školní sraz
23. 2. 2012FredyMezi poštou se mi objevila obálka s pozvánkou na sraz žáků střední školy po 25-letech. Nikdy před tím jsem se těchto akcí nezúčastňoval, vždycky se mi u takových pozvánek evokovaly vzpomínky na školní léta, kdy jsem jako velmi nesmělý hoch býval často terčem posměchu a mezi ostatní spolužáky a spolužačky moc nezapadal. To se s přibývajícími léty samozřejmě změnilo a já žil poměrně spokojeným životem.... celá povídka... |
Párty u Dinči
29. 6. 2010Neznámý autorCelá udýchaná jsem zazvonila u Dinčiných dveří ve třetím patře.Ani jsem nečekala na výtah, protože jsem už měla zpoždění ohledně ještě rychlovky s Kájou. „To je dost, že už jdeš, myslela jsem, že mne necháš ve štychu“ pravila Dinča, když mi otevřela. „Jak bych Ti mohla nechat oba ocasy jen pro Tvoji píču, to bych asi nepřenesla přes srdce“ jsem jí se smíchem odpověděla. Šla jsem za ní do obýváku, kde... celá povídka... |
Elen a, její přítelkyně Sylvie
17. 2. 2006Neznámý autorPozdě odpoledne pospíchám z práce a koho to ne¦potkávám (to je ale hloupý literární obrat) vlastně potkávám: Moji přítelkyni ze školy Elen. |


