Erotické povídky

Autor povídky:

Luňík

Kategorie:

Vloženo: 7. 3. 2016

Tchýně Blanka 01

I. Část

Začátek

Blanka, byla vyspělá čtyřicátnice s dvacetiletou dcerou kterou jsem si měl brát v brzké době za manželku. Byla rozvedená asi 16 let a žila jen se svoji dcerou v prostorném bytě, kde měla každá svůj pokoj.

Jako žena byla na svůj věk udržovaná blondýna s brýlemi, které ji ale velice k obličeji slušely.

Sportovní postava a prsa dobrá trojky velice pevné, které vzdorovaly zemské přitažlivosti. Její prsa byla zakončena nádhernými vystouplými bradavkami, které připomínali malé špuntíky. Dcera a má budoucí žena jí byla podobné. Ale až na ty bradavky. Prsa měla pěkně tvarované, ale bradavky nebyla takové.

Bradavky mé budoucí tchýně mne přitahovaly a několikráte při hrátkách se svoji nastávající jsem myslel na bradavky tchýně. Jak by se asi ocucávaly, jaké by to bylo je lehce okusovat. Co by přitom asi dělala a jak by reagovala. Stával se z toho můj sen, který asi neuskutečním.

Jak sem to všechno mohl dopředu vědět. Jednoduše. Velice často jsem za svoji budoucí ženou dojížděl na soboty a neděle. Blanka si s nahotou nedělala zase velké starosti. Již na začátku jsem ji mohl několikráte vidět jak přebíhala z koupelny do pokoje aby se oblékla, případně jsem ji zahlédl jak se ustrojuje do podprsenky.

Skoro každý víkend jsem u nich trávil a s Blankou jsme si velice dobře rozuměli. Občas jsme si otevřeli víno a někdy jsme šli společně si posedět do kavárny.Vedli jsme intelektuální řeči o knihách, ale i někdy o životě. Moje nastávající se svoji matkou nikam nechtěla chodit, ale dopřávala matince to, aby se mnou občas zašla na víno.Někdy jsem se potkal i s jejími kamarádkami. Tady mne nejvíc zaujala Lída. Drobná pani učitelka, která se starala sama o svého syna a bydlela kousek od Blanky. Jitka začala pracovat jako učitelka v mateřské škole a zároveň se připravovala na přijímací zkoušky pedagogické fakulty.

Jednou v sobotu odpoledne se šla Blanka vykoupat. Jitka moje nastávající šla za nějakou kamarádkou si ujasnit nějaké záležitosti ohledně její práce a příprav do školky. Sedl jsem si do obýváku k televizi a zároveň jsem si četl. Při čtení jsem neustále myslel na Blanku jak je v koupelně. Tak si ji pořádně prohlédnout a ………….

Najednou jsem slyšel volání Jitko Jitko. Šel jsem ke dveřím koupelny a řekl Jitka odešla není doma přijde asi za dvě hodiny. Co potřebuješ, mohu Ti nějak pomoc?

„Nerozumím co jsi říkal ?“

Pootevřel jsem decentně dveře a škvírou mezi dveřmi aniž bych se díval dovnitř jsem znovu řekl, že Jitka odešla a zda ji mohu něčím pomoc.

„ No nic jenom jsem chtěla, zda by mně Jitka nedonesla do koupelny cigaretu a popelník. To by jsi ale klidně mohl udělat ty. Donesl by jsi mě cigaretu, popelník a zapalovač?“

Odpověděl jsem že samozřejmě a jenom jsem se zeptal kde to má. Odpověděla, že v kuchyni u jídelního koutu na stole. Když jsem byl v kuchyni slyšel jsem jak volá z koupelny a můžeš donést i tu dvojku vína, co tam mám nedopitou. Bylo dobře slyšet, neboť jsem dveře od koupelny úplně nezavřel. Odpověděl jsem že dobře. Vzal jsem cigarety,popelníček a nedopité víno a vracel se zpět ke koupelně. Za dveřmi jsem jenom řekl „ Otevírám a jdu dovniř.“ Mezitím jsem zhasl a vstoupil do koupelny.

„ Proč zhasínáš“ Odpověděl jsem, že jsem ji chtěl dopřát soukromí a aby si nemyslela, že ji chci očumovat.

„ Rosviť. Očumovat není co a stejně jsi mne již viděl. Navíc já se nestydím a nahota není nic špatného.

Polož prosím vše sem na pračku.“

Znovu jsem tedy rozsvítil, vstoupil dovnitř, položil vše na pračku jež byla vedle vany. Blanka seděla ve vaně, kde měla vodu s pěnou takže nic moc nebylo vidět. Prosím tě dej mi cigaretu do pusy a zapal. Mám mokré ruce a nechci cigaretu umokřit, než mě oschne ruka.“

Vložil jsem ji cigaretu do úst ona se nadzvedla abych ji mohl pohodlněji zapálit. Přitom jsem znovu viděl v plné kráse její bradavky se špuntíkama, které mne tolik přitahovaly.

Ačkoliv byl zimní čas v bytě bylo teplo a já jsem chodil jenom v trenýrkách a tričku.

Znovu se pohla, aby dosáhla na sklenici s vínem. Pěna se rozhoupala a já mohl vidět i její klín, který byl evidentně lehce upraven a její blonďaté chloupky nad rozkošnou čárečkou.

„ Nedáš si se mnou cigaretu?“

Odpověděl jsem, že dám. Došel jsem si pro svoje cigarety a zároveň jsem si vzal i já svoji nedopitou skleničku.

„Posaď se“

Již při tom, jak jsem vstoupil do koupelny jsem měl problémy s velikostí svých trenýrek. Nějak se mně začaly zmenšovat, nebo spíše mně se začalo něco zvětšovat.

Zapálil jsem si, přiťukl skleničkou vína a koukal jak se posadit.

„ Ale ale. Copak to máš s těmi trenkami. Snad nechceš naznačit, že tě přitahuje stará baba. Copak jsi toho měl v noci málo? Myslím si, že tě Jitka určitě nenechala trpět.“

Odpověděl jsem ji, že nenechala, ale když vidím pěknou ženskou tak se nemůže divit. Ke staré babě jsem ji řekl, že zas tak stará není a pouze o 15 let.

„ Máš opravdu pěknou postavu a prsa“ dál jsem se raději nevyjadřoval.

„Děkuji“ řekla,“myslím si ale, že Jitka je na tom stejně.“

Chvilku jsme si povídali jenom tak o ničem, kouřili a popíjeli víno.

„ No nic. Půjdu pomalu z vany a vidím, že ta má holka asi trpět nedostatkem nebude. Odneseš to prosím.“

Začal jsem sbírat skleničky a popelníček, když se zvedla a předvedla se mně v plné kráse, šahla po ručníku a začala se utírat. Bylo se opravdu na co dívat. Postavičku měla ham ham. Měl jsem co dělat abych se udržel a nešáhl po ní. Vzal jsem věci a odešel. Bylo to jistější.

Odpoledne probíhalo již v poklidu. Když přišla Jitka tak jsem ji okamžitě začal tahat k nám do pokoje, protože jsem potřeboval ulevit svému napětí po tom co jsem viděl. Bohužel jsem zjistil nepříjemnou věc. Přišly její dny o to o celé dva dny dříve. Protože orální sex odmítala nezbylo nic jiného než si zajít chutě.

Večer Blanka navrhla, jestli si nepůjdeme všichni sednout do vinárny. Jitka odmítla s tím, že ji bolí vše a že to dostala. Poslala nás tedy samotné.

Večer po sedmé hodině jsme se s Blankou oblékli s tím, že půjdeme. Jitka se nakonec rozhodla, že půjde s námi. V taneční kavárně bylo příjemně. Dali jsme si víno a já střídal svoje partnerky na parketě. Více jsem byl s Jitkou. Ta nás asi po 2 hodinách opustila, že je unavená a vše ji bolí.

Zůstali jsme s Blankou sami. Ještě několikráte jsme šli na parket a tam k sobě přimačknuti tančili, ale zatím vše jen ve slušnosti.Opět jsem však musel myslet na odpoledne. Blanka to musela samozřejmě velice dobře cítit. Nic však na sobě nedala znát. Snad jenom víc pila.

Blanka vypila více než měla a tak jsme se rozhodli k odchodu. Cestou jsem ji musel dost přidržovat a Blanka celkem roztomile žvatlala nesmysly. Před domem se mně vysmekla a upadla do kaluže. Zvedl jsem ji a dotáhl domu. Okamžitě z toho začala střízlivět.

Po příchodu domu mne požádala zda ji neudělám kávu aby se z toho dostala a okamžitě šla do koupelny. Slyšel jsem jak se sprchuje. Vlezl jsem ke své Jitušce. Byl jsem však vyhozen s tím, že smrdím hospodou, je jí blbě a ať jdu spát do obývacího pokoje. Vzala jsem si prášky na spaní! Otočila se a spala dál.

Uvařil jsem dvě kávy, lehce rozestlal gauč a pustil nějakou hudbu jako zvukovou kulisu. Blanka vyšla zlý koupelny oblečena do volného lehkého pyjama, které skrývalo, ale i dost napovídalo. Rychle jsem ze sebe shodil Věci a vběhl pod sprchu. Vrátil jsem se tak jako ona v pyjamu.

Blanka mezitím stačila vytáhnout láhev červeného a připravit dvě skleničky. „Tak na dobrou noc“ a pozvedla pohár.

Vypili jsme asi dvě sklenky vína. Chvíli si prohlíželi fotky z její dovolené ve Francii i od jinud , kde jsem viděl její postavu v plavkách i bez plavek s Jitkou oblečenou i na pláži. Nakousla několik zajímavých příběhů, které si povíme jindy.

Já jsem přitom ležel na gauči a Blanka si sedla na koberec vedle mne. Jelikož jsme byly oba již dost unaveni začali jsme oba chvilka klimbat a oči se zavíraly. Bylo rozsvícené malé světlo ze stojací lampy. Byl jsem příjemně unaven ale neuspokojen začal jsem usínat.

Najednou jsem slyšel „spíš“ nic jsem neříkal a měl zavřené oči. Ucítil jsem jak mně někdo – Blanka stahuje kalhoty od pyjama. Okamžitě na ni vyskočil můj utěšitel. Nebyl úplně ztuhlý, ale stačil za tu chvilku dost vyrůst. Kalhoty odhrnula a začala jemně přejíždět rukou. V tom jsem ucítil něco vlhkého a teplého. Pootevřel jsem oči a viděl jak si můj žalud vsunuje do pusy. Bylo to přijemné a čekal jsem jak dalece zajde. Proto jsem nereagoval a držel se.

Žalud mi několikrát vsunula do ústa lehce oblízla jazykem a trochu sála. Samozřejmě jsem začal silně tvrdnout. Lehce vyndala můj pyj z úst a začala ho zkušeně oblizovat po celé délce až na pytlík. Jazykem šla až dolů a celý pytel oblizovala. Vrátila se nahoru až k žaludu a jazykem se s ním laskala. Křečovitě jsem se držel a užíval si to a čekal na další. Znovu sjela pusou až k pytlíka a jednu kouli si zkušeně vsála do pusy. Stále jsem se držel. Potom kouli vyplivla a podívala se na mne. Oči jsem měl přivřené a užíval si slast jakou mně moje nastávající nedopřávala. Muselo jí být jasné, že nespím kor potom co jsem se lehce pánví přisul na okraj pohovky. Žalud si opět vsunula do pusy, jazykem ho objížděla a sála jako vývěva. Občas nazvedla hlavu a stojí tyč lehonce honila. Po tom, jak jsem byl vydrážděný odpoledne v koupelně, večer na parketu, prohlížením fotek a poslouchání zážitků nemohl jsem dlouho vydržet. Přetlak musel ven. Přesně poznala co přijde. Svůj sací reflex zintenzivnila a mně v něm začalo škubat. Začala sát víc a rukou mně držela za vejce. Svoji druhou ruku rychle strčila dolu za své kalhoty. Co tam dělala jsem se mohl jenom domýšlet. Všechno šlo ze mne ven. Začala intenzivně sát a honit mně moji tyčící se chloubu. Bylo to úžasný. Ani jsem se na ni nedíval a jenom si užíval ten slastný okamžik vysátí. Došlo mně přitom, že asi vše spolkla. Byl jsem na to hrdý, že mně spolkla. Po vystříkání ještě neochabl ale ona se jenom natáhla rukou ke sklence rychle se napila a spokojeně se dívala na svoje dílo. Usmívala se a lehonce několikrát pohladila mého klacka a žalud pusinkovala.

Otočila se ke mně zády, šáhla po cigaretě zapálila si a byly vidět jak si vychutnávala si uplynulé okamžiky. Jednou rukou kořila a druhou měla stále v kalhotech. Nezdálo se však, že by se její ruka pohybovala.

Pohladil jsem ji po vlasech a jenom zašeptal „děkuji bylo to krásné“.

Trhla sebou. „Ty jsi nespal! Jitka se to nesmí nikdy dozvědět. Zapomeň. Prosím! To už se nesmí opakovat.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Trojka s manželským párem

  23. 6. 2017Neznámý autor

Jednou, když jsem byl ještě single a hodně mladý, jsem se rozhodl odepsat na inzerát ve známé internetové seznamce. Odpovídal jsem na tento inzerát: „Manželé hledají muže přiměřeného věku na sex bez zábran“. I z jejich strany byl velký zájem, tak jsem se začal těšit na erotické dobrodružství, co mi rozšíří obzory. Dohodli jsme se, že přijedu k nim do domu. Když jsem v domluvený den a čas přijel a...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Mix, Gay

Den kdy se bohové usmívali 1

  2. 6. 2011Fred

Poslouchej, Myšáku, nechtěl bys spáchat dobrý skutek? oslovila mě jednoho prázdninového odpoledne moje žena. Protože se jmenuji Michal, občas mi tak říkala, jakoby tím chtěla vyvolat vzpomínky na časy našeho mládí, kdy jsem ji sbalil a začal s ní chodit. Později, když jsme se vzali, říkala mi všelijak a po narození dětí jsem už byl většinou jen táta. Zbystřil jsem pozornost, protože ta něžnůstka sama...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Teen, Párty, Petting

Je to v rodině

  21. 3. 2024Skálinka

„Ahoj. Jdu za Martinem,“ zašveholila svým něžným dívčím hláskem Linda na staršího bratra svého momentálního idola, jinak spolužáka z vedlejší třídy. „Pojď dál, ale budeš muset chvilku počkat. Máma ho dálkově poslala něco nakoupit a naší mámě se neodporuje. Čekal tě a tak spěchal, až mu v zátočinách podkluzovaly podrážky,“ zažertoval Libor. „Můžu ti tu chvíli dělat společnost ?“ zeptal se. Samozřejmě...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, První sex, Orál

Pracovní nasazení

  26. 1. 2021MartinDominant

„Co děláš?“ ozvalo se zničehonic zpoza mě. Trhnutím jsem uskočila a odkryla tak obsah stolu a jeho obsahu. „Ptám se co děláš!“ Chtěla jsem to zahrát nějak do ztracena, ale musel to vidět Vidět jak mě zaujal erotický časopis, a hlavně stránka, kde ženy a dívky všech věkových kategorií ležely nahé, spoutané, uspokojovány a se slastným výrazem ve tváři. „Nemáš mi náhodou jen uklidit pokoj?“. Ano… omluvila...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Submisivní