Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Bratříček a sestřička
- Otrok Štěpán
- O Lechovi
- Dráždivé tajemno
- Bláznivá silvestrovská exhibice
- Sousedčiny touhy a já
- Lesní laňka
- Teta Alena
Vloženo: 2. 10. 2009
S mladinkou v autě
Někteří chlapi v mém věku jsou unešení z mladých holek. Když vidí blonďatou slečinku v minisukýnce, hned jim jdou sliny z koutků úst. To není můj případ. Já mám raději ženské, které už vědí, co chtějí, pěkně kypré a zkušené. To je pak milenka podle mého gusta. Ale i na mě občas přijdou slabší chvilky a zakoukám se na nějakou tu svěží gymnazistku. Jednou z nich je sousedovic Markéta, takové postřelené trdlo, ale když se usměje a nastaví mi k pohledu ty svoje kulaťoučké kozičky, to mi hned cuká v kalhotách. Je jí šestnáct let a v jednom kuse se kolem ní motá kluků jak much. Vůbec se jim nedivím, sám s ní docela rád prohodím pár slov a pokochám se tou mlaďounkou krásou.
Přiznám se dokonce, že jsem si ho jednou doma za záclonou tajně vyhonil, když jsem ji pozoroval, jak se u sousedů naolejíčkovaná opaluje. Ale že bych se o ni nějak aktivně pokoušel, to ne. Ale jsou v životě lidském takové situace, které člověk nepředpoví ani při nejlepší vůli.
Stalo se mi následující. Spěchal jsem domů z jednoho důležitého obchodního jednání, už se stmívalo a já byl docela utahaný. Důvod spěchání ovšem byl zcela prozaický, strašně se mi chtělo čůrat. Už když jsem brzdil u našeho domu, bylo pozdě. Stihl jsem jen vyskočit z auta a už jsem svého kluka lovil z kalhot obleku. A co čert nechtěl, zrovna stála před domem Markéta a hned se zájmem sledovala moje "nemanažerské" počínání. Co naplat, přestat se nedalo a tak jsem chtě nechtě musel svého 20 cm parťáka nechat vystaveného jejím zvědavým pohledům. Díval jsem se na ni a přitom cítil, jak se mi pomalu nalívá krví. Začal jsem být z nezvyklé situace vzrušený. Když jsem dočůral, nenapadlo mě nic lepšího, než se jí omluvit za nevhodné chování. Ona se jen uculila a zmizela v domě.
No nic, stane se, říkal jsem si a vzpomínka na tuto příhodu se pomalu ztrácela v mé paměti. Ale jen do chvíle, kdy jsem Markétu náhodou potkal ve městě, když jí ujel autobus, a nabídl jí, že ji hodím domů. Hned jak si přisedla ke mně do auta, uvedená čůrací příhoda se mi vybavila - a také péro se mi začalo při té vzpomínce vzdouvat. Najednou jsem nevěděl, co říkat. Ona jen sledovala, jak řídím a také mlčela. Nervozita mezi námi by se dala krájet. Najednou jsem ucítil na stehně její ruku a jakoby z dálky slyšel její hlas, jak mi říká, že se jí často ve snech objevuje můj klacek a že by ho znovu moc ráda viděla. Vůbec jsem netušil, co na to říct. Krev mi bušila ve spáncích a v krku jsem měl najednou sucho jako školák u tabule.
Opravdu jsem nedokázal říct, aby přestala. Bylo neskutečně příjemné a úlevné, jak mi její drobná nervózní ručka zamačkávala bouli v poklopci. Pak se ozval zvuk rozepínaného zipu a měl jsem chladivou ručku rázem v poklopci a hned se drala pod gumu trenek. Přestože to bylo dílem okamžiku, vše mi přišlo jako ve zpomaleném filmu - jak mi ho neohrabaně doluje z kalhot, jak se vrtí na svém sedadle, aby se mohla pohodlně sklonit pod volant, jak si ho pomaličku vsouvá do úst, jak mě pomalinku neobratně kouří. Zažil jsem možná stovky úžasných kouření, ale snad žádné z nich mě nevzrušilo tolik, jako tohle neohrabané od mladičké pusinky. Spíš si mě jen tak brala do úst a spíš nesměle ochutnávala, než že by kouřila.
Při tomhle se opravdu řídit nedalo. Zastavil jsem u krajnice a v zápětí začal stříkat. Křečovitě jsem svíral volant a pozoroval Markétinu blonďatou hlavu, jak malinko ucukla, ale vzápětí se vrátila zpět a pokračuje v ocucávání mého žaludu, ze kterého nepřestávalo stříkat teplé sperma. Bylo mi fantasticky. A když se odklonila a já viděl její umatlanou tvářičku, připadal jsem si jako v erotickém nebi.
Už ani nevím, jak jsem se dostal domů. Markéta se dál chová bezstarostně, jak mladé holky umějí, ale já jsem při pohledu na ni jakýsi nervózní. Možná ji pozvu na kávu.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Zkušená Martinadalší dívky | |
![]() | Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe. Volej a chtěj mluvit s Martinou909 a po vyzvání zadej kód 51 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Melouch 3
25. 11. 2015BobrRáno mě cosi probudilo. slyšel jsem, jak ptáci řvou ze všech sil, ale nechtělo se mi otevírat oči. Sluníčko na mne svítilo, tak jsem byl skoro odkopaný. A vtom jsem to zase ucítil. Cosi se ze mne snažilo opatrně sundat peřinu, která zahalovala to, na čem mi nejvíc záleželo.
Jakoby ve spánku jsem se zavrtěl a odkryl část těla, kterou se mi to cosi snažilo odkrýt. „Áááá... áááá...“ uslyšel jsem tiché... celá povídka... |
Ach ta má sousedka
12. 3. 2007HanibalBylo mi 16, když se to stalo. Máme dobré vztahy s naší sousedkou paní Horovou (55 letá paní), a proto když někam odjížděla, dostal sem za úkol postarat se o její zvířectvo a zalívat květiny. Jednou odjela za svými příbuznými, a tak sem nastoupil a staral se jí o domov. Chodil sem tam denně celý týden. Když sem tam šel poslední den, čekalo na mě velké překvapení. Bylo odemčeno, a tak sem vstoupil dovnitř,... celá povídka... |
Výuka Terky
8. 9. 2020jentaknekdoTerezka Smolíková seděla nervózně v sekretariátu ředitele školy, do které chodila. Chytili ji, jak kouří jointa před tělocvičnou při polední přestávce, a teď čekala, až si ji pan ředitel Janota zavolá. Poslední zvonění se ozvalo už před deseti minutami a ona s úzkostí vyčkávala, až se dostane ze školy, aby se mohla sejít se svým školním přítelem, Jonášem. Seděla na tvrdé dřevěné lavici už nekonečně... celá povídka... |
Jak jsem se zmasturbovala
15. 11. 2007A.D.Lajda Už to zase cejtim…takovej ten divnej pocit v podbřišku a v kundičce. Něco vám povim, vážení…hrozně se mi chce s někým milovat, co milovat, spíš přímo (!) souložit, šukat, prcat, mrdat, jebat, mrdat, mrdat mrdat…ach jo, to je teda situace (!)…mě se chce hrozně šoustat, šoustala bych až bych brečela, a přitom jsem tu sama samotinká, a žádnej chlap po ruce! Mladá baba, krev a mlíko, k pomilování... celá povídka... |


