Erotické povídky

Autor povídky:

Luci

Kategorie:

Vloženo: 28. 10. 2012

Sex se starším

Moje 20té narozeniny jsem oslavovala v nedalekém městečku v baru, v úzkém kruhu svých přátel.  Bylo už hodně po půlnoci, když jsme se chystali na cestu domů. Při odchodu jsem potkala JEHO !! Představil se jako Marek, měl krásné hnědé oči a jemné udržované ruce. Proč popisuji zrovna ruce ? Podle rukou se pozná jaký muž je, zda na sebe dbá apod. Okouzlil mne. Rozloučila jsem se s přáteli a odešla s Markem ještě k jejich stolu. Zde seděli jeho 2 kamarádi, jeden z nich slavil též narozeniny, takže jsme si vzájemně popřáli, připili a políbili na „tykačku“ a Marek mne při každé příležitosti dlouze líbal a šeptal mi zda bych s nimi nešla ještě slavit domů. Neviděla jsem v tom problém, byli všichni milí, pozorní, slušní a jak už jsem napsala, hlavně Marek mne okouzlil.

Taxi nás odvezlo před nádhernou vilu a já byla uvedena do velkého luxusně zařízeného pokoje. Chceš se osprchovat ? zeptal se Marek a já nechápajíc odpověděla, že nechci. Necháš si kundu umýt jazýčkama co, smáli se i jeho kamarádi Honza a Michal. Nevím jestli ta trocha alkoholu, který jsem vypila mi zatemnila mozek, ale stále mi to nedocházelo a smála jsem se s nimi. Svlíkni se, řekl Marek a pustil tlumenou hudbu. Co blbnete kluci smála jsem se, ale začala jsem se vlnit společně s Michalem. Když jsem se podívala směrem k sedačce, Marek a Honza měli ocasy venku, koukali na nás a honili. V té chvilce jsem teprve zaregistrovala, že jsem jen v sukni a mé tvrdé trojky s velkými, tmavými dvorci jsou sledovány třemi páry očí. V tom  mne Michal přinutil kleknout a hlavu mi přistrčil k Markovu ocasu a do ruky mi vložil Honzův. Byla jsem sice panna, ale občas jsme orálovali s bratrancem o prázdninách u babičky, takže jsem se asi uvedla celkem dobře. Nebránila jsem se, zatím mne to vzrušovalo a když Michal stáhl i sukni a kalhotky a jeho jazyk začal prolizovat mojí vyholenou kundičku, sténala jsem blahem. A pak se najednou Michal zeptal jak to chci s ním dělat, co mám nejraději. V té chvíli jsem věděla, že to zastavit nejde, ale myslela jsem, že zmírní, když se dozví že jsem ještě panna. Nevěřili a smáli se jako blázni, že taková kočka bude ještě ve 20ti panna !!! Kouříš jako štětka a jsi panna jo smál se Michal a než jsem se nadála rval do mé kundičky svého borce zezadu. Ta kurva byla fakt panna zařval když se do mne po třetím tvrdém přírazu dostal a já málem bolestí omdlela. To jak mne šukal a jak do mne nastříkal celou svou dávku a pak se svalil na zem jsem moc nevnímala,jen vím že nastoupil hned Honza a po něm i  Marek.  Byl z nich nejjemnější a nejšetrnější, ale i on do mne napustil mohutnou dávku semene. Nechtěla jsem dělat zbytečný humbuk, bylo to poprvé a doufala jsem, že nemohu otěhotnět. Michal s Honzou odjeli domů (později mi Marek řekl, že jsou oba ženatí, tak museli za svými rodinami) a my po ještě jednom zásunu usnuli na sedačce. Probudili jsme se skoro v poledne a já nahá běžela na WC. Na chodbě jsem potkala muže tak kolem 50,který uznale pomlaskával, když se díval na mé kozičky. To je Lucka tati, houkl z pokoje Marek a jeho táta se usmál a řekl: těší mne Lucie. Myslela jsem, že se hanbou propadnu do země a křikla na Marka, aby mi přinesl oblečení do koupelny. Sice se hlasitě smál a měl řeči jako že mě táta neukousne, ale nakonec mi je přinesl. Pak mu táta hodil klíče a řekl, aby mne odvezl domů.

Od té doby mne Marek vozil do jejich vily skoro denně a když byl jeho otec doma, odváděl mne do svého pokoje, kde jsme se milovali někdy i do bílého rána. I když jsem hned druhý den po odpanění nasadila „antiko“, moje dny se nedostavily. Byla jsem zoufalá a bála se reakce Marka. Zachoval se jako kavalír, on jediný byl svobodný, tak  se rozhodl se se mnou oženit. Honza s Michalem si při svatbě dělali srandičky, že klidně zase vypomohou, ale tentokráte je už Marek utřel a řekl, že jestli se jen dozví, že o mne řekli křivé slovo, jejich kamarádství končí. Od té doby si ani jeden z nich nic nedovolili a Marek už s nimi tak často nechodil a když náhodou ano, vždy přísahal, že z baru jel rovnou domů. 

Naše sexuální hrátky byly divoké, dlouhé a hlavně jsme je oba měli rádi a chtěli jsme je denně. Marka vzrušovalo moje rostoucí bříško a tak mne šoustal na všech možných místech a v kterékoliv denní i noční době, někdy jsem si říkala, jak je možné, že to oba zvládáme. Řádit celou noc, ráno si to zopakovat a jet do práce. 

A pak přišel den, kdy Marek musel odjet do jejich pobočky v zahraničí, dokonce na měsíc !!!! Večer před odjezdem se snažil ze všech sil, ale jak sám říkal, že ví že bez sexu nevydržíme ani jeden. Když mi chtěl domluvit šoustání s Honzou a Michalem, odmítla jsem. Ty si klidně užívej s Tamarou (to byla jeho vdaná sekretářka se kterou kdysi prcával a říkal, že hned jak jsme se vzali jejich šoustání skončilo, že ho plně uspokojuji) navrhla jsem mu a on souhlasil. Ráno, když jsem se sprchovala, slyšela jsem jak prosil tátu, aby na mne dával pozor, abych nedělala nic těžkého a abych se netoulala po nocích. Chtěla jsem mu říct, že nic takového v plánu nemám, ale nechtěla jsem před odjezdem vyvolat hádku.

Pozdě odpoledne jsem se vrátila z práce jako každý den a táta už čekal a ptal se , zda něco nepotřebuji . Spíš v legraci jsem odpověděla, že to co bych potřebovala mi dát nemůže a on jen s úsměvem odpověděl: myslíš ?? Nevěnovala jsem tomu pozornost. Večer jsem jako každý den koukala na televizi a když skončil hlavní program, popřála jsem tátovi dobrou noc a odešla do koupelny. Právě jsem si chtěla na tělo vylít trochu sprcháče, když se tam objevil táta. Byl úplně nahý a v podbříšku mu stál pěkně tvrdý ocas. Luci, šílím po Tobě od prvého dne, kdy jsem Tě uviděl šeptal a už byl u mne ve sprše. Sál mé hnědé dvorce, prstil kundičku a za chvíli si mne nabodával na svůj tvrdý úd. Najednou mne stále nabodnutou na svém čuráku odnášel do naší ložnice, kde mne položil na zem a přikázal abych byla jeho fenou. Až později přiznal, že nás pozoroval (přesně tak mi totiž dával příkazy i Marek) a že konečně budeme mít čas si to tak spolu opakovat. Táta i přes svůj věk měl velkou výdrž. Mrdali jsem s malýma přestávkami celou noc, ráno jsme si opět zašoustali, odjeli do práce a po práci opět mrdali. Kdybych nevěděla že mě šoustá tchán, myslela bych že je to Marek. Ten volal denně a svěřoval se, že Tamaru 2x denně vyšoustal, ale jen klasiku aby  ulehčil svým jak říkal, narvaným koulím, jinak že myslí stále na mě a že doufá, že se šetřím.  I když mě to trochu štvalo, že mi to říkal (měla bych být ráda, že mi nelže), přesto jsem uznala že mu nesmím nic vyčítat. Nakonec táta rozhodl, že Markovi zavolá.

Hned druhý den když jsem se vrátila z práce mi s úsměvem oznamoval, že teď máme na šoustání požehnání mého manžela. Markovi namluvil, že mne slyší z ložnice jak křičím když si to sama dělám a jestli by mu nevadilo, kdyby mi trochu pomohl. Marek prý měl radost, sám prý mu to chtěl navrhnout, ale bál se jak by reagoval. Ten den Marek nevolal, prý se bál aby nás náhodou nevyrušil. Za to druhý den jsem mu musela dopodrobna líčit, zda je táta taky tak dobrý jako on a co všechno mi už udělal. Nemohla jsem se pochlubit se vším, když mne oficiálně šukal jeden den, ale než se Marek vrátil, dělal se mnou táta úplně všechno co můj Marek.

Po Markově návratu jsem 2 dny nevylezli z postele, pouze z nutnosti.  Cítila jsem, že nás táta pozoruje, ale Markovi jsme nic neřekla, nevěděla jsem jak by reagoval. Když pak Marek odjel do práce, nestačila jsem se asi osprchovat a už jsem musela uspokojovat potřeby tchána. Tak to teď probíhalo každý den, protože jsem byla v posledním měsíci těhotenství a přestala chodit do práce. Noční mrdání s Markem, ranní šoustáníčko s Markem, pak perverzní ukájení mým tchánem a v noci opět s Markem. Někdo by si řekl, že snad nejsem normální, když v 9tém měsíci mrdám jako kdybych nebyla těhotná, ale já byla sexem přímo posedlá a jak se blížil datum porodu já byla stále čím dál víc hladová po sexu. A pak jednou při nočním šoustání s mým manželem se dostavily porodní bolesti a 4 hodiny na to už v porodnici křičel náš krásný, černovlasý cvalíček Mareček. Tatínek i dědeček byli šťastní jako blechy.

Malý Mareček se měl k světu a já po měsíci už zase začala mít choutky a taky jsem nechtěla, aby si Marek zase zvykl na Tamaru i když se dušoval, že s ní nešoustá, že mu stačí že mu ho já denně  2x vykouřím, ale jeden večer jsem tvrdě dosedla na Markův ocas a mrdala se tak dlouho dokud se do mne nevycákal. Jsi moje sladká šoustavá kurvička, nedal bych Tě už nikomu , šeptal mi do ouška a prsty doháněl k dalšímu orgasmu. Pomalu se u nás dostávalo vše do starých kolejí, jen noční šoustání se omezilo tak na 2 výstřiky a ranní se vypouštělo, protože se právě malý Mareček dožadoval maminčina prsu, což mu jeho tatínek každodenně záviděl. Po Marečkovi se však dožadoval koziček i jeho dědeček a nikdy nezůstalo jen u koziček. Vždy když maminku dohnal až na vrchol rozkoše, nechal jí odpočinout  a sám obstaral Marečka a odešel s ním na denní procházku.Trochu jsem se styděla za to, že jsem bránila Tamaře s Markem a sama denně přijímám ocas svého tchána, ale na radu tchána jsem mlčela a svého muže uspokojovala v odpoledních a nočních hodinách. Jeho frekvence sexuálních radovánek poněkud ochabovala a já byla ráda, že je můj tchán stále k dispozici . 

A pak jednou se nedostavily opět mé dny, i když jsem antiko brala, ale dost nepravidelně. První komu jsem se svěřila byl tchán. Jen se usmál a řekl, že se těší, že bude zase dědečkem. Namítla jsem, že možná i tatínkem a on se jen usmál a řekl, že u Marečka taky neví jeho otec, zda je opravdu otcem. Měla jsem na Marka vztek, že to otci řekl, ale jako by mi četl myšlenky a řekl: pozoroval jsem Tě, jak sis to tu se všemi rozdávala, všichni Tě vystříkali a přesto jsi přišla za Markem. Nejdřív jsem se divil, že si vzal holku co přidržela jeho kámošům a pak za ním přijde, že je těhotná,ale nakonec jsem ho pochopil, takovou mrdavou čubku, jen tak nenajde. Nestačila jsem ani zareagovat a už jsem se váleli po zemi jako zvířata a ukájely své perverzní choutky.

Marek byl nadšený, že bude opět taťkou a když jsem mu porodila droboučkou Lucinku, byl nejšťastnější chlap na světě.

Už 5 let šukám s oběma a Marek asi netuší a pokud ano, nedává to na sobě znát. Doma sice denně provozuje sex, ale již ne s takovým nadšením a pro mne jeho jedno vystříkání nestačí, proto tchán rád vypomůže. Antiko už beru pravidelně, dvě děti mi dávají docela zabrat. Jen se moc bojím, až v sexu začne ochabovat i tchán, protože moje chuť na perverzní mrdačku neustává, spíš naopak ! A nevím, zda bych měla odvahu být nevěrná s cizími muži.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Extrémně perverzní děvče

  30. 9. 2012Neznámý autor

Na vysoké škole jsem se dostal do takové fajn partičky kultivovaných mládenců, dá se říct, že šlo o takový klub výjimečných. Za pár let jsme ovládali školní radu i kolejní radu, dařilo se nám prosazovat mnoho změn, takže jsme se těšili i značné pozornosti ostatních studentů, především studentek. Měl jsem jich na každém prstu několik, takže jsem si mohl vybírat, se kterou půjdu na rande, se kterou do...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Teen, Spanking, Piss, Fisting

V mexiku - Part 3

  23. 6. 2018Haks

Neschopen pohybu jsem sledoval, jak mezitím velká gorila pomáhá mojí ženě vstát a s podporou okolo ramen s ní někam odchází. S hrůzou jsem slyšel, na obrazovce před sebou sledoval, jak dav začal výskat a zdál se značně spokojen s novou dívkou, které momentálně pomáhali na pódium. Byla to moje Anna. Nemohoucně jsem sledoval, jak se moderátor lámanou angličtinou ptá na jméno mojí ženy, která značně zastřeným...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Erotické pomůcky, Extrémy, Mix, Orál, Piss, Párty, Striptýz, Znásilnění, Šukačky

Povyražení

  9. 6. 2013Neznámý autor

Po rozvodu jsme často se stejně postiženou kolegyní – myslím též rozvedenou, občas zavítaly na diskotéku pro starší. Přiznám se, že i když jsem trochu korpulentnější postavy, pár mužů vždy projevovalo zájem. Asi je nejvíc přitahovaly moje ještě dosti pevné šestky, které jsem jim dovolila prohmátnout i při pěkném ploužáku. I kolegyně většinou odešla s někým neznámo kam. Já skončila někdy za městem v...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Mix, Šukačky

Joj, to bola sůlož....

  26. 6. 2011Fred

Další nezapomenutelnou figurkou mezi zaměstnanci Vzletu byl Tonda Vágus. Jmenoval se sice Tomáš Fongus, ale to věděl málokdo. V době, kde se tento příběh udál, mu bylo odhadem asi tak okolo čtyřicítky. Slovák jako poleno, který přestože žil v Čechách od konce války, nikdy se ani nepokusil mluvit česky. Byl to notorický opilec, ale uměl v tom chodit. Měl jsem to „štěstí“, že jsem s ním bydlel v jedné...  celá povídka...
Kategorie: Mix