Erotické povídky
- Lesbičky
- Erotické pomůcky (8303)
- Lesbičky (8290)
- Prstění (8662)
- Orál (9311)
Vloženo: 14. 1. 2007
Sex s učitelkou
Jednoho dne, když jsem měla doučování se svou učitelkou o matematice tak se to stalo! Pani učitelka Jana se mě začla vyptávat jestli mám nějakeho přítele a já odpověděla, že ano, ale neklape nám to.
Jana učila také sexuální výchovu a ukázala mi, jak mám hladit a postupovat u mého přítele, aby se víc vzrušil. Začala to nejdříve ukazovat na sobě, pak z nenadaní šáhla na mé ňadra a začala mě hladit. Ucítila jsem vzrušeni a okamžitě vzala klíče ze stolu a zamkla dvěře. Pak se to stalo!
Sundala mi tričko a začala mě lízat bradavky, které se mi podraždili a já začala mít touhu se milovat. Sundala mi podprsenku a vzájemně jsme se dotýkaly. Najednou si Jana začala svlékat kalhotky. Toužila jsem po tom, ale měla i strach. Pokračovali jsme ale dál...
Zrovna, když mi začala lízat kundičku, někdo zaklepal na dveře a mi se polekaly a okamžitě oblékly. Já si vyndala učebnice a paní učitelka odemkla dveře. Za dveřmi se objevila má kamoška Martina, na kterou jsem zapoměla, měla pro mne přijít. Vzala jsem si učebnice a řekla pani učitelce nashledanou a že děkuji za vysvěstlení.
Když jsme byli na chodbě, řekla jsem Martině o mém úletu s učitelkou. Pěkně ji to vzalo a v tu chvíli nás zavolala zpět. Vrátily jsme se zpět do kabinetu a Jana řekla, že bysme si to mohli zopakovat ve třech. Martina dělala blbou, že neví o co jde, ale já souhlasila a Martina prudce vykřikla, že by to šlo :)
Zamkly jsme se, svlékly a já jsem se s Martinou začala něžně líbat a učitelka mi začala lízat moji kundičku. Byla to ta nejlepší chvíle v mém životě... Hned co jsem se dolíbala s Martinou, začala jsem ji prstit a Jana vytáhla ze stolu vibrátor. My podivěně koukaly, ale nechali jsme se svést. Když zasunula Martině vibrator do kundičky, začala hekat a takhle to pokračovalo asi 20 minut.
Když jsme se obě udělaly, chvíli jsme odpočívaly a pak se oblékly. Paní učitelka si sbalila věci a poté nás odprovodiva k vestibulu školy. Políbila nás na tvář a řekla šeptem do ouška, že si to musime zopakovat...
Na konci roku jsme měli s Martinou z matematiky za 1 :) Byl to nejlepší sex v mém životě.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Prodavačka obuvi
6. 7. 2009Neznámý autorDělám prodavačku v obuvi. S penězi to moc výhra není, ale baví mě to. Ráda boty nakupuju, ale i třeba si je jen tak nazout a projít se v nich, i když na ně nemám, je fajn. A samozřejmě taky ráda poradím s výběrem. Ať už je to muž nebo žena. Já teda raději poradím pěknýmu chlapovi, ale těch do našeho obchodu moc nakupovat nechodí. Vlastně chodí, ale ne nakupovat, hlavně jako doprovod manželek. Tito... celá povídka... |
Děvkou pro celou partu
21. 3. 2022LindaJmenuji se Linda a je mi 19. Měla jsem přítele Lukáše, který byl o tři roky starší. Byla jsem do něj zamilovaná až po uši. Byl něžný, gentleman, i když trochu macho. Sex s ním byl úžasný, až se jednou stala taková věc, která vedla k našemu rozchodu. Stala jsem se děvkou i pro jeho pět kamarádů.
Jednou jsme jeli k jeho rodičům na chatu. Těšila jsem se na romantický víkend plný milování a dovádění.... celá povídka... |
Moc milá stopařka
21. 3. 2019Neznámý autorPracovní týden v Praze je za mnou. Teď už si fičím domů po dálnici, poslouchám rádio a těším se, až se položím na gauč, kde si konečně odpočinu. Uteklo to rychle, dálnice je za mnou, ještě půlhodinka po cestičkách a jsem v cíli.
Z mého soustředění na cestu mě ale vyrušila jedna stopařka. „Mohl bych ji vzít, máme si přece všichni pomáhat. A konec konců mi alespoň uteče cesta rychleji…“ Dávám blinkr,... celá povídka... |
Incest je to jen když...
18. 1. 2022jentaknekdoTereza seděla před zrcadlem a sušila si vlasy. Čas od času musela na zamlženém zrcadle kousek otřít, aby něco viděla. To proto, že Boris byl ještě ve sprše.
Předtím trpělivě čekal na židli u toaletního stolku on, než skončila s vlastní sprchou. Vyšla ven nahá, lesknoucí se kapkami vody, a on ji přelétl očima, jako vždycky, jako už v době, kdy jí bylo třináct a jemu dvanáct.
Proto zůstala v koupelně... celá povídka... |


