Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 4. 5. 2023

Senzibil

Biologické hodiny jsou sajrajt. Máří žila se svým manželem nejdřív velmi spokojeně, užívali si života a protože oba slušně vydělávali, dovolovali si i docela slušné dovolené v teplých krajích u moře, sice mírně použitým, ale docela slušným autem jezdili na výlety po vlasti, a protože měli spoustu přátel, žili i docela obstojným společenským životem. Nebylo týdne, aby o víkendu něco s někým neslavili, protože každý se někdy narodil a k tomu má i jmeniny. Jenže jak se blížila třicítka,  uvědomovala si, že by se měli také postarat o pokračování rodu. Nejdřív vysadila antikoncepci a i když nepočítali plodné dny, doufali že se jim s otěhotněním tak nějak zadaří. Ono houbeles. Navštívila obecního gynekologa, musela s sebou přivést i manžela, ten si musel vyhonit do skleničky, pan doktor předepsal nějaké prášky na podporu ovulace, nějakou zjevnou chybu nenašel a tak je nasměroval k odborníkům na vyšší pracoviště. Měsíce ubíhaly, biologické hodiny tikaly, v Máří mizely blistry prášků, ve svalovině zadečku kubíky hormonů – a zase nic. Pokud v prvních letech manželství sex docela milovali, nyní se jim začal skoro zajídat. No berte to tak, že se nemůžete pomilovat, kdy máte chuť, ale kdy vám to dovolí kalendář a navíc musíte, protože podle výpočtů je zrovna tenhle den příhodný k početí. 

Nejlepší je mít nejlepší kamarádky, které prožívají dramata neotěhotnění s vámi. Všechny samozřejmě mají zcela spolehlivé rady, jak by se to mohlo povést, protože tamhle ta známá od kamarádky dělala tohle a vyšlo jí to, dokonce už třikrát. A nejlepší je, zkusit to s jiným chlapem, když to s tím vlastním nejde, přestože doktoři tvrdí, že jste oba v pořádku. Jenže zkuste přijít za kamarádem a požádat ho, jestli by vás nechtěl otěhotnět.  I ti největší prasáci, kteří vlezou kdykoliv na kteroukoliv, nenápadně zpozorní a začnou  brát zpátečku, protože přece jen děťátko je něco jiného, než si jen tak nezávazně užít. A dnes, v době rozvinutých DNA testů, nemůže  být problém otcovství zjistit a kdo ví, jak by se k tomu faktu postavil manžel. Třeba by mu přes hubu nedal, ale nechtěl by nějaké alimenty, nebo na oplátku taky půjčit manželku ? Honem pryč !

Takhle se Máří trápila s doktory delší dobu, až se jí doneslo jedno netradiční možné řešení. Přece spousta ženských otěhotněla po speciálním cvičení, což na první pohled vypadalo jako neskutečné, protože děti vznikají obvykle jinak, než gymnastikou a masážemi. A prý existují i speciální bylinky, takže se jen párkrát napijete čajíčku a úspěch je zaručen. Slyšeli o tom všichni, ale nikdo nevěděl, kde k takovému zázračnému léčiteli přijít. Tak se pídila, až se dopídila. Senzibil dělal drahoty,  že má práce nad hlavu a nemůže své klienty jen tak odbývat, ale pořádně se jim věnovat. Nakonec souhlasil, protože, jak říkal, mladá paní se mu po telefonu zdála sympatická a navíc má pochopení pro její problémy. Tímhle úvodem si budoval důvěru a zvyšoval svoji cenu. Ta sice nebyla nijak závratná (víte kolik dneska stojí instalatér ?), ale když vysvětlil, že návštěv asi bude muset být několik, pár korun to hodilo. A počet návštěv se dá vždy ještě navýšit. Takže neděsit hned od začátku. A třeba to může být i docela příjemná zábava. Uvidí se, co je to za příšeru.

Máří žádná příšera nebyla. Na první návštěvu se oblékla docela slušně, zvlášť pečlivě vybírala prádlo, protože byla z posledních měsíců zvyklá, že se bude muset v ordinaci svlíkat, tak ať si o ní nemyslí nic špatného, přece není jen pacientka, al taky ženská. Nakonec byla velmi překvapena, nutno říct že příjemně, protože se pan senzibil o vše zajímal, nechal si podrobně povyprávět, čím vším si do dneška prošla, nechal si vysvětlit i co manžel a na svlíkání a prohlídku vůbec nedošlo. Dostala nějaké bylinné tablety, třikrát denně, dva pytlíky nějakých čajů, jeden ráno, druhý večer a zase za týden. Doma se jen rozplývala a i manžel získal přesvědčení, že půjde o někoho seriózního, když se jen nesápal po manželčině nahotě a nedobýval se jí hned kdo ví kam. Určitě měli štěstí.

Za týden už byla návštěva poněkud intimnější. Po krátkém úvodu si Máří odložila sukni a kalhotky, pán si ji odvedl za plentu, kde se objevilo gynekologické polohovací křeslo. Docela to očekávala, tak měla nohy ve třmenech dřív, než jí stačil něco říct, zadeček pěkně na hraně, skoro ve vzduchu,  jak to mají doktoři rádi. Stehna byla daleko od sebe, až cítila na malých pyscích chladný vzduch. Muž byl spokojen. Mladá paní nedělá cavyky a i když už je kousek po třicítce, kundičku má kouzelně růžovou, jako opravdová mladice. I když očividně suchou, ale to se za chvilku spraví. „Možná budete překvapená, ale zásadně nepoužívám gumové rukavice. Jednak některým pacientkám to není příjemné a pak, jsem senzibil a potřebuji vás cítit opravdu co nejvíc, předávat vám energii a guma je izolant. Ale ujišťuji vás,že si ruce pořádně desinfikuji a umývám,“ vysvětlil. V rukavicích nebo bez, sahá se do stejných míst a bude to muset všechno vydržet, jako v posledních měsících mockrát. Tak o co jde. Dotyk holé mužské ruky ji vzrušil. Ty doktorské rukavice v ordinacích a na sálech působily tak nějak neosobně. Kdežto přímý dotyk … ale snad to není zase tak složité. Nejen gynekolog, ale i senzibil určitě tuší, že při manipulaci s pičkou to tam může zvlhnout. Začala dýchat trochu víc zhluboka. A nebude potřeba tolik lubrikantu.

I když v hambatých filmech ukazují manipulaci s ženským přirozením ze všech stran, nemusí to být vždy to nejvzrušivější, přes to, že se pornoherečky kroutí  a skoro omdlívají blahem. Holt jsou to herečky a pan režisér ví, co chce. Značná část dam je citlivá třeba na děložní krček. Ale zkuste to nějak nafilmovat, když je vše skryto hluboko ve vagíně a ještě ve tmě. Máří byla ten případ a když se jí propracoval dostatečně hluboko, aby mohl párkrát prsty obkroužit cervix, nevydržela to a párkrát vzrušením vzdychla. „Copak, copak,“ ptal se senzibil. „Není to bolestivé nebo nepříjemné ?“ „Ne, ne,“ hlesla Máří, „spíš naopak.“ „Se vzrušením si nedělejte problémy, je to normální. Spíš by byl problém, kdyby vás dotyky nevzrušovaly. Jste přece normální, po téhle stránce skoro zdravá žena. A navíc vás poprosím, abyste si odhalila prsa. Potřebuji vidět, jak vám na vzrušení reagují.“ Přetáhla přes hlavu halenku, rozepnula a sundala podprsenku. Senzibil si při tom pohledu málem mlaskl. Její poprsí patřilo k výstavním kouskům, žádná obrovská neforemná vemena, ani skromné ozdůbky. Zkrátka akorát a na svém místě se náramně vyjímalo.

Nedalo  mu to, aby si je trochu nepomačkal v dlaních. Máří ukázněně držela, ostatně prsa nebyla psychicky tak složitá, jako když jí lovil v kundičce kolem děložního čípku. „Teď bych od vás potřeboval trochu spolupráce, abych nebyl za neslušného. Je nezbytné, abyste dosáhla orgazmu a nechci vás na intimních místech dráždit sám, takže to zbývá na vás. Nemusíte se stydět, ještě toho spolu zažijeme spoustu, než se dostaneme k otěhotnění. Tak rozpaky stranou, ruce na citlivá místa a  dělejte, co můžete. Čím rychleji to dosáhnete, tím dřív to budete mít z krku.“  Pro Máří to byl požadavek dost neobvyklý, no ale co. Přišla sem dobrovolně a tak se musí podrobit zdejším metodám. Ostatně ten chlap má pravdu, ještě toho asi zažijí hodně, hlavně že se jí podaří miminko. I když neměla základní představu, jak to vše bude probíhat dál. Ponořila ruku do pičky a našla poštěváček. Tam to půjde nejrychleji.

Vesele si drandila kundičku, zavřela oči, aby ji nic v okolí nerozptylovalo a začala pociťovat, že to začíná být docela pěkné. I když si loví mezi roztaženýma nohama před cizím chlapem. V tom ucítila dotyk na hrudi. Senzibil se jí tam dotýkal stetoskopem a snad poslouchal její srdce a plíce. Pravda, držel ho nějak divně, prsty se dotýkal pokožky. Ale co, každý to dělá jinak. Tenhle podnět ji trochu rozptýlil a vyvrcholení se oddálilo. Ale soustředila se znovu na svůj prst a už to jelo nahoru zase. Výsledkem nebyl ten největší orgazmus jejího života, ale pěkné to bylo a teklo z ní jak z vodovodu. Senzibil vše s uspokojením pozoroval. Že on se na sterilitu nespecializoval dřív. Je to docela zajímavé. Jen kdyby mu nestál jen tak naprázdno a mohl tu pěknou ženskou pořádně osouložit. Musí s tím něco udělat, protože to opravdu nebyla žádná šereda.

Když se Máří uklidnila, pokračoval výkladem. „Abych řekl pravdu, mladá paní, ztotožňuji se s klinickými specialisty, vypadá to, že jste na první pohled docela v pořádku. Sex zažíváte, jak se má a to je pro otěhotnění velmi důležité. Protože semenná tekutina se dostává do dělohy jednak úsilím spermií, ale ona si je umí i do sebe nasát. A to se děje při orgazmu. Dnes už vám dám pokoj, ale příště bych byl rád, aby se tu objevil i váš manžel. Jednak bychom potřebovali jeho sperma a až přistoupíme k masáži vagíny, bylo by lepší, aby byl u toho. Víte, pohybujeme se na tenkém ledě sexuální praxe a jak vás, tak mne může partner osočit z nějakých nepravostí, ke kterým máme sice oba dost daleko, ale on to má jen z vašeho podání. Měl by vidět, že vše probíhá zcela odborně a regulérně, aby ho nemohly bolet oči či duše.“ Jeho serióznost v očích Máří opět o kus vzrostla. Slezla z vyšetřovacího lůžka a začala se oblékat. Na rozdíl od ordinací zde nebyla svlékací kabinka, vše se odehrávalo v místnosti před jeho zraky. Docela se mu to líbilo. Tahle ženská má vkus a velmi slušivé prádlo.  Naštěstí seděl za stolem a jeho erekce nebyla proto nápadná.

Ke svému jménu, spíš přezdívce, přišla Máří ještě kdysi ve školce. Ve třídě bylo pět Marií, tak jedna byla Maruška, druhá Máša, třetí Mařenka, čtvrtá Máňa a pátá Máří. Už jí to zůstalo do dospělosti a říkal jí  tak i její muž. Když přišli za další týden k léčiteli, byl manžel očividně nervózní, protože tušil, že ho čeká náročný čas. Nemýlil se. I když senzibil byl sympatický chlapík, který to s lidmi opravdu uměl, jinak by jich k němu tolik nechodilo, tohle téma bylo  velmi citlivé. Proto o něm začal velmi otevřeně, s odbornými termíny a přímým tahem na branku. Žádné stydlivé chození okolo. „Podívejte, pane, jde tady o otěhotnění. V podstatě je to zcela normální fyziologický proces. To jen církev z toho udělala nějaký fujtajbl, i přes to, že všichni kněží takhle nějak vznikli taky. Pokud by vám bylo cokoliv z toho, co říkám nebo dělám, nepochopitelné, nebo odporné, stačí říct. Vždy můžeme přestat nebo počínání upravit. Tady nejsme na klinice, kde je pravda jen jedna, tu má oficiální  věda a  pan doktor, bez ohledu na to, co si myslíte vy, i když v poslední době se taky situace podstatně lepší. Připravte se na to, že vaší ženě budeme poskytovat masáže rodidel, tedy se jí dotýkat v intimních místech, něco přes břicho, něco vaginálně. Je možné, že ji to bude vzrušovat, až k orgazmu. To ale patří k věci a musí to být. Chtěl bych, abyste u všeho byl přítomný a viděl, že se neděje nic, co by se dít nemělo. Jen udělám jedno opatření, oddělím vršek jejího těla a vás zástěnou, aby jí to třeba nebylo nepříjemné. K tomu budu mít víc klidu pro práci v oněch citlivých místech, kterým je potřeba se věnovat. Klidně ji u masáží můžete držet za ruku, povídat si s ní, dát jí napít, cokoliv.“

Plentu měl připravenou a tak se Máří za chvilku ocitla v relativní intimitě, protože rozevřená stehna byla v jedné části a ona s holými prsy v druhé. „Teď vás tady nechám chvíli o samotě a chtělo by to, abyste manželce vstříkl své semeno co nejhlouběji. Proto vám ji nechám takhle roztaženou. Jestli ji klasicky osouložíte, nebo si ho přivedete k výstřiku rukou, je skoro fuk. Ale raději bych, aby to bylo normálně. Hlavně mne co nejdřív zavolejte, až budete hotoví. A umývadlo je za tou malou plentou,“ ukázal senzibil a zmizel z místnosti. No to by šlo, řekl si manžel. Hlavně že nemusí souložit před ním. Sice  co by jim zbývalo, ale takhle je to lepší. Nevšiml si malinké kamery, která zabírala celou místnost, částečně ukrytá za garnýží. Zato senzibil o ní věděl dobře, ovšem nebyl se svojí prací příliš spokojený. Obě pohlaví byla vidět docela dobře, ovšem prsa a obličej z větší části ukrývala zástěna. Chtěl by to  mít natočené obojí. Tak do příště.

Když ho zavolali, měl  co dělat, aby nebylo vidět jeho maximální vzrušení, protože takovéhle porno naživo, to dovede s člověkem řádně zacvičit. „Tak si přejděte k manželčině horní polovině těla a mne zde nechte působit. A buďte na ni hodný, zaslouží si to.“ Jen muž zmizel za plentou, začal se detailně zaobírat rozevřenou kundičkou. Vytékala z ní bílá stružka  a přes zadní dírku ukapávala až na papírovou podložku lehátka. Asi manžel splnil zadání a šetřil si sperma poslední tři dny, aby ho bylo dost. „Jen se vás zeptám, jestli paní dosáhla vyvrcholení,“ zesílil hlas, aby ho bylo i za plentou dobře slyšet. „Myslím že ne,“ odpověděla Máří. „Víte, ono je to všechno takové zvláštní a nemůžu se pořádně soustředit.“ „To nic, něco s tím uděláme. To bychom byli špatní odborníci, abychom si neuměli poradit,“ a palcem jí stiskl poštěváček. Zavzdychala, protože dráždění manželem ještě neodeznělo, ani nedospělo tam, kam směřovalo. Dotyk na nejcitlivější místo byl velmi silný. Dvěma prsty zajel do vagíny a začal ji s nimi regulérně zajíždět dovnitř, přitom palec držel na klitorisu stále dál a mírně s ním kroužil. I když se Máří snažila tvářit neutrálně, moc se jí to nedařilo a začala podléhat. Její zrychlený dech postupně začal přecházet ve vzdychání, až se nakonec napjala a dospěla absolutního vrcholu.

„Teď jsem dokončil to, co se vám nepovedlo,“ nakoukl senzibil za plentu. „Děložní krček určitě nasál co nejvíc semene dovnitř a teď by to chtělo masáží a manipulací dosáhnout toho, aby určitě sestoupilo vajíčko a došlo ke spojení. Takže ještě chvíli strpení, ale určitě se nám to povede. I když po tom, co jste prodělali v nemocnicích, by bylo asi příliš optimistické předpokládat, že se otěhotnění povede hned napoprvé.“ Opět se ponořil prsty do roztažené pičky a začal s drážděním. Už to nemohl vydržet a několikrát změnil způsob masáže. Nakonec vytáhl své ztopořené příro z kalhot  a opatrně zasunul do Máří. Těžko říct, jestli nic nepoznala a nebo byla tak vzrušená, že jí to bylo příjemné a nechtěla o krásné pocity přijít. Když se začal jednoznačně pohybovat, neprotestovala a držela jak beránek. Manžel na ni konejšivě promlouval a očividně neměl tušení, co se za plentou děje. Senzibil se snažil ukočírovat svoje pocity a hlasové projevy. Skoro se mu to podařilo, i když se mohutně vycákal, protože byl vzrušený na maximum. Tohle byla síla, kterou tady ještě nezažil. A kdy sem zase dostane takhle pěknou ženskou, která bude držet a toužit po otěhotnění ?

„Tak tentokrát za dva dny. Pokud pane přijedete taky, budete tady mít vždy své místo, ale příště na tom netrvám. Dnes jsme zkusili aplikovat vaše semeno, takže příště pojedeme spíš jen masáže.“ „No to bych byl rád, kdybych nemusel. Mám být na montáži a oživování mašinek někde mimo.“ „Snad to tady s vaší paní nějak zvládneme. Dneska jste byl velmi důležitý, příště byste byl jen psychická opora.“ A už se na to docela těšil.

Za dva dny přijela Máří opět vyfešákovaná, jako pravá dáma a senzibil jí nechal čas na svléknutí, pro jistotu úplně donaha. Odešel do vedlejší místnosti, kde dnes bylo nějak živěji. Vybral si dva spolupracovníky, kteří se zaujetím sledovali na monitoru počítače dění vedle. Byla to krasavice a když si přestavili, co s ní budou za chvíli dělat, třásly se jim kolena vzrušením. „Tak, mladá paní, dneska to bude delší, než posledně,“ začal, když vešel zpět do místnosti a Máří už zaujala předepsanou pozici s roztaženýma nohama na křesle. Přišoupl připravenou zástěnu a spustil jí závěs na břicho. „Tak připravená? Můžeme ?“ „Ano,“ hlesla odevzdaně, i když po posledních prožitcích byla plná rozporuplných pocitů. Trochu cítila vůči manželovi výčitky, že si užívá a on nic a nebylo jí tak úplně jasné, jestli má na všechno to blaho právo. Ucítila senzibilovy ruce na svém přirození a uvolnila se co nejvíc, aby mu usnadnila vstup dovnitř. Ten ke své spokojenosti ucítil mírně zvlhlou kundičku. Zatím jí nikam nesahal, aby mohla být vzrušena dotyky. Tohle byla psychika. Asi se jí to všechno musí líbit.

Po pár tazích prstů dovnitř a ven, přimáčknutí poštěváčku a jeho mírném tření, se Máří se zavřenýma očima rozvzdychala  a vlhkost v pičce začala skoro čvachtat. Senzibil už docela oprskle rozepnul poklopec, vytáhl ztopořené příro, nasadil a zasunul. Byla to lábuž. Máří se hluboce nadechla a užívala si maximální vzrušení, až malinko bezděčně knikala blahem. Muž se jí vyptával na pocity, ani snad ne tak proto, aby něco zjistil, ale její vzrušením zmítaný hlas zvyšoval jeho  blaho. „Až to na vás půjde, tak mi to řekněte. Přidáme trochu vlhčení, aby zůstaly pocity příjemné.“ Pocity příjemné byly a zvlhčovat poševní sliznici nebylo třeba. Ovšem musel si nějak připravit vysvětlení své ejakulace. No co, chce dítě ? Chce. A dnes to nebude mít jen jednou.

Když Máří vykřičela očekávaný orgazmus, protože celou situaci vnímala daleko intenzivněji, než když se milovala s manželem doma, a ucítila horký výstřik dovnitř, řekl senzibil: „Tak, a tohle musíme udělat ještě nejmíň dvakrát. Abyste se lépe soustředila a nebyla vám dlouhá chvíle, půjčím vám sluchátka s trochou muziky.“ Poslouchala a neprotestovala proti ničemu. Hlavním cílem sluchátek bylo omezit její sluchový vjem, aby netušila, co se děje v místnosti za plentou u pičky. Senzibil nakoukl do místnosti ke kolegům a naznačil jim, aby šli dovnitř. Pokud je záběry kamery dost rozvášnily, holá a roztažená  kundička na živo, to bylo něco. První z nich poroztáhl poševní vstup a už byl uvnitř. I přes to, že byla vystříkaná, to bylo úžasné. Každý z nich se v životě miloval mnohokrát, v různých pozicích, na různých místech, ale tohle ještě nezažili. Tomu, co šel první, jednou nestačilo a svůj výkon ještě zopakoval.

Když odešli a senzibil oddělal zástěnu, málem nemohla dát Máří nohy k sobě. Cítila se unavená a použitá, ale tak krásně jí snad ještě nikdy nebylo. No bodejť by ne. Šest orgazmů, kdy se to doma povede. Co si pamatuje, ještě snad nikdy. Když se měla postavit na jednu nohu a nazout si na tu druhou kalhotky, málem upadla na zadek. Senzibil zareagoval a chytil i do náruče. „No ještě že to nevidí manžel. Z tohohle by určitě radost neměl. Takhle vás tady objímám.“ I když to bylo řečeno v legraci, nebylo jí jeho sevření nepříjemné. Po tom všem, co spolu prožívali … A to co prožili dnes, nebylo naposledy. Máří dál platila čtyři stovky za návštěvu, jako když tam poprvé byla jen dvacet minut. Ovšem dopláceli spolupracující oplodnitelé. Každý to měl za litr a když se jednou vnucovali hned tři, bylo to výživné.

Citlivější povahy si řeknou že ten senzibil byl pěkný čuňas a hnusná existence. Takhle zneužívat mateřské touhy mladé paní. Ovšem když mu asi za dva měsíce volala, že tentokrát nepřijde, živě se zajímal proč. On takový pravidelný příjem a k tomu skoro perverzní zábava pro něj i známé, to není k zahození. „Já jsem to nedostala a zrovna na ten termín mám gynekologa,“ odpověděla po pravdě. No na jedné straně to byla pěkná otrava. Prachy v čudu, vysemenění taky, ovšem jako reklama to neznělo špatně. To by se mohla před dveřmi ordinace tvořit i fronta.  

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje první souložení

  18. 3. 2013Neznámý autor

Můj první sex se odehrál dost netradičním způsobem. Teda aspoň si to myslím, když vidím, jak všichni své nesmělé pokusy jistí romantikou nebo si je odbudou pod vlivem alkoholu. Já jsem na to šel úplně nečekaně a vlastně rovnou. Ale popořadě. Bylo mi tenkrát čerstvých patnáct, chodil jsem do devítky. Třídní nám slíbil dlouhý výlet, a to se také splnilo. Já byl na pokoji ještě s Adamem a Mirkem, což...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Petting, Teen

Jak se vyplatilo trucování na chatě

  27. 7. 2014Neznámý autor

V poslední době do je doma k nevydržení. Manželka je stále naštvaná, o sex se mnou nejeví sebemenší zájem i když mě dost často provokuje v rajcovním prádélku a když se o něco pokusím tak mě parádně utře. A proto se uchyluji skoro každý víkend na naši chatu, abych jí poskytl volný byt pro její sexuální hrátky  s mladým milencem. Asi vás to zarazí, ale ano vím to, sama se mi přiznala, že jí v posteli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Výměna s dcerou

  29. 3. 2022jentaknekdo

Denisa Klánová byla nadržená. Byla přistižena se svým přítelem Michalem v nevhodné pozici za velkým stromem. Její otec se na ni rozzlobil. Žádné chození po obchodech, žádné poflakování po škole, ale rovnou domů, na dva týdny. Věděla, že je riskantní vzdálit se z toho grilování, aby s ním mohla být chvíli sama, ale prostě po tom toužila. Už měsíc od chvíle, kdy poprvé ‚udělali všechno‘, se jim nepodařilo...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, Teen, Šukačky

Drsná westernová příhoda

  22. 7. 2015Neznámý autor

Molly uslyšela nějaký hluk na dvorku. Slepice začaly poplašeně kdákat, pes hlasitě štěkal. A do toho se ozývaly zvuky koňských kopyt a pokřikování mužských hlasů. Molly se hrozně rozbušilo srdce. Vyhlédla oknem a viděla je. Bandity. Jejich městečko napadli už dvakrát, pokaždé znásilnily nějaké dívky, ukradli nějaké jídlo a peníze. Naštěstí zatím nikoho nezabili. V kostele se o tom hodně mluvilo, mladé...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Šukačky, Mix