Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- V poutech
- Sexy hrátky s bytnou
- Plavovláska ze třídy
- Otestovaná do análu
- Máma s dcerou svedou frajera
- Pochcaná děvka
- Mladík z tramvaje
- Kámošky při chuti
Vloženo: 8. 12. 2013
Sbírka dívčích orgasmů II
Renata, 30 let: Před tak deseti nebo dvanácti lety jsem ještě hltala různé časopisy pro mladé holky a nezávislé ženy, které se tvářily, jako jak strašně skandální obsah v nich najdete. Dnes se jim samozřejmě už jen směju. Ale přečetla jsem si tam zajímavou věc – že okolo třicítky se u žen zvyšuje schopnost dosáhnout orgasmu. Smála jsem se tomu: já jsem s orgasmy v různých situacích neměla problém, takže jak by se to u mě ještě mělo zlepšit? říkala jsem si. Ale to jsem ještě netušila… opravdu se zdá, jako by mě v posledních letech vždycky posednul nějaký démon. Ať si to dělám sama, manžel mě uspokojuje orálně nebo prostě šoustáme. Vždycky je to neuvěřitelně silné, že jsem úplně mimo. Prostě totální blackout, v hlavě mám černou dílu a jenom s celým mým tělem zmítají ty orgastické křeče. Manžel kolikrát má i modřiny všude po těle, nebo ho chytám pod krkem a údajně ze mě čiší ďábel. Já popravdě vůbec netuším, co se se mnou odehrává, mám úplně vypnuto. A vyvrcholení dokážu takhle dosáhnout opakovaně. Ne všechna jsou úplně vymazávající, ale některá mě doslova vystřelí až na měsíc… Manžel se prý někdy bojí, jestli mě náhodou neklepla pepka. A když už se udělám třeba osmkrát, tak pak prosím, aby už mě nechal, protože moje nervy už jsou vydrážděné na maximum a je mi najednou hrozně nepříjemný jakýkoliv dotek. Jak říkám, je to hrozně zajímavé, a doufám, že se to s věkem nebude tedy ještě stupňovat.
Tonička, 18 let: Pro mě je orgasmus jedna velká euforie. Jak během toho, tak poté. Cítím se najednou úplně nadopovaná hormony. Když prožiju vyvrcholení, tak si pár vteřin potřebuju oddechnout, ale pak se mi chce hrozně smát nebo zase řádit dál, jak kdy. Vždycky, když si to třeba dělám sama v pokoji (nejčastěji svým tajným silikonovým pomocníčkem), si musím dávat velký pozor na to, aby mě třeba rodiče neslyšeli. Ale když jsem někde, kde se můžu hodně uvolnit, si pokaždé s chutí zakřičím rozkoší a pak se směju, jako kdybych byla nějaký šílenec.
Simona, 21 let: Já mám orgasmy jenom klitoriální. Ani jsem donedávna nevěděla, že by to šlo nějak jinak. Musím na to jít hezky pomaličku a být správně naladěná, třeba ještě v posteli po ráno, když jsem rozehřátá. Hezky si nasliním prsty a začnu si projíždět mezi stydkými pysky, až mi vagína začne hezky vlhnout a poštěváček se mi zvětší, zduří a je mnohem citlivější. Potom začnu kroužit po něm, hezky zvolna, nikam hlavně nespěchat. Mám zavřené oči a soustředím se na svůj dech a většinou si pomáhám nějakou fantazií – třeba myslím na krásné milování s přítelem, nebo na nějaký hodně odvážný film, který jsem v poslední době viděla. Potom přijde najednou okamžik toho vrcholu – vagína a svaly v ní mi začnou pulzovat a stahovat se. Je to hrozně příjemné. Obvykle to tak po osmi nebo deseti stazích pomaličku odezní. Cítím se pak dobře celý den.
Květa, 24 let: Já mívám nejčastěji takzvané mokré orgasmy – velmi silný pocit, třes celého těla svíjejícího se ve slastných křečích, doprovázené výstřikem. Poté se třepu, někdy dokonce brečím. Je to hrozně emocionálně silné, proto potřebuju, aby mě partner pevně objal a já se uklidnila. Pak mám taky někdy při sexu orgasmy vaginální, které jsou slabší, než ty mokré, kdy se udělám přes klitoris – a to je takový velký tlak, který se najednou jakoby zlomí, překulí, poté přijde uklidnění. Povede se mi orgasmus vždycky jenom jednou za pár dní.
Darina, 19 let: U mě je orgasmus celotělový – jakože ho neprožívám jenom ve své kundičce. Cítím fakt pnutí a brnění v celém těle. Nejčastěji to jde od nohou, že musím krčit prsty a celkově se jakoby zatínat, někdy se mi klepou ruce. A takhle to jsou jakoby takové vlny, co mi cestují celým tělem. Ale docela těžko se to popisuje, tak nevím.
Jana, 29 let: Když už se mi podaří dosáhnout vyvrcholení, tak to pokaždé stojí za to. Nebývá to zas tak často a chce to opravdu pečlivou předehru s partnerem, ale on mi ji rád a s láskou věnuje. Pokaždé na mě teda při tom přijdou silné stahy pochvy, že mu úplně masíruju penis uvnitř sebe, a jsem jakoby přikovaná k posteli. Připadám ji jako nějaký hmyz paralyzovaný jedem – nemůžu se chvíli vůbec pohnout, mám úplně ztuhlé tělo, jenom ležím a stává se ze mě na chviličku loutka. Potom se mi pomaličku vrací cit a uvolňují se čelisti i svaly v obličeji – při orgasmu všechno mívám úplně křečovitě stažené. Přítel je potom hotový strašně rychle, protože ho tohle děsně rajcuje.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Večerní posezení
25. 12. 2019JonášStalo se to v létě na dovolené. Byli jsme s manželem na dovolené společně s rodinami jeho kolegů z práce. Jeho firma prostě přispěla svým zaměstnancům na dovolenou, aby se utužil kolektiv. Bylo to prima. U bazénu, v restauraci, všude jsme potkávali známé z práce a mohli pokecat o všem možném. Večer jsme se většinou sešli v restauraci u animačních programů a pak se přesunuli k baru. Toho večera jsme... celá povídka... |
Chytil jsem si ji v obilí
22. 3. 2015Neznámý autorPo Ivaně jsem úplně šílel. Přistěhovala se do našeho města těsně po knihovnické škole a začala tady pracovat; já jsem pracoval jako zedník, řemeslník a pokrývač, prostě jsem se různě ochomýtal na stavbách. To jsme zrovna od komunistů dostali přiklepnuté nějaké peníze, a ty se měly investovat do rekonstrukce knihovny. Tam jsem se právě seznámil s Ivanou – mladou, plnou takových těch kouzelných ideálů... celá povídka... |
Vrcholové milování
27. 2. 2019jentaknekdoTenká vrstva mraků zastínila ostré slunce a od západu vanul čerstvý vítr, když Viki a Marek začali vystupovat na horu. Nebyla tak příkrá, že by potřebovali lana nebo jiné vybavení, ale přesto se museli po chvílích zastavovat, aby nabrali dech.
Jezero bylo v tuto roční dobu nádherné a nechat auto dole byl nejlepší způsob, jak si opravdu užít krásu té krajiny. Zastavili a dívali se dolů, odkud vyšli,... celá povídka... |
Bohatá vdova
28. 4. 2013Neznámý autorJá jsem jenom zalapal po dechu. Klacek mi stál, to je pravda… Jenže se stala naprosto neuvěřitelná situace. Ještě nikdy to na mě ženská nevybalila takhle přímo, ještě nikdy jsem neměl o tolik starší, a ještě nikdy žádná neměla takový kozy. Abych začal od začátku: jednoho dne jsem si uvědomil, že mě začala svádět naše sousedka Monika. Byla to postarší vdova, celkem pěkná ženská, ale měla už tedy svoje... celá povídka... |


