Erotické povídky

Autor povídky:

Anthony

Vloženo: 27. 3. 2020

Kategorie:

Sama se sebou

Přiběhla jsem domů celá udýchaná. Je teplý letní den. Utíkala jsem z práce, ale celou cestu to přece jen nešlo. Ani nejsem tak udýchaná z běhu. Mám na sobě krásné letní šaty a hluboko ve mě pak to, co mě tak prohnalo. Včera mi prišly Venušiny kuličky, které jsem si koupila v internetovém obchodu spolu s dalšími věcmi. Již večer jsem je s rozechvěním brala do rukou a rozhodla jsem se, že si je dnes zasunu do kundičky než půjdu do práce. Ráno jsem je při oblékání opět vzala do rukou. Chvíli jsem váhala a ptala se sama sebe, zda do toho opravdu jdu. Srdce mi vzrušením bušilo, přerývaně jsem dýchala a už jsem začínala vlhnout. Nakonec jsem se rozhodla. Prsty jsem roztáhla stydké pysky, a druhou rukou vložila kuličky dovnitř. Ven jsem nechala jen malý kousek provázku. Vzrušením jsem zavzdychala, ale nebyl již čas o něčem přemýšlet. Oblékla jsem si chladivé, saténové kalhotky, podprsenku, letní šaty a sandály a už jsem musela utíkat do práce.

Již cesta tam byl zážitek. Kuličky z příjemné guy měly uvnitř další kovové kuličky. Narážely do sebe při každém kroku a masírovaly mi pochvu uvnitř. Začala jsem vzrušeně dýchat a už teď mi kundička tekla. Občas jsem se musela zastavit a vydýchat. Došla jsem do práce. Snažila jsem se, aby na mě kolegyně v kanceláři nic nepoznaly. Když jsem seděla u počítače tak jsem se ještě přemáhala, ale kdykoli jsem musela popojít, tak mě kuličky dráždily k nesnesení. Ani udělat jsem se nemohla.

Když skončila pracovní doba, rychle jsem se sbalila, skoro jsem se ani rozloučila a běžela jsem domů. Cesta byla náročná, kuličky mě šíleně dráždily až skoro k orgasmu, ale ten nepřicházel. Několikrát jsem si musela sednout na lavičku a vydýchat se. Po stehnech mi tekla šťáva. Nevím, jestli si toho někdo všiml, ale to mi bylo jedno. Konečně jsem přiběhla domů a zabouchla za sebou dveře. Praštila jsem sebou na postel. Jednou rukou jsem si hladila prsa a druhá okamžitě sjela do klína. Nahmatala jsem úplně mokré kalhotky a pod nimi horkou kundičku. Kalhotky jsem ze sebe strhla a začala se prstit. Stačilo několikrát přejet prsty po poštěváčku a už jsem vybouchla. Moje kunda se sevřela v orgasmu, mohutně pulzovala. Kuličky byly stále uvnitř a kundička je pevně svírala. Z kundy mi vystříkla šťáva, všechno ve mě vibrovalo. Zmítala jsem se a křičela skoro minutu v neuvěřitelném orgasmu.

Po několika minutách jsem se vydýchala a pokračovala jsem v honění. Rozhodně jsem ještě neměla dost. Jednou rukou jsem si roztáhla stydké pysky a prsty druhé ruky jsem projížděla mezi nimi. Namočila jsem si prsty do svojí kundy a přejížděla po poštěváčku. Bylo to nádherné a po chvilce jsem znovu pocítila vzrůstající vzrušení. Na okamžik jsem vstala a vzala si další hračky, kterými včera přišly přišlo to krásné průhledné dildo ve tvaru penisu a vibrátor. Lehla jsem si, roztáhla nohy a nejprve z kundy vytáhla kuličky. Vzala jsem za provázek a táhla je ven. V tom okamžiku mě tak podráždily, že jsem myslela, že se znovu udělám nebo pomočím. Nebo oboje. Byly úplně mokré.  Vzala jsem dildo, roztáhla stydké pysky a začala si jeho špičkou projíždět mezi nimi. Také jsem špičkou kroužila po poštěváčku a přejížděla po něm. Byla to nádhera, úžasný omamující pocit, jaký jsem snad nikdy nezažila. Svět kolem sebe jsem přestala vnímat, existovala jen moje kundička. Zajela jsem dovnitř. Mohutně jsem zavzdychala a začala se honit. Roztáhla jsem nohy co nejvíc a zasouvala jsem dildo dovnitř a ven. Šoustala jsem se s ním jako s nejlepším penisem. Občas jsem ho vytáhla a přejela s ním poštěváček. To mě pokaždé víc a víc rozdráždilo a posouvalo k dalšímu orgasmu. Přirážela jsem stále rychleji a poštěváček si dráždila prsty druhé ruky. Pak to přišlo.

Podruhé jsem vybouchla v orgasmu. Byl ještě mohutnější než první. Kunda se svírala jako ve smrtelné křeči kolem zasunutého dilda. Házela jsem sebou a z kundičky vytekla znovu šťáva. Kdyby v ní nebylo dildo, tak bych vystříkla hodně daleko. Celou minutu trval ten super orgasmus a pak jsem se dalších pět minut vydýchávala a vychutnávala dozvuky orgasmu.

Ještě jsem ale nekončila. Stále jsem nevyzkoušela vibrátor. Vytáhla jsem dildo a vzala do ruky vibrátor. Nejprve jsem jen jezdila špičkou po pyscích a po poštěváčku. Pak jsem jej zapnula, nejprve pomalu. Na okamžik jsem jej zasunula do pochvy, aby se namočil a pak s ním přejížděla po poštěváčku. Nádherně mě masíroval a za chvilku v něm znova proudila krev. Bylo to mnohem lepší než moje prsty. Zase jsem roztáhla nohy a prsty stydké pysky. Moje kundička byla úplně mokrá, ale pořád hladově otevřená. Zasunula jsem vibrátor dovnitř. Okamžitě jsem ucítila nádherné vrnění hluboko ve mě. Vibrátor mě nejen vyplnil, ale svými výstupky a vibracemi tak dráždil, že jsem okamžitě znovu upadla do extáze. Šoustala jsem se s ním a znovu jej občas vytáhla a masírovala poštěváček. Vzdychala jsem jako děvka a kroutila se. Pak jsem jej zasunula znovu dovnitř a přidala na rychlosti. To už jsem věděla, že se to stane. Neodolala jsem a zapnula vibrátor naplno. Vykřikla jsem v rozkoši a mrdala se jako šílená. Tak dobře uspokojovaná jsem ještě nikdy nebyla. Při každém přírazu jsem vykřikla a vzdychla zároveň. Vibrátor mě šoustal naplno a já se blížila ke třetímu orgasmu. Když konečně přisel, tak jsem myslela, že je to můj konec. Kunda se tak mohutně sevřela, že snad skoro drtila vibrátor. Před očima se mi zatmělo, dech se mi zastavil, srdce bušilo. Moje kundička dostávala plnou dávku uspokojení, potřetí mi prudce tekla šťáva. Opět celou minutu to trvalo a pak dalších pět minut zklidnění, než jsem přišla k sobě a začala zase vnímat okolí. Po chvilce jsem vytáhla vibrátor.

Tří orgasmy a jeden krásnější a mohutnější než druhý. Jak jsem byla ráda, že jsem si ty hračky koupila. Určitě s nimi vymyslím další způsoby, jak se udělat. Na nějakou dobu jsem byla uspokojená, ale věděla jsem, že svoje hračky brzo zase použiju. Velmi brzo.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Přání pod hvězdami

  19. 8. 2012Neznámý autor

Klára seděla na lehátku na balkoně a užívala si nádhernou horkou srpnovou noc. Bydlela skoro na samotě, jak říkala malé vesničce. Vždycky měla vztah k přírodě, a tady si jí mohla užívat dosyta. Zrovna teď držela v ruce sklenici s ledovým čajem a sledovala oblohu, na které se odehrávalo jedno z nejkrásnějších představení celého roku – meteoritický roj Perseid. Nebylo to jako sprchy hvězd, ale jednou...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Zralé ženy, Šukačky, Mix

Párty jen pro zvané

  5. 4. 2014Neznámý autor

Kráčel jsem chodbou po červeném koberci a potom vystoupal po krátkých schodech do prvního salonku. Kolem sebe jsem viděl spoustu nových, mladých tváří a napadly mě dvě myšlenky: trochu lítosti nad tím, že já už mám tahle bezostyšně mladá léta za sebou, ale taky trochu toho pocitu, co tady všichni ti noví dělají, když jsem to byl já, kdo tenhle klub před dvěma desítkami let zakládal… Ale zřejmě prošli...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Otrokyně, Párty, Spanking, Orál, Mix

Věřin bláznivý nápad

  21. 9. 2016Bobr

„To musí být krásné!“ vyhrkla Věra, když cosi četla. Natočila displej tak, abych si to také mohl přečíst. „Já vím, že jsi bláznivá, ale až takhle?!“ vykřikl jsem, když jsem dočetl. „Víš, jaké bys potom měla potíže!“ dodal jsem. „To nevadí! Já to zkusím!“ vykřikla umíněně a hned plánovala, co koupit. Než jsem se nadál, už to objednávala. Za pár dní, když jsem přišel z práce, otevřel jsem dveře a uslyšel...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Piss, Anál, Šukačky

Matylda

  13. 7. 2014Bobr

Matylda byla kost. Hrdě si nosila vše, co k ní patřilo. A že toho nebylo málo! Velká prsa jí napínala svetr – její nejoblíbenější oblečení – a bradavky se snažily propíchnout ho. Samozřejmě, že chodila bez podprsenky. „Nebudu svá prsa týrat nějakými opratěmi!“ bylo její časté rčení. Na jejím štíhlém těle prsa obzvlášť vynikala a proto nebylo divu, že se za ní každý - nejen muž – otočil. Pod krátkou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky