Erotické povídky

Autor povídky:

obšourník

Kategorie:

Další povídky od obšourník:

Vloženo: 13. 11. 2018

Ranní rutina

Z bodu A do bodu B. Z bodu A do bodu B. Pět dní za sebou. Od pondělí do pátku. A je doma. B je v práci.

Vymotat se z postele, prásknout se u toho hlavou do police; kousnout se do jazyka, zalomit si párátko mezi zuby, opařit se čajem; v rychlosti si přišít čerstvě utrženej knoflík z košile; není čas, není čas, vlak už houká v dálce; narychlo do sebe nacpat poslední dvě sousta; nazout si botu a po druhý noze pak doskákat zpátky pro peněženku; a tak dále a tak dále. Den za dnem lautr to stejný.

A ve vlaku pak tiše sedět, meditovat mezi ostatníma ranníma ptáčatama, vždycky je nás plnej vagón, a plná souprava, plný nadraží a celý město, kraj, republika, svět, celej vesmír přeplněnej lidma. A jeden jsme jak druhej, nikomu na nás nijak zvlášť nezáleží a ani nám na nikom druhém nijak zvlášť nesejde. Mohli bychom zmizet a nic by se tím nezměnilo. Nic by se nezměnilo. Nic.

Jezdilo se mnou i pár študáků. Byli to takoví ti smolaři, co dojíždějí na vysokou školu; a to znamená: bydlení u rodičů, žádnej chlast a žádný hulení, žádný mejdany na kolejích a žádný vysedávání po hospodách. Eh. Většinou to byli uťápnutí kluci anebo holčičí telátka; jedna z holek se však lišila, vyčnívala, byla jiná.

Seděla vždycky bokem a vždycky na mě působila tak trochu mimo, duchem nepřítomně. Dlouhý rovný lokny nejmíň po pupek. Kaštanovej odstín vlasů. Pár pramínků si nechávala zplihle viset před obličejem. V její tváři, ba v celým těle, bylo cosi strašidelnýho. Myslím, že i zchlastanej Poe by se za ní ohlídnul. Vysoká a štíhlá jak kostelní svíčka. A v její postavě se rýsovalo i cosi hranatýho, byla to mladá holka a nestačila se ještě řádně zakulatit. Pod černou koženou bundou a pod džínama se rýsovaly ostrý lokty, dlouhý kosti, kolena a hnáty. Pánev měla neobvykle širokou a pokrytou pevnými svaly. A v očích jiskry, přestože měla věčně přivřený víčka jakoby usínala. Její zapadlý oči svítily odkudsi z temnot.

Každej den jsem se na ni díval. Mohlo jí bejt devatenáct anebo dvacet. Dospívající dívka. Holko-žena. Pořád ještě byla veselá a potřeštěná. Pořád ještě uměla udělat obličej anebo legračně zakopnout při vystupování z vlaku. Ještě mohla nosit roztrhaný oblečení. Ještě mohla bejt trochu neohrabaná. Mohla hledat ztracenou jízdenku, převracet si kapsy, přehrabovat se v batohu, ve šrajtofli, donekonečna se probírat vším, co bylo po ruce. Mohla všecko.

Už dávno ji muselo bejt jasný, že se mi líbí. Mockrát už si musela všimnout, že na ni hledím. A po čase už jsem ani neuhýbal očima, když mě načapala při zírání. Jednou jsem se na ni usmál a i jí zacukaly koutky; zkoušela se na mě ironicky zašklebit, ale já v tom zahlídnul stín úsměvu. Za pár dnů už jsme se zdravili jak dva staří známí, přestože jsme spolu ještě nepromluvili slovo. Vyhlížela mě z dálky. Nervózně si upravovala vlasy. Sedala si tak, abych viděl siluetu jejího těla; nohu přes nohu a trochu bokem, čelem k oknu, prohýbala se v zádech a vypínala hruď. Hrála si s peněženkou, anebo vyklepávala nervózní rytmus konečky svých štíhlých prstů.

Byla jako já. Taky toužila po úniku od každodennosti, a četla podobné knížky, a určitě i poslouchala podobnou hudbu. Pohrdala ostatními lidmi. Věděla, že o své narození se nikdo nijak nepřičinil a svět tedy nikomu nic nedluží; neexistují žádná práva; a nikomu na nikom druhém nesejde. A na druhou stranu: žádný člověk nemůže za to, že byl na svět přiveden a nikomu nic nedluží; z principu nemůže mít žádné povinnosti a je zcela svobodný, přestože se mu okolí snaží vštěpit pravidla. Věděla. Viděla. Cítila. Slyšela. Znala.

Jednoho rána si přisednula. Zničehonic seděla vedle mě, tu a tam se otřela nožkou, usmála se. Konečně jsem slyšel její hlas, když prohodila dvě věty s průvodčím. Byla majitelkou ponurého kontraaltu, a nic jiného jsem ani nečekal. Její hlas byl zastřený jakoby zazníval z veliké dálky, odněkud z mlhy, z deště. Průvodčí odešel. Něco jsem řekl. Banalitu. Drobnost. Odpověděla mi ve stejném duchu, na obsahu nesešlo, důležitá byla forma. Hovořili jsme. Pomalu. Při mluvení si jakoby roztržitě hladila bradu a tváře. Přidrzle odpovídala na moje hloupé otázky. Cenila bílé zuby.

Seděli jsme na úplném kraji vagónu zády k ostatním lidem. A nikdo nám pochopitelně nevěnoval pozornost, lidé cestovali do fabrik a do kanceláří, pospávali, tupě zírali z oken, duchem mimo. A tak jako tak by nám na nich nesešlo. Sáhnul jsem dívce pod koženou bundu a nahmatal jsem pevné ňadro. Rozzářila se a poodhrnula si bundu bokem, poposedla si a spiklenecky se ke mě schoulila. Zajel jsem ještě pod tričko. Dívka si neohrabaně rozepnula podprsenku a nechala ji spadnout dolů na břicho. Měla pevná malá prsa s vystouplými bradavkami. Probíral jsem se jejími horkými ňadry... měl jsem toho plný dlaně. Líbala mě. Jazykem mi šmejdila v puse a rukou mi přejela přes rozkrok. Mačkala mi bouli na kalhotách a já jsem ji hladil po zádech a po zadku. Všecko na ní bylo pevný a robustní. Pevný svaly. Silný kosti. Zatínala půlky. Rukou mi zajela do trenek a surově mi ho drapla. Mastila mi ho v kalhotách. Vší silou zmáčkla. Svírala ho. Vlak vjížděl do stanice. Brzdil. Naposled mi s ptákem zakroutila a pak zas ruku vyndala. Odtáhla se ode mě. Ještě si sáhla pod džíny, a po chvilce šmrdolení dlaň vytáhla a dala mi očichat svoji píču.

A bylo to. Šel jsem do zaměstnání a ona do školy.

Následující ráno probíhalo podobně. Dostali jsme se o kousek dál. Konečky prstů jsem se zanořil do mokré kundy. Celej den v práci jsem pak k prstům čichal a představoval jsem si následující ráno.

Sešli jsme se na záchodku mezi vagónama. Vyhrnul jsme jí triko a ústy jsem si zavrněl mezi jejími prsy. Sál jsem bradavku a hladil jsem hladké tělo. Obešlo se to beze slov, a napadlo mě, že jsme se ani vzájemně nepředstavili. Vytáhla mi ho a mastila ho mezi prsty. A její pohyby byly relativně zkušený, přestože jsem tušil, že jinak neměla nijak zvlášť moc zkušeností. Stáhnul jsem jí kalhoty až ke kotníkům, jednu nohu si položila na záchodovou desku, a nastavila mi klín. Zavedla si ho dovnitř a úspornými pohyby pánví rozjezdila dráhu. Štáva z ní jenom tekla. A vlastně nevím, co nás tak rajcovalo, nebyla v tom láska, nebyl v tom cit, nebylo to nic. Jenom jsme tak zaháněli nudu, byli jsme spíš jenom takové dvě tajné spřízněné duše, bratr a sestra, dva spolujezdci, dva podobní pasažéři, nic víc. Šoustal jsem ji, přidržoval jsem si její prdel. Byla to krása a bylo to i cosi nepěknýho. Mrdal jsem tu její úzkou píčku, vší silou jsem ji trestal za svůj zpackanej život, denní rutinu, šedivej svět.

Otočila se zády, vyšpulila prdel a loktama se opřela o okenní rám. Bral jsem jí zezadu, mačkal pevný hýždě, a stehna; dlaní jsem jí hladil záda. Jednou rukou si mě drapla za zadek a zuřivě si mě přirážela, a druhá ruka pořád na okenním rámu. "Rozšukám tě na dvě půlky," šeptal jsem jí do ouška. "Líbí se ti to, kurvo?" Přirážela. Tlumeně sténala. Tekla z ní šťáva.

Vytáhnul jsem z ní tvrdýho ptáka a v mohutné křeči jsem vystříknul dávku horké mrdky; na záda, na zadek, kapka sjela po stehně, malá kapka mezi lopatkami, funěl jsem jí do ucha jako zvíře. A ve stejném okamžiku už jsem ji nenáviděl, neboť ztělesňovala mou ubohost, mou denní rutinu, veškerou mou bídu, byla to blbá kráva, maličká děvka s uzounkou pindou, holčička, mrdací holka, nic víc, zpestření obyčejnýho dne. Vlak vjížděl do stanice. A bylo to. Šel jsem do zaměstnání a ona do školy.

Párkrát se to opakovalo. A stávalo se to ranní rutinou stejně jako čištění zubů a sledování počasí. Vzrušení ubývalo. Postupně to šedlo. A jednoho dne do vlaku vůbec nenastoupila. Ani další den. A po týdnu mi došlo, že vysokoškolákům skončil semestr. Byly prázdniny. A nic velkýho se nestalo. Asi byla někde na brigádě anebo se poflakovala doma, poslouchala muziku, četla knihy. Tu a tam nějakej ten fesťák. Nevím. A já nic. Denně jsem se vracel k manželce a k dětem. Další den. Nic se nestalo.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Bez práce

  24. 2. 2006Neznámý autor

 Byl čtvrtek odpoledne, dřepěl jsem doma a nadával jako špaček. Byl jsem tou dobou bez práce. Snažil jsem se uvažovat, jak se co nejrychleji dostat z té mizérie, na nic kloudného jsem nepřišel, a tak jsem se přemístil do kuchyně a postavil vodu na kafe.
Vtom zadrnčel zvonek u dveří. Vyšel jsem do předsíně, a když jsem otevřel dveře, málem jsem šel do kolen. Na chodbě totiž stála Lenka, kamarádka mý...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Šukačky, Prstění, Orál, Anál, Mix, Bisex

Dámské šatny

  2. 12. 2017Bobr

Když jsem se vyučil, byl jsem přidělen jako údržbář do jednoho podniku, kde byly zaměstnány – skoro výhradně - ženy. Jednou, když už jsem byl převlečený a chystal se k odchodu, přiběhla mistrová, zabalená jenom v osušce. „Prosím, pojďte nám pomoct! Neodtéká nám voda ve sprchách!“ zaječela. „No dobře, co mám s vámi dělat! To je pořád něco!“ převléknul jsem se zpátky do montérek a vzal brašnu s nářadím. „No,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Extrémy

Melouch 1

  25. 11. 2015Bobr

Když jsem přišel z vojny, nastoupil jsem jako údržbář u jednoho podniku, kde pracovaly skoro samé ženy. „Prosím vás, měl byste v sobotu a neděli čas? Já bych potřebovala něco udělat na chalupě!“ oslovila mě jednou mistrová, když jsme se potkali na chodbě. Tenkrát se ještě neříkalo víkend. Podíval jsem se na ní, abych jí ohodnotil. Hnědé vlasy, střižené podle tehdejší módy „na kluka“, slušely její...  celá povídka...
Kategorie: Mix

Milování v pozdním věku

  25. 2. 2010Danielka

Týden před oslavou mých 45.narozenin, kterou pro mne chystali moji podřízení, tedy hlavně blízká kolegyně Dáša, která mě chtěla zbavit chmur a depresí, které jsem utrpěla při ne zrovna klidném rozvodu nastoupil do našeho podniku nový výrobní náměstek. Jmenoval se Libor a od pohledu byl celkem sympatický mladík, tudíž jako můj obšťastňovatel , jak si ho představovala Dáša, nepřipadal v úvahu (byl totiž...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Orál, Anál, Prstění, Párty