Erotické povídky
- BDSM (8429)
- Erotické pomůcky (8302)
- Lesbičky (8290)
- Prstění (8659)
- Submisivní (7109)
Vloženo: 19. 1. 2022
Přijď, zkusíme nové hračky
Přijď, zkusíme nové hračky... To je zpráva, kterou jsem jí poslala.
Ona nezklamala a velmi rychle odepsala, že určitě přijde a že se na to velmi těší. Byla jsem z toho opravdu nadšená a už vymýšlela, co s tou holčičkou udělám.
Byla to malá zrzka, co měla tělo jako modelka.
Každý si hned všiml jejích krásných pevných prsou a také jejího pěkného zadečku. Vypadala docela nevinně, ale zdání klame.
Dnes přišel ten den.
Na přivítanou dostala menší polibek a sklenku vína. Také jsem jí dovolila, aby se osprchovala a oblékla si připravené sexy oblečení. Byla to jenom krátká černá sukně, tanga a černá krajkovaná podprsenka.
Když se vrátila z koupelny, byla opravdu rozkošná. A já už se nemohla dočkat, až tu skleničku dopije...
Ještě ani nedopila a já už musela jít do ložnice nachystat hračky, které nám určitě zpříjemní dnešní večer.
Dnešek nám zpříjemní Duální vibrátor, provazy a pořádný šukací stroj.
Provazy jsem přivázala k posteli, šukací stroj už jsem měla sestavený a vibrátor byl nabitý na maximum.
Vše bylo tedy dokonale připravené.
Mezitím, co jsem chystala ložnici, ona už dopila svoji sklenku a vypadala, že se velmi těší.
Začaly jsme se vášnivě líbat a dotýkat se našich těl. Byl to ale její večer a to říkaly i její velké bradavky, které se pěkně zvětšily a hezky ztvrdly.
Přikázala jsem jí, aby semnou šla do ložnice. Tady naše vášnivé líbání a osahávání pokračovalo. Netrvalo dlouho a položila jsem ji pod vlnou polibků na postel a začala zavazovat prvně levou ruku a poté hned pravou.
Nesvázala jsem jí nožky hned. Prvně jsem jí něžně roztáhla nohy a stáhla mini tanga, které už byly pěkně mokré.
Když už jsem klečela u jejího mokrého klínu, musela jsem jí ochutnat. Pomaličku jsem jí lízala a její reakce byla skoro okamžitá. Začala sténat a ten její rozkošný výraz. Přidávala jsem tedy na intenzitě a ona doslova tekla.
Přidala jsem také prsty aby zažila ještě větší uspokojení.
První orgasmus přišel docela rychle, ale já samozřejmě nemohla přestat. Pokračovala jsem v její přípravě dál.
Přišel na řadu duální vibrátor, který je určený jak na dráždění klitorisu, tak na dráždění kundičky. Namazala jsem ho tedy lubrikantem a už byl v ní. Vypadalo to, že se jí velmi líbí. Lehce zvedala zadeček aby do ní mohl proniknout ještě intenzivněji.
Zkoušela jsem různé režimy a přicházel jeden orgasmus za druhým. Vždy jsem jí chvíli šukala, pak nechala pracovat vibrátor na klitorisu, který jsem jen tak lehce přidržovala aby byl na svém místě.
Usoudila jsem, že už je načase ji přivázat i nohy aby provaz zabránil zbytečným pohybům a ona byla ještě více bezmocná.
Nebránila se a zahlédla jsem lehký, spokojený výraz.
Sice už byla párkrát uspokojená, ale chtěla jsem jí dopřát ještě víc. A také bylo potřeba vyzkoušet ten stroj.
Byl o dost větší než ten duální vibrátor, ale už na něj byla připravená.
Ten velký umělák do ní pronikal s takovou intenzitou a bylo jenom vidět jak po něm stéká její horká šťávička za hlasitého sténání. Občas měla tendenci se přehnaně hýbat, ale opravdu jí to nebylo nic platné. Akorát vždy napomohla tomu, aby do ní pronikal ještě hlouběji.
Chvílemi jsem měnila intenzitu přirážení, ale ta maximální se mi líbila nejvíc.
Už na ní bylo vidět, že vlna orgasmů, které za dnešní večer prožila ji docela zmohla. Odešla jsem tedy na chvíli z místnosti. Měla chviličku na odpočinek. Nejspíš už si myslela, že je konec ale nebyl.
Musela jsem jí dopřát alespoň ještě jeden poslední, než to krásné tělo rozvážu.
Vrátila jsem s lubrikačním gelem, kterým jsem namazala ten pořádný šukací stroj. Nezapomněla jsem ale ani na tu její rozmrdanou kundičku... Chudinka se chtěla bránit, ale provazy drželi a ona se musela smířit se svým osudem.
Moje prsty s lubrikačním gelem do ní pronikaly a přes počáteční odpor bylo vidět jak se výraz v její tváři změnil. Začalo to pomalu dvěma prsty, pomaličku aby začala vlhnout. A za chvilku byla opravdu krásně vlhká nejen díky gelu a připravená na další pokračování. Své prstění jsem zrychlila a už to vypadalo, že dojde k vrcholu. To ale nebylo v plánu a tak jsem zase zpomalila. Stroj už byl namazaný a také připravený, takže scénář byl jasný.
Sice byla užší než předtím, ale i tak se do ní celý vešel. Zase jsem pustila nižší intenzitu, ale jenom na malou chvíli. Párkrát do ní vnikl a brzy si zasloužila maximální potěšení.
Bylo vidět, že už to nebude dlouho trvat a dosáhne sladkého orgasmu.
Zase bránila co jí provazy dovolily. K ničemu jí to ale samozřejmě nebylo. Lehce jsem snížila intenzitu a ona začala hlasitě vzdychat a její uspokojení přišlo za výrazu maximální spokojenosti.
Nakonec jsem jí rozvázala, nechala ji odpočinout, přišla poslední pusa na rozloučenou a uvidíme, co vyzkoušíme příště.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Moje kadeřnice
29. 1. 2012Neznámý autorMusel jsem jít konečně k holiči, protože moje vlasy už mi lezly nejen do očí, ale taky do pusy při jídle, bylo mi vedro a lechtaly mě na krku. Jel jsem domů ze školy a kousek před zastávkou, kde vystupuju, jsem zahlédl nové pánské kadeřnictví. Řekl jsem si, že to teda vyzkouším, když už všichni na moje vlasy nadávají. Vešel jsem dovnitř, cinknul zvonek a bylo tam prázdno. Za chvilku zezadu zpoza plenty... celá povídka... |
Dvojitá masáž
16. 1. 2016JpepesŽiji s manželkou, kterou miluji. Každý má kamaráda, nebo pokud má štěstí, tak přítele. Mně štěstí potkalo a v životě se mně podařilo jednoho najít. Ženu. Říká se, že přátelství mezi mužem a ženou není možné. Známe se už dva roky, ona má svého partnera a toho také miluje. My dva spolu nic nemáme, naše polovičky o nás ví. Chodíme spolu na kávu, občas si povídáme, někdy zajdeme třeba na výstavu. O sexu... celá povídka... |
Stará láska nerezaví aneb šukačka na třídním srazu
30. 10. 2016NymphNa třídní sraz se mi nejdřív vůbec nechtělo, nakonec jsem se ale manželem nechala přemluvit, abych šla. Dlouho jsem přeci nikde nebyla a povyražení mi mělo prospět. Právě jsme překonali krizi v manželství… tak jsem se v osm večer ocitla uprostřed příjemného podniku v centru města a upřelo se na mě hned několik známých tváří. Usedla jsem k velkému stolu a sál vyhrazený jen pro nás se začal plnit lidmi,... celá povídka... |
Sestřino tetování
15. 3. 2022jentaknekdoByl pátek večer a Vojtěch si místo aby byl venku s kamarády dělal domácí úkoly. To u něj nebylo nic neobvyklého. Byl to dobrý student. Ale skutečným důvodem, proč zůstal ten večer doma, bylo to, že jeho sestra měla u sebe na přespání dvě své kamarádky. Vojtěch sestřiny nocležnice miloval, protože holky při těchhle příležitostech nosily málo oblečení a nedbaly na to, že občas pobíhají nahé, a on je... celá povídka... |


