Erotické povídky
- Exhibicionisté (12477)
- Šukačky (12293)
- Mix (14149)
Další povídky od neznámých autorů:
- Rozpálená učitelka češtiny
- Kámošky při chuti
- Matčina vůle
- Má neteř, Štěpánka a já
- Jezírko
- Dělali to před kámošem
- Řeznická královna
- Donucená k sexu ve vlaku
Vloženo: 3. 8. 2014
Před kamerami
Známý producent a režisér pornografických snímků Ivo Ellis si vybral Českou republiku, aby zde natočil svůj další snímek! Bude to podívaná plná akce a dobrodružství, odvážných detailních scén se vším všudy a také různých zvrhlých praktik! – Takové slogany se před nedávnou dobou objevily na různých internetových serverech. Ti, kteří je viděli, měli jedinečnou šanci se zúčastnit některého z castingů a dokonce se objevit ve filmu. Název toho snímku, který zde Ivo Ellis plánoval natočit, zněl Czechia: země seXXXuálního šílenství!
Na několik castingů konaných po celé republice se sjelo neuvěřitelné množství ochotných lidí. Podmínkou samozřejmě byla zdravotní bezúhonnost a taky spolehlivá forma bezbariérové antikoncepce! Ivo Ellis nestačil valit oči – nikdy by nečekal, že v tak malé zemi je tolik lidí ochotných dobrovolně se vystavit v pornu. Ale tím líp pro něho. Kameramani jeli na plný výkon a pořizovali desítky hodit peprného materiálu.
Ivo Ellis předpokládal enormní zájem ze strany mužů. To se mu také potvrdilo. Byli tu mladí kluci ve věku kolem osmnácti až pětadvaceti, kteří se mohli pochlubit pěkně vypracovaným tělem a taky celkem pohledným pérem. Byli tu ale i muži středního věku, někteří s hrozně chlupatýma nohama nebo rostoucím břichem. V sexu už měli leccos za sebou, a tak si chtěli splnit svůj celoživotní sex a omrdat pár pěkných kurev a dělat s nimi hotové divy. S nimi si už Ivo naplánoval zvláštní, mnohem perverznější film, který stihne natočit paralelně. Ale taky ho překvapilo, kolik je tu žen. Mladé vyperoxidované a vysolárkované holky, které si chtěly prostě vydělat peníze a udělat kariéru v zahraničí, maminy kolem třicítky, které opustil manžel a ony potřebovaly píchat a taky využít finančního přilepšení, ale i pořádné zralé ženské, které tvrdily, že jim manžel už dávno nestačí a ony jsou neuvěřitelně nadrbané.
Z toho všeho Ivo získal dojem, že Češi jsou národem exhibicionistů a zlatokopek. Ale proč ne? Čím lepší záběry dostane, tím víc peněz na tom vydělá… Protože se mu na castinzích sešlo tolik lidí, musel překopat své původní plány. Nejdřív chtěl každého nějak vyzkoušet, ženy si prohlédnou a nechat je protáhnout někým zkušenějším. Ale v takovém počtu by to trvalo šíleně dlouho. Proto prostě vydal pokyn, aby se přítomní začali předvádět rovnou i před ostatními, aby vytvořili různé skupinky a ukázali mu, proč by si měl vybrat zrovna je. Několik lidí odešlo, protože se jim nelíbilo, že by se tam měli odhalovat před desítkami dalších lidí, ale spousta ijch zůstala.
Ivo se procházel mezi skupinkami a pozoroval. Když se mu někdo obzvlášť líbil, tak si hned poznamenával jeho číslo, které měl fixem napsané na rameni. Taky rovnou ukazoval kameramanům, na co se zaměřit. Potřeboval na začátek záběry líbajících se dívek, což nebyl naprosto žádný problém, ale také o něco bizarnější líbačku, jako je například mladý kluk s pěkně vyzrálou milfkou. I takovou se mu podařilo najít a hned pobídl nějakého hubeného hřebečka, aby jí povalchoval veliká vemena. Byl nadšený z toho, že lidi dělali většinou cokoliv, co jim řekl.
Ty holky se vůbec nezdráhaly ukázat pipiny, rozhodit nohy a roztáhnout si pysky od sebe. Hned se vyšpulily na kameru a doslova k sobě nadrženě tahaly chlapy, aby jim do kund strčili svoje péra. Bylo jim vlastně jedno, kdo je šoustá, potřebovaly se hlavně předvádět. Takže záběru rozdováděných čubek měl Ivo opravdu dost. Chtěl ale i něco autentičtějšího a perverznějšího. Chtěl vidět skutečné orgasmy. Hned první holka, na kterou letmo natrefil, ho okamžitě upoutala. Byla pronikavě krásná a přišla sem evidentně se svým přítelem. Panovalo mezi nimi dokonalé erotické dusno. On seděl na zadku na křesílku a ona na něm byla nabodnutá zády k němu. On měl pořádný kolík a zajížděl do ní s takovou vervou, že vždycky hlasitě hekla.
Ale Iva upoutalo především to, jak měla bradavky ztvrdlé a vztyčené. A doslova před očima jí červenaly tváře, hekala víc a víc, oči se jí samovolně obracely v sloup. Tohle nebyly žádné umělé kočandy, tohle byla skutečná rozkoš. Mladý pár zřejmě ještě víc rajcovalo být ve středu dění. během chvíle na ně byly namířené hned tři kamery. Kluk začal slečně mačkat prsa a tahat ji za ty bradavky, případně jí rejdil po poštěváčku a holka houkala jako rozjetý vlak na přejezdu. A právě ve chvíli, kdy se holka udělala, nejbližší kamera schytala velkým obloukem její přímý výstřik! Ivo začal spontánně tleskat a jásat a ostatní se přidali. Holka se ještě chvilku červenala a pak dál hned pokračovali v předvádění.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Rozdala si to s opravářem
15. 3. 2015Neznámý autorKatka byla dost do větru. Měla sice manžela, ale spolu měli tak nějak volný vztah a oba se shodli na tom, že někdy je vášeň prostě silnější, takže není žádným hříchem jí podlehnout. Koneckonců – člověk si musí života užívat, dokud je mladý, takže proč se omezovat jenom stále na tu stejnou osobu. Katčin manžel to měl úplně stejně, navíc často jezdil na služební cesty, kde si nepochybně užíval s rozličnými... celá povídka... |
Mikuláš
12. 12. 2010Senior68.Sešli jsme se v suterénu našeho paneláku, abychom projednali, kdo se letos ujme Mikuláše a s ním spojené nadílky pro děti. Přišli skoro ze všech partají celého domu. Měli jsme již léta sehranou partu, ale letos se soused, co dělal Mikuláše odstěhoval a také se odstěhovala rodina s andělem. Já jsem dělal asi po šest let čerta, a tak jsem zůstal sám. Tak jsme se chvíli domlouvali, kdo by mohl co dělat,... celá povídka... |
Dívka s růžovými vlasy
20. 2. 2012Neznámý autorPavel jednoho večera na diskotéce uviděl dívku, která měla vlasy růžové jako jahodová žvýkačka. Zaujalo ho to na první pohled, a tak si prohlížel celou slečnu. Byla docela maličká, určitě neměla ani metr šedesát. Kromě růžových vlasů na ní nebylo nic dalšího extrémně výstředního, rozhodně ne v porovnání s ostatními holkami kolem ní. Měla na sobě docela obyčejné džíny a obyčejné černé tílko, jenom kolem... celá povídka... |
Dovádění v sauně
8. 5. 2014Neznámý autorS mojí kamarádkou Elenou to šlo od desíti k pěti. Po šestiletém vztahu se s ní rozešel přítel a ona od té doby chodila jak tělo bez duše. Snažila jsem se ji pořád někam tahat, aby se rozptýlila, ale nějaké okaté dohazování mých známých, kamarádů, kolegů vůbec nefungovalo. K narozeninám jsem Eleně objednala permanentku do sauny ve vedlejším městě. Nejdřív se na to moc netvářila, ale nechtěla mě urazit,... celá povídka... |


