Erotické povídky

Autor povídky:

Jonáš

Vloženo: 25. 12. 2019

Kategorie:

Další povídky od Jonáš:

Přátelé z paneláku

Jako většina mladých manželství jsme si i já s manželkou Janou odkroutili pár let soužití s rodiči. Bylo skvělé, že jsme měli kde být spolu, ale neustále pod dohledem. Podařilo se nám po čase sehnat v blízkém městě za rozumné peníze byt 3+1 v paneláku. Byl to sedmipatrový pěkně udržovaný vchod. Byli jsme nadšení, že máme konečně soukromí, kde můžeme chodit ve spodním prádle, nebo nazí, aniž by jsme potkali někoho z rodičů. Trochu nás zamrzelo, když jsme při stěhování potkávali na chodbě jen samé starší lidi a žádnou mladou rodinu s dětmi jako jsme my. Doma jsme měli ještě většinu věcí v krabicích, ale už jsme začali postupně objevovat sídliště a jeho okolí. S dcerou a manželkou jsme chodili na pískoviště, kde se přeci jen pár maminek s dětmi sešlo. Jednou, když jsme byli všichni u pískoviště, přišly dva manželské páry, také s dětmi. Dali jsme se s nimi do řeči a během hovoru vyplynulo, že manželky jsou sestry a bydlí se svými manželi ve vedlejším vchodě, jen každá v jiném patře. Trochu jsme si posteskli, že v našem vchodě snad nikdo v našem věku není. Oni nato, že se můžeme občas scházet všichni. Od té doby se hlavně holky scházely s dětmi u jedné z nich. Jednou u nás, jindy u nich. Já s klukama občas zašel na pivko. V létě jsme o víkendech jezdili s dětmi na kolech a trávili často společně volný čas pohromadě s dětmi.

Jednou o prázdninách odjely holky ze sousedního vchodu k rodičům i s dětmi a kluci zůstali na týden sami doma. Docela si to užívali. Buď popíjeli v hospůdce, nebo u jednoho z nich a libovali si, že je nikdo nepeskuje, když doma neuklízejí. V sobotu si vzala naše dítko babička a my měli víkend pro sebe. Neměli jsme nic naplánováno, tak jsme se šli večer projít, když mi zazvonil mobil. Volali kluci, jestli nechci přijít, že koukají na fotbal a popíjejí. Zvali i Janu, ale ta odmítla koukat na fotbal. Ať prý klidně jdu, že bude ráda chvilku sama doma. Vzal jsem z lednice dvě Plzně a šel za nimi. U Petra už bylo veselo. Byli s Honzou rozjaření z toho, že ve fotbale vyhrával ten správný klub. Byli rozvalení na gauči, nohy na stole, tak jsem se uvelebil ve velkém křesle. Při sledování fotbalu jsme probírali všechno možné a hlavně ženské. Fotbal skončil, naši vyhráli a Petr vypnul satelit. Automaticky naskočil obraz z videa, které zapomněl předtím vypnout. Běžela tam kazeta z dovolené u moře. Ty jo! Ještě že tu není Hanka! Ta by mi dala, že ji vidíte na pláži nahoře bez! Skutečně jsme měli před očima Hanku na dece v nějaké liduprázdné zátoce a Petr jako kameraman ji obcházel kolem dokola. Filmoval její prsa, ale pak udělal detailní záběr její svatyňky. Měla na sobě sice plavky, ale detail napnuté látky na její krásném kopečku nás všechny tři dost vzrušil.

Začali jsme se bavit o různých praktikách a představách. Neuváženě jsem v zápalu upřímnosti vyklopil, že si s Janou hrajeme na to, jak jí obdělávám ještě s dalším chlapem a že nás to oba hrozně vzrušuje. Jen jsme to nikdy nezkusili a vlastně ani nevíme, jestli by to v reálu bylo takové jako v představách. Kluci byli k neudržení. Zavolej jí!!! Dělej!!! Škemrali. Nejprve jsem to bral jako nesmysl, ale po chvíli jsem si zkusil představit, jaké by to bylo, kdyby sem Jana mezi nás skutečně přišla. Hned se mi postavil a cítil jsem, jak mi vzrušením začínají hořet tváře. Kluci na mě poznali, že o tom začínám opravdu přemýšlet a tak jsme začali plánovat jak to provedeme.

Říkal jsem si, že se to nejspíš nepovede. No, už to plánování je hrozně vzrušující. Nechtěli jsme riskovat, že Jana pozvání odmítne. Vymysleli jsme, že ji poprosím, aby na chvilku přišla a přinesla mi notebook. Zavolal jsem na Janin mobil a kluci čekali plni napětí, jestli to klapne. „Ahoj . . . . . . tak jo, přijdu. Stejně už se doma nudím.„ Byli jsme nadšení, že první část plánu klapla. Teď přišla druhá. Poslal jsem vzápětí Janě SMS, aby si vzala na sebe něco sexy, že na ní chci být pyšný. Byla to trochu léčka. Byla to vlastně zkouška, jestli přistoupí na moji hru a nechá se trochu vyhecovat. Uvidíme v čem přijde. Začali jsme rychle uklízet bordel, který tam kluci měli, vyvětrali jsme a všichni jsme si šli umýt své chlapáky pro případ, že by to klaplo. Nastavili jsme video s Hankou tak, aby v záběru chvíli byly památky Dubrovníku, ale potom aby se objevily záběry s polonahou Hankou. Pustili jsme tu pravou muziku a čekali na Janu.

Trochu jí to trvalo. Usuzovali jsme z toho, že se skutečně připravuje, i když určitě netuší jak se na ni chystáme. Jistě předpokládá, že chci, aby kluky svým sexy vzhledem jen trochu provokovala. Konečně zvonek! Honza šel otevřít a do obýváku vstoupila Jana. Byl jsem na ní skutečně pyšný. Byla opravdu sexy. Upnuté bílé tričko s velkým nápisem přes prsa, pod ním jen její dvojky a krátkou sukýnku. To znamená, že je zatím ochotná trochu si hrát. Nastal třetí krok našeho plánu. Řekl jsem, že jsem jí zapomněl říct, ať vezme ještě nabíječku a vypadl z bytu. Nechal jsem ji na chvíli na pospas těm loupežníkům. Měl jsem ale klíč a po chvilce jsem potichoučku vešel do předsíně a poslouchal, jak se situace vyvíjí. Kluci Janě nalili nějaké pití a lichotili, jak jí to sluší a tak. Jana není naivka a věděla, že jsou to jen řeči a že jsou kluci připití a nadržení. Přesto jsem byl překvapený, že jim to docela baští! Hihňala se jejim narážkám a chovala se tak jak ji neznám. Když už tam tak povídali asi deset minut a napětí ve vzduchu zhoustlo, vrátil jsem se já. Jana seděla v křesle, kde jsem předtím seděl. Zvedl jsem ji za ruku, sedl si na křeslo a ona se posadila mě na klín ke mně zády, čelem ke klukům. Zeptal jsem se Petra, jestli už pustil Janě video z dovolené. Zavrtěl hlavou, že né, ale že ho klidně pustí. Jana byla pro, jenže nečekala, že je to opět malá lest. Video se jí líbilo, a když došlo na záběry opalující se Hanky zrudla a znatelně znervozněla a nevěděla kam s očima. Petr zastavil záběr přesně ve chvíli, kdy se přes celou televizi vzdouvala pod plavkami Hanina kundička. Petr jen poznamenal: „ chybí mi ta moje buchtička.“ Vy dva se máte vy takovej absťák určitě nemáte. Ale co my?! Přidal se Honza.

Petr šel k televizi, políbil Hanky kundičku na obrazovace a pustil video dál. Atmosféra houstla každou minutou. Chtěl jsem vyzkoušet, jestli už je Jana dostatečně nadržená a jestli mě poslechne, když ji budu navádět k sexu. Celý jsem se třásl vzrušením, když jsem se rozhodl dát jí první povel. Pošeptal jsem jí do ucha :“ roztáhni pomaličku nohy, aby ti viděli kalhotky. Měla krásné, bílé. Nic . . . .! Znovu jsem pošeptal vyzývavěji : “ udělej to . . .!!!“ A pak to přišlo. Jana pomalu roztáhla nohy. Cítil jsem jak se vzrušením celá třese a já na tom nebyl jinak. Řeči se vedli dál kolem Petrovo dovolené, ale bylo vidět jak kluci čím dál tím víc koukají na Janiny buchtičku. Přejel jsem jí rukou po stehně od kolenou nahoru a vyhrnul jí sukýnku do půli stehen. Kluci ztichli a zírali na její jeskyňku, kterou kryly viditelně mokré sněhově bílé kalhotky. Zaklonil jsem Janině hlavu dozadu ke mně a začal jí dlouze líbat. V tu chvíli neviděla před sebe. A kluci toho využili. Klekli si každý k jedné noze proti nám a hladili jí po stehnech. Pošeptal jsem další perverzní povel: „Odhrň si kalhotky na stranu a ukaž jim tu svojí krásnou mokrou kundičku . . . .!“ Poslechla . . . Vyhrnul jsem jí tričko, takže už ji kluci měli před sebou celou nahou. Začal jsem jí masírovat prsa a bradavky. Stály jí v pozoru a prozrazovaly co se odehrává v Janině hlavě. Stále se se mnou dlouze líbala, měla zavřené oči a vstřebávala takové množství dotyků najednou, jaké nikdy před tím nezažila.

Kluci stále jen nesměle hladili její stehna. Přejeď si prstem přes poštěváček!!! Zněl další povel. Když to udělala, odstrčil lehce Petr Honzu a přisál se na její poštěváček. Jana byla úplně mokrá a Petr lízal až to mlaskalo. Přestala se se mnou líbat a sledovala s přivřenýma očima jak ji Petr laská. Honza vstal, políbil Janu na ústa, na krk a začal jí olizovat bradavky. Já jsem vyklouzl z pod Jany, takže dosedla pohodlně do křesla. Nohy měla doširoka od sebe, jak jí za ně držel Petr a vylizoval jí kundičku. Jana slastně sténala. Jeden jazyk jí rejdil v kudičce a druhý střídal její bradavky. Chvilku jsem se na ně díval a měl radost, jak si to moje ženuška užívá. Moc jsem jí to přál a mě to samozřejmě také moc vzrušovalo. Vyndal jsem svůj značně ztopořený kolík z kalhot a dal jí ho do pusinky. Hned se ho ujala. Sála tak náruživě, že jsem se jí do pusinky udělal po pár vteřinách. Byl jsem hrozně vzrušený už z toho plánování a teď stačilo opravdu málo. Hned na to mě vystřídal Honza. Nechal bradavky bradavkama a vytáhl svůj klacek. Žalud měl úplně mokrej, jak byl nadrženej. Měl jsem dobrý pocit z toho, že má výbava je o trochu větší. Jana se ho ujala stejně jako mě před chvílí. Jezdila mu stisknutou rukou po kořeni, jazykem po žaludu a přitom ho cucala jako zmrzlinu. Když v něm ucítila cukání, vyndala ho z pusy, přidržela nad svýma kozičkama, trochu ho ještě pohonila a Honza stříkal přímo na prsa. Bylo toho po týdnu absence opravdu hodně! Petr už nevydržel laskání jazykem. Stáhl Janině kalhotky a zabořil svůj ohon do roztoužené lasturky. Přirážel úplně na doraz. Jana stupňovala své sténání. Drželi jsme ji s Honzou za ramena s rukama za hlavou jako by se bránila. Nebylo to vůbec potřeba, ale všechny nás vzrušovalo, jak mu ji držíme a on ji šuká. Během chvíle Jana prožila nejsilnější orgasmus, jaký do té u ní viděl. Prohnula se jako luk a klepala se ještě po tom, co ho Petr vytáhl a vystříkal na bříško. Dlouho do noci jsme střídali všechny možné polohy. Usnuli jsme na koberci nazí a úplně vyčerpaní. K ránu mě ze spaní probudilo nějaké šustění. Jana už opět seděla na Petrovi, jako na koníčkovi a kouřila ho Honzovi. Trochu mě naštvalo, že mě také nevzbudili. Petr seděl na gauči, Jana byla nabodnutá na Petrovo kládě a na mě vystrkovala svou kulaťoučkou prdelku. Řekl jsem si sám pro sebe s úsměvem: „ to ti nedaruju !“. Vzal jsem gel, který se povaloval po noční a…..

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vandr

  29. 7. 2019Stalinka

Peťka na jaře dostala občanku. Veliká sláva, když ji, spolu s ostatními vrstevníky, v kulturním domě přejímala. Soudružka z esenbé jim kladla na srdce, aby si ji hlídali a byli na ni hrdi. Měla za sebou první rok na střední a teď, o prázdninách, chtěla čas prožít i jinak, než jen s rodiči. Trvalo jí dlouho, než je přesvědčila, aby nemusela na chatu, ale s kamarádkou vyjet ven, alespoň na víkend. Jen...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, První sex, Teen

Ryšavka - Act I

  8. 1. 2016Aldameron

Inspirováno skutečnými událostmi Pro Natálku - Act I Ctím, jak vlak zlehka klouže po kolejích. S klidem pozoruji ubíhající tma-vou krajinu. Je prosinec, pár dní před vánoci, i když se to nezdá. Člověku neznalé-ho kalendáře by přišlo, že nastává jaro. Dnes si nikdo kabáty nezapíná. Stmívá se ale brzo a já tam chtěl být ještě před setměním. Jedu pozdě. Zastavujeme kdesi uprostřed ničeho a z repráku...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Submisivní, Šukačky, Mix

Veronika

  30. 6. 2020Stalinka

Nemám psaní moc v lásce, ale co už. Mládí v pr…, do důchodu daleko, tak co s časem? Firma, kterou jsem převzala po tátovi šlape jak hodinky, chudá už nikdy nebudu, tak jsem si řekla: „Co se tak ohlédnout, zavzpomínat a nechat vzkaz potomkům?“ Tak tady jej máte, holomkové milí… Mámu jsem nikdy nepoznala. Od táty jsem se dozvěděla, že to byla líná mrcha, že se s ní šťastně rozvedl a jako vzpomínka na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Gay, Grupáč, Submisivní, Znásilnění

Párty u Dinči

  29. 6. 2010Neznámý autor

Celá udýchaná jsem zazvonila u Dinčiných dveří ve třetím patře.Ani jsem nečekala na výtah, protože jsem už měla zpoždění ohledně ještě rychlovky s Kájou. „To je dost, že už jdeš, myslela jsem, že mne necháš ve štychu“ pravila Dinča, když mi otevřela. „Jak bych Ti mohla nechat oba ocasy jen pro Tvoji píču, to bych asi nepřenesla přes srdce“ jsem jí se smíchem odpověděla. Šla jsem za ní do obýváku, kde...  celá povídka...
Kategorie: mix, Bisex, Lesbičky, Párty, Grupáč, Šukačky, Anál, Orál