Erotické povídky

Obejdnal jsem si děvky - část druhá

Pokud čekal, že ho holky odvedou a rovnou se mu budou věnovat, šeredně se mýlil. Sice jej doprovodili do vedlejší místnosti, kde ho doslova povalili na postel, ale to bylo prozatím všechno. S úsměvy na rtech se Amanda s Kristýnou vrátily do koupelny, kde je předtím Derek vyrušil, aby se znovu přichystaly. Vůbec mu to nevadilo, naopak. Chtěl to mít všechno hezky popořádku a od samotného začátku. Jeden trapas se mu už stal, teď už vše, jak má být…

Po pár minutách konečně za ním holky dorazily. A musel uznat, že si obě dvě daly záležet. Amanda se svůdným pohybem svých boků přišla do ložnice jako první. Své modré spodní prádlo vyměnila za bílé, krajkové. Dva košíčky podprsenky schovávaly pevná, malá prsa, a moc prostoru pro představivost Derekovi nenechaly. Ňadra byla krásně přimáčknutá k jejímu sladkému a hebkému tělu a vytvářela tak dojem, že jsou větší, než ve skutečnosti byly. Skoro se navzájem dotýkala. Zadeček byl schován v krajkových kalhotkách a ladné nožky obohatila stejně střiženými podvazky. Byl na ní božský pohled. Derek, který ležel nahý ve své posteli ji očima sjížděl po celém těle. Jeho penis už její pusinku ochutnal. Nyní na řadě byly další dírky.

Hned za Amandou přišla Kristýna. Už jen při pohledu na ní se mu pomalu krev navracela do správných míst. Svůdné rty zvýrazněné rudou rtěnkou se na něj špulily už od dveří. Ohromná a dechberoucí prsa se kymácela v černé podprsence a zadeček se kroutil podle pohybů dlouhých nohou v tangách stejné barvy. Nic víc na sobě neměla.

„Jste krásné,“ hesl Derek nevěřícně.

Amanda se laškovně usmála na svou kamarádku a kolegyni, a obě dvě pokračovaly směrem k Derekovi.

„Teď zůstaň ležet a vychutnej si pohled na dvě mazlící se ženy,“ řekla Kristýna, když obě dvě došly k jeho posteli a sedly si na ni. Derek nevydal ani hlásku a kýval na souhlas.

A show mohla začít. Najednou jakoby Derek ani nebyl. Obě ženy se začaly věnovat pouze sobě. Kristýna něžně pohladila Amandu po tváři a její blonďaté vlasy ji zastrčila za pravé ucho. Chvilku se na sebe jen dívaly, pak se k sobě přiblížily a jejich sladké rty se setkaly. Nejdříve jen samotná pusa. Rty na rty. Pár vteřin a oddělily se. Ještě jednou se daly pouze pusinku, na potřetí se jejich rty už rozevřely a Kristýna svým jazykem navštívila Amandinu pusu. Jejich jazyky se navzájem poznávaly. Amanda zaklonila hlavu a nechala jazyk své kolegyně prozkoumávat její ústa. Derek slyšel, jak rty o sebe mlaskají. Zvuk líbajících se úst se rozléhal celým pokojem. Čím déle se holky líbaly, tím více svá ústa rozevírala a líbání nabíralo na intenzitě.

„Zlíbej jí jazýček, Amando!“ poprosil Derek, kterému se při pohledu na dvě líbající se krásky postavil.

Amanda nic nenamítla. Kristýna vyplázla na blonďatou dívku jazyk a nechala ho venku. Amanda ho vzala do svých úst, cucala ho, rejdila po něm svým jazykem a lízala ho jako zmrzlinku.

Když se jejího jazýčku nabažila, otočila se na Dereka. „Co mám udělat teď?“

Derek nevěděl, co dřív. „Vyndej jí prsa ven a pohraj si s nimi.“

„Jak si přeješ,“ řekla tiše blondýnka a obejmula Kristýnu. Její ruce našly rozepínání toho kusu látky, který držel Kristýny velká prsa u těla. Jedním pohybem uvolnila tlak a černá podprsenka spadla na postel. Derek zalapal po dechu. Kristýny prsa byla neskutečně velké, přesto pevná, a dokonale tvarovaná. Ani si je nestačil pořádně prohlédnout a už se na ně sápala Amanda. Nejdříve je pohladila, jemně. Přejela po nich jako po velkém míči. Po stranách, zespoda, kde se setkávají s tělem. U toho ale dlouho nevydržela a její jemné prstíky se přesunuly na bradavky, které měla Kristýna už ztvrdlé a naběhlé. Nejdříve je Amanda mnula mezi palci a ukazováčky, pak zapojila i svůj jazýček. Slast, kterou tím působila Kristýně, musela být obrovská, jelikož Kristýna zaklonila hlavu a ze rtů se jí vydával jeden sten za druhým. Derek hladově sledoval obě krásky a jednou rukou si masíroval již naběhlý penis. Živě mu pulzoval v ruce a toužil po obou dívkách.

Po krátké chvíli to ani už Kristýna nevydržela a rozepla štíhlé blondýnce podprsenku, ke které měla blízko, jelikož Amanda byla sehnutá, aby mohla mít jednu z jejích bradavek mezi rty. Než se Amandy podprsenka dostala dolů, kmitala blondýnka Kristýně po bradavce tak rychle, že její majitelka vzrušeně křikla.

Amanda měla o poznání prsa menší. Pevné kopečky ale lákaly Dereka snad ještě více. A když u nich uviděl přisátou Kristýnu, byl to pohled pro Bohy. Amanda se nechala unášet slastí, kterou jí rty a jazýček Kristýny působily, a hladila ji po vlasech. Pak se pohledem setkala s Derekem, který jejich divadlo s velkým zájmem sledoval. Usmála se na něj, vzrušeně si zkousla spodní ret, a pak její oči zahlédly jeho penis, který si Derek po celé své déle hladil. V jejích očích se zajiskřilo.

„Připoj se k nám,“ procedila mezi zuby Kristýna, která stále líbila Amandino prso tak, že bylo celé oslintané. Derek samozřejmě na nic nečekal a převalil se k nim.

„Co bude teď?“ zeptala se Amanda. Derek jí ale odpověděl polibkem. Konečně ochutnal její rty. Byly sladké, chutnaly možná po višních. Její jazýček hned našel cestu do jeho pusy a spojil se s tím jeho. Líbila pomalu, vášnivě a zároveň intenzivně. Mezitím, co se oddávali francouzskému líbání, Kristýna si stále hrála s Amandinými prsy. Jednou rukou jí hladila a mačkala ňadro, druhou rukou si mačkala svou bradavku.

Po malé chvilce se Amandin dech opět zrychlil. Přestal ji líbat, aby zjistil, co se té krásné slečně stalo, a hned pochopil. Kristýna se přestala zajímat o její krásná prsa a klekla si tak, aby byla blízko jejímu klínu. Odhrnula krajkové kalhoty a lízla…

„Ach! Ano!“ hesla Amanda potichu, když se její jazýček dostal na její kundičku.

Derek nechtěl být ochuzen. Lehkým dotykem Amandě naznačil, aby se položila na záda, ale zůstala opřená o lokty. On si klekl na kolena a svůj penis jí nasměroval do pusy. Blondýnka ihned pochopila a vzala mu ho do úst. Opět to pro Dereka byl skvělý pocit. Její tenké rty jezdily po celé délce jeho penisu. Sledoval, jak vždy celý zajede do té krásné pusinky zdobené jemnými tvářemi, a pak zase vyjede den. Amandina hlava se pohybovala do rytmu, jak do její pusinky zasouval. Mezitím Kristýna obdivovala svými ústy její kundičku. Něžně ji olizovala, zajížděla jazýčkem dovnitř a jedním prstíkem jí pomalým tempem šukala.

„To je ono,“ zavzdychala Amanda. „Přidej prstík!“

Derek pohyboval pánví a zasouval do její pusinky tak vehementně, že cítil její mandle. Narážel do parta, do jazyka, a rukou hladil ta krásná, malá, pevná prsa.

„Ještě jeden,“ ozvala se znovu a Kristýna kromě jazýčka přidala tři prsty, které zasouvala do její broskvičky. Aby měla lepší přístup, svlékla jí kalhotky a odhalila se tak celá. Derek měl co dělat, aby znovu nevyvrcholil, když sledoval Kristýny jazýček, jak zajíždí do šťavnaté a mokré kundičky.

Musela přijít změna. Holky to také poznaly. Na chvilku přerušily své aktivity a změnily pozice. Derek si lehl na záda. Nemusely mu říkat, co dělat. Nějak to poznal z celé situace. Na jeho hlavu si nasedla Amanda a svou promáčenou kundičkou mu dosedla na ústa. Kristýna vzala svá obrovská prsa a narazila je na Derekův oslintaný penis. Byl na ně krásný pohled. Amanda svou úzkou pánví rejdila po tváři mladého chlapce, jehož pulzující penis byl zavalen obrovskými prsy a svými jemnými prsty si hladila svá ňadra. Kristýna měla zkousnutý spodní ret a svými prsy mu honila jeho chlapáka.

„Lízej, ano!“ křičela Amanda.

A Kristýna se k ní přidala. „Lízej jí, chlapče. Udělej jí to. Pořádně jí vylízej do sucha.“

Derek sotva dýchal, ale nevzdal se a jazykem jezdil v její broskvičce. Amanda ještě párkrát pohnula pánví a začala se třást v první vlně orgasmu. Trval chvilku, ale její vzdechy a křik se rozléhal po pokoji ještě nějakou dobu. To už na Dereka bylo opět moc a cítil, jak se z jeho ptáka hrnou spermie ven. Kristýna nic netušila, a proto jí první várka zasáhla rovnou do obličeje. Druhou si nechala už nastříkat do pusinky, kterou proaktivně otevřela.

Všichni tři se oddělili. Amanda stále dýchala velmi vzrušeně a její malá prsa se nadýmala vzhůru. Derekovi po pomalu ochabujícím penisu stékaly spermie a Kristýna se na ně culila. Cákance měla na tvářích a nose.

„A kdo udělá mě?“ zeptala se naoko smutně Kristýna, která si otírala obličej do kapesníku.

Derek se zazubil a vytáhl z nočního stolku vedle postele kondomy. Jeho penis se otřel kapesníkem a Kristýna ho opět začala rukou dráždit. Aby se Derek rychleji vzrušil, vrhly se obě holky znovu na sebe. Amanda jí začala vášnivě líbat. Mohl zřetelně vidět jejich jazyky, jak se dotýkají, jak se proplétají. Líbaly se téměř bez přestávky a z úst se jim pomalu začaly řinout sliny. Amandina ruka mačkala Kristýny velké prso a hnětla ho tak prudce, že občas Kristýna zasyčela bolestí a vzrušením zároveň.

To všechno stačilo Derekovi pro to, aby se mu znovu postavil. Teď přišla řada na hlavní číslo.

„Vezmi si nás na střídačku,“ zatoužila Kristýna a stáhla si své kalhotky, které skrývaly její krásný vchod. Obě dvě holky se převalily na břicho a vyšpulily na něj svá pozadí. Nevěděl, na který se má koukat jako první. Na malý zadeček Amandy? Nebo na velký Kristýny? Na nic nečekal, nasadil si kondom a rovnou zasunul do Kristýny. Proniknul velmi hladce, jelikož byla tak moc vzrušená a mokrá. Napoprvé zasunul až po kořen a vzrušením zvrátil hlavu dozadu. Kristýna se smíchem nadrženě zahekala. Amandě bylo asi líto, že do ní nepronikl jako první, ale vzrušeně sledovala, jak Derek pravidelnými pohyby zasouvá do její kolegyně, a přitom jí pozoruje.

„Pak i do mě, prosím,“ culila se Amanda a kroutila zadečkem, aby ho nalákala. Klečela tam jako kočička a svou čerstvě vylízanou jeskyňku dávala na obdiv.

„Neboj,“ hesl Derek a přidal na tempu. Jeho koule a tělo naráželo do Kristýny, a přitom si vychutnával ten pocit být v ženě.

Kristýna se odvázala. „To je ono. Dělej! Šukej mě. Chyť ni mě za ten zadek. Plácni mě! Au, ano, to je ono. Pořádně zasuň. Ano, tak!“

Amanda ji vzala prso, které se v rytmu zasouvání hýbalo pod jejím tělem, a mačkala jí bradavku. „Krásně tě šuká? Řekni! Je to krása?“

„Ano, nádhera. Chci být jeho každý den. Amando, vylízej mi zadeček.“

Derek sice myslel, že teď bude na řadě ta krásná, štíhlá blondýnka, ale ta se zvedla, obešla je, a s vystrčeným jazýčkem se přiblížila k zadní dírce Kristýny. Když se do něj dostala, Kristýna vzrušeně zakřičela na celou místnost a s posledními přírazy se udělala. Ještě párkrát se nabodla na jeho penis, nechala jazýček Amandy ochutnat její zadeček, a pak odpadla.

Na řadě byla Amanda. Lehla si na záda, vystrčila pánev nahoru a roztáhla nohy, co to šlo. Derek neváhal a hned do její jeskyňky zasunul. I Amanda byla krásně mokrá a vzrušená, takže se do ní dostat nedělalo žádný problém.

„A pojď, udělej mě!“ křikla Amanda a povzbuzovala ho k aktivitě. Derek ale už nemohl. Dostával křeč do levé půlky a měl co dělat, aby udržel rytmus. Amanda to poznala. „Asi je načase si odpočinout, viď miláčku?“

Kývl zoufale, ale ještě ho nevytáhl. Hecnul se a začal do ní přirážet ještě rychleji. Narážel do jejího těla, mačkal jí tvrdě prso a druhou rukou si ji držel za zadeček. Nadechl se a pohyby ještě zrychlil. Amanda jen otevřela ústa, ze kterých se hrnuly vzdechy. Kristýna je pouze sledovala. Ležela na boku, prsa na sobě spadená a rukou si něžně hladila poštěváček.

„Udělej mě!“ křičela Amanda. Stačilo ještě pár přírazů a štíhlá blondýnka se opět rozvibrovala v rytmu orgasmu. Zavřela oči, přes zkousnutý ret křičela Derekovo jméno, a v pár chvílích euforie ležela na zádech a užívala si to.

Derek rychle svůj penis vytáhl, stáhl z něho promáčený Amandiným vzrušením kondom, a zavolal si holky k sobě. Postavil se mimo postel, Amanda i Kristýna si klekly před něho, daly hlavy k sobě a otevřely ústa.

„Postříkej nás!“ usmála se Kristýna.

Derekovi to už moc netrvalo. Ještě několikrát rukou pohonil a opět stříkal. Teď naposledy už ne tak hodně jako předtím, ale stále pár cákanců doletělo do Kristýny pusinky a na Amandiny rtíky. Pak se obě holky políbily a jeho spermie ze sebe slízaly.

„Byl jsi úžasný,“ řekla Amanda.

„Ano, to byl!“ souhlasila Kristýna.

Derek jen unaveně kýval a lehl si do postele. Obě ženy se k němu přidaly. Kristýna na pravou stranu, Amanda na druhou. Kdyby je teď někdo pozoroval, spatřil by mladého chlapce, jak leží nahatý v postel s penisem od spermií, který pomalu uvadá. Na jedné straně ho objímá žena s velkými prsy, na druhé hubená blondýnka, která opět lačně kouká mezi jeho nohy…

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Story VII

  13. 12. 2011laura

Pomalu jsem se probudil a uvědomil jsem si, že vedle mě někdo leží. Když jsem otevřel oči, uviděl jsem Denisu, jednu z mých tří sester. Všem čtyřem je 15 let a právě trávíme začátek prázdnin, zatímco naši rodiče jsou na dovolené. Já a stejně tak i Denisa, která spala hned vedle mě, jsme byli nazí, v noci jsme si spolu totiž užívali sourozenecký sex. Teď jsem měl klasickou ranní erekci, a tak jsem se...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Petting, Prstění, Orál

Nálezné

  4. 1. 2022jentaknekdo

Jarní prázdniny před třemi lety se ukázaly být vším, v co jsem doufal. Kromě toho, že jsem se každou noc opíjel do němoty, jsem si třikrát z pěti nocí, co jsem tam byl, našel holku. Nebyly nijak výjimečné, prostě jen nadržené holky, zoufale toužící po pocitu, že zapadají a baví se, ale číča je číča. Já jsem si užíval života, bydlel jsem u svého staršího bratra, který už byl shodou okolností dobře situovaný...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Petting, Prstění, Šukačky

Fotograf a jeho múza

  8. 9. 2017Neznámý autor

Její nohy v bílých lodičkách klaply na schodech přesně v momentě, kdy Richard zapnul foťák. Černý kožený kabát ji lehce sjel z levého ramene a v bílém svetru se světlými vlasy a lišáckým úsměvem na tváři vypadala Kristýna opravdu skvěle. Richard ji ještě několika posunky naznačil změnit trochu pozici a pak už se ozvalo mačkání spouště. Natáčela hlavu, pohazovala vlasy a stále se usmívala do objektivu....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Mix, Petting, Šukačky

Nevěra jako lék

  7. 9. 2009Ela

Pepu jsme poznala na diskotéce, kde slavil své 30té narozeniny a jak se říká, zamilovala jsem se na první pohled. On sice o mne nejevil moc zájem, ale když mu všichni u stolu gratulovali, přidala jsem se i já. A pusu nedostanu ? zeptal se a já mu dala takovou malou kamarádskou. On mne však přitiskl ke svému svalnatému tělu a přisál se na mé rty že jsem z toho ztrácela dech. Byl to totiž můj první polibek...  celá povídka...
Kategorie: teen, Teen, První sex, Šukačky, Mix