Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Svázanej u stromu
- Otrokář při chuti
- Sex s jeho kamarádem
- V poutech
- Zdravotnický kurz
- Monča s Míšou
- Dům taťky Li-Čanga
- Přesila vagín po pohansku
Vloženo: 10. 6. 2011
O Lechovi
Čechova družina se usadila pod Řípem. Moc se jim tam zamlouvalo. Spousta mléka, strdí a sexu jim dodávala elán pro budování jejich nového domova. Jediným, komu se pořád něco nezdálo byl Čechův bratr Lech. Neustále remcal, že Keltky jsou moc ploché a že by se raději usadil někde, kde mají ženy poprsí podstatně vyvinutější. Vhod by mu byla velikost asi tak, jak mají vemena kozy. Nikdo si z jeho připomínek nic nedělal, protože Lech byl starý remcal, kterému nic nebylo dost dobré, a navíc všichni věděli, že jeho srub opouští v průběhu dne i několik žen s úsměvem na tváři a Lechovým spermatem tekoucím po stehnech. Co by tak ještě chtěl?
Ale Lech nedal pokoj a stále mlel dokola to své, že jen pár dnů cesty odtud zahlédl u místních domorodců sošky žen dle jeho gusta. Z nějakého důvodu jim říkali Venuše. Lech chtěl pár sošek odkoupit, ale nebyly na prodej. A tak se definitivně rozhodnul, že se vydá hledat jejich předlohy na vlastní pět. Nakonec ještě pár spřízněných duší našel a vyrazili hledat zemi sobě zaslíbenou, hlavně koz a mléka plnou. Čech jim dal svolení s tím, že se neusadí dále než tři dny cesty pochodu pro případ nouze, aby se jejich družiny mohly rychle spojit, když by je napadly nepřátelské kmeny.
Lech a jemu blízcí druhové vyrazili rázným pochodem vstříc vysněným velikým hebkým prsům. Chuť už už sevřít tu nádheru ve svých silných tlapách je hnala kupředu. A štěstí jim přálo. Skutečně po třech dnech dorazili do úrodného rovinatého kraje, kde ženám košilky pod náporem jejich vnad praskaly ve švech. Teď už jen zbývalo, dostat se jim k tělu. I to se nakonec vyřešilo snadněji než očekávali. Když ženy spatřily jejich ztepilé postavy a boule dmoucí se jim v rozkrocích, samy zjihly a i když se daly v prvním překvapení na útěk, touha je popoháněla zpět na místa, kde cizince spatřily.
Ještě ten den Lech kázal zapálit mohutnou vatru, aby jeho bratr věděl, kde se usadili a že našli, co hledali. Čech se při spatření kouře jen mlsně olíznul, nicméně svému bratru úspěch přál. Oheň definitivně přilákal i ženy zpět. Přisedly si do kruhu mezi muže, vlídně se k nim přitulily a začaly s nimi švitořit něžnou hanáčtinou. Přece jen bylo mužů víc a tak na každou z nově příchozích připadli dva řádně nadržení samci. Lech šel svým druhům příkladem, přitáhnul k sobě nejbližší Hanačku a začal jí důrazně zpracovávat prsa. Ostatní následovali jeho příkladu. Ženy se jen kochaly svým úspěchem a pohledem na statné chlapy, kteří jsou z nich celí říční a ztrácejí zábrany. Po pár minutách už se každé z nich třel o mohutná ňadra párek nádherně vyvinutých klacků. Na sametové kůži se v odlescích plamenů blyštěly proužky šťáviček vytékajících z lahodných žaludů. Ale ženy přišly utišit i svůj žár a tak muže bez dalších odkladů navedly do svých klínů. Nastalo mohutné a divoké šoustání. Ženám se v pičkách permanentně střídaly pěkně napružené ocasy a ony byly moc a moc spokojené. A i když toužily mít pičky řádně vystříkané, svolily mužům splnit jejich přání za tak bezvadný šoust. Všichni se jim vystříkaly na jejich báječné melouny. Mužům se dělaly mžitky před očima, když spatřily, jak si ženy potom berou prsy do rukou zvedají je k ústům a slízávají z nich chlapskou sladkou smetánku.
Tak tohle byla Lechova země zaslíbená. Původně ji chtěl nazvat svým jménem, ale po třetím výstřiku se nechal přesvědčit a nechal jí původní název Morava.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Sexy Kateřinadalší dívky | |
![]() | Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději! Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Panna
23. 10. 2018jentaknekdoJde tu o známý a už mnohokrát vyprávěný příběh, tady je však v podobě, v jaké jsem ho prožil já s Vivianou. Neliší se od jiných natolik, aby zaujal každého. Ale pro mě rozhodně zůstává mimořádný.
Viviana byla opilá. Nebyla tuhá nebo tak, ale byla určitě trochu stříknutá. Svědčí o tom to, že když jsem ji dovedl domů, nechala mě – ne, požádala mě – abych šel k ní do pokoje. Stěží jsem věřil svému štěstí.... celá povídka... |
Otrok Štěpán
3. 2. 2013Neznámý autorŠtěpán klečel na všech čtyřech a tuhý kožený obojek ho trochu tlačil do průdušnice. Pokorně koukal do země, ale jeho paní najednou vydala ostrý povel, a tak prudce zvedl hlavu. Dnes teprve začínali. Paní Irma mu právě přikázala, aby hezky po čtyřech přišel až k ní a hezky do leskla jí olízal boty. Štěpán poslušně řekl: Rozumím, paní. Pak se plazil k ní a cestou si prohlížel její vysoké kozačky na jehlovém... celá povídka... |
Neustálý neklid v poklopci
24. 8. 2015Neznámý autorLudva přešlapoval na místě a koukal na hodinky: Sakra, Saša přece slíbila, že dorazí přesně v pět, a už bylo čtvrt na šest. Kdyby ho tak šíleně netlačily koule, tak by už odešel a dělal něco jiného. Nesnášel, když na rande s holkou musel čekat. Vypadal pak jako ten, který hyne touhou a oddaně čeká kdykoliv a kdekoliv. A tak to nebylo - on hynul spíš nadržeností. Proto si řekl, že počká ještě pět minut... celá povídka... |
Šukačky na festivalu
29. 3. 2014Neznámý autorTak jo! zasmála se opile Monika, zvedla se ze země a odešla s Erikem opodál za jeden ze stromů. Erik ji tam opřel o silný kmen a hezky se na ni přimáčknul. Začal ji líbat a u toho ji taky velmi zvídavě osahával. Monika chutnala trochu jako putyka, protože předtím kouřila jednu cigaretu za druhem a hojně to zalévala pivem, ale Erikovi to zas tak nevadilo – hlavně když se teď nechala vyhecovat, že mu... celá povídka... |


