Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Služby úklidové firmy
- Synkova mladá
- Chorvatsko naostro
- Dva hrdinové
- Sex místo pokuty
- Víc lidí víc umí
- Na svatbě
- Roztomilá tchýně Zuzana
Vloženo: 16. 6. 2013
Noc na hradě
Luboš a Iveta se znali asi dva roky. Potkali se na jedné kulturní akci, kde oba pomáhali s organizací a přípravami rytířských slavností na hradě Valdštejnu. Kamarády spojovala láska k cestování, společně navštěvovali hrady a zámky v okolí, a taky se spolu za památkami vypravovali do zahraničí. Iveta měla historické znalosti a Luboš se skvěle orientoval v mapách, takže jim výpravy báječně fungovaly. Trávili spolu mnoho času, ale nikdy je nenapadlo, že by spolu mohli mít víc než jen kamarádský vztah. Až jednou…
Iveta objevila, že příští sobotu je v jednom městě přehlídka koní, středověkých zbraní a dobových kostýmů. Iveta se zaradovala a hned se domluvila s Lubošem. Samozřejmě byl taky nadšený. Brzy ráno vyrazili z Jablonce, aby se vlakem do cíle přesunuli včas. Cestou Iveta povídala o Jiřím z Poděbrad a Kunštátu, panovníkovi, který je dominantou města. Luboš ji vnímal, ale slova mu unikala. Všiml si, že jeho kamarádka je neskutečně krásná. Měla vypasované tílko, její vnady se draly ven a štíhlé dlouhé nohy byly hladce oholené, navíc s krásně tvarovanými lýtky. Netušil, proč si toho nevšiml dřív! Ale blesklo mu hlavou, že nechce pokazit přátelství, a tak nic podnikat nebude.
Bylo krásné slunečné počasí a přátelé si prohlíželi město. Na nádvoří bylo mnoho malých stánků, kde lidé předváděli starověká řemesla, vařili dobová jídla, nabízeli pivo vařené tradičním způsobem a k vidění byly i rytířské boje. Luboš zahlédl hlouček turistů kolem většího červeného stanu, který byl přistavěn a spojen s vchodem do hradu. Zajímalo ho, co se tam děje, vzal Ivetu a šli se podívat. Uvnitř visely ženské i mužské šaty, ozdoby, klobouky, punčochy, pláště, převleky, šperky, koruny, meče, zbrojení a spousta dalších věcí. Příchozí si mohli za poplatek vybrat podle libosti kostým a v něm se vyfotit. Ta nejlepší fotka měla být večer vyhlášena a vítězové měli získat cenu. Luboš s Ivetou se spíše z legrace oblékli do převleků. Nečekali od toho nějakou výhru.
Až do večera procházeli areálem a snažili se zachytit dobovou atmosféru. Ještě se šli podívat na vyhlášení fotografií. Oba zůstali jako opaření, když jim zavalitější pán předával první cenu – romantickou večeři spojenou s nocí v luxusu přímo na hradě pro dva! Protože Luboš s Ivetou vytvořili společnou fotografii, tak organizátoři předpokládali, že to jsou milenci. Tomu omylu se společně zasmáli, ale samozřejmě si takovou příležitost nemohli nechat ujít.
Po báječném jídle šli do velkého pokoje, kde byly uchystané svíčky, na posteli byly lístky růží a hrála příjemná hudba. Iveta se chtěla s Lubošem rozloučit na dobrou noc a po dlouhé dni se vyspat, ale Luboš ji chytl za pas, přitáhl si ji k sobě a začal ji líbat. Pomalu Ivetě rozvazoval šněrovačku šatů a hladil ji po celém těle. Cítil, že to musí udělat, jinak touhou nevydrží! Iveta byla zpočátku dost překvapená, ale pak si uvědomila, jak moc se jí to líbí. Atmosféra v pokoji byla úžasně romantická, Luboš ji navíc líbal tak něžně… Ale byl zároveň velice chtivý, jak brzy poznala podle toho, že je do podbřišku tlačil jeho velký tvrdý klacek.
To už Iveta vůbec neváhala. Nechala se svléknout ze šatů a pomohla z kostýmu i Lubošovi. Ocitli se před sebou nazí, ale ani v nejmenším se nestyděli. Jeden druhého si ve světle svíček vzrušeně prohlíželi, Lubošovi se hlavně líbil pečlivě vyholený proužek na Ivetině Venušině pahorku. V pevném objetí padli na postel a začali se vášnivě hladit. Iveta obemkla rukou Lubošův penis a výmluvnými pohyby ho dráždila, zatímco on proniknul prsty do její rychle vlhnoucí jeskyňky. Po chvíli vzájemného vydražďování oba hlasitě vzdychali, zvlášť Iveta, která se ve chvílích vzrušení nedokázala krotit. Měli chuť se dravě pomilovat.
Když tedy Luboš převalil Ivetu na břicho a sám si lehl na ni, vůbec se nebránila. Vyšpulila prdelku přímo tak, aby se jí Luboš mohl svým kopím nasměrovat přímo do buclaté broskvičky. Žaludem jí projel mezi stydkými pysky a zavadil o poštěváček, potom nasadil péro na okraj její pičky a pomaličku zajížděl dovnitř. Markéta slastí zatínala prsty do prostěradla, a když ucítila, že Luboš se dostal na dno její tůňky, tiše vykřikla. Potom ji Luboš začal zezadu souložit. Tahle poloha mu umožňovala, aby ji chytil za ruce a ukázal jí svou dominanci. Během přirážení ji každou chvíli líbal na ušní lalůček nebo na krk, kde byla velmi citlivá. Netrvalo dlouho a všechna ta slast u Ivety dosáhla silného vrcholu. Luboš potom už jen několikrát přirazil, rychle vytáhnul svou chloubu ven z její kundičky a postříkal své dosavadní kamarádce záda svým semenem. Potom usínali v objetí a ráno cítili, že tenhle zážitek z nich udělal partnery, nejen přátele.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Neukojená Baculkadalší dívky | |
![]() | Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám. Uděláme si to na909 a po vyzvání zadej kód 09 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Klasická masáž
29. 4. 2016jpepesPracuji ve zprostředkovatelské firmě, která se zabývá pojištěním, jako vysoce postavená manažerka. Je mi třicet pět let a nemám absolutně žádný čas na soukromí a tedy ani na vztahy. Žiju sama a přitom vypadám celkem k světu, alespoň moje okolí to tvrdí. Středně vysoká útlá černovláska, která má všechno, jak má mít. Chodím oblečená ve fádních, většinou šedivých kostýmech, ale spolu s přísným pohledem,... celá povídka... |
Inspirace na Vánoce II
22. 12. 2014Neznámý autorČtěte druhou část skutečných příběhů lidí, kteří v minulých letech dostali pod stromeček nějakou erotickou pomůcku, a nechte se jejich zkušenostmi inspirovat!
Denisa, 19 let: Dárek od mojí kamarádky mě nejdřív docela pobouřil. Darovala mi totiž nějakou kolekci DVD s těmi nejlepšími pornoscénami. Říkala jsem si, co s tím jako proboha mám dělat! Navíc jsem se nikdy na porno moc nekoukala, připadalo... celá povídka... |
Načapaná rovnou od přítele
14. 9. 2014Neznámý autorJako s Ondrou jsme se ten den hrozně pohádali. Ondra je můj přítel. Jemu se nelíbilo, že jsem si chatovala s jedním kamarádem a taky jsme řešili nějaký věci, co se týkaj sexu a tak. No Ondra to nějak viděl, protože mi asi vlez do počítače, a naštval se. Byla z toho děsná scéna, že s tím takový věci neřeším, ale s nějakýma kamarádama jo, a že jsem určitě coura a taky mu tajně zahejbám. No vůbec jsem... celá povídka... |
Spolužákova matinka
4. 12. 2011Neznámý autorVlastně jsem se nemohl nijak bránit. Řekla, šeptala mi do ucha, za které mě přitom držela zuby, ze mě naučí něco, co jsem ještě nikdy nezažil, že mi ukáže, co to znamená dostat se na samotný vrchol extáze, že díky ní už budu později umět uspokojit každou ženu, kterou si zamanu. |


