Erotické povídky

Autor povídky:

Traveller

Kategorie:

Vloženo: 17. 2. 2024

Nadržená sexy ředitelka

Pípla mu Smska.

,, Potřebuju ošukat nebo se snad zblázním! Už to nevydržím! Teču celý den!!,,

Neznáme číslo!

,, prosím?,, odepsal

,, Hraniční 38, budova banky 36. patro, jediné dveře na patře,, přišla odpověď.

,,za 20 minut jsem tam,, odepsal

Taxík mu zastavil před bankou za 20 min. Někdo si z něho dělal prdel, tak proč si z něho neudělat prdel taky. Ochranka banky chtěla vědět kam jde, ale když jim řekl že 36. Patro tak ho nechali jít dál. Zvláštní.

Nastoupil do výtahu a zastavil na daném patře. Vypadalo to opuštěně. Nikde nikdo. Jen na konci chodby jedny dveře.

,, tak kdo si to z nás děla srandu,, pomyslel si, když přicházel ke dveřím.

Sáhl po klice a pomalu otevřel.

,, aaaaaa konečně!,, ozvalo se z místnosti.

Na druhé straně zrovna vstávala ze židle velice nádherná žena. Po tváři vypadala hrozně mládě, ale to nebylo to co ho zaujalo. Na sobě měla bílou halenku, která jen tak tak udržela co se skrývalo pod ní. Přes par rozepnutých knoflíků šlo vidět její obří prsa. Helenku měla zastrcenou v černé sukni, která byla spíš kratší než delší. Poslední část oblečení, kterou měla na sobě byly její boty na opravdu vysokém podpatku. Ty zvyraznovaly už tak dlouhé a opálené nohy!

Byl chvíli v tranzu z toho jakou ****** mel před sebou.

,, Na co čekáš? Pod sem!,, řekla mu, když zrovna obcházela stůl na který si sedla s nohama lehce od sebe.

Jeho pohled automaticky sklouzl do jejího klína. Její sukně byla tak krátká, že viděl její červené kalhotky a v ten moment ho už měl tvrdý jako kámen!

,, Na co koukáš? Do oči se mi divej!,, řekla rozkazovačným tónem! Když jeho oči vzhlédly do těch jejích, tak schválně roztahla svoje nohy o něco víc, aby zjistila jestli se znovu podívá dolů.

Nemohl se tomu ubránit! Tahle ženská věděla jak zamávat s chlapem. Oči mu sjely opět dolů, kde mohl rozeznat krajky a taky rýsující se kundičku.

,,takhle by to teda nešlo! Chlapečku!,, křikla, když si překřížila nohy.

,, Komu tady říkáte chlapečku?,, promluvil poprvé od té doby co vešel do místnosti.

Nevěděl vůbec co tady děla ani jak se tady dostal. Myslel si, že si z něho někdo děla srandu. Z té srandy se nakonec vyklubala tady tahle nadržená ředitelka, která si s nim prozatím dělala co chtěla.

,, Nechám ji při tom,, pomyslel si, protože moc dobře věděl, že než s ní skončí, tak bude prosit jako malá holka aby ji poradně vyšukal.

,, aaaa hele, chlapeček umí taky mluvit. A co ještě umíš? I něco tam s tím dole? Vypadá že chce ven!,, provokovala ho jejím sladkým, ale stále nadřízeným tónem.

,, ale…..,, chtěl říct, když se postavila a položila mu prst přes pusu, aby byl zticha.

Rukou mu sjela dolu a zmačkla takovou silou, že se mu podlomily kolena. Přiblížila se k němu a pošeptala.

,, Doufám, že něco vydržíš, protože jsem hrozně nadržená. Teď mám chuť ti ho kouřit. A jestli se mi uděláš do pusy tak jsi skončil! Rozumíš?,, zmačkla ho ještě víc! ,,Rozumíš?,,

,,A-a-ano,, odpověděl neslysně.

S tím si pomalu klekla na zem a jala se odepinat pásek od kalhot.

Díval se dolů na ní, jak mu stahuje kalhoty. Oči mu však zůstaly na jejím výstřihu. V ten moment zvedla oči a viděla kam se divá.

,, Líbí?,, zeptala se. Jednou rukou si odepla několik knoflíčků od halenky a on mohl vidět ty její obrovské prsa v červené krajkované podprsence snad o 2 čísla menší jak se derou ven!

Stál tam s otevřenou pusou a cukajícím penisem.

,, neboj… později se možná dočkáš, když budeš hodný.,, řekla, když mu stáhla trenky a její výraz byl hodně podobný tomu jaký měl on před chvíli. Přes kalhoty vypadal hodně velký, ale teď vypadal ještě větší! Přesně to potřebovala! O tomhle snila!

Vzala ho do ruky, aby se přesvědčila ze se ji to nezdá. Chtěla ho zmáčknout, ale byl tak tvrdý, jakoby v ruce držela železnou tyč.

Stále se na ní díval se shora, jak si ho prohlíží s otevřenou pusou.

,, tak chlapečku jo?,, pomyslel si.

Nenápadně ji dal ruce zezadu na hlavu a narazil si jí na penis. Vůbec ji nešetřil. S údivem se díval, jak mu skoro cely zmizel v její puse olemovanou červenou rtěnkou. Ta už jich pár musela mít, protože se často nestávalo, že by mu ho nějaká polkla tak lehce. Ikdyž stále ne celého. Malinko z ní vyjel a opět si ji narazil. Tentokrát prudčeji. Nezdálo se, že by se bránila. Její rudé rty klouzaly po jeho penisu čím dál rychleji. S každým přirazem se dostávaly blíž a blíž ke kořenu. Její pusa na to byla jako stvořená. Po chvíli šlo slyšet čím dál hlasitější mlaskání, jak se jí hromadily sliny v puse, které nemohla polknout. To ho vzrušovalo ještě víc. Evidentně nechtěla přestat, protože její ruce teď byly na jeho zadku a snažila se mu jít vstříc.

Chtěl vědět jestli je tak zkušená aby mu ho polkla celého. A vlastně mu byla úplně lhostejná. Sama si o to řekla, když ho sem pozvala. Ve vlasech ji udělal dva culíky, za které ji poradně chytil. Začal přirážet o malinko víc a víc , až ji začal šukat do pusy. Její rtěnka už nebyla tak upravena jako na začátku. Kolem pusy se jí objevovaly sliny, které zůstávaly po cele délce jeho penisu, když ho vytáhl, aby se připravil na další hluboký průnik. V ten moment měla možnost se poradně nadechnout a chtěla něco říct. On ji však na sebe znovu prudce narazil. V jejich očích viděl překvapeni, ale taky chtíč.

Cítila ten obrovský penis až v krku. Jak jí jeho žalud postupuje stále hlouběji s každým přirazem. Nemohla se ho nabažit. Ne že by se mohla moc hýbat, ale poslusně držela a nechala se šukat do pusy. Takovou kladu už viděla ale nikdy nic takového neměla v puse natož, aby se ho snažila do sebe dostat celého. Najednou prudce přirazil a její rty se zastavily o jeho kořen. Bože to byl pocit pro oba. Chvíli si ji tam přidržel a když ji ho pomalu vytahoval z pusy cítila jak ji koutkama úst tečou sliny na její prsa. Povolil stisk ve vlasech a nechal ji konečně se poradně nadechnout.

,,To jsi neměl dělat chlapečku!,, vykřikla na něho, když si utírala sliny z pusy, které ji ještě nestačily dopadnout na její prsa.

,,a proč ne?,, zeptal se jako by se nic nestalo.

,,To hned uvidíš!,, Postavila se před něj a rukou mu vjela do vlasů. Měl je dost dlouhé na to, aby ho za ně mohla pořádně chytnout. V očích měla obrovský chtíč. Udělala pár kroku zpět, takže musel jít za ní, jak ho stále držela pevně za vlasy. Narazila za sebou na stůl, na který si sedla. Za vlasy ho bolestně táhla dolů, až u toho sykl a roztáhla nohy!

,, Dívej se co jsi způsobil, když jsi mě šukal do pusy!,, oznámila mu a držela ho stále za hlavu přímo před jejíma roztaženýma nohama!

Docela ho to bolelo, ale za ten pohled to rozhodně stálo. Před sebou viděl ty krajkované červené kalhotky, které byly tak mokré, že se v nich rysovala celá její kundička.

Druhou rukou si je stáhla na stranu a přitáhla si jeho hlavu na tu mokrou kundičku!

,, a teď se o mi ní postarej!,, rozkázala mu.

,,aaaaaaanoooooo,, vykřikla hlasitě, když ji poprvé proliznul.

Bože ta byla mokrá! Nemusel skoro nic dělat, jak si ho už teď dvěma rukama přidržovala mezi svými stehny a kundičkou mu jezdila přes pusu.

,, jo jo, anoooo, to je ono. Jen pěkně drž.,, užívala si to.

,,Takhle nadržená jsem nebyla ani nepamatuju!! Poradně mi ji vylizej! Rozumíš?!,, křikla na něj dost hlasitě, když si ho znovu přitáhla za vlasy. Používala jeho jazyk jako hračku, až měl celou bradu a nos mokrý od jejich šťáv!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Zdravotní péče

  10. 4. 2009Neznámý autor

Žádná bouračka není příjemná. Tentokrát to malinko zavánělo, ale měl jsem štěstí v neštěstí. Odnesla to jen noha a tak teď ležím v nemocnici a kosti mi srůstají v sádrovém krunýři. Modřiny a odřeniny rychle mizí a pomalu se zase začínám cítit jako chlap a ne jako zmuchlaná čtvrtka papíru.
Po dalších pár dnech se i ocas začal probouzet k životu, z čehož mám radost, protože okukování sličných sestřiček...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Mix, Orál, Spanking, Prstění

Medzinarodna

  26. 7. 2008inkognito

Išla som na nudapláž-trocha sa pokochať aspoň pohladom, ale nevidela som nič čo by ma zaujalo-vačšinou starý, ovisnuty-no nič moc, aspoň sa okúpem som si hovorila.
Našla som si fajn miesto-kríky pri vode.
Vyzliekla som sa a hupsla do vody, keď som vyšla von-bola tam jedna žena a s tým že „Doufám nevadi že som sa sem nasačkovala-je to moje oblibéne místo“. Čo som mohla .
Premerala som si ju pohladom-vek...  celá povídka...
Kategorie: lesbičky, Orál, Prstění, Párty

Středověký hambinec

  1. 6. 2014Neznámý autor

Děvky byly všude. Nenápadně postávaly poblíž dveří, aby se vystavily ihned každému příchozímu, potom seděly u stolů ve spodním patře domu, které sloužilo jako celkem nevinný hostinec. Egon byl sice jen pobočník a služebník jednoho ze šlechticů, měl však vysokou urostlou postavu a měšec plný peněz, takže se ty čubičky kolem něj točily, jako by byl pánem světa. Rozhodl se, že si je všechny obhlédne,...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Lesbičky, Mix

Sázení stromků

  3. 6. 2016Bobr

Přišlo jaro. Jednoho dne nám profesor oznámil, že pojedeme kamsi do Krkonoš, sázet stromky. Celá třída samozřejmě zařvala nadšením, protože díky za každý den, který nestrávíme v té nudné škole. Ve stanovený den jsme se sešli u školy a nasedli do autobusu. Dosedli jsme do sedadel a řidič vyrazil směrem k horám. Autobus (ještě RTO) drkotal po okreskách a tak jsme do místa určení dojeli až po obědě.   celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Piss