Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- O Čechovi
- Neustálý neklid v poklopci
- S plným měchýřem je orgasmus lepší
- Rekreace plná mrdání
- Tři nimrodi
- První kontakt
- Inspirace na Vánoce II
- Petřiny nožky
Vloženo: 24. 2. 2006
Nadržená sestřička
Měla úžasné poprsí, výrazné boky a fascinoval mě její pohupující se zadeček. Usmyslel jsem si, že ji dostanu, ale zatím mi unikala. Až přišel den, kdy jsem ji zastihl samotnou v koupelně pro pacienty. Bylo to v době, kdy probíhala velká vizita, nebylo pravděpodobné, že by nás někdo překvapil. Právě se skláněla pro mýdlo. Pohled ńa povytaženou zástěru a pod ní se rýsující kalhotky mě nesmírně vzrušil, penis mi vypnul kalhoty. V náhlém odhodlání jsem otočil klíčem a vykročil k ní.
„Musel jste zamknout?"
„Vy máte oči. i vzadu?" vyhrkl jsem a překotně přemýšlel, jak tohle své potřeštěné jednání zdůvodnit. Ale je vůbec nutné něco zdůvodňovat? Situace je přece natolik jasná, že to musela pochopit!
„Neodpověděl jste mi," řekla a já měl dojem, že jsem v jejím hlase rozeznal smích. Má ze mne legraci? Položil jsem jí dlaně na boky, přitáhl si ji bliž.
„A tohle je odpověď'!"
„Cosi mi to připomíná," připustila.
Neodstrčila mé ruce, ale zároveň mi nijak nepomohla. Penis mi už bláznil pod kalhotami. Nedokázal jsem se ovládnout. Sjel jsem rukama po její zástěře, vnikl pod ni, nahmátl vypouklost jejího pahorku.
„Co to děláš?" hlesla a v zrcadle jsem spatřil, že si olízla ret.
„Ty nevíš?" Vsunul jsem prsty do kalhotek, prodral se k jejímu hustému porostu. Překvapilo mě vlhko, do kterého se dostal můj ukazovák, sotva zajel mezi stydké pysky. Je to pro mě trochu sok," přiznala ochraptěle a přimkla se klínem k mé ruce, zaklonila hlavu, opřela si ji o mé rameno. Zamumlal jsem, jestli jí nepřipadám drzý.
„Jsem ti moc vděčná, že jsi provedl první krok. Já bych se neodvážila, přestože mi bylo jasné, že stačí kývnout. Poznala jsem to na tobě... Už ani nepamatuju, kdy..." vzlykla. „Já vím, že jsem hloupá, ale skoro nikam nejdu. Nemám příležitost."
„Ted' už ano," zašeptal jsem jí do vlasů. Pohrával jsem si s poštěváčkem a druhou rukou zatápal po jejím břichu. Její ňadra mě nezklamala. Rozechvěla se a povzdychávala. Byla už tak mokrá, že jsem do ní mohl i třemi prsty: Náhle se zazmítala, vyjekla přidušeně, musel jsem ji zachytit, aby neklesla na rohož. Líbal jsem ji na krk a pozvolnými pohyby levé ruky v jejím pohlaví jí prodlužoval rozkoš. Najednou jsem ucítil ruku na kalhotách v rozkroku. Rozepnula mi poklopec, proklouzla štíhlými prsty do slipů, vytáhla penis nabobtnalý horkou krví.
„Bože, to snad není pravda" zamumlala a ohryzek jí poskakoval. Připadalo mi, že jestli se do ní rychle neponořím, přijdu o rozum.
„ Já tě potřebuju. Musím do tebe," šeptal jsem a soukal jí nahoru zástěru. Nasel jsem penisem její zvlhlou štěrbinu a překotně do ní pronikal. Po několika divokých pohybech jsem se uklidnil, zpomalil své dorážení a začal to vychutnávat. Tím se mi podařilo překonat kritický bod. Oddálit vyvrcholení. Doštval jsem ji k dalšímu orgasmu a když se z něho vzpamatovala, vyškubl jsem z ní penis, otočil ji k sobě zády, požádal, aby se přidržela umývadla. Sotva se tak stalo, napíchl jsem její čvachtající buchtu odzadu. Vycházela mi šikovně vstříc a když do ní začalo tryskat mé semeno, stiskla mi penis její další křeč. Tiskla se ke mně a vděčně mě líbala. Než jsem odešel; zvedl jsem z dlaždiček její růžové kalhotky, vsunul je do kapsy „Dostaneš je, až přijdeš ke mně na svobodárnu. Přijdeš, vid, miláčku? Musíš přijít, bude nám spolu hezky."
„Copak mi to nevidí's na očích? Ve tri zaklepu na tvoje dveře," řekla a sjela rukou po zástěře do klína, jako by mě tam dosud cítila.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Simonadalší dívky | |
![]() | Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo? Ozvi se mi na909 a po vyzvání zadej kód 59 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Aneta
17. 7. 2009BobešProč zrovna já se musel zamilovat do milenky svého nevlastního bratra ? Můj brácha Honza byl hajzlík už v době, kdy se s ním jeho táta nastěhoval k mojí mámě. Byl o 15 let starší, ale ke mně se choval jako opravdový brácha. Byl rád středem pozornosti, měl dost peněz ( dodnes nevím jakým způsobem si je obstarával) a holky po něm jely. Byl jsem panic, když jednu noc přivedl Lídu a poté co si s ní užil... celá povídka... |
Špatná holka
11. 1. 2022jentaknekdoExistuje několik událostí, na které muž nikdy nezapomene – první polibek, první pohled na zcela nahou dívku, první sáhnutí mezi dívčí nohy a první sex. Pro mě je snadné si tyto šťastné příležitosti pamatovat – všechny mě potkaly najednou.
K tomu, co dále popisuji, došlo před více než čtyřiceti lety, ale do paměti se mi to vrylo natrvalo. Bez ohledu na to, jak sladké a příjemné byly mé pozdější zážitky,... celá povídka... |
Grupáč s velkokozatou
20. 10. 2013Neznámý autorBlaženě se odjakživa líbili starší muži. Klidně i ti, co už začínali šedivět. Museli však splňovat některá kritéria, jako byl vysoce reprezentativní vzhled, dobrá kondice, slušně velké péro a chuť neomezeně šoustat. Je to tak, Bláža prostě nebyla na nějaké ty citečky, radši si pořádně užívala se zralými a zkušenými hřebci. V mládí se bála, že bude mít problém shánět chlapy o dvacet nebo i třicet let... celá povídka... |
Moc milá stopařka
21. 3. 2019Neznámý autorPracovní týden v Praze je za mnou. Teď už si fičím domů po dálnici, poslouchám rádio a těším se, až se položím na gauč, kde si konečně odpočinu. Uteklo to rychle, dálnice je za mnou, ještě půlhodinka po cestičkách a jsem v cíli.
Z mého soustředění na cestu mě ale vyrušila jedna stopařka. „Mohl bych ji vzít, máme si přece všichni pomáhat. A konec konců mi alespoň uteče cesta rychleji…“ Dávám blinkr,... celá povídka... |


