Erotické povídky

Autor povídky:

jentakněkdo

Kategorie:

Další povídky od jentakněkdo:

Vloženo: 23. 3. 2018

Na služební cestě

Myslím, že první noc ještě nebylo všechno jasné, se všemi těmi drinky, které jme měli. Oba jsme byli jaksepatří zmámení, tisíce kilometrů od domova, na služební cestě.

Pracujeme ve velké firmě. Já jsem regionální manažer a ona je má přímá podřízená. Pracujeme hodně spolu a náš vztah je dokonale profesionální. Je to docela zábavné pomyšlení, kolik toho máme společného, přestože oba jsme v tak rozdílných stádiích života.

Víte, já jsem ženatý, mám dvě nádherné děti, dům, nedělní grilování se sousedy a všechny ty nudné věci, a ona je pár let po promoci, ještě plná chuti pořád se bavit jako na univerzitě. Z tohoto pohledu nemůžeme být odlišnější.

V práci nám to vedle sebe jde dobře. Vlastně se k ní rád chovám jako její učitel. Párkrát jsem ji musel ochránit, když jí hrozilo, že z ní kvůli nějaké všivé politice udělají obětního beránka, a určitě víc než jednou jsem se s ní podělil o světla ramp, když se nám podařil nějaký dobrý obchod. Jsem si docela jistý, že bych to samé udělal pro každého mladého kolegu, který by působil stejně slibně a perspektivně. Tak jako tak, tyhle mladé zaměstnance musíte pořád udržovat dobře naladěné pomocí odměn a dalších bonusů, jinak vám je přetáhne konkurence.

No, ukázalo se, že ta otcovská mentorská role a náš dobrý vzájemný vztah se mají proměnit na něco víc.

Došlo k tomu na naší služební cestě do zámoří. Já jsem právě ukončil hektickou rodinnou dovolenou, s dětmi, které se pořád praly, a po hádce s manželkou. Myslím, že se ten týden pohádala i s kamarádkou. V pondělí jsme se hned ráno sešli na letišti, nervózní z napjatého časového rozvrhu.

Po víkendu se stresem a plánováním jsme tedy konečně seděli v letadle a nemuseli nic dělat, jen odpočívat a povídat si během letu, který trval čtrnáct hodin. Bylo už divné, že jsme si celou dobu povídali a spíš bychom měli odpočívat a sbírat síly na práci, která byla před námi. A přestože tak moc nenávidím létání, bylo mi líto, že let už končí. Bylo to svým způsobem vzrušující, bavit se s tak hezkým mladým stvořením, kterému se to přitom zjevně líbilo stejně jako mně.

Dobrá, po tom prvním vysilujícím dni jsme si vyšli na dobrou večeři. Jelikož ona ještě nikdy nebyla v zahraničí, byla ve městě úplně ztracená. Já už tam předtím byl několikrát, tak jsem ji vzal do hezkého nočního podniku v nóbl čtvrti.

Přiznávám, že od té doby, co jsem ji znal, mě to k ní přitahovalo. Ale říkám si, kdo by na tom nebyl stejně? Obličej měla jako anděl, hedvábně měkké vlasy a hebkou kůži. Její drobná postava byla skoro dívčí, s tenkým pasem a pěkným kulatým zadečkem.

Za celou dobu jsem ale neudělal žádný krok. Ani jsem na to nepomyslel, byli jsme tak jiní. A taky, co by asi mohla vidět na starém paprikovi, jako jsem já?

Ale když jsme seděli v tom stísněném taxíku, oba napůl přidušení, naše stehna se tlačila na sebe. V každé zatáčce, u každého semaforu jsme do sebe strkali a naráželi. Začínal jsem ji chtít sexuálně a myslím, že ona mě chtěla taky.

V hotelu jsem pak předstíral, že by se mnou měla zajít do mého apartmá podívat se na nějaká čísla. Nevím, co jsem to dělal. Byl to druh flirtu, jenom takové motání kolem ní. Vůbec jsem si nemyslel, že z toho něco vzejde. Ale řekl bych, že spíš jsem vůbec nemyslel.

U mě v pokoji jsme si spolu sedli ke stolu. Když jsme koukali do laptopu, moje ruka zavadila o její. Řekl bych, že mě chtěla políbit. Dívala se na mě těma vlahýma očima a já to na ní poznal.

Dilema, velké dilema. Byl jsem ženatý. Ona byla moje podřízená. Bylo mi dvakrát tolik, co jí. Ale hovno. Žijete jenom jednou.

Položil jsem jí ruce na ramena, otočil ji obličejem k sobě a své rty jsem přitiskl na ty její. Jako odpověď zavřela oči a pootevřela rty, když jí můj jazyk vnikal do úst. Hruď se jí zvedla, jak jsem hladil její tělo rukama, začínajícíma zvenku na jejích stehnech a postupujícíma vzhůru přes boky štíhlého pevného těla. Když se ruka zastavila na vnější straně jejích prsou, nadobro roztála a musela přerušit líbání, aby se nadechla.

Mé ruce ji zvedly ze židle a položily na postel. Dívala se na mě, jak si na ni lehám a znovu ji začínám líbat. Zavřela oči. Tentokrát jsem přerušil polibek já a posunul své rty na její krk. Jak jsem špičkou jazyka sledoval linii její klíční kosti, ovinula mi ruce kolem ramen.

Špičky mých prstů jí opět zabloudily na prsa a jemně sledovaly kruh kolem vyčnívající bradavky. Záda se jí prohnula a ona ze sebe vydala dlouhý sten.

Lidi, co jsem to dělal? Nebylo to správné. Neměl jsem to dělat. Přestal jsem ji líbat a dumal, jestli ji mám poslat pryč anebo ne. Má ruka se z ní zvedla a přesunula se k jejímu pasu. Musela být pořádně nažhavená, protože hlasitě vzdychla, když jsem jí ruku položil na bok. Aniž bych přemýšlel, byla ruka dole mezi jejíma nohama a jemně ji tam leštila. Řeknu vám, ta byla mokrá. Mohl jsem cítit to horko a vlhkost i přes její kalhoty. Dobrá věc je, že naše firma na takových cestách proplácí použití čistírny.

To mi pomohlo. Byla dospělá a svolná, a vlhkost z ní už kapala. Věděla, co dělá.

Rozepnul jsem jí kalhoty a vsunul do nich ruku. Jak jsem prstem pokračoval do její mokré kundy, roztáhla nohy do široka. Svíjela se jako kočka, když jsem svým prstem šukal její malou díru, jak to jen kalhoty dovolily.

Převalil jsem ji na bok, ale ruku z její píči jsem při tom nevyndal. Druhou ruku jsem zaklínil pod ni a hnětl tam její malá prsa přes blůzu. Nemohl jsem se zdržovat s knoflíčky, tak jsem je rozepnul trhnutím. Pod nadzvednutou podprsenkou jsem jí shora roloval bradavky mezi prsty a druhou rukou šumlal poštěváček. Začala se blížit k orgasmu. Tělo se jí napjalo a nohy pevně sevřela kolem mé ruky ve své prcině, která rytmicky pulsovala.

Když se udělala, vytáhla ze sebe mou ruku a převalila se na mě. Rozvázala mi kravatu a rozervala mi košili. Do prdele, jak to vysvětlím manželce, myslel jsem si, a ona mi začala hladit a lízat hruď.

Pak se posunula dolů a poklopec mi rozepnula zuby. Nevíte, jak dlouho už to bylo, co mi tohle někdo udělal? Když se rty dostala na můj čurák, nemyslel jsem už vůbec na nic. Zvedl jsem se na lokty, abych mohl pozorovat její nádherný obličej, jak mě vykuřuje. Rty měla široce rozevřené a tváře se jí vzdouvaly, jak si mě brala do pusy a zase pouštěla ven. Pohled na ni mě hypnotizoval, cvičila nahoru a dolů, nahoru a dolů na mém čuráku. Tvrdnul mi víc a víc, jak se snažila udržet v puse tolik mého masa, kolik jen mohla.

Už jsem nemohl čekat. Svého tvrdého ptáka jsem z ní vytáhl a vrazil jí do pusy zase jazyk. Myslel jsem, že se v té chvíli znovu udělá. Přestal jsem a úplně ji svlékl.

Byl na ni úžasný pohled – hebká opálená kůže po celém štíhlém, drobném těle. Tenký pas přecházející do zaoblené prdelky a nateklé bradavky vystupující z pevných koziček.

Svlékl jsem zbytek svého oblečení a vlezl jí mezi nohy; svými koleny jsem tlačil na ta její, a tak je roztáhl. Mé ruce začaly na jejích stehnech a pokračovaly po těle nahoru, přes boky, břicho, prsa a tvrdé bradavky, na její hebké paže, jejichž zápěstí jsem jí nad hlavou sepnul k sobě.

Obě zápěstí jsem držel jednou rukou a tou druhou se začal vracet zase dolů, pomalu, abych si všechno vychutnal, a ona se při tom kroutila, se znehybněnými pažemi, bezmocná.

Ležel jsem na ní, můj tvrdý čurák se tlačil proti její kapající kundě. Volnou rukou jsem ten naběhlý klacek naváděl na její mokrý klitoris. Dráždil jsem její díru tím, že jsem do ní strčil jen žalud a zase jí ho vzal a šimral ji s ním kolem poštěváčku.

To ji rozdivočilo a její hýždě začaly pomalu přirážet, ve snaze dostat můj čurák hlouběji. Její paže bojovaly za uvolnění, ale držel jsem je pevně. Dál jsem ji škádlil, bez slitování.

„Prosím, udělej to. Udělej to,“ šeptala chraptivě.

„Chceš to, zlato?“ ptal jsem se.

„Joo, ano, chci to. Strč to tam!“

„Jak hrozně to chceš? Řekni to.“

„Aach, Milane, chci to strašně hrozně. Mrdej mě, Milane. Mrdej můj pekáč svým čurákem, ach mrdej mě, mrdej mě.“

Už jsem to sám nemohl vydržet a vrazil jsem ho do ní. Na první zasunutí jsem se do ní dostal až po jílec a narazil na dno její kundy. Vyjekla a tělo se jí roztřáslo v dalším orgasmu.

Má ruka sahala kolem a nahmátla její masitou prdelku. Při tom, jak jsem do ní pumpoval, jsem jí zaryl prsty do masa. Hlasitě kňučela a její hýždě divoce bušily, až postel vrzala. Bál jsem se, že každou minutu někdo z hotelu zaklepe na dveře, tohle město je konzervativní.

Pustil jsem z druhé ruky její zápěstí a vsunul ji pod druhou půlku její zadnice. Prsty ji nadzvedly z postele a dělaly mi páku ve chvíli, kdy můj ocas sondoval hlubiny její pulzující píči. Pumpoval jsem dovnitř a ven a při každém zaražení pleskly mé koule do její prdele.

Nakonec jsem se udělal a hekal při tom. Když do ní vystřelilo semeno, udělala se znovu. Poslední skomírající šťouch vymáčkl do její zaplněné díry ještě pár zbývajících kapek z mých varlat.

Sesunul jsem se na ni a tak jsme tam leželi, supěli a nemluvili. Byl to nádherný zážitek, ale začal jsem cítit vinu za to, že po tolika letech manželku podvádím. Ovšem to, co řekla, mě z toho snění tvrdě probralo a způsobilo mi nový šok.

Zašeptala mi do ucha: „Miluju tě.“

Strnul jsem. Myslel jsem, že to mělo být nezávazné povyražení. Co si myslela ona?

„Miluju tě,“ řekla znovu. Po další pauze pokračovala: „Těch posledních pár hodin to bylo úžasné. Je to jako bychom byli jeden pro druhého stvořeni. Myslím tím, že už jsem předtím chodila na rande, ale takhle jsem to nikdy necítila.“

Pravda je, že to bylo pěkně intenzivní a jelo nám to jako naolejovaný stroj. Na více způsobů, po té noci. Trochu jsem se z toho zakuckal. Nevěděl jsem, co jiného říct, tak jsem řekl to samé.

„Taky tě miluju.“ Jakmile jsem ta slova vypustil z úst, cítil jsem, že bych je chtěl vzít zpátky. Ale ona mě objala rukama a zmáčkla.

Byl to pořádně zbabrané. Ale aspoň ji budu moct šukat o trochu déle. Bude to zábavná cesta...

* * *

Potom jsme to říkali pořád. Podařilo se mi prodloužit tu cestu na celý týden. Skoro jsme vůbec nespali. Když jsme zrovna tvrdě nepracovali na uzavření smlouvy, mrdali jsme. Byli jsme dokonale sladění. Každý věděl, co ten druhý chce říct, dřív, než to doopravdy řekl. A sex byl ten nejlepší, jaký jsem kdy měl.

Celá ta cesta byla vlastně odkladem reality. Byl jsem daleko od své rodiny a ona byla daleko od svého života. Vše, co jsme měli, byl ten projekt a my sami, a to bylo fajn.

Když nastal čas návratu, domek z karet se začal bortit. Poslední noc, když jsme se už potřetí pomilovali, jsem jí řekl, že ji miluju a vždycky budu, ale že musím myslet i na svoje děti. Chvíli nemluvila, ale pak prohlásila, že tomu rozumí, a potom mi tiše brečela v náruči.

Když jsme se dostali zpátky, já jsem šel domů k manželce a dětem a ona šla zpátky ke svému příteli. Dělali jsme, jako by se nic nestalo, kromě skvělého společného výletu. Lidi na poradě se na sebe divně dívali, když já jsem něco říkal a ona sama od sebe dokončila mou myšlenku.

Po týdnu jsem si začal myslet, že už je všechno v pořádku. Byli jsme pořád blízko sebe, vedli dlouhé debaty v mé kanceláři, nebo v její, s dveřmi dokořán. Dokonale přijatelné debaty, mezi kolegy. Až do dne naší schůzky.

Ráno mi zavolala a řekla, že nebude moct přijít na odpolední poradu, ale kdybych se zdržel trochu déle, mohli bychom si to projít v sedm hodin. Souhlasil jsem a nic jsem si přitom nemyslel.

Když vešla do mé kanceláře, bylo už všude prázdno. Já tam seděl a myslel, že s otevřenými dveřmi jsem v bezpečí. Ale během porady najednou začala být zoufalá.

„Milane, chybíš mi. Strašně mi chybíš,“

„Gito, ty mně taky chybíš. Ale dohodli jsme se...“

„Já vím,“ řekla. „Ale hrozně to bolí, vidět tě každý den a vědět, že tu pořád jsi, ale já tě nikdy nemůžu mít, a ty jsi uvězněný ve svém životě a já taky ve svém.“

Zůstal jsem zticha. Co se to tady děje?

„Ale já tě pořád miluju, Milane. Od té cesty jsem tě nepřestala milovat. Chybí mi, že nejsem ve tvé náruči.“ Začínala mít slzavé oči.

Nevím, jestli to byla ta jediná slza stékající po její krásné tváři nebo jestli to byla ta měkká záře její kůže. Měl jsem odejít, ale místo toho jsem přistoupil k ní a držel ji.

Její paže mě objaly a já ji držel přitisknutou u sebe. Objímala se mi tak dobře, byla tak malá, a tak hebká. Nahnul jsem se k ní, políbil ji na temeno hlavy a čichal její vlasy. Oba jsme tiskli toho druhého pořád blíž k sobě a silněji.

Má ruka jako by měla své vlastní myšlení, když ji začala hladit po zádech a zabloudila až dolů na její zadek. Ona na to reagovala otíráním svých boků o moje stehna a roztahováním nohou v úzké sukni kostýmku. Obě moje ruce už ležely na jejích zadních půlkách a svíraly jejich maso. Zvedla hlavu nahoru a chytla mou hlavu a táhla ji dolů k sobě. Když jsme se líbali, cítil jsem mezi námi tu elektřinu, kterou vytvářelo vědomí toho, že bychom se už nikdy neměli dotýkat jako teď.

Přerušil jsem líbání, otočil ji od sebe a přehnul přes stůl. Opřela se o ruce, ale já ji zatlačil až dolů, tělem i obličejem na velký stoh papírů, a rozhrnul jsem sešity a tužky po celém stole i na podlahu. Roztáhl jsem její nohy na vysokých podpatcích a sáhnul rukou dolů, nahmatal vnitřní stranu stehna a pod ní jí zajel pod sukni. Ta malá coura už měla kalhotky mokré.

Zvedl jsem jí sukni, přitiskl ji ke stolu a spustil si dolů kalhoty. Rýpnul jsem čurákem do jejích zadních vrátek a pak jí ho nacpal domů do prciny. Jak jsem ji mrdal, její díra, dokud jsem do ní bušil a klouzal dovnitř a ven, byla pořád vlhčí a vlhčí. Ona mezitím kňučela, cucala si prst a já ji zezadu systematicky prcal.

Když jsem poznal, že už je hotová, udělal jsem ještě pár rychlých přírazů a vytáhl ho ven. Rychle jsem ji přetočil na záda a vyskočil na stůl, obkročmo kolem její hrudi, na kolenou. Pulzujícího a zmáčeného ptáka jsem jí vrazil do pusy a hlavu jí zvedl tak, aby z něj pobrala co největší kus.

„Vem si ho, čubko. Olízej si svoje šťávy z mého čuráku.“

Tělo se jí ještě škubalo, když jsem ji prcal do pusy. Díval jsem se, jak má své vlastní tekutiny rozmazané kolem rtů a snaží se zasunout si mě až do hrdla. Dělala, co mohla a pořád při tom kňučela, a to mě nabudilo.

Udělal jsem se jí do krku. Nejsem si jist, jestli to čekala nebo ne, protože se zakuckala, ale držel jsem jí hlavu pořád na stole. Pak začala moje semeno sát a polykat a já jí pořád vtlačoval kyčle do obličeje. Cucala mě, až jsem už nemohl dál a musel ho z ní vytáhnout. Zase jsme se zhroutili na sebe a leželi.

„Milane, miluju tě. Udělám všechno, jen když budeme moct být občas spolu.“

„Gito, já tě taky miluju. Vždycky jsem tě miloval a vždycky budu.“ Tentokrát to byla lež jen z poloviny.

Pak jsme si všimli, že dveře zůstaly celou dobu otevřené.

Vyskočil jsem a vyhlédl ze dveří. V hale nikdo nebyl. Ale někdo klidně mohl jít kolem a my bychom o něm nevěděli.

Celá ta věc se vymkla jakékoli kontrole, ale nemohl jsem si pomoct. Mrdali jsme pořád, po práci, v době oběda, v mé kanceláři, v její, v autě, v motelových pokojích a jednou na stole v konferenční místnosti. Kdyby nás chytili, byl by to konec mé kariéry a pravděpodobně i manželství. Ale nemohl jsem si pomoct. Nemám šanci proti její hebké kůži, jejímu krásnému obličeji ani proti té její nestoudné prdelce.

Vím, že je to špatné, ale co můžu dělat?

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Výlet s Lídou 2

  23. 4. 2017Bobr

Po snídani jsme vzali batohy, že půjdeme dál. „Neoblékej se!“ vytrhla jí Lída to, co Milena chtěla natáhnout na sebe. Chvíli se handrkovaly, ale vystrčil jsem je ven. Vydali jsme se na cestu, ale Milena si stále chtěla zakrývat prsa i kundu. Nechali jsme jí. Za chvíli z toho byla tak unavená, že toho sama nechala. Jenom se ostražitě rozhlížela, aby se mohla včas obléct. Ale nikoho jsme nepotkali,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Piss

Proměna plaché srnky

  1. 4. 2013Neznámý autor

Roky plynuly, vyšla jsem střední školu a nastoupila na vysokou, ta taky skončila, nastoupila jsem do práce. Všechny kamarádky měly přítele a pomalu začaly rodit děti a já kvůli své plachosti byla pořád sama. Uvědomila jsem si, že jsem vlastně ani nenasbírala moc milostných zkušeností. Nebylo s kým. T tak mou jedinou noční zábavou byly erotické fantazie doprovázené krásnými orgasmy způsobenými vlastní...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Petting, Prstění, Mix

Zážitky zasloužilého sukničkáře 1

  20. 7. 2013Neznámý autor

Měl jsem obrovské štěstí: zaučení do tajů sexuálního umění se mi dostalo v osmé třídě základní školy, tedy ve čtrnácti. Před tím jsem byl nepolíbený, beznadějný panic, který si na dívku sáhnul maximálně na dětském hřišti. Jediné moje zkušenosti byly jenom teoretické a ještě jenom z druhé ruky, od starších kamarádů. Zato moje učitelka byla ta nejlepší a naučila mě opravdu všechno. Bylo jí třicet šest...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Zralé ženy, Šukačky, Orál, Mix, Anál

Dům taťky Li-Čanga

  17. 2. 2006Neznámý autor

 Haló, mister Li-čang, jeden cocktail a láhev whisky do čísla pět. Mám je volné, není-liž pravda? " Těmito slovy pozdravil mladý muž tlustého Číňana, který se mu hluboce ukláněl.
„Yes, yes, máster Smith. Číslo pět je ti kdykoliv k dispozici! "
„Dobrá tatíku, dobrá. A koho mi pošleš zapálit dýmku rozkoše? " Číňan pokrčil rameny a sklonil hlavu, jakoby byl přesvědčen o své nesmazatelné vině. ;;Květ Broskve...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Šukačky, Orál, Anál, Mix, Extrémy