Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Kundu si uplácám, kde chci
- Sousedka Věra
- Splněný puberťácký sen
- Víc lidí víc umí
- Párty jen pro zvané
- Přál nám internet
- Trojka s bývalou profesorkou
- Dražba milenky
Vloženo: 7. 7. 2015
Musím ukázat své nové já
Bylo mi třiadvacet a se svou sebedůvěrou jsem na tom pořád nebyla nejlépe. Měla jsem několik vztahů, ale žádný mi nevydržel dostatečně dlouho, a to hlavně právě kvůli mému sebevědomí. V běžném životě to ještě šlo, ale jakmile přišlo na oblast sexu, ztrácela jsem pevnou půdu pod nohama. Nesnesla jsem třeba, aby mě přítel viděl nahou, tomu jsem se vyhýbala jako čert kříži. Když už jsme se měli oddávat milostným hrátkám, tak jedině potmě. A i tehdy jsem byla ztuhlá, chtěla jsem to dělat jenom v některých polohách, hlavně jsem nechtěla, aby se přítel dotýkal mých prsou. Důvodem byl můj komplex z ňader, po ztrátě asi deseti kil jsem je na svůj věk měla strašně povislá. Ale opravdu strašně moc, jako kdyby mi někdo na hrudník pověsil dva pytlíky zpola naplněné vodou. Moje prsa byla ošklivá, nebyla pevná, třeba polohu na koníčka jsem nemohla dělat vůbec, protože to mi vždycky visela dolů a lítala všude kolem.
Svoje prsa jsem prostě nenáviděla. Aspoň díky podprsence jsem si připadala normálně, ale večer vždycky přišel ten šok. Řekla jsem si, že takhle to dál nejde, chtěla jsem krásné tělo, hezký vztah a hlavně dobrý pocit ze sebe samotné. Takže jsem se napevno rozhodla podstoupit plastickou operaci. Doktor na prohlídce byl všemi deseti pro, chápal moje psychické potíže a uznal, že moje prsa opravdu nejsou pěkná. Ale hned mi ukázal různé verze implantátů a dokonce mi mailem poslal nějaké fotky, jak to bude vypadat. Chtěla jsem přirozená prsa, velikostně asi dvojky, rozhodně ne žádné balóny. Bude to velká změna, řekla jsem si.
A byla! Když se zahojily jizvičky a já jsem sundala ty podpůrné náplasti, nemohla jsem se na svoje kozičky vynadívat. Na první pohled nebylo poznat, že nejsou pravé. Měly nádherný tvar a především se při pohybu vůbec neprověšovaly, ani když jsem se předklonila. A když jsem si vzala tričko nebo konečně něco s provokativním výstřihem, vůbec jsem podprsenku nepotřebovala! Sebevědomí mi za prvním pár dní s novýma holkama narostlo asi stonásobně. Zrovna začínalo léto, což byla naprostá paráda. Schválně jsem obnovila šatník a nechala se i ostříhat a pak jsem všude chodila v šatečkách a svoje krásná prsa vystavovala. Nestyděla jsem se. Chodila jsem na zábavy. Tohle mi opravdu pomohlo, abych si zase začala užívat života.
A spousta chlapů i kluků si mě začala všímat. Jako by celá moje bytost byla magnet. Užila jsem si několik líbacích a osahávacích úletů na večírcích a dalších akcích. Musím uznat, že mojí hlavě přece jen maličko trvalo potlačit ten blok, když se mi kluk dobýval do výstřihu, ale když jsem to překonala, tak to bylo úžasné. Žádnému z nich jsem neřekla, že nemám kozičky pravé, a s radostí jsem si užívala ty jejich obdivné vzdechy, doteky, polibky, kluci se jich nemohli nabažit a někteří vrkali, jak je nám dokonale pevný… Vzrušovalo mě to. Pokaždé se mi ještě postavily bradavky, takže už to bylo naprosto neodolatelné. Rozhodla jsem se, že musím celému světu ukázat své nové já a že teď už nebudu mít v sexu žádné zábrany.
Byla jsem rozhodnutá si užívat, jenže hned jako první mi vlítnul do cesty Patrik a zamilovali jsme se do sebe. Byl to nejdřív taky jeden z úletů na letní grilovačce, ale hned druhý den mi volal, pozval mě na piknik a pak jsme se líbali pod hvězdami. Začali jsme spolu chodit. Bylo to prostě úžasné. Stejně jako nás první sex, vlastně spíš asi milování… Patrik byl první kluk, kterému jsem se ukázala úplně nahá a hezky jsem se před ním dokonce nakrucovala. Nechala jsem ho, ať si mě detailně prohlíží a hladí mě, líbal mě všude po těle a nejvíc právě na prsa. Moc se mu líbila. Jeho doteky a polibky mě rozechvívaly. Pak si mě položil na postel a zatímco jsme se krásně líbaly, vniknul mi dvěma prsty do pičky a začal mě prstit. Víte, tohle jsem nezažila NIKDY, takže to pro mě byl opravdu silný zážitek.
Měla jsem do té doby ve svém životě několik orgasmů, ale vždycky jsem si je přivodila sama a jenom přes poštěváček. Vaginálně se mi nepodařilo udělat ještě nikdy, až teď s Patrikem! Bylo to úplně elektrizující, jak jsem se pomalu blížila k vrcholu, a pak jako by něco ve mně doslova vybuchlo. Patrik mě pevně držel a potom se se mnou začal pomalu milovat. Nejdřív hezky na misionáře. Měl pěknou tvrdou kládu, která mi dělala dobře v mé zrovna udělané kundičce. Patrik přirážel plynule a poklidně, ale postupně jsme se rozdivočeli. Otočila jsem se na všechny čtyři a on ho do mě strčil zezadu. U toho se pěkně položil na mě a rukama mě chytnul za prsa a začal mi mnou bradavky. To se mi strašně moc líbilo, stejně jako to, že mě vpodstatě obdělal jako fenku. Byla jsem úžasně mokrá a hlasitě jsem sténala. Patrik se mi potom vystříkal na zadeček a hezky nahatí a v objetí jsme sebou plácli do peřin.. V tu chvíli jsem byla naprosto šťastná.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vzrušená Miladadalší dívky | |
![]() | Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná. Čekám na zkrocení na909 a po vyzvání zadej kód 30 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Narozeniny kamarádky Vlaďky
10. 9. 2009LídaPřišla jsem o místo ve svých 48 letech a byla jsem zoufalá, že už 3.měsíc chodím bezvýsledně na Úřad práce. Právě jsem chtěla odejít, když na vývěsní tabuli žena asi mého věku upevňovala inzerát. Ještě ho ani nestačila připevnit a už jsem ho hltala očima. To by bylo něco pro mne řekla jsem si a hned jsem se ženy zeptala, zda je přímo z firmy, že bych měla zájem. Máte čas ? Vzala bych Vás rovnou s sebou.... celá povídka... |
Jak to chodí u modelek
29. 3. 2019SalinkaJsem Petr a pracuji u jedné agentury. Modelingové agentury, abych to upřesnil. Nejsme velcí, ale klienti chodí a platí, takže si nemůžeme stěžovat. Nejsem ani majitel, ani fotograf, nebo něco podobného. Tam něco podržet, jinde něco podat… Taková holka pro všechno, kdybych nebyl kluk. Práce mně baví. Není zase tak závratně placená, ale na nájem a jídlo mám, rodinu neplánuju, tak co? Nejraději mám práci... celá povídka... |
Pavla
3. 8. 2021bobisPavla je zatím ještě mladá holka, je jí sedmnáct. Dvakrát týdně chodí cvičit aerobik, a tak má docela pevné a vysportované tělo. Nic se na ní neklepe. Ale to není jen cvičením, zdědila postavu po své mamce. V žádném případě to není nějaká vychrtlá holka. Má všeho tak akorát. Je docela hezká, sympatická, a dokonce i inteligentní. A proto na ni kluci doslova letí. Ale Pavla není nějaká kytička, kterou... celá povídka... |
Sukně
5. 1. 2021jentaknekdo„Ta zima už mě štve,“ říkala si Laura a mnula červené flísové sako mezi palcem a ukazovákem. Při představě teplého jara jí přes obličej přeběhl nahořklý úsměv. Zlehka se otočila a mezi dvěma stojany, přeplněnými samými blůzami, si to namířila ke kruhovému věšáku s pověšenými dlouhými kalhotami. Prudkým zatlačením na řadu ramínek si udělala trochu místa a začala probírat ty tenké látky; černá, šedá,... celá povídka... |


