Erotické povídky
- Zralé ženy (7144)
- Šukačky (8539)
- Mix (9786)
Další povídky od neznámých autorů:
- Co vězeňkyním zbývá
- Co jsem v manželství nezažila
- Mezi divoškami
- Doporučení
- Dcerka bez dozoru
- Povyražení
- Úplatný revizor
- Vyznání lásky
Vloženo: 1. 6. 2014
Milfka sponzoruje zajíčka
Seznámili se spolu na jednom ze snobských večírků. Camilla tam byla jako velice bohatá a velice vážená bývalá módní návrhářka a současná stárnoucí skandalistka, která denně plnila stránky bulváru svými excesy. A Tony tam byl jako obyčejný mladý číšník, který roznášel velké tácy se sklenkami obskurně drahého šampaňského. Pozoroval Camillu, která na svůj věk pořád vypadala dobře. Tony se živil taky jako trenér fitness, a tak znal tyhle ženy okolo padesátky – urputně se snažily, aby co nejvíc oddálily stárnutí. Držely si linii, byly posedlé cvičením a dietami, oblékaly se mladistvě, nechaly si udělat několik plastických operací. Spousta lidí to odsuzovala, ale Tony ne. Tony si říkal, že je to vlastně docela sexy, ne? Když se o sebe žena stará… A stárnoucí, ale hubená žena s pěknými pevnými kozami je rozhodně hezčí než vyžraná machna nebo kdejaká zanedbaná dvacítka.
Na takovýchhle večírcích se navíc koncentrovaly dámy, které buď samy byly nechutně bohaté, nebo měly nechutně bohaté manžílky. Jejich nejmilejší činností bylo prázdně tlachat, utrácet nehorázné peníze a přijímat komplimenty. A Tony byl švihák jak se patří, s vysoustruženým tělem, pohledným obličejem a bujnou kšticí černých vlasů, navíc s notnou dávkou šarmu, takže skládání komplimentů pro něj bylo hračkou.
Tony si řekl, že by mu z toho mohlo něco kápnout. Už jednou se to podařilo. A to ta ženská nebyla ani nijak bohatá – stačilo, že se občas objevila na veřejnosti a on s ní a nakonec ho oslovili pro nafocení nějaké kampaně, takže si slušně vydělal. Jenže penízky zas rozházel, a tak byl čas k nějakým přijít. Na tohle všechno Tony myslel, když doléval Camille šampaňské, svůdně se na ni usmíval a několikrát jí okatě polichotil. Nejdřív ho přehlížela, ale s postupem večera a vypitých skleniček se na něj dívala se stále větším zájmem. To bylo dobré. Když se nálada všeobecně uvolňovala, někteří hosté tančili a osvětlení se ztlumilo, odchytila si ho.
Camilla Tonyho něžně, ale jistě chytila za bradu a zadívala se mu do očí. Druhou rukou mu naprosto nenápadně vjela do kalhot a tam nahmatala jeho vercajk. Omamně voněla parfémem. Sexy nakřáplým hlasem řekla: Říkal jsi, že se jmenuješ Tony? Tak ok, Tony, jsem si jistá, že s tímhle dole umíš udělat pořádný tornádo… Víš, uspokojit i náročnou dámu. Tak náročnou, jako jsem já. Nemám pravdu? (Tony přikývnul a hlasitě polkl) Výborně! Můžeme tedy pokračovat k naší dohodě. Viděla jsem, jak mě tady svlékáš pohledem… Ale jsem si jistá, že je to taky kvůli tomu, kolik mám peněz, co? Takže můj návrh zní, že ty mi budeš dělat dobře, dokud mě to nepřestane bavit, a já se zatím postarám o to, abys už nemusel dělat číšníka. Rozmysli si to.
Tony rozmýšlel, ale netrvalo to dlouho. Pořád cítil, jak pevně ho popadla za rozkrok a jak sladce přitom voněla, a hrozně ho to vzrušovalo. Přikývnul a Camilla byla nadšená. Měla malou opičku, a tak se rozhodla, že svého nového zajíčka všem ukáže. Když opouštěli večírek, venku je vyfotilo několik fotografů. Camilla se smála a vášnivě Tonyho začala líbat. Druhý den se jejich fotky objevily ve všech bulvárech pod titulkem skandální odhalení. Tony to uvítal s uspokojením. A zatímco noviny vycházely, on byl v Camillině posteli, ležel nahý v časopisové póze a díval se na ni, jak vychází z koupelny. Převlékla se do krajkového korzetu smetanové barvy, která hezky kontrastovala s její opálenou kůží. Pod korzetem neměla nic, takže jí prosvítaly tmavé bradavky a vykukovala jí čičina pod lemem toho prádélka. Tonymu připadala dost sexy.
Bylo vidět, že jak je v náladě, má chuť hrát nějakou sváděcí hru. Pomalu se blížila k posteli a u toho tančila, vlnila se, připadala si sebejistá. Tony se přistihl, že myslí na to, jestli si ve svém věku může dovolit tak divoké pohyby, ale pak takové myšlenky zapudil. Vypadala svůdně a to bylo hlavní. Pak se Tonyho začala letmo dotýkat, vychutnávala si jeho svaly, pevně mu sevřela pěst okolo penisu. A ten se konečně probudil k životu a ztvrdnul na maximum. Camilla se radovala jako malá prohlásila, že za tohle mu zaplatí nájem na rok dopředu! A hrozně se svému nápadu smála. To se Tonymu hodilo, a tak se položil na záda a vyzval ji, aby mu pro začátek předvedla, jak mrdá zkušená klisna.
Ve výsledku to bylo tak, že nadělala spoustu divadýlka okolo, ale šoustat s ní bylo úplně obyčejné. Když byla nahoře, tak se ani moc nepohybovala. Evidentně byla zvyklá na to, že si to s ní každý chlap sám udělá tak, jak bude chtít. Tony ji tedy pak převalil pod sebe a bušil do ní. Vzdychala a povzbuzovala ho velkými slovy, až ho to trošku rušilo. Ale naštěstí se mu podařilo se udělat. S potěšením se vystříkal do té její píči. Vypadala spokojeně, to bylo hlavní. Ráno jí to pak udělal znovu a přitáhl si její hlavu k péru, aby všechno zbylé sperma slízala. Byla poslušná jako fenečka. Ano, to vypadalo jako velice výhodný obchod…
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Vášnivá Veronikadalší dívky | |
![]() | Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 50 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Bobo
20. 5. 2011jameszByla středa večer, už se setmělo a já byl zrovna na vlakovém nádraží se svojí přítelkyní a čekal jsem na vlak domů. Moje přítelkyně, kterou jsem přezdíval Bobo, byla ještě mladá studující holka, která bydlela na internátě. Současně dělala fotomodelku pro jednu modelingovou a reklamní agenturu a mnoho mých kamarádů mi jí závidělo. Nebylo ani čemu se divit. Byla to krásná štíhlá brunetka s výškou 168cm,... Kategorie: Orál, Teen, Petting, Exhibicionisté, Mix, Anál |
Suchej tam a mokrej ven
1. 4. 2013Neznámý autor
Mám babičku, která je nejúžasnější na světě. Mám ji hrozně rád, celé dětství jsem u ní trávil, nedal dopustit na její kuchařské umění a péči. Jak jsem dospíval, náš vztah se nijak neměnil, možná se stal ještě vřelejším. A před nedávnou dobou jsem zpozoroval, jak babička úplně otevřeně mluví o věcech, o kterých se mnou nikdy dřív nemluvila. Dělala různé dvojsmysly, vtípky, významně na mě mrkala, když... celá povídka... |
Noční čtyřka na trávníku
4. 3. 2012yamaPo koupání v bazénu jsme seděli kolem stolku na zahradě v družné zábavě. Zdeněk byl v červeném saténovém župánku vedle Kláry, ta měla kolem sebe omotaný žlutý sarong. Já si právě připíjel vínkem s Danou oblečenou ve volné modré halence, pod ním se rýsovaly velké trčící bradavky neméně pevných a velkých prsou. Nálada stoupala úměrně s konzumací dobře vychlazeného vína. Horký letní podvečer se překulil... celá povídka... |
Letiště
21. 2. 2021bobisLetištní kontrola
Osoby: Poručík Daniel Ortega, 51 let, ženatý, náčelník letištní policie
Isabele Fawland, 39 let, matka, šťastně rozvedená bruneta z Velké Británie
Monika Fawland, 19 let, dcera, štíhlá blondýna
Místo děje: nejmenovaný malý státeček někde v Jižní Americe, letiště
I.
V kanceláři letištní policie se poručík Ortega houpal na židli a sledoval na monitoru pohyb cestujících v odbavovací... celá povídka... |


