Erotické povídky

Autor povídky:

Kingraven

Vloženo: 24. 8. 2020

Kategorie:

Máma mého nejlepšího kamaráda

Oba dva se probudili téměř současně, Jindra o krapet později,viděl jak se na něj Honza dívá a nechápal co je na něm tak zvláštního,tedy až do chvíle než se podrbal v rozkroku. Měl totiž silnou erekci a ta,vzhledem že byl odkrytý byla krásně zřetelná a právě ta zaujala Honzu. Přikryl si rozkrok si přikrývkou.

"Já jsem na tom podobně" zašeptal Honza a zlehka si na ukázku odhrnul peřinu. Jindra se tam jenom ze zvědavosti podíval,ale nic nebylo vidět, tedy vzrušení. "No ty vole před chvílkou mi taky stál, fakt"dušoval se Honza,potom se posadil s tím, že musí na malou.

‎Nazul si pantofle, které mu dala Jindrova máma a pomalu se odšoural z pokoje. Po malé chvíli se ještě vrátil pro brýle. Procházel chodbou kolem otevřených dveří do ložnice Jindrových rodičů. Na pár vteřin se tam zastavil a zadíval se na spící Jindrovou mámu. Na rozlehlém letišti spala sama neboť Jindry táta byl v práci. Lehce oddechovala a zdálo se že se že spánku usmívá. Honzovi byla Jindrová máma sympatická. Byla sice krapet silnější ale nic obézního. Prostě byla lehce boubelatá. Její krásné blonďaté kudrnaté vlasy byly rozhozené na žlutém polštáři. Z ložnice byl cítít lehký odér alkoholových výparů. Paní Mořkovská byla včera na nějaké oslavě.

‎Jakmile na záchodě ulevil močovému měchýři dostal trochu žízeň. Šel tedy dolů do kuchyně a napil se čisté vody. Při pití si prohlížel na ledničce magnetem přidělanou skupinovou fotografii, kterou fotografovala loni paní učitelka Nováčková, když byli na výletě v Českém ráji.

‎Stoupal nahoru po schodech a slyšel jak se z ložnice paní Mořkovské ozývá šustění peřiny a potom lehké zamumlání. Když opět procházel kolem ložnice,zase do ní trochu nahlédl,ale byl tentokrát trochu opatrný, kdyby byla náhodou Jindrova máma vzhůru.

Vzhůru rozhodně nebyla,spala stále jako neviňátko ale peřina se jí světla na podlahu a paní Mořkovská ležela na zádech jen v saténové noční košilce. Honza na ni hleděl jako na zjevení, hlavně na její lehce pokrčené a rozhozené nohy. Začínal pociťovat lehké vzrušení. Jeho penis mu stejně jako před chvíli při probuzení začal zlehka napínat pyžamové kalhoty.

‎Stál mezi dveřmi,jednou rukou se drbal ve vlasech a druhou si přes pyžamo mačkal polotuhý penis, až se mu na kalhotech začal tvořit malý mokrý flíček. Náhle udělal něco, čeho bude možná později litovat - vstoupil do ložnice.

‎První krůčky byly v pohodě, ale potom zavrzaly parkety a Honza strnul. Jeho obavy z toho, že by se paní Mořkovská probudila byly ale naštěstí liché, neboť alkohol ji zmohl asi více než bylo zdrávo. Za několik vteřin, které mu však připadaly jako celá věčnost stál u postele. Prohlížel si Jindrovou mámu,přes pyžamo si stále třel stopořený penis,jeho vzrušení stoupalo a dech se mu povážlivě zrychlil. Byl teď ve stavu, kdy si přestával uvědomovat co mu při případném probuzení paní Mořkovské hrozí. Jeho odvaha stoupala doslova geometrickou řadou. Předklonil se, natáhl ruku a opatrně jí vyhrnul košilku nad rozkrok. Jak předpokládal,spala Jindrova máma bez kalhotek.

‎Co se holek týká,nebyl ve třinácti letech žádný zelenáč,ostatně tak jako spousta jeho vrstevníků. Ještě se sice nemuchloval s žádnou spolužačkou, natož aby se ji dostal pod kalhotky, ale nějaké to porno již přece viděl. Jenomže je rozdíl vidět nahou holku na monitoru počítače, tabletu či mobilu v kontrastu s realitou. To byla úplně jiná liga. Honza se doslova rozklepal vzrušením. Během chvíle měl kalhoty od pyžama na půl žerdi a v další vteřině byly u kotníků. Penis mu stal jako svíce. Ve svém věku se ještě nemohl pyšnit nějakou pořádnou výbavou, ale jemné chmýří, jež začínalo rašit na podbřišku,spolu s pořádnou erekcí už něco znamenalo.

‎"No to si snad děláš prdel, ne?" Zašeptal rozzlobeně Jindra, který byl zvědavý kde že ten Honza tak dlouho vězí. Jenomže přišel právě v okamžiku, kdy Honza naposledy zapumpoval dlaní,zafuněl a z jeho napruženého penisu vystříklo horké semeno a pak ještě, ještě a ještě několikrát. Podbřišek se mu stahoval neuvěřitelnou slastí. Stále si přetahoval předkožku na stále ztopořené slizké výbavičce a až teď,když se začal pomalu navracet do reality,zaregistroval Jindrovou přítomnost. Na několik okamžiků se totiž absolutně přestal ovládat, čemuž se není co divit.

‎"Kurva co's to udělal? Ty jsi si vyhonil ptáka na moji mámu" šeptal zuřivě Jindra a nevěděl kam s očima. Jeho máma měla Honzovo sperma jak ve světle ochlupeném ohanbí,tak na její stehnech a košilce. Jedna dávka dolétla až na kraj postele.

‎Zatímco Honzův pyj už měl opět normální rozměry, Jindra na tom byl přesně opačně. V jeho rozkroku se mu trenýrky napínaly silou napruženého penisu.Ta situace, přestože šlo o jeho matku byla i pro něj neuvěřitelně dráždivá. Zrychlené dýchal a přemýšlel jak dál.

‎"No tak si ho taky výhoň", zašeptal Honza a tahal si za předkožku.

‎"Ty jsi musel zešílet" dýchal rychle Jindra a přitom si přes trenýrky mačkal ztopořené přirození. Měl na nich už docela velikou skvrnu,tak silně byl vzrušený. Nešlo to už déle zadržovat a za okamžik se Jindra do trenýrek s pořádným zafuněním udělal. Dýchal přitom jako maratonec, který doběhl do cíle. Trenýrky měl mokré a pár kapek spermatu ukáplo na podlahu.Celý rozklepaný si rukou odtahoval trenýrky od těla,protože jej začínaly v rozkroku chladit. A díval se přitom na mámino ochlupené přirození.

‎"To je síla co?"prohodil Honza. "Co budeme dělat teď?"

‎"Co budeme dělat? Ty vole,ty se mně ptáš co budeme dělat?" Rozhodil rukama Jindra. Honza tedy vystoupil z kalhot, které měl stále u kotníků sehnul se pro ně a jal se s jejich pomocí Jindrovou mámu čistit. Jindra nevěřícně zíral jak se Honza dotýká jeho mámy. Když se dostal do jejího rozkroku a čistil od svého spermatu její blonďaté chloupky,začal Jindrovi jeho kolík opět pomalu tuhnout a žalud se opíral o mokrou látku trenýrek, které ho stále nepříjemně chladily.Honza si při očistě začal pomáhat i druhou rukou. Ve chvíli, kdy se dostal do oblasti stydkých pysků tak je nechtěně lehce roztáhl. Možná to bylo touto situaci, ale ztratil rovnováhu, zavrávoral a málem přepadl na paní Mořkovskou. Aby na ni nespadl tak se rukou ve které držel pyžamo opřel o postel a palec druhé ruky nechtěně vnořil mezi její stydké pysky a ten mu celý zmizel vevnitř. Rychle, ale opatrně palec s lehkým zamlaskáním vytáhl ven.Celá ta situace trvala nějaké dvě tři vteřinky,ale i tak,ten kratičký pohled na lesklé,krapet zvlhlé růžové ústí pochvy a palec uvnitř ní stačil na to,aby se oběma klukům jejich nádobíčka opětovně ztopořila.

‎Jindra byl jako v transu. Ztratil jakékoliv zábrany,strhl si dolů trenýrky a střídavě si hladil penis a mačkal pytlík.

"Ty krávo, kde máš tu kůžičku kterou mám na pinďourovi já? Jak si to potom děláš?" Šeptal Honza a díval se bez jakýchkoliv rozpaků do kamarádova rozkroku. Jindra se pyšnil docela slušně ochlupeným ohanbím, které tak kontrastovalo s jeho ještě stále hladkou dětskou tváří a penisem o trochu kratším než ten Honzův. Jenomže co mu příroda vzala na délce tak mu přidala na tloušťce, takže to byl takový cvalík, stejně jako Jindra sám. No a na jeho konci se skvěl lesklý růžový žalud, ze kterého se díky vzrušení stáhla předkožka.

‎"Starej se o toho svého a nestarej se o mně. Jseš snad teplej, že mi mi hledíš na péro?" Zareagoval Jindra a začal rychle masturbovat. Jeho nadrženost i přesto,že si to dělal nad matkou nešla déle oddalovat. Honza na tom byl podobně.

‎Oběma stačilo párkrát zapumpovat rukou a nejdříve Jindra a v několika okamžicích taky Honza opětovně kropili na Jindrovou mámu dávky hustého spermatu.

‎"Toto už bez toho aniž by jsme ji nevzbudili, neočistíme", prohodil zadýchaně Jindra poté co se trochu uklidnil a stále si prsty mačkal žalud. Honza se o to chtěl přece jenom ještě jednou pokusit, jenomže v té chvíli zaslechli někoho stoupat po schodech.

‎"Táta se vrací z noční šichty... tak a jsme v prdeli. Padáme do pokojíčku,s tím už nic neuděláme", řekl roztřeseným hlasem Jindra a potom najivně dodal něco v tom smyslu, že si toho táta třeba nevšimne. V mžiku se oba otočili a pádili do Jindrova pokojíčku. Zatímco Honza díky čištění Jindrovy mámy držel pyžamo v ruce, tak Jindra ke své smůle nechal své trenýrky ležet vedle postele rodičů.

‎Pan Mořkovský zahlédl už pouze Jindru jak zabíhá za roh, směrem ke svému pokojíčku.Letmo tak také stačil zaregistrovat,že nemá na sobě trenýrky,neboť jeho bílý neopálený zadek docela pěkně svítil do dáli. Jakmile vstoupil do ložnice,Jindrovy trenýrky ihned objevil,ty prostě nešlo přehlédnout.Nechápal co tam dělají. Když se potom pořádně nadechl a ucítil ve vzduchu alkoholové výpary a taky nějaký pach jež mu přišel známý, ale zprvu ho nedokázal nikam zařadit. To se ale mělo během chvíle změnit. Chtěl se začít svlékat, ale nejprve otevřel okno aby ty pachy vyvětral.

‎Potom u postele se sehnul aby zvedl Jindrovy trenýrky, přičemž stále přemýšlel co dělají u nich v ložnici. Trenýrky byly od něčeho mokré a na prstech pana Mořkovského ulpělo něco hustého a lehce zrosolovatělého. Zdvihl si prsty k nosu a přičichl k nim. Okamžitě poznal o co se jedná - sperma. Podíval se na manželku a její vyhrnutou košilku. V jejím rozkroku, na nohou, břichu, košilce a taky na posteli byla spousta semene. Sehnul se k manželce a začal s ní třást, aby ji probudil. Když to nepomohlo, vyběhl z ložnice na chodbu a zakřičel: "Jindro ty jedno prase,co jsi to udělal

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Řeznická královna

  28. 10. 2012Neznámý autor

Myslel jsem si, že jsem viděl v životě už všechno. Ale potom jsem se dostal na jakési představení, které bylo tak bohapustě perverzní, že jsem musel svoje názory přehodnotit. Dotáhli mě tam samozřejmě kamarádi, jak jinak. Vůbec bych to od nich nečekal, a navíc to, že se jim to bude tak líbit. Teda, aby nedošlo k omylu, mně se ta podívaná nakonec taky líbila, ale v průběhu jsem si říkal, kde jsem a...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Extrémy, Párty, Erotické pomůcky, Mix

Podnájem 1

  20. 1. 2016Radekk3

Stalo se to v druháku na výšce, bylo mi 20 let. Přes známého jsem sehnal ten nejlepší podnájem, jaký jsem kdy měl. Jedna jeho známá měla kousek od školy luxusně zařízený 3+kk, kde měla jeden volný pokoj. Ona navíc trávila většinu času na služebkách, často byla pryč i týden a neustále sháněla někoho, kdo se jí postará o byt a kytky. Její pravidla jsem akceptoval, platil jen příspěvek na energie a po...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Zralé ženy

Jen tak pro radost

  25. 9. 2020MartinDominant

Zvonek. Už je tady. Jsem připravena? Myslím, že ano. Už nachystaná, jen jeden kus oblečení na sobě, přesně vše jak mám mít. Dala jsem si na sebe jen delší noční košili asi tak do půli stehen, nechtěla jsem se zase moc předvádět… teda alespoň dokud nebudu muset. Ale vybrala jsem si tu nejhezčí - sytě červenou, lehce obtaženou s lehkými krajkami u boku a naspod, přece jen jsem se chtěla líbit. Otevřela...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Otrokyně, Spanking, Submisivní, Zralé ženy, Šukačky

Sandra, díl II.

  3. 5. 2020Stalinka

Pokračování předchozího dílu V pátek jsme dopoledne převzali vysvědčení a po proslovech o našem budoucnu a obědě, šli domů. Pochlubila jsem se samými jedničkami, převlékla se, nalíčila, vzala si včera nabalený batoh a odešla jsem. Na večírek, na popravu. Doma jsem na sobě nedala nic znát. Rozbrečela jsem se až cestou na nádraží. Tam jsem nejdřív musela na záchodky, kde jsem se za deset korun mohla...  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, První sex, Párty, Submisivní, Teen