Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Soukromé lekce od Pana učitele
- Dostal mě na polívku
- Oplodňovací akce
- Tlustá na karnevalu
- Holdování hromadnému sexu
- Služební cesta do Japonska
- Zasvěcování do tajného klubu
- Krásná shemale a sympatická holka
Vloženo: 16. 3. 2018
Lov vlkodlaků
Lorain byly vyhlášenou lovkyní vlkodlaků, která uměla zacházet se zbraněmi ale měla navíc i vzácný dar jenž ji chránil před vlkodlačím kousnutím. Dříve to vnímala jako prokletí, ale ty časy už dávno minuly. Před nedávnem Lorain požádal starosta jejího rodného města, zda by jim nepomohla zbavit se smečky vlkodlaků, která posledních pár týdnů terorizovala jejich město a obyvatele v něm. Tohle byla příležitost, jak se pomstít za smrt svých rodičů. Celé roky tušila, že se v blízkosti jejich města musí nějaké smečka nacházet, ale teprve až nyní vlkodlaci vystoupili ze svých úkrytů a bylo možné je stopovat.
Lorain se okamžitě vydala do temného hlubokého lesa, protože byla noc před úplňkem a to bylo to nejvhodnější období pro stopování vlkodlaků. Trvalo mnoho hodin, než se jí podařilo najít poměrně čerstvou stopu a tak se přikrčila a sáhla si za záda pro kuši, aby byla připravena vystřelit jeden ze svých speciálních šípů se stříbrným hrotem. Schovaná za křovím vyhlížela jakoukoliv známku pohybu, když v tom pocítila nepříjemné zafunění přímo za šíjí a strnula strachy. V dalším momentě jí cosi popadlo za ramena a prudká bolest ji donutila pustit z ruky kuši i se šípy. Jakási síla ji odhodila stranou a než se stihla vzpamatovat, stály nad ní tři vlkodlaci, kteří cenili zuby a propalovali ji nebezpečně vyzývavým pohledem.
Poznala, že se jí nechystají zabít, protože kdyby tomu tak chtěli, už by byla mrtvá. Náhle jeden z nich nečekaně přiblížil čumák k její tváři a začal do sebe nasávat její vůni načež ji tvář olízl hrubým vlhkým jazykem. V ten moment ji pud sebezáchovy donutil sáhnout po noži v pouzdře u opasku, aby mohla zaútočit, ale vlkodlak její ruku zachytil za zápěstí a jediným máchnutím tlapy ji poslal do bezvědomí.
Když se po nějaké době probrala, poznala že klečí a při snaze o jakýkoliv pohyb pochopila, že ji vlkodlaci spoutali. Netušila, jak to dokázali, ale věděla o jejich postupném vývoji a zdokonalováním v podobě nových znalostí. Nač jim však bylo umět někoho svázat? Ta myšlenka ji nešla z hlavy a vzbouzela v ní strach i zvědavost současně. Klečela a její tělo bylo přehnuté přes široký padlý kmen tak, se nemohla ani pohnout. Byla nahá, oblečení na ní nejspíš vlkodlaci rozpárali, když ji poutali. Její kotníky byly svázané k sobě a ruce přivázané ke kmeni stromu přes který byla přehnutá. Zkoušela několikrát zabrat a zbavit se pout, ale bylo to marné, protože uzly byly příliš pevné.
Náhle pocítila stejně dychtivé funění jako prve ačkoliv tentokrát se čumák vlkodlaka nacházel mezi jejími stehny a mocnými výdechy jí čeřil kučeravé chloupky pohlaví, které mu vonělo. To povzbudilo i ostatní vlkodlaky, kteří se začali přibližovat. Jeden se postavil přímo před Lorain a s těžkým dechem sledoval její vyděšený výraz zatímco se mu ze srsti na břiše začal vynořovat mohutný růžový pyj s oblou lesklou špičkou. Už na první pohled byl obrovský a Lorain se rozšířily oči hrůzou. Vlkodlak se vzápětí vztyčil a popošel blíž k nebohé spoutané dívce, aby se pokusil vniknout pyjem do jejích úst, ale ta tvrdohlavě vrtěla hlavou, aby se tomu vyhnula, až vlkodlak ztratil trpělivost a přidržel si její hlavu ohromnými tlapami s drápy, které by dokázali lidské bytosti smrtelně ublížit. Sotva Lorain polekaně otevřela ústa, vlkodlak vycítil příležitost a jediným přírazem pronikl do jejího hrdla až po rozšířený kořen svého pyje. To už ji vlkodlak držel za vlasy tak pevně, až se jí draly slzy do očí a jen nedobrovolně uspokojovala vlkodlačí pyj pusou. Lorain se nakonec rozhodla spolupracovat a sála hladkou pokožku vlkodlačího pyje pro co nejrychlejší vrchol, který by osvobodil její hrdlo.
Rozhodnutí jí usnadnili také ostatní vlkodlaci, kteří mezitím očichali snad každou část jejího nahého těla a začali jej olizovat. Před jejich hrubými a vlhkými jazyky nebyla v bezpečí žádná část jejího těla. Vnikali jí jazykem do kundičky i análu a jejich pohyby byly stále dychtivější, zvláště proto že začínala vlhnout, což vlkodlaky rozpalovalo ještě víc. Náhle jí hrdlo zaplnila silná dávka horkého semene, které se snažila spolykat ve snaze se co nejdřív nadechnout ústy, ale přesto toho bylo příliš a část semene jí stekla po bradě. To už však cítila vlkodlačí jazyky doslova všude a věděla, že přijde moment, kdy se o ní začnou rvát a buď se mezi sebou pobijí, nebo roztrhají její tělo na cáry.
V momentě, kdy se už téměř loučila se životem, zaslechla hlasité zavytí, které mohlo znamenat jen jediné. Lezl z něho mráz po zádech a ostatní vlkodlaci přestali olizovat její tělo, neboť od ní museli odstoupit. Přicházel vlkodlačí alfa samec, který měl prvotní právo na odlovenou samičku, kterou nyní pro ně byla. V tu chvíli už nemohla Lorain nic dělat, pokud chtěla přežít a tak strnule vyčkávala na osudový okamžik, který poznala podle pevného stisku vlkodlačích pařátů na svých bocích. Mohutné tlapy si její boky přidržovaly na místě, zatímco se do ní snažil proniknout. Několikrát přitom narazil hladkou špičkou vlhkého údu do jejích stehen, ale zůstával neoblomný a nakonec přeci jen špičkou narazil na měkké vějířky jejího pohlaví. Sotva vlkodlak poznal, že je správně nastavený, pohnul boky a jediným prudkým přírazem do ní zasunul svůj vlkodlačí úd a okamžitě začal přirážet. Lorain to zkraje bolelo, než přivykla a dokonce se jí v očích objevily první slzy v jejím životě. Jeho mohutný penis měl však výhodu i velké výdrže a tak se její kundička po nějaké době přizpůsobila a přivykla tlaku. Byl stále prudší a rychlejší, ale v momentě, kdy věřila, že se do ní už vystříká, jen se do ní zarazil hlouběji a pevně do ní zaklesnul. Po prvotní silné dávce semene se v ní zaklínil a z údu mu odkapával zbytek semene po menších dávkách. Vlkodlačí hlava se zdvihla směrem k noční obloze a hlasité vytí oznamovalo, že se alfa samec smečky právě páří. Takto zavyl v příští hodině ještě několikrát a po celou dobu z Lorain ani jednou nevystoupil. Teprve po poslední kapce svých plodných šťáv vytáhl z Lorain svůj pyj a poodešel stranou, aby se očistil. Od téhle chvíle už na jeho samičku nesmí žádný vlkodlak sáhnout. To byl od počátku dar Lorain. Důvod, proč je při úplňku tak podrážděná... její polovičně vlkodlačí krev, která ji provázela celým životem a dovolila jí pochopit smysl všeho až v dospělosti, kdy se dostala mezi své... do své smečky, ze které pocházel i její skutečný otec.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Markéta a její prasárničkydalší dívky | |
![]() | Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám. Těším se na tebe na909 ![]() ![]() a po vyzvání zadej kód 28 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nina a Lucie: Společné prstování pod sprchou
31. 5. 2018Neznámý autor![]() | Lucia si nikdy nemyslela, že se svoji spolubydlící Ninou najdou takové propojení. Žily spolu sice v jednom bytě, ale nemohly být odlišnější. Možná právě proto je to k sobě nakonec svedlo. Vše se změnilo, když stydlivá Lucia odhalila nemravné tajemství Niny. "Povídej mi ještě. Kolik mužů si měla?", otázky z Lucie vycházejí již mnohem uvolněnější a ještě dychtivěji než dřív. Příliš dlouho prožívala všechny... celá povídka... |
Slečna domu
18. 5. 2023Skálinka![]() | Ráno bylo jako vymalované, obloha modrá jako šmolka, sice trochu chladněji, ale sluníčko rychle ohřívalo vzduch. Kolektiv dobrovolných brigádníků – kamarádů, se scházel kolem stolu u pergoly a začínal snídat. Jen Jitka, která nosila komponenty snídaně, vařila čaj a podle požadavku kávy, si sedala nějak opatrně. No, člověk se nemohl divit. S tím, co zažívala větší část noci, by jeden chápal, i kdyby... celá povídka... |
Jen pro zvané
21. 9. 2016Bobr![]() | Na představení byli pozváni jenom ti, co ve městě něco znamenali a jejich manželky. Továrník k tomu poskytl svoji vilu.
Byl vlahý letní večer, když se v určenou hodinu začaly sjíždět vozy hostů. Personál je naváděl na místa parkování. Když zhasnul poslední motor, rozsvítila se světla a personál, stojící u obou stran vozů, otevřel dveře a pomohl návštěvníkům vystoupit. Vedl je ke vchodu do vily. Dveře... celá povídka... |
Všechny díry utěsněné
24. 8. 2015Neznámý autor![]() | Ve svém životě jsem měla několik pořádných sexuálních dobrodružství. Mezi moje největší úlety patřilo to, když jsem se dobrovolně stala hračkou skupiny mužů. Byli to pořádní a nadržení chlípníci, dělali si se mnou, co chtěli. A mně se to líbilo! Ten pocit, kdy jsem vlastně nemusela nic dělat, ale ve skutečnosti jsem chtěla dělat úplně všechno, byl úplně úžasný. Celou tu dobu, kdy mě promrdávali skrz... celá povídka... |