Erotické povídky

Autor povídky:

Klíčník

Vloženo: 8. 11. 2019

Kategorie:

Další povídky od Klíčník:

Kongres

„Nemůžeš spát?“ promluvil jsem na postavu sledující z balkónu hotelového bazénu osvícené noční město. Trhla s sebou. „Ahoj, co tu děláš???“, zeptala se. „No asi to co Ty…jsem tu na kongresu…přišla jsi se vykoupat??? „ odpovídám, i když při pohledu na kamarádku v plavkách s ručníkem na lehátku je mi celkem jasné, co tam dělá. Každopádně ji to FAKT sekne. Na postavě je znát její záliba v běhu. „Je tu docela zima, tedy na duben teplo, ale jinak zima…“ odpovídá. Kouknu na její vztyčené bradavky a husí kůži na bocích a vidím, že říká pravdu. Do penisu se mi nebezpečně nalévá krev. Začíná to být vidět a tak se rychle otáčím a velím: „Do vody, vířivka je teplá…“ Všiml jsem si pohledu do mého rozkroku a jiskry v jejich očích. Skočíme oba do vody a blbneme jak malé děti. Snad není moje monstrózní erekce tolik vidět, říkám si…pak však najednou mi v zápalu boje její zadeček přistál přímo v klíně. Cítil jsem přes látku, jak se mi žalud opřel o její mušličku. V první chvíli ztuhla, pak se však otočila se šibalským výrazem a ptala se:“ to asi nebude mobil, co?...co kdybych…“ Sáhla pod vodu a odtáhla plavky na stranu.

Penis mi vystřelil až to zazvonilo. Pak si sáhla mezi nohy, odtáhla kalhotky od plavek stranou a pomalu dosedá…I přes vodu cítím na žaludu sálající teplou a hebkou kundičku, už projíždí mezi závojíčky, když tu náhle vrznutí dveří a někdo stoupá po schodech…už vidíme i hlavu a nějaký stařík si to štráduje k bazénu. Rychle sesedá, já nacpu s obtížemi penis do plavek. „Gutten Abend!!“ hlaholí stařík…Germán nám zkazil šukání. Náhle se moje nová milenka ke mně naklání a říká: „jestli mě neošukáš teď, tak Tě znásilním nebo se zblázním…“ Osvítí mě záblesk geniality. Sauna o patro níže. Sice vypnutá a zhasnutá, ale to nám dá dostatek soukromí. „Poběž!“ vyskočím z vody, přikryju svůj polotuhý penis ručníkem, chytnu ji za ruku a pronásledováni slintavým pohledem germána mizíme po schodech dolů, projdeme kolem cedule Provoz sauny do 20:00 – zavřeno a vcházíme dovnitř. Světlo s chodby proniká malým okénkem a dělá pěkně intimní šero. Zajišťuju dveře masážní štětkou, když na zádech ucítím nahá ňadra se vztyčenými bradavkami…než stačím pomyslet, jak příjemné to je, jemná ručka zajíždí pod plavky a osvobozuje rychle tuhnoucí penis. Začíná ho pomalu honit. Je tvrdý jak skála a já ji laskám zadeček. Záhy to už nevydržím, položím ji na lavici, rychle stáhnu plavky a zajedu jazýčkem do kundičky, je úžasně mokrá, voní bazénem a vzrušením. Chvíli jen tak jezdím po klitorisu, chvíli po něm kroužím, saju ho a přitom prstíkem šukám kundičku.

Mne si bradavky a tlumeně vzdychá. Dech se pomalu stává rychlejší a rychlejší a kundička povážlivě mokrá...najednou začíná vzdychat, zvlhne snad ještě víc a cítím jak se celá kundička stahuje, když se nádherně udělá. Postavím se, rychle pohoním penis a zatím co vychutnává doznívající orgasmus do ní pomalu vstupuju. Vychutnávám si ten pocit, když žalud projíždí mezi závojíčky a noří se do teplého vlhka, pomalými tahy ji šukám, ale obrovské vzrušení mě nutí přirážet rychleji a rychleji. Oba si užíváme divoké přirážení. Je to chvíle a já začínám pomalu cítit známé šimrání v podbřišku…z jejího přerývavého dechu poznávám, že i ona má na krajíčku. Zvolním své již křečovité pohyby. „Můžeš do mě…“pochopila mou situaci a divoce si honí klitoris. Přestávám se ovládat. Trhavě přirážím, narůstající tlak ve slabinách mi hrozí výbuchem …těsně před tím než jsem začal stříkat se jí zase začíná stahovat kundička…už to nevydržím a vypustím s mocným pulzování do ní svou dávku.. stříkám snad čtvrt minuty. Pomalu vytahuju svůj povadající penis a za ním vytéká čůrek spermatu. Lehám si vedle ní…bílá kapka spermatu na špičce penisu ležícího na břiše svítí šerem sauny. „ Měli bychom vypadnout“ naklání se ke mně „ Ke mně??“ Zblblý prožitým orgasmem jen nechápavě koukám. „Sbalíme tu mokrá prostěradla z lavic, hodíme do prádla a pokračování u mě…přeci si nemyslíš, že Tě nechám jen tak odejít…“ opakuje tak vehementně, že se budím. Sbalím ulepené prostěradlo, natahuju plavky, balím se do ručníku a vyrážíme do hotelu. Cestou potkáváme několik lidí blížících se k bazénu na noční plavání.“ Nevíte jestli funguje sauna?“ ptá se nás nějaký bodrý Ostravák a my těžko zadržujeme smích. Najednou stojíme u dveří…a už vcházíme na pokoj. V rohu polovybalené tašky na kterých se stkví nádherné krajkové černé prádlo. Cítím plný močák a tak s omluvou zapadnu na záchod. „Ani si ty plavky pak neoblíkej!!!“slyším za dveřmi. Pomalu mi začíná bytnět penis. Pořádně otřepu, omyju ruce i žalud a zaposlouchám se. Z pokoje se nese tiché vzdychání a mlaskání. Překvapeně vykouknu a nevěřím svým očí.

Roztažené nohy a ručka kmitající mezi nimi jasně ukazují, že moje milenka je POŘÁDNĚ nadržená. Penis mi trčí do prostoru a já němě pozoruju sebeuspokojování štíhlé krásky. Najednou se zvedne na lokty, pak mě chytne za ruku a povalí na letiště na sebe. Můj penis se ocitl v blízkosti jejich úst. Ona neváhala a začala sát…jazykem šermuje po uzdičce, saje a ještě pomalu honí…moje jediná klika byla, že jsem před chvíli byl, jinak bych se v mžiku udělal. Takhle si můžu užívat její kundičky, lízat, sát a jemňounce kousat klitoris, občas přelíznou celou kundičku nebo podráždit análek. „Jdeme mrdat!!!“ zavelí a já si s radostí lehám na záda. Penis jak po másle zajíždí do teplé a hebké kundička a začíná divoká jízda. Na všechny možné způsoby přiráží a kroutí se mi na penisu. Každým neuronem prožívám tu slast a díky předchozí ejakulaci si užívám dost času. Cítím jak mi její vlhkost teče po koulích. Mačkám ji kozy, občas saju bradavky, občas si užívám poskakujících koz. Vzdychá tak, že se divím, že na nás ještě nikdo nepřišel. Šukáme dlouho a já začínám přemýšlet, že už to nebude dlouho trvat, když tu najednou začne třít svůj poštěváček o můj podbřišek, sténat a najednou ve slastné křeči zhroutí na mě a rychle oddychuje. Vysmeknu se z pod ní a jak leží na břiše, zajedu mokrým penisem mezi její stehna a neomylně zajedu do rozšukané kundičky. Tuhle polohu miluju a tak po chvíli cítím, že už to na mě jde. Neuvěřitelné napětí, tlak, chvěju se jak v zimnici a najednou se úžasně udělám.

Stříkám zbytky semene, co ve mně ještě zbyly. Oč je méně sperma tu, o to je intenzivnější orgasmus. Penis rychle ochabuje a vyklouzne z kundičky následovaný směsí ejakulátu a jejích šťáv. Padám vedle , příkrýváme se dekou a ….budík??? Budím se se zadečkem své milenky v klíně a s monstrózní erekcí. Najednou si uvědomuju, že se zadeček vrtí a po penisu mi tečou horké šťávy. Bere mi penis a zasouvá si ho do své kundičky, opět ten skvělý pocit, to úžasné klouzání po vroubkovaném vnitřku. Lžíčka je zajímavá, říkám si. Vysmekne se a s penisem stále v kundičce si na mě sedá zády ke mě, rajtuje na mě jak smyslu zbavená, svaly mi ždíme penis a honí si při tom klitoris…sténá, vzdychá“ budu, já už budu…“ stahy její kundičky, záplava šťáv a uvolněné vzdychání říkají, že měla pravdu. Už i já to mám na krajíčku. Rychle ji položím na křeslo, ona vyšpulí zadeček a pod ním kundičku, do které vklouznu a buším do ní, jak smyslu zbavený, vidím jak penis mizí v její kundičce, cítím, jak koule pleskají o její klitoris. V návalu nekonečné rozkoše sleduju, jak můj penis pulzuje a stříká do ní to, co se stihlo v koulích přes noc nasbírat. Unaveně padám na záda na letiště…ulepený ochablý penis s hustou kapkou semene na konci mi visí mezi nohama. „tak šup, za hoďku přednášíš,k sobě oblíkat a budu Tě čekat na snídani…“slyším zvonivý hlas.“ Mimochodem, co děláš večer???“…..

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kdysi dávno na Slovensku

  10. 4. 2013Neznámý autor

Před mnoha desítkami let, když mi ještě nebylo ani třicet, se mi stal úžasný zážitek, na který vzpomínám se slzou v oku dodnes. Měl jsem úžasné pracovní místo a svou práci jsem dělal s láskou, i když byla politicky dost komunistická. Ale já tenkrát těm věcem opravdu věřil, a tak jsem makal přesčasy, účastnil se školení, schůzí, dobrovolnických akcí a podobně – vedoucí o mně získali to nejlepší mínění....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Exhibicionisté, Striptýz, Mix

V autě na kraji lesa

  20. 9. 2018Neznámý autor

Rozhodl jsem se, že si s manželkou uděláme výlet autem k lesu a užijeme si tam pořádný sex. Jako za starých časů, když jsme byli o něco mladší, ještě se nemuseli starat o děti a měli čas jenom pro sebe a na sex. Spali jsme spolu několikrát denně a v přírodě nás to hodně bavilo. Napadlo mě jedno skvělé místo, když jsem jel z práce. Bylo příhodně u cesty. Sice úplně hned u cesty, ale za jakousi stěnou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Řecké škádlení 3

  28. 3. 2018Josef Magál

Po předešlém nočním škádlení jsme trochu unaveni a spíme déle. Vůbec nám nevadí, že v posteli je méně místa. Ležíme v objetí a nic nás již nebolí. Tedy, ne že by mne něco bolelo, ale Evička si užila své. V jednom i druhém případě. V nějakém brzkém ranním čase procitám a vidím, jak na nás Anastas pootevřenými dveřmi dělá obličeje a souhlasně pokyvuje hlavou. Rukou ho zaháním pryč a znovu usínám. Později...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Orál

Zaslíbená nevěsta

  25. 5. 2014Neznámý autor

Konečně ji přiváděli. Chvěla se a plná strachy se kolem sebe rozhlížela velkýma temně modrýma očima. Císaře okouzlovala její nevinná krása. Už zdálky viděl, jak hebkou pleť bez jediné chybičky má, a neskutečně se těšil, až se toho sametu barvy broskve dotkne. Dívka byla oblečená do lehkého saténu stejně modrého jako její oči. Lehce se vznášel ve větru a tiskl se k ní a klouzal po jejím těle. Císař...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Šukačky, Mix