Erotické povídky
- šu
- Šukačky (8551)
- Exhibicionisté (8263)
- Mix (9802)
- Petting (8502)
Další povídky od neznámých autorů:
- Jak jsem se zonanoval
- Jak se vyplatilo trucování na chatě
- Pozvání od servírky
- Neodpustitelné
- Holdování hromadnému sexu
- Ocasem hejbu, celý den jebu
- Rozhodnutí
- Fantasticky přepadená v parku
Vloženo: 27. 12. 2012
Kanec Luboš
Mám kamaráda Luboše, který vždycky vypráví naprosto neuvěřitelné historky o tom, kolik už ojel holek, kolikrát za den to dělal, kolikrát se mu během jednoho šoustu podařilo přivést nějakou kočku k orgasmu… Prostě mezi přáteli udržuje dojem, že je to perfektní kanec. Já si nejsem úplně jistý, jestli mu to můžu věřit, protože jsem ho s nějakou reálnou holkou viděl jen párkrát. No, ale třeba má hodně kamarádek. No a tenhle kanec Luboš nám občas posílá maily, kde popisuje, jak zase s nějakou řádil, a já, abych ho potěšil, vám posílám kopii jednoho takového lechtivého a vychloubačného mailu:
Jednou ráno jsem se takhle probudil, v klacku mi hučelo jak v peci, byl jsem děsně nadržený. Říkal jsem si, že by to chtělo nějakou kočičku, a rychle jsem v hlavě projížděl obrazy svých kamarádek a hodnotil, na kterou bych měl zrovna chuť. Moje vnitřní databáze se zastavila u Simony, jojo, ta byla ochotná k mnoha super experimentům a taky byla dost mrdavá. Čirou náhodou jsme se pak potkali v centru, asi fungovala síla telepatie! Jí taky koukalo z očí, že by si dala říct. Dali jsme si letmý polibek a po něm impulzivně následoval ještě jeden delší, vášnivější. Podívali jsme se na sebe dost hladově, mně už zase péro stálo jako kámen. A najednou Simona nadhodila, že by moc ráda šla nakupovat prádlo. Tak jsme vešli do nákupního domu, ona vybírala nějaké rajcovní kraječky a prádýlko. Potom jsme společně vešli do jedné z kabinek, která se dala zavřít na pořádnou petlici.
Simona si začala skoro nevšímavě zkoušet to prádlo, ale já už byl tak nadržený, že jsem se jí neustále dotýkal a tiskl ji k sobě. Vidět ji nahou bylo jako dráždit býka rudým hadrem. Už jsem to nějak nevydržel a začal jsem ji kousat do prdelky, pak do stehýnek a na chvilku se zastavil mezi jejími stehny, kde už jsem ovšem nekousal, nýbrž lízal. Simona spokojeně vrněla, moc se jí to líbilo, ale pak řekla, že by mě radši cítila uvnitř sebe. A jak byla svlečená, nebyl to žádný problém, hned jsem shodil trenky, vjel do její broskvičky svým horkým klackem a byl z toho divoký sex. Snažili jsme se být co nejvíc potichu a docela se to dařilo. Nervy jsme měli napjaté k prasknutí, kdykoliv mohl někdo přijít a dobývat se k nám, navíc v kabince to bylo dost nepohodlné. Proto, když ona hlasitým polknutím ukončila náš sex, jsme z kabinky vylézali docela unavení. Ale příjemně.
Simona vrátila prádlo na věšáčky a šli jsme ven, když v tom nadhodila, že bychom se mohli zaskočit podívat k ní na kolej. Už během cesty se mi zase vrátila chuť na její úžasně hříšné a pružné tělo. Po příchodu jsme se zase pomilovali tentokrát už pohodlněji v její posteli, také jsme vystřídali spoustu sexuálních poloh. U některých jsem nevěděl, kde mám hlavu a kde ruce, byly skoro akrobatické. Měla tam horko, takže se naše zpocená těla k sobě lepila a pot se mísil s vůní její kundičky a mého spermatu. Po druhém kole následovala samozřejmě sprcha, kam jsme se také vydali spolu. Simona ale zřejmě ještě neměla dost, protože mě neustále provokovala a schválně mi dlouze omývala genitálie. To mě nenechalo chladným a můj ocas taky nebyl proti, takže se zase vzepjal v plné síle. Nadzvedl jsem Simoně nožky, přitiskl se k ní zezadu, a než se nadála, už jsem ho do ní zase měl vraženého až po kořen. A to ještě nebylo zdaleka všechno, tři kola mě přece neodrovnají, ne?
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Úžasná masáž s překvapením
19. 6. 2019RychlíkUž jsem byla měsíc na koleji a navštívila s kamarádkama několik místních klubů a hospod, ale zatím žádnej kluk, kterej by stál za známost. Ne že by tady nebyli žádný hezký kluci, to ne, ale většinou byli moc slizký a podlejzavý nebo se se mnou prostě neuměli bavit. To se ale jedno odpoledne změnilo.
Byla jsem s kamarádkou na obědě, ale odvedl mi jí její přítel, tak jsem musela dojíst sama. Jen chvíli... celá povídka... |
Poprvé ve třech
6. 3. 2012QentiiStalo se to minulý rok v létě, vyrazili jsme s celou partou na diskotéku, byl mezi námi i Tomáš, kterému jsem se už dlouho líbila, dlouho jsem mu musela dolovávat, protože jsem donedávna měla hezký vztah se starším klukem, bohužel ženatým.
Na diskotéce bylo dost živo, kluci seděli u stolu ještě s pár kamarádkami a já se s Terezou pohybovala mezi barem a tanečním parketem. Tancovaly jsme spolu a provokovaly... celá povídka... |
Cesta samuraje
29. 3. 2014Neznámý autorAleš právě dokoukal dokumentární film pojednávající o japonských bojovnících – samurajích. Ten film byl moc pěkně udělaný a Aleš si vytvořil o samurajích celkem přesný obrázek. Jedna věc mu stále však vrtala hlavou. Když samurajové trávili všechen čas bojováním nebo tréninkem, kdy jim zbýval čas na sex? A provozovali vůbec nějaký sex? Stačilo trochu se zamyslet a fantazie už pracovala na plné obrátky…
celá povídka... |
Sám doma
16. 2. 2009007erotomanKdyž manželka odjede na služební cestu, a já zůstanu sám doma, neznamená to že polevím ve své sexuální aktivitě. Převléknu postel do čistého povlečení, tak jak to mám rád, dám na stolek lahvinku vína, nějaké pochutiny, připravím si erotické pomůcky, nastavím kameru, zhasnu světlo, a zapálím svíčky. Když mám všechno připravené jdu do koupelny umýt a upravit své tělo, už ve vaně plné voňavé pěny při... celá povídka... |


