Erotické povídky
Další povídky od neznámých autorů:
- Tvrdá trojka s děvčaty
- Po dovolené
- Soukromá mučírna
- Nepromarněná šance
- Jdeme na jahody
- Najaté holky
- Ošukaná masérem
- Má neteř, Štěpánka a já
Vloženo: 5. 4. 2010
Jak jsem se naučila mít ráda anál
Ještě před pár dny byl můj anál pro pány zapovězenou oblastí. To se ale změnilo jako mávnutím kouzelného proutku. Teď už se po řádném protažení kundičky vyloženě těším, až přijde na řadu i druhá dírka. Za všechno může můj současný přítel. Mně je dvacet a rozhodně si nemyslím, že bych byla sexuálně nezkušená, ale Mirkovi je skoro čtyřicet a co se mnou vždycky v posteli provede, je k neuvěření. Zkušenosti jsou hold zkušenosti. A můj anál si je nemůže vynachválit.
Byla neděle, lenošila jsem v posteli skoro celé dopoledne a ještě si přehrávala v hlavě noční radovánky, kdy mě Mirek opět přivedl k několika fantastickým orgasmům, při kterých jsem doslova šílela blahem. Za takovou skvělou prácičku si zaslouží pořádnou odměnu, říkala jsem si a v duchu přemýšlela, čím bych ho tak nejvíc potěšila. Nějaké kouřeníčko nebo trošku fetiše s mými kalhotkami, ke kterým tak rád čichá? Anál v mých představách nefiguroval. Jak jsem se tak s těmito příjemnými myšlenkami převalovala nahatá na posteli, sotva slyšitelně vrzly dveře a Mirkovi chladivé dlaně mi přistály na rozpáleném těle. Ani jsem se nenamáhala otevřít oči a rovnou jsem začala příst jako rozmazlovaná kočka. Jen ruka mi automaticky sklouzla do jeho klína, kde nahmátla vzorně vztyčené kopí - opět byl ze mě nadržený a to mě vždy neskutečně potěší i vzruší. "Tak kdo bude vstávat, princezničko?"
"Mně se neeechceee," mňoukla jsem naoko rozespale. Začalo mi být hrozné vedro, jednak od sluníčka, které prosvítalo oknem, ale hlavně od narůstajícího vzrušení. Odkopala jsem se teda. Mirkovi ruce mi smyslně jezdily po celém těle od kotníků až po tvář. Moje předsevzetí, že já odměním jeho, vzalo brzy za své. Zase mě rozmazloval on. Rozevřel mi nožky a masíroval kundičku. Sem tam líznul a já tekla jako divá. "Pojď mě ošoustat," zaškemrala jsem napůl už v tranzu. "Kdepak, trošku si s tebou pohraju, kočičko," byla jeho odpověď. To už jsem znala. Vždycky když tohle řekne, tak mě čeká něco neobvyklého. Nemýlila jsem se.
Pořád mi citlivými prsty protahoval a mastil pičku, zatímco jsem plnila jeho přání, abych si klekla na všechny čtyři. Začala jsem dostávat pusinky na zadeček. Byly jemné a moc příjemné. Pomalu se z vyšpulených polokoulí stěhovaly k zadní brance. Celá jsem se rozklepala, když mi jazykem začal kolem análku kroužit, ťukat do něj a pokrývat jej polibky. Do toho to skvělé protahování pičky a já se modlila, aby to na mě nepřišlo moc brzo, abych si tuhle parádní anální lízačku vychutnala co nejdéle. Vždycky jsem si říkala, co na tom kdo vidí, teď už to vím. Po chvíli už jsem si sama držela rozevřené půlky, aby měl Mirek k mému análu nerušený přístup. Málem jsem se počůrala vzrušením, když se mi anál začal rozvírat pod tlakem všudypřítomného jazyka. Nenechal můj svěrač napokoji, dokud se hezky neuvolnil a nemohl si s ním hrát stejně jako s poddajným masíčkem kundičky. To už jsem vzdychala pěkně nahlas a dávala mu tak najevo svoji slast. Nebylo to poprvé, kdy se mi chlap dobýval do análku, ale poprvé jsem si to opravdu užívala. Honění kundičky, do toho rozmazlovaný anál a sem tam plácnutí přes zadek. Udělala jsem se a chtěla se svalit do peřin. To mi ale Mirek nedovolil, zatímco jsem se zmítala v orgasmu, dál mi držel roztaženou prcku a čím dál vášnivěji se mi na análek přisával.
Každý jeho polibek byl jako exkluzivní pozvánka do světa análního sexu. Když můj anál přivítal Mirkův ukazováček, byla jsem si jistá, že to bude skvělé. Trošičku to tlačilo, ale zároveň to bylo neskutečně příjemné. A neméně vzrušující bylo cítit, jak se v mém zadku střídají Mirkovi prsty, až jej nakonec pěkně doširoka roztáhl jeho palec. Těch lichotek a slin, kterými můj anál zahrnul, uuuha, takhle nadšeného jsem ho snad ještě nezažila. Přesto si ještě hodnou chvíli s mojí řiťkou pohrával a vtíral do ní záplavy lubrikačního gelu, než k ní přiložil své napružené péro. "Odpaním ti anál, ty moje skvělá kurvičko." Nezmohla jsem na víc, než na táhlé "anooo," protože v tu chvíli už se mi jeho žalud tlačil do zadku. Byla jsem úplně mimo realitu. Tlak, bolest, vzrušení, slast z análního sexu se ve mně míchaly do opojného koktejlu.
Mirek v posteli vydrží jako býk, teď však stříkal ani ne po minutě. Záplava horké mrdky mi plnila anál, až přetékal. To už bylo ale Mirkovo šoustací náčiní ze mě venku, zato jsem v sobě přímo cítila jeho pohled, jak doslova hltá moji poprvé opíchanou, pulzující horkou díru. Cítila jsem se skvěle protažená a uvolněná, i když jsem při tom orgasmu nedosáhla.
Není nad to, rozšířit si obzory. Dřív jsem anál odmítala, teď se nemůžu dočkat, až si jej Mirek začne připravovat pro další úžasné šoustání.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Roztoužená Venduladalší dívky | |
![]() | Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme. Zavolej mi na909 a po vyzvání zadej kód 27 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Z budoucnosti – žena
30. 4. 2009Neznámý autorZvoní budík. Zalepenýma očima pohlédnu na digitální display. 5. červenec 2206, sobota, 9:00 hod. Protáhnu se a výjimečně radostně vyskočím z postele. Po delší době mě čeká příjemný den. Jinak je to samá práce a povinnosti. |
Zadeček z chatu
12. 6. 2009Neznámý autorDoprdelejábychpíchal. A to doslova, říkal jsem si, když jsem surfoval po stránkách se svojí oblíbenou anální tématikou. Jedna krásněji rozšukaná prdelka než druhá. Škoda, že moje přítelkyně šoustání do zadečku nemá ráda, hned bych jí ho tam vrazil. Přišel na mě šukací splín. Jen s jiskřičkou naděje jsem brouzdal po chatech, že se mi snad podaří najít análek k ošukání. |
Hrozně jsem chtěla černocha
12. 9. 2014Neznámý autorUž od doby, co jsem začala žít sexuálním životem, jsem to chtěla vyzkoušet s černochem. Slyšela jsem, že černí jsou hrozní divoši a mají obrovská péra. Pokaždé, když jsem pak masturbovala, jsem na nějakou takovou černou kládu myslela… Na tu živočišnost a nekompromisnost, s jakou by si mě ten černý muž vzal. A pak jsem konečně jednoho potkala. Byl u nás na studenstkém výměnném pobytu. Byla jsem pevně... celá povídka... |
Chytil jsem si ji v obilí
22. 3. 2015Neznámý autorPo Ivaně jsem úplně šílel. Přistěhovala se do našeho města těsně po knihovnické škole a začala tady pracovat; já jsem pracoval jako zedník, řemeslník a pokrývač, prostě jsem se různě ochomýtal na stavbách. To jsme zrovna od komunistů dostali přiklepnuté nějaké peníze, a ty se měly investovat do rekonstrukce knihovny. Tam jsem se právě seznámil s Ivanou – mladou, plnou takových těch kouzelných ideálů... celá povídka... |


