Erotické povídky
Další povídky od Lukáš:
Vloženo: 24. 8. 2006
Já a Helenka - ráno (2.kapitola)
Probudil jsem se. Helenka ještě očka neotevřela. Pomalu jsem se přesunul na okraj postele a šel na záchod a do koupelny. Za chvíli za mnou přišla Helenka, byla jen v lehkém župánku. "Dobré ráno. Jak jsi se vyspal?", zněla první ranní věta. "Dobré ráno. Vyspal jsem se dobře," odpovídám. "Je sedm to máme ještě dvě hodiny čas", ona na to. To zní jako výzva na jedno ranní číslo, říkal jsem si. "Jdu si ještě na chvíli lehnout, pak přijď." Šel jsem si lehnout do ještě vyhřátého pelíšku a byl pln očekávání až přijde moje milenka.
Přišla za chvíli, byl jsem jen lehce přikrytý a jinak nahý. Ona měla na sobě stále svůj sametový župánek. Naznačil jsem jí, ať jde ke mně. Klekla si obkročmo nad můj klín, to už jsem začal cítit jak se můj nástroj nalévá. Helenka si svlékla svůj župánek a já se mohl dívat na její obnažené prsy v čerstvém ranním světle. Konečně jsem si ji mohl pořádně prohlédnout. Objal jsem ji a přitáhl jsem si ji na svou hruď a ke svým ústům. Políbili jsme se a pak znovu vášnivě. Po několika polibcích už musela cítit jak ho mám tvrdého a pomalu se přes hrudník, bříško blížila k němu. Pak odhrnula deku a chvíli se dívala na můj nástroj, chytla ho do své ručky a několikrát přetáhla předkožku přes žalud až se na vrcholu objevila mála kapička.
To byl impuls, aby si ho vzala do úst. Začala mi ho kouřit a jemně masírovat svými rty. Pustila se do toho s takovou intenzitou, že jsem brzy silně sténal. Brzy jsem začal cítit, že už to na mně jde. A ona ještě přidala na tempu. Za chvíli jsem ji to všechno nastříkal do pusinky. Hladově to spolykala. Za tu rozkoš jsem se ji chtěl odměnit, tak jsem si ji přetočil a přesunul jsem se k jejímu klínu. Po ránu krásně voněla, její kundička byla krásně vlhká a já se mohl okamžitě napít jejího nektaru. Měl jsem na to takovou chuť, že jsem ji lízal od shora dolů až byla téměř suchá. Ona vzdychala a roztahovala nohy stále víc. Pak jsem jí tam strčil prst a dal jí ochutnat vlastní šťávu a jak jsem měl celou tvář od její šťáv, začala mě olizovat až nakonec skončil její jazyk v mé pusince. A to už byla opět krásně vlhká a můj dobyvatel už byl taky připraven.
Našel jsem vchod do její jeskyňky, prudce přirazil a ona vyjekla. Pomalu jsem se v ní začal pohybovat a ona mi vycházela vstříc. Chvíli jsme takhle šoustali. Pak jsem vzal polštář a dal jí ho pod její sametový zadeček, abych se tak mohl lépe dostat, až na dno její kundičky. Teď jsem do ní mohl krásně pronikat ona mi dávala najevo, že ji to působí velkou rozkoš. Krásně jsme takhle píchali, ona sténala víc a víc hlasitěji. Začala se třást po celém těle a já ucítil stahy její vlhké kundy, hlasitě vykřikla. Já už skoro byl tak jsem ho vytáhl a všechno semeno jsem ji nastříkal na bříško a na prsa. Ona si ho začala roztírat, já si díval na uspokojení, které se jevilo v její tváři. Lehl jsem si vedle ní a odpočívali jsme.
Po nějaké době jsme vstali odebrali se do koupelny. Společně smyli ranní pot. Pak jsme si v kuchyni připravili snídani a kávu. Pak už jsme společně odcházeli do práce abychom nepřišli pozdě.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Perverzní Monikadalší dívky | |
![]() | Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím. Zkrotím si tě na909 a po vyzvání zadej kód 18 ...nebo mi pošli SMS ve tvaru: |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Nová kolegyně
10. 2. 2024DědaDnes k nám do práce nastoupila nová posila. Je to mladičká holčina a vypadá tak trochu jako socka. U nás ve firmě pracujou skoro samý ženy, chlapů je nás tam jen pár. Já dělám něco jako seřizovače a údržbáře v jednom a protože ve firmě jsem už dlouho, zvládám tam prakticky jakoukoli práci a stroj. Takže jsem tu holčinu dostal na starost, abych jí ukázal, jak se co dělá. Podle toho, co jí půjde nejlépe... celá povídka... |
Teprve dvacetiletá milenka
1. 12. 2014Neznámý autorPo smrti ženy jsem se úplně ponořil do vědy a nic jiného mě nezajímalo. nechci se chlubit, ale akademická veřejnost mě uznávala jako jednu ze špiček v oboru, takže jsem získal stálé angažmá na univerzitě, kde jsem přednášek, vedl semináře a různé výzkumy. Najednou jsem zjistil, že je mi šedesát, vlasy mám dost prošedivělé a už patnáct let jsem neměl žádnou ženu. Docela mě to šokovalo… Vždyť nejenže... celá povídka... |
Nezraňující polygamie
15. 6. 2014Neznámý autorKdyž vztah dospěje do takového stádia, že si dva nestačí nebo nevyhovují v sexualitě, tak je to obvykle katastrofa a začátek konce. Bývá to tak, že jeden chce víc nebo míň než ten druhý, popřípadě jeden není ochotný dostatečně experimentovat a splnit tomu druhému jeho intimní touhy. Občas někoho napadne, že zajímavým zpestřením vztahu by mohla být trojka. Víte co, prostě si přizvat ještě jednoho kluka... celá povídka... |
Nastříkej to do tý bloncky
5. 2. 2012Neznámý autorHonza s Jirkou se plahočili po chodbě koleje a každý táhl těžký kufr plný čerstvě vypraných věcí. Bylo po zkouškovém a začínal letní semestr, to znamenalo vrátit se zpátky na kolej s kupou věcí a nějak ty další měsíce proživořit. Když kluci dorazili skoro ke dveřím od svého pokoje, odvedle se vynořila nádherná blondýnka a málem do nich narazila. Zůstala na místě přimrazeně stát a leknutím trochu vyjekla.... celá povídka... |


