Erotické povídky

Autor povídky:

DevilTwin

Vloženo: 26. 9. 2020

Kategorie:

Další povídky od DevilTwin:

Hodná holka

Lidi o mně vždycky říkali, že jsem taková milá hodná holka. A v podstatě to byla pravda. Měla jsem dobré vzdělání, slušnou práci, vzhledově jsem ničím nevybočovala z dokonalého průměru. Nekouřila jsem, alkohol jsem si dala jen výjimečně, neklela jsem. Měla jsem naspořeno pár tisíc v bance, pravidelně jsem navštěvovala svoje rodiče a občas převedla starou babičku přes ulici. Prostě jak říkám – hodná holka. Až na jednu věc. Dala bych cokoliv za to, abych mohla opíchat přítele svojí nejlepší kamarádky.

Nebyl den, kdy bych na Kubu nemyslela. Sama jsem nechápala, co přesně za tím vězí. Jeho trochu křivý úsměv? Pronikavé modré oči? Silné paže s vystouplými žílami a dlaně s dlouhými štíhlými prsty, které určitě uměly různá kouzla? Nebo to, že se na mě vždycky tak hezky díval, poslouchal, co říkám, smál se mým vtipům…? Ach jo, byla jsem z něj prostě plně hotová. Už si ani nepamatuju, kdy jsem při masturbaci myslela na někoho jinýho. Jenže jsem měla smůlu. Linda ho tenkrát viděla dřív. A i když bych byla zřejmě schopná svou kámošku klidně bodnout kudlou do zad, nesešlo na tom, protože pro Kubu stejně žádná jiná neexistovala, jenom ona, ta jediná, kterou chtěl. Nebo jsem si to aspoň myslela. Myslela jsem si, že když Kubu nemůžu mít úplně, nemůžu ho mít vůbec. Ale minulý pátek se ukázalo, že existuje ještě něco mezi…

Linda s Kubou mě pozvali na večeři. Nebyla jsem zrovna nadšená, že jim zase budu dělat křena. Ale nedalo se nic dělat, neměla jsem nikoho, koho bych si přivedla s sebou. A tak jsem seděla u stolu, na vedlejší židli trůnila tak akorát kabelka, líně jsem přežvykovala a pozorovala ty dvě hrdličky. K zblití báječný… Po jídle jsme se přesunuli na gauč a já načala už čtvrtou skleničku vína.

„Tak, Míšo,“ přerušil Kuba chvíli ticha, „chtěl jsem se zeptat… Chodíš teď s někým?“

„Ehm… Ne, o nikoho zajímavýho jsem v poslední době nezakopla,“ odpověděla jsem a trochu křečovitě se zasmála, abych ukázala, že jsem s tím děsně v pohodě. A vlastně jsem byla – protože jsem stejně stála jenom o toho jednoho, tak co se zahazovat s jinýma…

„A co nějakej nezávaznej flirt? Taky nic?“ přidala se Linda. Její vyptávání jsem moc nechápala, až na pár drobností jsme si říkaly všechno, takže kdyby něco proběhlo, určitě bych ji informovala.

„Ne, ani tady nic,“ opáčila jsem. Ty otázky mi nebyly moc příjemné, tak jsem do sebe radši obrátila zbytek skleničky. Linda přispěchala s lahví a hned mi dolila. „Za chvíli budu opilá,“ podotkla jsem.

„Ale to nám vůbec nevadí,“ zahihňala se moje kamarádka.

„Spíš naopak,“ dodal Kuba.

Začalo mi to být podezřelé. „Hele, proč se mě na to vlastně tak vyptáváte?“

Linda mávla rukou: „Ále, to my jen tak.“ Odkašlala si a napila se. „Ještě by mě zajímalo… Nechybí ti sex, když nikoho nemáš?“

Zarazila jsem se. Tohle bylo už docela trapné, rozhodně jsem před Kubou nechtěla rozebírat tyhle věci! „Ehm… Tak… Já nevím… No, někdy, možná… Hm…“ koktala jsem.

Kuba se naklonil v křesle dopředu a opřel si lokty o kolena. „Hmmmm. A nechtěla by sis ho dneska trochu užít?“

Vyvalila jsem oči. „Cože? Jak to jako myslíš?“

Linda se na mě zadívala a zhluboka se nadechla. „Dobře, přestaneme chodit kolem horký kaše. Pozvali jsme tě sem dneska z určitýho důvodu. S Kubou už docela dlouho řešíme, že… No, zkrátka, chtěli bychom trochu okořenit náš sexuální život. A tak nás napadlo, že… ty…“

Seplo mi. „Vy mě chcete do trojky?“

Linda se trochu začervenala, ale po pár sekundách přikývla. Hrklo ve mně. Srdce jsem měla až v krku. Ještě nikdy jsem to nedělala. Popravdě mě to nikdy ani nenapadlo. Z téhle nabídky jsem byla pěkně rozhozená a v první chvíli jsem chtěla rezolutně odmítnout. Vždyť je to Linda… A Kuba. To přece nešlo, ne, to zkrátka nemohlo fungovat! Jenže…

Když jsem dlouho neodpovídala, Kuba se zvedl z křesla, přešel k pohovce a sedl si vedle mě. Nebezpečně blízko. A mě napadlo – no právě, vždyť je to Kuba. Jeho vůně mě dráždila, cítila jsem teplo jeho těla a toužila po tom se ho dotknout. A pak on udělal první krok. Dlaň mi položil na koleno a palcem mi přejel po odhalené kůži v místě, kde končil lem letní sukně. Druhou rukou mi vzal skleničku, položil ji na stůl a pak se mnou propletl prsty. Podíval se mi do očí… A já byla ztracená.

Pomalu se přisál k mým rtům. Chutnal jako víno, ústa měl horká a vlhká. Cítila jsem, jak mezi námi probíhají elektrické výboje. Zapletla jsem mu ruku do vlasů a druhou si ho přitáhla za krk. Lehce jsem zaryla rty do jeho kůže a Kuba tiše zasténal. Kalhotky jsem měla v tu ránu vlhké. Nic víc sexy jsem v životě neslyšela. Naše líbání nabíralo na intenzitě. Sjela jsem mu dlaněmi pod tričko a pohladila ho po vypracovaných břišních svalech.

Tak nějak vzdáleně jsem vnímala, že z druhé strany ke mně přistoupila Linda, ale bylo mi to fuk. Jako by tam ani nebyla, tedy alespoň do doby, než mě Kuba vytáhl do stoje. Cítila jsem, že mě Linda zezadu objala. Nejdřív to bylo divné. Rušivé. Zajímal mě jenom Kuba, ona si mohla jít klidně lehnout. Ale pak se mírně začala otírat prsy o moje záda. Zjistila jsem, že už je jenom v podprsence a její prsa příjemně hřála. Vlastně to bylo hezké… docela… Pořád divné, ale…

Linda mi začala přetahovat tričko přes hlavu. Kuba se na moment odtáhl a svlékl si to svoje. Pak mi jeho přítelkyně zmáčkla prsa a přes podprsenku polaskala bradavky. Zavzdychala jsem. Kuba nás pozoroval a pomalu si olízl rty. Dívat se na to, jak ho to bere, mě vzrušovalo ze všeho nejvíc.

Objali mě každý z jedné strany a pomalu mě vmanévrovali do ložnice. Linda mě položila na postel, rozepnula mi sukni a stáhla mi ji. Kuba se mezitím u dveří svlékl z kalhot a přilehl si ke mně jen v upnutých černých boxerkách. Linda se vytáhla nade mě, položila si mou hlavu do klína a nechala svému příteli volný prostor k manévrování. Ten se položil mezi moje nohy a do úst vsál levou bradavku. Prohnula jsem se v zádech. Bylo to krásné, tak krásné, že jsem cítila, že přivést mě k orgasmu nebude dneska nic náročného. Kuba zašátral rukou na mém stehně, vyjel po něm výš a zarazil se u lemu kalhotek. Nadzvedla jsem zadeček, aby mi je mohl stáhnout. Posunul se níž a vtiskl mi malý polibek na mušličku. Trhla jsem boky. Chtěla jsem víc, ne, potřebovala jsem víc! Rozhrnul mi závojíčky a vnořil se do mě jazykem. Taková slast, panebože, to byla taková slast… Neudržela jsem se a sténala nahlas. Potvrdilo se mi to, o čem jsem snila. Kuba byl nejenom krásný a sexy, ale taky to uměl v posteli.

Linda se za mnou vytáhla do kleku. Byla jsem tak omámená, že mi nedošlo, co má v úmyslu, dokud Kubovi nepřistály na hlavě její kalhotky a nad mou hlavou se neobjevila její kundička.

„Lízej,“ zašeptala. Přiměla jsem se k tomu, abych zvedla ruku, vsunula do ní jeden prst a jazykem zamířila k poštěváčku. Dalo mi práci, abych se soustředila při tom, co prováděl Kuba tam dole, navíc jsem to s holkou ještě nikdy nedělala, ale snažila jsem se vydat ze sebe to nejlepší. Linda se na mě tiskla čím dál víc, třásla se jí stehna a slyšela jsem její přerývaný dech, takže byla zřejmě spokojená.

Kubova ústa opustila moji mušličku. Zbavil se boxerek a naklonil se přese mě ke svojí přítelkyni, kterou začal líbat. Na mě ale nezapomněl – vrazil totiž do mě rovnou tři prsty naráz. Odtáhla jsem se od Lindy a zařvala. Už jsem to nemohla vydržet, potřebovala jsem mít v sobě jeho péro, a to hned!

Vyklouzla jsem zpod nich, zvedla se a popadla Kubu kolem pasu. Otočila jsem ho a strhla ho na matraci. Linda trochu zaraženě zamrkala, ale bylo mi upřímně fuk, jestli si myslela, že její miláček bude třeba nakonec šukat jenom ji. Nasedla jsem na něj a nasměrovala si jeho ptáka do dírky. Když byl celý ve mně, vydechla jsem úlevou. O tomhle jsem snila tak strašně dlouho… Okamžitě jsem na něm začala rajtovat. Nehty jsem mu zaryla do hrudníku a on mě popadl za boky a pomáhal mi v přírazech. Vyrážel ze sebe krátké steny a já byla tak hotová, že jsem se už nezmohla ani na to. Linda klečela vedle nás a snažila se na mě dosáhnout, ale odstrčila jsem ji. V nejmenším mě teď nezajímala. Existoval jenom Kuba. Dívala jsem se mu do očí a snažila se mu pohledem říct všechno, úplně všechno. Myslím, že pochopil…

Uvnitř mě se začala zvedat horká vlna. Už jsem byla blízko. Blizoučko. „Budu,“ vyhekla jsem. Kuba mě sevřel ještě víc a pomáhal mi zrychlit nadskakování.

„Už taky budu, lásko,“ zašeptal. A to oslovení mě poslalo přes okraj. Byl to ten nejsilnější orgasmus v mém životě. Celá jsem se rozklepala a pak najednou ztuhla. Kuba se ve mně naposledy pohnul a pak jsem ucítila, jak mi jeho sperma zaplavilo dírku. Neskutečný pocit… Natáhla jsem ruku a pohladila Kubu po tváři. On se opřel do mého dotyku a prstem mi na bříško nakreslil srdíčko. Ohlédla jsem se po Lindě. Jen na nás šokovaně zírala. Myslím, že jí bylo jasné, že to nebyl dobrý nápad. A taky že tohle rozhodně není konec. Ale už bylo pozdě – naštěstí pro mě.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Její utrpení

  17. 11. 2017Neznámý autor

Pavla seděla na lehátku na balkoně a užívala si nádhernou horkou srpnovou noc. Bydlela skoro na samotě, jak říkala malé vesničce. Vždycky měla vztah k přírodě, a tady si jí mohla užívat dosyta. Byla už čtyři roky sama, protože manžel se s ní rozvedl a poslední přítel jí odešel za mladší, pětačtyřicet pro něj asi už bylo příliš. A tak se Pavlina přání točila pořád kolem jednoho – aby zase potkala nějakého...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Extrémy, Znásilnění, Šukačky

Krásná shemale a sympatická holka

  15. 6. 2012Neznámý autor

David odmítnul pozvání svého kamaráda a tentokrát vyrazil do baru sám. Potřeboval se z toho rozchodu vzpamatovat nejdřív o samotě, než se dostane do fáze, kdy bude s kamarády nejdřív vykřikovat, jaká je ta holka mrcha, a pak se skoro rozbrečí nad tím, jak byl úžasná. Rozešla se s ním po čtyřech měsících, prostě mu řekla, že se s ním nudí, s ním! Taková svině, beztak si určitě našla nějakého prachatějšího...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Šukačky, Bisex, Mix, Orál

Moje třídní

  8. 3. 2012Hadodlak

Příběh, který budu vyprávět, se stal začátkem ledna 2012. Už od prvního ročníku se mi hrozně líbí naše třídní. Je jí něco přes třicet, dlouhé vlasy, prsa akorát do ruky. Ale ze všeho nejvíc se mi líbí její velký zadek a stehna. Ještě lépe to vyniká v těch těsných džínách, které pořád nosí a já o hodinách nedělám nic jiného, než že si vymýšlím různé situace, v nichž figuruje právě ona. Všichni jsme...  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Učitelky, Zralé ženy, Šukačky

Lest nastražená šéfovou

  8. 5. 2014Neznámý autor

Začal jsem pracovat ve skladu. Práce docela ušla, ze začátku byli všichni okolo přátelští a nikdo nedělal problémy. Až po čase jsem začal zjišťovat, kteří lidé na pracovišti jsou skutečně féroví. Poznal jsem, že několik jedinců jen šíří pomluvy a libuje si v neštěstí ostatních. Od těch jsem si držel odstup a nevěřil jsem řečem, které roznášeli. Jedna fáma byla, že majitelka firmy pravidelně šuká s...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix