Erotické povídky
- Fisting (12466)
- Zralé ženy (10750)
- Prstění (12920)
- Petting (12759)
- Orál (13630)
Další povídky od neznámých autorů:
- Její utrpení
- Po práci legraci
- Co vězeňkyním zbývá
- Baculatá panna
- Roky uspokojování
- Klenot v kalhotách
- Hrozně jsem chtěla černocha
- V zrcadle
Vloženo: 16. 2. 2013
Fisting Bohumily u zrcadla
Bohumila se důkladně vykoupala. Po delší době si napustila plnou vanu s voňavou pěnou, vydrbala si pokožku masážní houbou, aby ji měla hebkou, pečlivě odstranila chloupky z nohou i podpaží. Potom se namazala tělovým mlékem a samotné se jí laskání tak jemné pokožky moc líbilo. Následovalo líčení, vzala si svůdné prádlo a na to lehký domácí úbor. Potom šla láskyplně připravit večeři a moc se těšila na svého manžela, až přijde z práce. Jaromír se bohužel opozdil a byl po příchodu unavený, ale hned si všimnul, jak se jeho žena krásně upravila a jaké pohoštění pro něj připravila. Užili si hezký večer, popili vínko a Bohumila se těšila na sváteční milování.
Stala se však taková věc, která se někdy v pokročilejším věku a při únavě stává. Když se Jaromír osprchoval a přišel za ní do ložnice, kde romanticky hořely svíčky, penis se mu ne a ne postavit. Bohumila se snažila, hladila ho, potom dokonce i vkládala do pusy, ale nevedlo to k žádnému výsledku. Byla z toho zklamaná a dávala vinu k sobě. Jaromír ji však ujišťoval, že takhle krásný večer dlouho nezažil, a že si ho přece nebudou kazit takovou drobností. Že prý ví o vynikajícím způsobu, jak připravit své ženě další nádherné chvíle.
Rozsvítil světla a nasměroval Bohumilu na posteli tak, aby se viděla v zrcadle. Blízko postele měli totiž velkou skříň a její čelní stěnu tvořilo velké zrcadlo. Dřív se do něj rádi dívali, ale v posledních letech se jim nějak omrzelo. Teď však znovu objevili jeho kouzlo. Bohumila se pozorovala, opravdu jí to moc slušelo. Jaromír ji hladil, velmi smyslně po voňavé pokožce, a pak ji začal svlékat. Roztáhnul jí nohy od sebe, hladil okolí vagíny. Pak na nic nečekal, což Bohumilu dost překvapilo, okamžitě jí zabořil obličej do kundy a začal ji důkladně zpracovávat jazykem. Jeho sliny ji v kombinaci s vlastními šťávami parádně promazaly. Začal s dvěma prsty, opatrně je vsunul dovnitř své ženy, zatímco jí pořád drandil jazykem po klitorisu.
Bohumila vzdychala a celým tělem se jí rozlévalo nebývalé teplo. Jaromír se opravdu moc snažil. Strčil jí do štěrbiny i další prsty. Začal jimi kundy pomalu roztahovat, přitom nezapomněl každou chvilku přelíznout klitoris, aby jeho Boženka měla stále vysokou hladinu slasti. Měl v hlavě plán skoro ďábelský, chtěl jí připravit rozkoš, na kterou jen tak nezapomene. Když si myslel, že je dost připravená, zastrčil jí dovnitř čtyři prsty a palcem kroužil po poštěváčku. Za chvíli je následoval i palec, Jaromír sroloval dlaň jakoby do kornoutku. Vybízel Bohumilu, aby se na sebe dívala do zrcadla, a ona fascinovaně sledovala, jak se jeho ruka chystá celá proniknout k ní do pičky. Byla strašně vzrušená a vaginální stěny měla hodně roztažené, cítila také, že bude stačit jen chvilka a asi se udělá nejvíc v životě.
Rozkoš, jako cítila, byla neuvěřitelná. Střídavě zatínala i svoje poševní svaly, aby si tak nezvykle naplněnou kundu vychutnala. Potom tam dole v klíně ucítila vzrůstající tlak, protože jí Jaromír dovnitř tlačil i kořen palce, nejsilnější místo na celé ruce. Trochu to bolelo a nejdřív to nešlo, ale najednou mu ruka prudce proklouzla a ocitla se v Bohumilině jeskyňce až po zápěstí. Bohumila vykřikla bolestí a slastí, a když uviděla ten výjev v zrcadle, tělem jí najednou začal zmítat mohutný orgasmus. Jaromír čile lízal její klitoris a pohyboval rukou, čímž její vyvrcholení šikovně prodlužoval.
Pokračoval ve vymrdávání svojí ženy celou rukou a cítil, jak se její pochva té ruce pěkně přizpůsobuje. Bohumila sténala a nebyla ani schopná udržet oči otevřené, natož se na sebe dívat do zrcadla. Podařilo se mu sbalit ruku do pěsti, aby ještě víc vyplnil tu dychtivou kundu, a začal s ní všelijak otáčet. Bohumila kňučela a vzdychala a byla v obličeji úplně rudá. Za chvilku se jí rozklepala kolena a tělem projel jako blesk další křečovitý orgasmus, při kterém Jaromírovi její píča doslova masírovala celou ruku. Byla úplně mimo sebe, něco říkala, ale nebylo jí vůbec rozumět, a její tělo si samo říkalo o další přídavek. Tentokrát trvalo déle, než se podařilo ji znovu přivést k orgasmu, ale ten byl nejsilnější ze všech a Bohumila se při něm maličko počůrala a možná i omdlela slastí. Každopádně začala pořádně vnímat až za několik minut, a potom byla příšerně vyčerpaná. Přestože tak Jaromír v pokročilém věku pocítil problémy s erekcí, dokázal své ženě připravit ten nejkrásnější večer.
Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.
Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky | |
![]() | Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat! volej909 a po vyzvání zadej kód 500 |
Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz
Podobné erotické povídky
Subinka Jana
10. 12. 2021Pepa DomJany život ne jen ovlivnil, spíše obrátil na ruby a vedl ho kamsi do temnoty poznání. Přitom ho vlastně neznala, věděla jen že se jmenuje Pepa a je její Pán. Když se seznámili na SM seznamce nepřipustil žádné otázky. Směla psát a mluvit jen o sobě samé. O vlastních pocitech o zklamání ze vztahů s vrstevníky. Pepa byl více než o hodně starší, uměl naslouchat a hlavně si její duši kousek po kousku omotával,... celá povídka... |
Benevolentní policistka
24. 3. 2013Neznámý autorSlavili jsme s kamarády maturitu u spolužáka na chalupě. Ráno jsem se probudila a bylo mi fajn, i když jsem toho vypila hodně. Cítila jsem se fakt dobře, a tak mě ani nenapadlo, že bych v krvi ještě mohla mít zbytkový alkohol. Ovšem policistka, která mě kousek od baráku zastavila, mi udělala zkoušku a zjistila, že mám ještě kolem půl promile. Bylo mi hrozně, tak jsem ji prosila, jestli to můžeme vyřešit... celá povídka... |
Sourozenci II
8. 11. 2010Senior68Čas utíkal a my jsme se sestrou pokračovali v našem milování. Já jsem se naučil dobře lízat a prstit kundičku a šukat do prdelky a segra se perfektně zdokonalila v kouření. Už jsme si několikrát říkali, že se odpaníme a začneme souložit normálně, ale vždy jsme došli k závěru, že to už do patnácti vydržíme si užívat tímto způsobem a v den svých narozenin si poprvé spolu zasouložíme. Potom už si bude... celá povídka... |
Story XV – Krásná neznámá
17. 10. 2013LauraZatím jsem Vám vždycky vyprávěl o zážitcích týkajících se pouze mojí rodiny. Tentokrát to ale bude maličko jiné. Tenhle zážitek byl totiž tak pěkný a hlavně tak nečekaný, že se o něj musím s Vámi podělit.
Neděle. Ach jo, mě se nechce vstávat, pomyslel jsem si, když mě v osm hodin probudil budík. Většina normálních lidí sice tento den v týdnu spí, jak se jim zachce, ale na mě čekají turisti. Ale raději... celá povídka... |


