Erotické povídky

Autor povídky:

G.Dr

Kategorie:

Vloženo: 27. 7. 2015

Co jsem provedl manželce

Moje žena je hrozně hezká a hodná, máme ideální vztah. I sex nás oba baví, ale začíná to po letech být stále víc stereotypní. Ona je ochotná pouze se milovat, jakkoliv, přes svou stydlivost skoro kdekoliv, ale nic jiného. Nesnese v kundičce žádnou hračku, anální sex ani neví že lze, erotický obleček si vezme jen z donucení a o nějakých perverznostech nemůže být ani řeč. A já potřebuju erotické hry, zpestření, úlety. A přitom nechci být nevěrný. Navíc to stojí peníze. Několikrát jsem ji fotil, v různých oblečcích i nahou. I při sexu a orgasmu, ale k tomu se dostaneme jen velmi zřídka. Proto jsem zosnoval plán, plán na opravdu perverzní sexuální zážitek se svojí ženou.

Pomalu sem ji uvedl do povědomí, že nemáme moc peněz, že pokud si chcem něco koupit, musíme dost šetřit, a že kdyby si našla na mateřské malý přivýdělek, dost by nám to pomohlo. Zatím jsem naspořil přes 10 000,-. Nebylo těžké najít na internetu někoho, kdo by měl k dispozici místnost s gynekologickým křeslem a vším lékařským vybavením. Dokonce přímo v nemocnici. A spolupachatelé, ochotní sehrát před mojí ženou divadlo a pohrát si s jejími intimními partiemi se našli taky velice rychle. Vše bylo připraveno. Z fiktivní gynekologické asociace jsem jí z fiktivní emailové adresy poslal nabídku na přivýdělek účastí na gynekologickém výzkumu. Odměna 10 000,- ji musela oslovit. Po opatrném zaháčkování se chytla. Ještě sem u večeře přitlačil na její finanční účast na chodu domácnosti, a byla lapena. Odpověděla na mail a dotazovala se co by musela podstoupit. Po ujištění že nejde o nic hrozného a že se jedná pouze o proměření jejích genitálií a že hlavně výsledky výzkumu pomůžou v budoucnu spoustě matek se do programu přihlásila. Okamžitě dostala pečlivě připravený dotazník, kde musela vyplnit spoustu intimních otázek, i těch na které neodpověděla ani mě.

Několikrát jí bylo během mailové korespondence doporučeno, ať sebou vezme partnera, že se jí vyšetření bude lépe snášet. Na druhé frontě jsem při intimních večerech rozehrál hru na zvědavého manžela a dotazoval se co tak podstupuje na gynekologii, jak se při tom cítí, co se tak běžně používá za metody a procedury a jaké by asi zvládla. Po nějaké době mi řekla že se do programu gynekologické asociace přihlásila a hrdě oznámila že do rozpočtu přispěje celkem významnou částkou. Nejdřív sem hrál neutrálního, pak chvilku i negativního a nakonec jsem souhlasil s tím, že bych toho chtěl vědět víc. Ukázala mi jeden mail a já se v něm dočetl, že bych ji mohl doprovázet. Naléhal jsem na ni až souhlasila a mě zbývalo už jen určit termín a dohodnout se s ostatními pachateli. Po pečlivé selekci se mnou v partě zůstali dva mladí medici, čtyřiadvacetiletý studen a jeho lesbická a trochu úchylná kolegyně a jeden postarší diskrétní muž, který se již řadu let hraní na doktora věnuje. Vše bylo připraveno.

V určený den, dobře naplánovaný tak, aby mohli prarodiče hlídat potomka, se začala moje žena na výzkum připravovat. Byl jsem jí nápomocen s výběrem oblečení i mytím, a když se holila, ještě jsem ji pomohl k důkladné úpravě jejího překrásného přirození. Holí se strojkem na hodně krátko, ale přece jen jí tam vždy malé strniště zůstane, vzal sem žiletku a úpravu dokonal. Nezůstal jí tam ani chloupek. Pečlivě jsem jí pomohl vybrat co na sebe pro takovou situaci. Když se pečlivě osprchovala a osušila, oblékla si bílá krajková tanga nízkého střihu, které na ní byly malinko těsné a proto se jí znatelně rýsovaly pysky jak se jí zařízly do kundičky. Bylo lehké poznat její tvar. Pak si kolem pasu zapla podprsenku. Push-upky nenosí, ale protentokrát bylo vhodné, aby vypadala důstojně i když si bude muset postupně odkládat oblečení. Upravila si do ní kozičky a prohlédla se v zrcadle. Už tušila že si ji takto budou prohlížet nejedny cizí oči. Přes krásně zakulacenou podprsenku si přetáhla bílé těsné triko a dolu si oblékla decentní sukni pod kolena. Ještě svetřík aby zakryl poměrně průhledné tričko a pro jistotu ještě punčochy nad kolena. Vše na ní působilo velice decentně a slušně. V situaci jaká ji čekala to ale působilo paradoxně velice rajcovně. Ještě se zkontrolovala v zrcadle a vyrazili jsme autem do Prahy.

Odpoledne, přesně v 16:00 jsme už seděli v čekárně před gynekologickou ordinací se samolepkou fiktivní asociace na dveřích a já se své ženy vyptával, jak se cítí. Z dotazníku, který vyplnila jsem věděl že jsou jí podobná vyšetření nepříjemná hlavně kvůli tomu že musí být nahá, ať už celá, nebo jen od pasu dolu a na gynekologickém křesle vystavovat svoje intimní místa cizímu člověku. Musí mu ukázat prsa a v různých polohách si je nechat prohmatávat. Navíc si musí nechat do kundičky zavádět kovové nástroje a to je velice nepříjemné. Celé je to pro ni ponižující a hodně se při tom stydí. O to mě nastávající situace rajcovala víc. Přiznala, že je trochu nervózní a že se určitě bude stydět, zvláště když ji v ponižující poloze během zákroků uvidím navíc i já. Netušila co ji přesně čeká a neřešila to, působila celkem klidně a odhodlaně. Nebo možná odevzdaně.

Zanedlouho se otevřely dveře a postarší, důvěryhodně vypadající muž nás pozval dovnitř. Ordinace byla opravdu plně a moderně vybavená, určitě běžně používaná a nebudila ani trochu podezření. Starší muž, říkejme mu doktor, do ní měl přístup nejspíš jako uklízeč. Vstoupili jsme dovnitř. Moje statečná žena vešla první a já ji bedlivě pozoroval. Nejdříve se rozhlédla po přítomných, potom po celé ordinaci, skříňkách, stole, lehátku, a nakonec její zrak utkvěl na moderním gynekologickém křesle, které bylo zjevně připraveno pro ni. Trvalo ji skoro půl minuty než od něj odtrhla oči. Muselo jí hlavou proběhnout spousta představ. Ale skutečnost ještě v mnohém předčí její očekávání. Doktor se posadil za stůl, vzal si do ruky papíry a představil se. Zbylou dvojici představil jako mediky na stáži nebo praxi, kteří k výzkumu dali podnět a proto na něm spolupracují jako praktikanti. Sledoval jsem dobře svou ženu, jak těká mírně nervózním pohledem na doktora, medika, medičku ale také často na gynekologické křeslo, umístěné uprostřed velké místnosti, na nástroje připravené na stolku vedle křesla a na svlékací kabinku. Tam ji doktor bez dlouhého otálení poslal aby si sundala všechno oblečení kromě trička a kalhotek. byl jsem ve vhodném úhlu a mohl sledovat svoji stydlivou ženu jak si odkládá svetřík, vyhrnuje sukni, stahuje punčochy a nakonec pomalu a nerozhodně rozepíná sukni a spouští si ji ke kotníkům. Když se pro ni sehnula, vystrčila na mě svůj štíhlý zadeček a na mě poprvé přišla erekce. To bude divadlo, které pro mě bude na vrcholu všech sexuálních zážitků, a to i přes to že se zúčastním jen jako pozorovatel. Potom co si dodala jistotu pohledem na mě, svlékla si bílé těsné triko, rozepla podprsenku a odložila ji na věšák. Triko si opět oblékla, ale už ji moc nezakrývalo. Naopak dodalo jejím prsům krásně kulatý, velice vzrušující tvar a navíc bylo dobře patrné jaké má bradavky a že jsou rozrušením pěkně ztuhlé. Bílá krajková tanga jen podtrhovaly její sexuálně přitažlivou postavu. Vyšla zpoza zástěny tak jak pochopila doktora že se má připravit, v kalhotkách a tričku. Ten jí jen pokynul ke křeslu, řekl ať se posadí a něco psal do počítače. Moje polonahá žena došla před zraky mladého medika a jeho kolegyně ke gynekologickému křeslu a posadila se mezi opěrky do kterých bude muset za malou chvíli roztáhnout nohy a odhalit tak všem přítomným svůj čerstvě vyholený klín. Doktor nejdřív požádal medika, ať nastaví opěrky křesla tak, aby byly genitálie mojí ženy dokonale přístupné všem zákrokům. Požádal ji aby se položila na opěradlo a zvedla nohy do opěrek, že bude lepší když polohu jejích nohou nastaví teď, dokud má na sobě alespoň kalhotky, aby se nemusela cítit ponížená, kdyby nastavovali opěrky až bude mít intimní místa obnažená. Položila se dozadu na vodorovné opěradlo, a medik jí pomohl zvednout a roztáhnout nohy do opěrek. Odhalila tak všem rozkrok, kde byl jen malý proužek průhledné látky, zakrývající její nádhernou kundičku.

Ležela na zádech a sledovala mladého studenta jak jí ještě víc roztahuje nohy a zvedá jí je výš a občas sjede pohledem do jejího vystaveného klína a zároveň musela odpovídat na otázky doktorovi, který se začal ptát na celkem intimní věci, přesně jak sem mu je připravil. Musela podrobně popsat průběh menstruace, co používá za tampony a vložky, jak často je mění, jak často si myje intimní místa, zda a čím si je holí. Pak padlo několik otázek na průběh těhotenství, včetně dotazu jak často měla sex, kdy naposled před porodem a podobně. Několikrát se na mne podívala aby nabyla jistotu a na vše pravdivě odpověděla. Doktor se zeptal na průběh porodu a pro sebe poznamenal, že následky si zjistí sám. Pak už musela odpovídat na mnohem intimnější věci, jako třeba kdy měla první sex, s kým, jak velký měl přesně penis, jak dlouho vydržel než ejakuloval, jestli měla orgasmus, byla vzrušená a vlhká, jestli a jak moc ji bolela deflorace, kolik jí teklo krve, jak brzy potom měla další styk, jestli někdy podstoupila anální sex a s kým, jestli jsou pro ni při sexu vzrušivější větší nebo menší penisy, jestli potřebuje stimulovat poševně nebo jen na klitorisu, jak intenzivně. Odpovídala i na spoustu otázek na masturbaci, orální sex, sexuální pomůcky a já se dozvěděl spoustu zajímavých věcí ze sexuálního života svojí ženy. Během těchto odpovědí už se na mne nedívala, asi by jí to příliš nepodpořilo. Ležela roztažená na gynekologickém křesle, kundičku jí zakrývaly jen titěrné kalhotky a musela předemnou a několika cizími lidmi odpovídat na nejintimnější dotazy. Byl jsem maximálně vzrušen. Když už doktor neměl další dotazy, protože všechno ze svého sexuálního života už musela prozradit, zeptal se asistenta jestli jsou opěrky správně nastaveny. Ten odpověděl že ano, a doktor mohl přistoupit k první proceduře. Požádal mou ženu, ať si sundá triko, že první vyšetří její prsa. Asistentka ihned přiskočila a pomáhala jí se sundaváním trička, pak ji odvedla k lehátku a pomohla jí se položit na záda.

Doktor se k ní postavil a začal jí pečlivě zkoumat bradavky, dvorce a nakonec postupně celá ňadra vleže na zádech, pak v sedě, s rukou za hlavou a nakonec jí je pečlivě prohmatal i na čtyřech když jí pěkně visely a on jí za ně chvílema tahal jako by ji dojil. Když byl s jejíma prsama hotov, požádal ji aby se položila na záda a sama si roztáhla nohy a dala si proužek látky z kundičky na stranu. Položila se podle pokynů, chytila svoje nohy a sama si je roztáhla, přístupnila mu tak svůj rozkrok a on jí odhrnul kalhotky z kundičky na stranu. Následovat bude totiž měření teploty v pochvě i v análu. Ležela před námi skoro nahá a sama nám vystavovala svůj skvostný klín. Doktor ji zasunul do obou direk teploměry, počkal několik minut a pak jí pokynul, že si může upravit kalhotky a opět obléknout triko a když ho měla na sobě, požádal ji ať se znovu položí na lehátko. Prohmatal jí důkladně břicho až nad stydkou kost, kvůli čemuž jí musel mírně stáhnout kalhotky. Další vyšetření mělo zjistit hybnost jejích kloubů. Doktor začal koleny a kyčlemi, což znamenalo že jí například značně roztahoval nohy. Díky tomu jsme dnes poprvé měli všichni možnost spatřit její kundičku. Hrozně se mi líbí, protože když se oholí, její pysky nejsou tmavší, ale mají barvu kůže v okolí, navíc pokud opravdu hodně neroztáhne nohy, malé vnitřní závojíčky nejsou vůbec vidět a ty velké mají krásně plný tvar, jako u malých holčiček.

Má jí prostě nádhernou a hezčí kundičku jsem na živo ale asi ani u internetových pornohvězd nikdy neviděl. A teď mám opět příležitost se pokochat, protože doktor už jí pomalu stahuje kalhotky ke kolenům, aby mohl provést první prohlídku nejintimnějšího místa mojí ženy. Ležela s nohama u sebe a rukama si zakrývala obličej, klín však měla zcela odkrytý a doktor postupně zkoumal její podbřišek, třísla a pak i pysky, které několikrát rozevřel, aby viděl poštěváček. Po chvíli jí stáhl kalhotky úplně a položil je přes opěradlo židle vedle lehátka. Moje žena je tak měla pořád před očima. Když už tomu nic nebránilo, pomalu jí roztáhl nohy a prozkoumal její vnější pohlavní orgány, a to velice důkladně. Na chvilku si dokonce nechal od medika podržet pysky rozevřené, aby si mohl podrobně prohlédnout ty vnitřní a poševní vchod. Když byl s tímto hotov, požádal pacientku, ať se otočí na čtyři a opět jí prozkoumal celý rozkrok zezadu, a pak ještě v kleče vzpříma. Nechal ji ať se otočí čelem ke zdi, opře se o ni rukama, roztáhne nohy a mírně vystrčí zadek. Posadil se na židly přímo za její prdelku, trochu víc jí roztáhl nohy, zatlačil ji na záda a na podbřišek, aby se víc vystrčila a oběma rukama se vrhnul zezadu na její kundičku. Pronikal jí dvěma prsty do pochvy a druhou rukou tlačil na její podbřišek a zkoumal pysky a celé okolí. Když byl i nyní spokojen, požádal moji ženu, aby se položila na gynekologické křeslo a zvedla nohy do opěrek. To byla asi chvíle na kterou jsme se všichni kromě ní nejvíc těšili. Vstala a sebejistým krokem došla ke křeslu. Postavila se k němu zády mezi opěrky a povyskočila na sedací část, která byla docela vysoko, aby měl doktor dobrý přístup k jejímu klínu až na něm roztáhne nohy. To musela právě nyní udělat a vystavit nám všem konečně svoji překrásnou kundičku. Musela si všimnout že jí tam civíme úplně všichni a tuším jaké pocity se jí asi v ten okamžik zmocnily. Doktor jí nechal chvíli čekat takto vystavenou a připravoval si nástroje. Měl je na pojízdném stolku a postavil ho vedle ní tak, aby pokaždé dobře viděla co bere ze stolku do ruky. Prohlížela si tu spoustu kovových věcí, a tušila že jsou všechny určené do její citlivé broskvičky. Zatím se jí ale doktor začal věnovat pouze pomocí prstů a všelijak ji otevíral, zasouval jí tam dva i tři a nakonec i jeden do análku. Pak vzal první nástroj. Přímo před jejíma očima ho potřel gelem a zamířil s ním do její pochvy. Trochu ztuhla, ale prudkému vniknutí širokého kovového háku se neubránila.

Otevřel její poševní vchod doširoka všem pohledům, a doktor mohl zkoumat močový vývod, který se v roztažené kundičce dokonale vystavil. Požádal medičku aby hák podržela uvnitř pochvy a udělal důkladný výtěr z hloubky několika centimetrů močové trubice. Pak hák pomalu vyjmul, ale zvedl ze stolku velké kovové spekulum. Tohle asi nevydržim, na tuhle chvíli se třesu od okamžiku co mě tohle napadlo. Škoda že to nejde nějak zachytit na video, aspoň na mobil, protože tenhle rajcovní okamžik si budu připomínat navždy. Bylo úžasné sledovat, jak si chudinka nevidí do klína, ale přesně ví co může nyní čekat. A už je to tady, chladný kov jí zastudil přímo ve štěrbině její citlivé kundičky a pomalu proniká dovnitř, hlouběji a hlouběji až na samé dno k děložnímu čípku. Tam se začínají železné čelisti pomalu rozevírat a to až na maximum. Doktor ještě upravil mezeru mezi čelistmi a rozevřel tak poševní vchod na opravdové maximum co mohla moje nebohá žena snést. Ta se pevně držela madel po stranách stolu, které tam byly přesně pro tyto okamžiky utrpení. Mírně prohnutá v zádech čelila tlaku uvnitř jejích útrob a s hlavou odvrácenou na stranu zrychleně dýchala.

Doktor nechal její vagínu otevřenou opravdu dlouho a všelijak si nasvěcoval a zkoumal čípek její dělohy a nakonec nechal ještě nahlédnout dovnitř mladého medika i medičku, kteří také nijak nespěchali zkrátit mojí ženě utrpení. Po cvíli prohlížení vzal doktor dlouhý tenký kovový nástroj s čelistmi na konci. Aniž cokoliv řekl, vsunul jej mezerou mezi čelistmi spekula až na dno její pochvy a pečlivě proměřil délku a šířku jejího děložního čípku. Dalším podobným nástrojem změřil otvor uprostřed čípku a to už bylo poněkud bolestivé. Nakonec se dostala řada i na mě abych směl nahlédnout do lůna své ženy a já si dodal odvahu a na několika místech jsem se roztažené pochvy svojí ženy dotkl. Možná to ale ani nevnímala a uvolnila se až když doktor pomalu povolil rozevření uvnitř jejího klína. Když kovový nástroj opustil její kundičku, krásně se hned sama zavřela.

Doktor jen poznamenal něco o poloze dělohy a začal pečlivě promazávat celou pochvu i okolí. Tohle nebylo ve scénáři a proto jsem se bál co z toho bude. Byl ale asi opravdu šikovný a hlavně zkušený. Několika rychlými pohyby pronikl do pochvy mojí ženy celou rukou! Ta se lekla až když si to uvědomila, ale to už bylo po všem a měla celou ruku až po zápěstí uvnitř a doktor jí tam pečlivě prohmatával děložní čípek a poševní stěny. Byl sem překvapen skoro tak jako ona, odemne si tam nechala strkat pouze dva prsty a často se i tomu bránila. Teď nemohla skrýt zděšení, ale snažila se ovládnout a podle rad doktora se uvolnit, aby mohl opět ruku z její pochvy vytáhnout. To bylo mnohem složitější než ji dostat dovnitř a skoro to připomínalo porod. Doktor ji nutil zhluboka dýchat, tlačit a hlavně uvolnit svaly kolem poševního vchodu aby mohla rozšiřující se část ruky proklouznout zase ven. Sledoval sem její lesknoucí se napnuté pysky, na maximum roztaženou kundičku a její utrpení mě až nemístně vzrušovalo. Po nějaké době se jí konečně podařilo se uvolnit natolik aby doktor mohl ruku z její pochvy vytáhnout. Když ji nechal trochu vydechnout, zeptal se jí jestli zvládne podstoupit ultrazvukové vyšetření poševní sondou. Netušila že by sonda mohla být jiná než jakou znala ze své gynekologie a bez obav souhlasila. Jaké ale bylo její překvapení, když doktor mezi její roztažená stehna postavil přístroj se sondou o rozměru dětské basebalové pálky.

Uklidnil ji že větší dilatace než jakou podstoupila před chvílí už ji dnes nečeká, a ona odevzdaně položila hlavu a očekávala další nápor do svých intimních partií. Doktor nasadil na sondu kondom, ještě ji trochu potřel a pak jí pomalu pronikl hluboko dovnitř pochvy mé ženy. Pohyboval s ní dovnitř a ven,mířil s ní šikmo nahoru až se ploché bříško mé ženy zvedalo, natáčel ji do všech stran a tlačil jí na poševní stěny až se kroutila a snažila se uhýbat. On ale dělal že se věnuje monitoru a nevšímal si jejího utrpení. Opět nechal celý postup vyzkoušet si oba mladé mediky a ani oni její těsnou pochvu nešetřili a chvilkama jí doslova mrdali obrovským falusem. Pak jim ještě doktor nabídl, že předvede jak se poloha vnitřních orgánů změní v jiné poloze a donutil pacientku otočit se na křesle čelem k opěradlu, na které se musela opřít rukama, kleknout si na čtyři a vystrčit na ně kundičku, aby do ní mohli proniknout i zezadu. Když i toto moje statečná žena přečkala, bylo na řadě měření. Položila se opět na záda a s nohama roztaženýma v opěrkách sledovala jak doktor nasazuje balónek na hadičku a zavádí jí ho hluboko do pochvy. Dvěma prsty soukal celý balonek podél trubíčky dovnitř její pochvy a když ho pečlivě celý umístil dovnitř, začal ho plnit vodou. Oba studenti museli držet její poševní vchod, aby zvětšující se balónek nelezl ven a doktor se vždy po chvíli zeptal mojí ženy jestli snese ještě další zvětšování objemu. Ta se snažila být statečná a vždy jen tiše přikývla a snášela vzrůstající tlak uvnitř pochvy a až po značné chvíli požádala doktora aby s napouštěním přestal. Ten jí sice dal chvíli na odpočinek a uvolnění, pak ale s napouštěním pokračoval, až do chvíle kdy se balónek tlačil i přes troje ruce ven a moje žena sténala bolestí. Podbřišek se jí opět znatelně vyboulil. Když pak jeho objem vypustil do odměrné nádoby, ukázalo se že v sobě měla hodně přes litr tekutiny, za což ji doktor pochválil a poděkoval za její statečnost.

Nyní pečlivě proměřil hloubku její pochvy k čípku a i pod něj na úplné dno a pak ještě několik rozměrů vnějších rodidel, jako délka pysků a podobně a když byl hotov, požádal pacientku, aby si sundala triko a nechala si změřit objem svých prsou. Poslechla a podle pokynů si klekla na čtyři aby jí její kozičky pěkně visely a nechala si je jednu po druhé ponořit do nádoby s vodou, aby se podle toho co přeteče dal určit přesný objem. Voda musela být studená, protože když bylo měření ukončeno, její bradavky byly pěkně ztuhlé a její poměrně malá a už trošku povislá prsa byla najednou krásně kulatá a pevná. Když slezla z lehátka, stála teď před námi všemi úplně nahá. A doktor ihned využil její situace a začal ji přemlouvat k další neplánované proceduře. Jestli by prý zvládla podstoupit stimulaci a nechat na svém genitálu výzkumníky zjistit další parametry nutně potřebné pro výzkum, který se jistě podepíše na dalším rozvoji porodnictví. Zvyšoval nátlak a zároveň hrál na její city a smysl pro povinnost, až neuváženě souhlasila a přikývla na další proceduru. Musela se opět položit na gynekologické křeslo, tentokrát už úplně nahá, znovu roztáhnout nohy a nastavit svůj rozkrok dalšímu zákroku.

Medička jí k mému i jejímu překvapení připoutala nohy k opěrkám a medik už vezl zpoza zástěny další přístroj. Koukali jsme na něj oba nechápavě a mě prvnímu došlo co se nyní bude dít. Byl to skutečný šukací stroj. To ona nemohla znát a tak dlouho vůbec netušila co ji čeká. Postavili stroj přímo mezi její roztažené nohy a začali ho připravovat k akci. Na tyč, která z něj trčela směrem ke kundičce mojí ženy nasadili celkem objemné dildo. Bylo skoro hladké, jen s mírnými vlnkami po obvodě a bylo stříbrně kovové. To mě začalo vzrušovat a už jsem se nemohl dočkat až na něj moji ženu nabodnou. Doktor vzal malý balonek a na hadičce ho zasunul do análku mojí ženy. Venku zůstal další balonek a měřící přístroj, který zaznamená sílu stahů jejího pánevního dna. Mladík ještě natřel hrot dilda gelem a dívka na něm zapnula vibrace. To už ho doktor tlačil blíž k rozkroku mé ženy, až se hrot nástroje dotkl její kundičky. Nastavil krajní polohy tak, že když byl nástroj vzadu, úplně opustil její pochvu, a když byl maximálně vystrčený, zatlačil na její poševní dno, až to s ní mírně pohlo. Doktor se ještě dotázal jestli se cítí připravena a začal pomalu zvyšovat otáčky. Kovový robertek zajížděl hluboko do její pochvy a opět ji opouštěl až se za ním skoro zavírala. Každé další vniknutí otevřelo její poševní vchod, což jí muselo časem začít vzrušovat.

Ale v situaci ve které byla se mohla jen těžko poddat pocitům rozkoše, plně se uvolnit a nechat na sebe působit vzrušení. Trvalo proto velmi dlouho než začala alespoň trochu vzdychat a doktor musel hrot nástroje ještě dvakrát pomazat gelem, aby uvnitř klouzal a nezpůsoboval jí utrpení. Chytil sem ji za ruku a ona mě pevně držela, hleděla na mě a až v tuhle chvíli se zdálo že se jí zmocňuje slast a vzrušení. Potom už to netrvalo dlouho a začala se zmítat v orgastické křeči, škubat sebou, chroptět a zatínat svaly po celém těle. Moc chtěla ale nemohla dát nohy k sobě a tak všichni viděli stahy svalů jejího pánevního dna a doktor ještě přidržel medikovy prsty na jejím análu, hrázce a pak i klitorisu, aby cítil jak zde všechno pulzuje. Doktor ji upozornil že právě prodělala poševní stimulaci a ještě ji čeká klitorální, ta že bývá mnohem rychlejší a že už to bude mít všechno za sebou. Medička odpoutala její nohy z opěrek a doktor požádal mne a medika, zda bychom podrželi její nohy roztažené a zvednuté tak, že je měla pokrčené až skoro na prsa, což gynekologické křeslo neumožňuje.

Medik první uchopil nohu mé ženy za kotník a já po něm jsem ji zvedal a táhl do strany až měla kundičku dokonale vystavenou a rozevřenou. Vím že tuto polohu nemá moc v lásce, jednak jí přijde až moc vulgární, a navíc nemá kontrolu nad hloubkou průniku do pochvy. Teď se takhle musí ukázat čtyřem lidem. Doktor se postavil blízko k její vystrčené kundičce, prohlédl si její vystavený klín a pak poručil abychom jí ještě oddálili nohy víc od sebe aby měla klitoris dokonale přístupný šukacímu stroji, na kterém zatím doktor vyměnil nástavce. Nyní jsme hleděli na dildo obřích rozměrů, opět kovového vzhledu ale s velice hrubě zvrásněným povrchem s množstvím ostrých výstupků. Moje stydlivá žena neřekla ani slovo a už ho měla přiložený na klitorisu. Jak doktor zvyšoval otáčky, jezdil kovový falus mezi pysky její pochvy a drhnul svým vroubkováním její klitoris tak intenzivně, že netrvalo ani deset minut když se opět prohla ve slastné křeči a vydala několik hlubokých tlumených výkřiků. Doktor ji nechal stále v té ponižující vystavené poloze a vyptával se na podrobnosti ohledně pocitů ze stimulace.

Pak řekl že to je zajímavé a že by rád zkusil poslední krátký test. Nechali ji ve stejné poloze a vyměnili nástavce na stroji za původní kovový. Tentokrát jí ho zavedl do análu a já se divil že se vůbec nebrání a drží či přímo nastavuje svůj střežený dosud panenský otvor nástroji obřího rozměru, který do ní bude nemilosrdně pronikat. Nechala si pečlivě namazat anální otvor a jeho okolí gelem a pomohla se nastavit tak aby její těsná dirka byla přímo proti hrotu kovového falusu. Když se stroj přiblížil k jejím nastaveným intimním místům, odevzdaně zavřela oči a položila hlavu dozadu na opěradlo. Už jen očekávala průnik nástroje o průměru kolem pěti centimetrů dovnitř svého těla. Doktor ji nenechal dlouho čekat. Zapnul pomalý pohyb a podržel jí roztažené půlky aby měl nástroj při průniku co nejmenší odpor. Prodloužil o dost dráhu aby falus mohl pronikat do análu mé ženy co nejhlouběji to bylo možné a my s medikem cítili nápor jakým stroj vrážel hluboko do útrob mé bezbranné ženy. Doktor postupně zvyšoval otáčky stroje a vyptával se zda je to pro ni nepříjemné, či bolestivé, nebo zda pociťuje nějaké vzrušení. Když mu na všechny otázky odpověděla, vypl stroj s tím že už ji nebude trápit. Moje ctnostná žena ale překvapila, a to možná i sebe a řekla že jí to nevadí a že i tuhle stimulaci může podstoupit až do konce. Nikdy mě nenechala provádět cokoliv s jejím análkem, natož abych jí do něj souložil, a teď ho zcela dobrovolně nastaví šukacímu stroji s kovovým falusem a nechá se jím přivést až k orgasmu a to všechno před zraky tolika cizích lidí? Neuvěřitelné. Než sem vstřebal co se dějě, už na ní šel třetí orgasmus, který nečekal nikdo z nás. Ještě jsem si prohlédl tu neuvěřitelnou scénu, kdy moje žena leží na gynekologickém křesle, nohy jí drží dva chlapi doširoka roztažené, a nastaveným klínem odolává náporům obrovského vibrujícího kovového dilda, které šukací stroj bezcitně zaráží do jejího těsného análního otvoru. Když bylo po všem a dozněly poslední stahy v její pánvi. Pohlédla toužebně na svoje kalhotky přehozené přes opěradlo a doktor ji propustil se obléci. Poděkoval jí a aniž by jí věnoval další pozornost, začal uklízet použité propriety. Medička jí podala obálku s deseti tisíci a moje znavená žena se před zraky mladých mediků pomalu oblékla, upravila se a vyrazili jsme domů.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Chorvatsko

  23. 11. 2023Děda

Po několika letech, které jsem strávil jako vdovec, jsem se rozhodl, že se zajedu podívat do Chorvatska do kempu, kam jsme se ženou jezdívali pravidelně snad dvacet let. Je to malý klidný kemp na poloostrově, kde se večer nesvítí, nehuláká tam žádná diskotéka a dokonce tam není ani oficiální pláž. Takže lidé polehávají a koupou se všude, kde to jde. Každý si tam najde to svoje místečko a má klid. I...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Exhibicionisté, Lesbičky, Prstění

Všechno z Eli

  16. 7. 2018jentaknekdo

Jmenuju se Petr, Petr Beneš. Je mi sedmadvacet a jsem majetnický člověk. Neumím říct, jestli ta vlastnost, to, že jsem majetnický, je hlavní chybou mého charakteru. Je to součást toho, jaký jsem. Vyrovnejte se s tím. Po pravdě řečeno, nikdy jsem vůbec nevěděl, že podobnou poskvrnu mám, dokud jsem nepotkal Eli. Brali jsme se před osmi týdny a nemohli bychom být šťastnější. Ve svých zvolených profesích...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Mix, Orál, Submisivní, Šukačky

Město pod lípami (6.část)

  26. 8. 2019Strawberry

Astrid sledovala pohupující se závaží, přes zaťaté zuby zhluboka vydýchávala bolest. Její bradavky, pysky a klitoris byly natažené vzhůru, přímo stály v pozoru a svorky přidělané ke šňůrce se závažím je táhly výš a výš. Už tady tak ležela bez mála hodinu a půl, chvílemi měla pocit, že bradavky přestává cítit. Melly vstala a vzala do rukou další závažíčka. „Už ne,“ zašeptala Astrid a hodila po ní...  celá povídka...
Kategorie: Anál, BDSM, Fisting, Mix, Voyeur, Zralé ženy

Přistižen 1.-3.

  24. 1. 2015Roman

Jsem pořád nadržený a každý den bych nejraději šukal. Občas není s kým a tak když mám možnost, vytáhnu svůj penis s kalhot a aspoň si ho honím. Čtu si při tom na internetu nějaké erotické povídky. Vždy si dávám pozor, aby mne nikdo nepřekvapil a abych si to užil. Jenže naposled se to nepovedlo, seděl jsem v kanceláři, bylo po páté hodině, ve firmě už nikdo nebyl a já dostal chuť. Večer nebyla příležitost,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Bondage, Erotické pomůcky