Erotické povídky

Autor povídky:

jamesz

Kategorie:

Další povídky od jamesz:

Vloženo: 20. 5. 2011

Bobo II

Celý pátek mě nepustila myšlenka na to, že v sobotu uvidím svou Bobo. Ještě večer jsem jí volal, že jí v sobotu dopoledne počkám na vlakovém nádraží. Měl jsem zrovna 2 dny nové auto. Byl to velký Chrysler Voyager a ještě nebyl pokřtěný a napadla mě hříšná myšlenka. V telefonu jsem jí trošku popsal představy co se mi honily hlavou. Auto viděla už ve čtvrtek a svými představami jsem jí motivoval na zítřejší den. Bobo se mi přiznala, že má prstíky v direčce a že si stimuluje klitoris. Ta představa ve mně vyvolala vzrušení a tak jsem vytáhl svého čuráka, abych mohl ukojit své pokušení. Po chvilce zasvěcené oběma do masturbace mi Bobo řekla, že teče jako řeka a že už to dlouho nevydrží. Najednou bylo slyšet v telefonu kňourání, hekání a hned potom mi nahlásila, že se právě udělala, a že si polila postel svou šťávičkou z její dirky. Poté co jsem se i já udělal jsme si popřáli dobrou noc a šli si lehnout. V sobotu ráno jsem odmontoval 2. a 3. řadu sedaček, čímž jsem vytvořil dostatečný prostor pro pořádné šukání. V deset hodin jsem již Bobo čekal na nádraží. Jak dojel vlak a Bobo vystoupila nedalo se jí přehlédnout. Vysoké podpatky, šaty se zapínáním na zádech. Už z dálky šlo vidět, že nemá podprsenku a jak jí bradavky vystupují skrz šaty. Když jsme došli k autu, první čeho si všimla bylo, že v zadu chybí sedačky. Usmála se na mě a pravila, že ho musíme pokřtít co nejdříve. Bez nějakých okolků jsem souhlasil a řekl jí o místě, které je klidné, moc lidí o něm neví a je z něho krásný výhled na město. Souhlasila a rychle nastoupila do auta.

Už při cestě to nemohla vydržet a hladila mě na vnitřní straně stehen a na penisu, který mi třela přes kalhoty. Po malé chvilce mi rozepnula poklopec, vytáhla můj nadržený klacek a začala mi ho honit. Vzrušení bylo velké a měl jsem co dělat abych se soustředil na řízení. Lehce mi přetahovala předkožku a prstem mi masírovala špičku žaludu. Sem tam mi lehce rozevřela močoví otvor a zase sjela k předkožce. Poté ho vzala pořádně do ruky a začala mi ho honit. Byl to úžasný pocit..jezdit dopoledne po městě a nechat si honit ptáka. Naštěstí jsem měl tonované skla a tudíž nás nikdo nemohl vidět. Při honění si roztáhla nožky a druhou rukou si sjela pod sukni až ke kalhotkám. Chvilku se stimulovala přes látku, ale poté si zajela prstíky pod ně a začala si mušličku dráždit na přímo. Byla tak vlhká, že bylo slyšet mlaskání jak si prstíky zajíždí hluboko do nitra její broskvičky.

Když jsme byli na místě tak jsme na nic nečekali a lehli si do zadní části auta. Velmi rychle jsem jí rozepnul zip na šatech a zbavil se jich. Bobo mezitím obratně sundala moje kalhoty a triko. Pak si všimla, že jsem jí nechal kalhotky. Ty si chtěla ihned sundat, ale zarazil jsem jí, že to udělám sám. Začal jsem jí líbat a prstama jsem jí přes kalhotky začal masírovat její pysky. Kalhotky už byli vlhké a byla na nich i viditelná skvrna. Přes nasáklé kalhotky jsem jí masíroval a sem tam zajel i hlouběji. Bobo to dlouho nevydržela a okamžitě si je i přes můj protest sundala. Začali jsme se líbat. Po krátkém líbání jsem se přesunul k jejím prsům a začal je líbat a její malinkaté bradavky lehce kousat a sát. Bobo mi mezitím honila mého ptáka. Pak převzala iniciativu ona a nakázala mi ať si lehnu na záda. Souhlasil jsem a lehl si. Klekla si nade mnou a začala mě líbat pro změnu ona na mých bradavkách. Sem tam mi oplácela kousnutí do nich. Jednou rukou mi mezitím honila ptáka a druhou mě hladila po těle. Po chvilce se obrátila zadečkem ke mně a to bylo jasné znamení na 69ku. Super, moje oblíbená. Okamžitě jsem se vrhl na její sladkou malinkatou broskvičku a začal sát její nasládlou šťávičku. Při lízání poštěváčku jsem jí zajížděl prstíky do její vlhké dirky a sem tam zajel k anální dirce. Mezitím mi bobo důkladně kouřila ptáka a strkala si ho až po kořen do hrdla. Sem tam mi žalud obkroužila jazykem a lehce mi olizovala i zbytek mého ptáka. Nezapomněl i na moje koule a jazykem je projížděla také. Někdy mě trošku kousla do žaludu. Já ji mezitím už i jazykem zajížděl do anální dirky a vlhčil jí ať pak mám lehčí práci z roztahováním jejího zadečku. Střídavě jsem projížděl její mušličku a její řitní otvůrek. Prsty jí stimuloval a honil poštěváček a bažil se z toho jak mi Bobo kouří pořádně ptáka.

Po nějaké chvíli jsem začal cítit jak se pomalinku začíná Bobo třást. Její kouření se stávalo více a více agresivnější, brutálnější a taky se začínala zadečkem nabodávat na můj jazyk a prsty. Pozvolna to na ní přicházelo, proto více přidal a lízal jí hlouběji její voňavou broskvičku. Prsty jsem jí rychle přejížděl a třel poštěváček, až mi nakonec vystříkla její slaďoučkou tekutinu do obličeje. Přestala mě kouřit a užívala si orgasmu. Já ji stále lízal a snažil se jí vylízat až do sucha. Přestal jsem jí strkat prsty do análu a jenom se soustředil na její broskvičku. Po chvilce mi ho znovu začala ocucávat a lízat můj penis, to už jsem byl i já hodně vzrušení a za chvilku jsem se chystal také stříkat. Řekl jsem jí ať teď hodně přidá a pořádně mi ho vykouří. Pevně mi ho uchopila a začala si ho strkat až po kořen do pusy. Svým sáním mě uvedla do orgasmu a já už jen těžko oddalovat vyvrcholení. Když už jsem věděl, že budu pořádně jsem jí ho tam zarazil až po kořen a vystříkal jsem se jí hluboko do krku. Bobo zčervenala a zakuckala se. Z pusy jí vytékala sperma po bradě a ona ho slízávala jazykem. Pak si lehla vedle mě a jen tak mě hladila.já ji hlazení oplácel a pomalinku se chystali na další kolo.

Bobo mě hladila na břiše, šíji, ale pak sjela dolů a začala mi hladit ptáka. Ten na sebe nenechal dlouho čekat a postavil se do pozoru. Jakmile mil dostatečně pevný, obkročmo si na mě sedla a pomalinku se narážela na můj kůl. Její dirka byla sice dostatečné vlhká, ale její malinkaté rozměry vyžadovali, aby se nabodávala pomalu. Jakmile byla v půlce mého klacku, začala se pohupovat do strany, aby svojí dirku více roztáhla. Po nějaké chvíli se rázně nabodla až zaskučela. Chvilku seděla nehybně aby si zvykla na šířku a délku mého kladiva. Pak začala přirážet a já ji chodil naproti. Měla ve zvyku hlasitě dýchat a sténat, což mě vždy dokázalo ještě více vyrajcovat. Pak jsem si sedla a ona stále přirážela. Vyzval jsem jí ať přestane, že změníme polohu.

Jelikož Chrysler je velké auto a místa mezi řidičem a spolujezdcem byla tolik, aby si tam sedl ještě jeden člověk a navíc je to automat s řazením pod volantem, položil jsem Bobo na záda a její nohy jsem opřel na zadní stranu opěradel. Tím jsem plně rozevřel její broskvičku. Já si lehl mezi sedačky a položil se na ní. Začal jsem do ní zajíždět tvrdě a razantně. Rychlými přírazy jsem jí mýma koulama masíroval její zadeček. Bobo začala nahlas vzdychat a rukama se hladila na prsou. Po chvíli se snažila sundat nohy z opěradel, ale moc to nešlo, jediná možnost byla posunutím se do zadu. Při mém zběsilém dorážení to však nějak nedokázala. Po chvíli jsem přestal a opět jsme změnili polohu. Klekla si na všechny čtyři a vyšpulila na mě svůj zadeček. Na nic jsem nečekal a přirazil jsem. Bobo trošku pokřikla bolestí. Dostal jsem se až na samé dno její broskvičky. Nedbal jsem ničeho a pokračoval v přirážení. Po chvilce mi zadečkem chodila naproti a já ji nekompromisně nabodával.

Bobo se mezitím prsty projížděla klitoris a zvyšovala tím svoje vzrušení. Pak jsem ucítil jak se začíná víc a víc narážet a že více vzdychá. Jednou rukou mě chytla za zadek a pomáhala přirážet a naznačila, že mám být ještě razantnější. Její pysky byly už pěkně červené a jak jak jsem přirážel bylo s její pičky slyšet pořádné mlaskání. Za chvilku přestala rukou pomáhat přestala se napichávat. Poté jsem ucítil sevření její pičky a pok vlhkost jak mi mého šulinka zalila svojí šťávičkou. Nechal jsem jí chvilku odpočinout a pak řekl, že ještě nejsem a potřebuji to ze sebe dostat. Řekla mi, že mi ho vykouří, ale já nesouhlasil a navrhl jí, že jí opíchám zadeček. Bobkovi se do toho moc nechtělo i když jsem jí předtím masíroval prsty. Nakonec souhlasila a svůj zadeček mi nastavila. Prsty jsem nabral z pičky trochu její šťávičky a potřel její otvůrek. Poté jsem ho ještě naslinil a pomalinku začal zajíždět. Cítil jsem počáteční sevření analu a proto jsem postupoval opatrně. Poté když jsem uvolnil sevření tak jsem začal více a více přirážet. Bobo začala zhluboka dýchat a hekat. Přirážel jsem víc a více až jsem byl až po koule v jejím zadečku. Ten tlak mě dostával do extáze a bylo vidět, že i Bobo si užívala. Netrvalo dlouho a Bobo začala opět téct a dovrcholila třetím orgasmem. To už jsem měl také na krajíčku a jakmile jsem ucítil lehké sevření řitního otvoru začal jsem také stříkat a rovnou do jejích střev. Po té co jsem se do ní vystříkal, jsem ještě párkrát projel její anál a poté ho vytáhl. Bobo okamžitě vytlačila sperma s dirky a já pozoroval, jak jí teče bílá tekutina po zadečku a dirce. Podíval jsem se poté na hodinky a zjistil, že už je nejvyšší čas prchat domů a nachystat se na večer. Večer jsme totiž měli jet na jednu taneční akcičku do Brna. Proto jsme se oblékli a pádili směrem dolů do města.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Stopař

  26. 11. 2009Bibi

Začínaly prázdniny a já se vracela od rodičů, kam jsem „uložila“ naše dvě děti. Doma jsme už opět měli tichou domácnost a přestože nikdy stopaře neberu, tentokráte jsem zastavila mávající mužské postavě. Byl to kluk kolem dvaceti (podle mého odhadu) a představil se jako Přemek a shodou okolností jel do stejného města jako já. Byl hovorný a za chvíli už sypal z rukávu vtip za vtipem a já se jeho vtipům...  celá povídka...
Kategorie: mix, Anál, Orál, Šukačky, Zralé ženy, Mix

Pavla

  3. 8. 2021bobis

Pavla je zatím ještě mladá holka, je jí sedmnáct. Dvakrát týdně chodí cvičit aerobik, a tak má docela pevné a vysportované tělo. Nic se na ní neklepe. Ale to není jen cvičením, zdědila postavu po své mamce. V žádném případě to není nějaká vychrtlá holka. Má všeho tak akorát. Je docela hezká, sympatická, a dokonce i inteligentní. A proto na ni kluci doslova letí. Ale Pavla není nějaká kytička, kterou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Párty, Striptýz, Teen, Voyeur

Jak jsem na školní rozlučce přišel o panictví

  18. 7. 2018Mourek14

Ahoj, jmenuju se Honza a je mi 15. Chci vám povědět svůj příběh. Oderhál se teď, na konci června. Byl konec základky, 9. třída. Čas na to se poplácat po ramenou a říct si, kolik holek jsem sbalil a kolik zásunů jsem za ty roky zvládl. Bohužel nebylo tak nějak kvůli čemu. Realita byla taková, že ve škole jsem byl jenom zakřiknutej průměrnej kluk, co nikdy nic doopravdickýho nezažil. Už od 13 jsem ale...  celá povídka...
Kategorie: Orál, První sex, Párty, Teen, Šukačky

Střídání samců

  25. 4. 2014Neznámý autor

Se svým klukem jsem spala často. Ani nevím, kolikrát to bylo. Prováděli jsme klasické polohy, občas jsme si sice sex chtěli nějakým způsobem zpestřit, ale dopadalo to tak, že se do mě nemohl trefit, následně měl blbé řeči, že nechápe, kde ta díra je, a nakonec jsme se stejně vždy vrátili k osvědčené poloze. Nerozuměla jsem, proč nám to nejde, když ostatní provozují i mnohem krkolomnější polohy. Ale...  celá povídka...
Kategorie: Párty, Šukačky, Mix