Erotické povídky

Autor povídky:

Lucinda

Kategorie:

Vloženo: 22. 5. 2012

Služební cesta

Měl jsem odjet na tři dny na služební cestu a vzít sebou i novou osobní asistentku ředitele aby se více zaučila.Byla to mladá slečna které bylo 25 let jak jsem se později dozvěděl a pracovala u nás ve firmě 4 měsíce. Moc jsem ji nevěnoval pozornost protože byla trošku baculka a já jsem byl vždycky na vysoké a hubené holky.

Já se jmenuji Filip a je mi 36 let. Jsem 190cm vysokej a mam celkem vysporotovanou postavu,zelené oči a tmavé delší vlasy,které si geluji.Doma mam vysokou a hubenou přítelkyni se kterou jsem pár let ale poslední dobou jsme spolu už asi jen ze zvyku.Chtěl bych už nějaké dítě ale partnerka o něm nechce ani slyšet.

Nastal den odjezdu a já jsem se měl sejít s mojí spolucestovatelkou ve firmě u auta. Byla poloviny června a sluníčko v devět ráno už pěkně hřálo. Protože jsme měli jet v autě skoro celej den a ten den se jen ubytovat na hotelu, jel jsem neformálně oblečený. Měl jsem na sobě triko, volné kraťasy ke kolenům a k tomu plátěné boty a už v tom mi bylo horko.

Věci jsem měl naložené ve služebním autě a trochu znechcenej jsem byl opřenej o auto a čekal na kolegyni. Asi tak za deset devět vyšla z hlavního vchodu budovy ale to,co jsem viděl jsem opravdu nečekal. Vždy když jsem ji zahlédl byla ve formálním oblečení,které vyžadovala naše firma.

Když vyšla ze dveří malém mi spadla čelist až na zem ale za to můj penis se chtěl dívat k nebesům. Slečna Norová byla asi 165cm vysoká,měla tmavé dlouhé vlasy s červenými proužky, temně hnědé oči,plné rty a pořádně veliké prsa. Na sobě měla bílé tílko na úzká ramínka s větším výstřihem,pod kterým se krásně rýsovaly dvě krásné polokoule. K tílku měla džínovou sukni nad kolena,černé legíny,bílé balerínky a k tomu vyčesané vlasy do ohonu. Prostě radost pohledět. Pořádně jsem nevěděl co se se mnou děje, protože jsem měl vždy hubené holky a te´dka mě totálně rozhodila baculatá malá holka.

Když přišla k autu,usmála se na mě a pozdravila mě.Trochu vykolejený jsem ji pozdravil a roztřesenou rukou jsem si vzal její kufr a kufřík s různými dokumenty,které budem potřebovat. U sebe si nechala jen svoji kabelku a šla si sednout na místo spolujezdce. Než jsem dal věci do kufru tak jsem to trochu rozdýchal a moje erekce taky trochu opadla. naštěstí jsem si vzal na sebe kvalitní svodní prádlo které dokázalo zakrýt snad i nemožné. Sedl jsem si do auta a zapnul radio a klimatizaci,díky které má erekce opadla úplně.

Asi tak po dvou hodinách jse zjistil,že slečna Norová se velice ráda usmívá což by nebylo tak strašné kdyby mě ten její úsměv totálně neodzbrojoval.Cesta příjemně ubíhala a i jsme začli mluvit o svých životech. Zjistil jsem,že je slečna Norová je samaa přestěhovala se do našejo města po ošklivém rozchodu,což mě docela potěšilo že je sama ale zároveň mi bylo trochu líto,že měla ošklivej rozchod. Já jsem o tom,že mam přítelkyni,docela mlžil protože jsem najednou chtěl jen a jen slečnu Norovou a podle toho jak mluvila mi bylo jasné,že by si se mnou nic nezačala kdyby věděla,že někoho mam.

Okolo dvanácté hodiny jsem zajel k jednomu motorestu na oběd kde jsem slečně Norové nabídnul tykání,které s radostí a samozdřejmě s úsměvěm přijala. Řekla mi,že se jmenuje Dominika,které v z jejích úst vyznělo velice tajemně. Já jsem Dominice řekl,že jsem Filip a také jsem se pokusil o úsměv. Když jsme dojedli,blížil se čas odjezdu ale ještě před tím jsme každý šel na toaletu. Nevim,co tam dělala Dominika ale já měl napůl ztvrdlého čůrákala a tak jsem ho musel trochu uklidnit a poklidit do trenek. když jsem vyšel ven,Dominika na mě už čekala u auta a roztomile se na mě culila. Nevěděl jsem co to má znamenat ale raději jsem se neptal a nasedl do auta.

Měli jsme jsme před sebou ještě tak dvě až tři hodiny jízdy autem. I když nám sluníčko pralo do auta cesta s Dominikou příjemně utíkala. Okolo čtvrté jsme dorazili do města a před námi se objevil krásnej hotel s bazénem. Po přihlíšení v hotelu jsme šli do pokojů,které jsme měli vedle sebe a co mě ještě více potěšilo bylo to,že je máme propojedńé spojovacími dveřmi.

Zavolal jsem do firmy a ohlásil jsem,že jsme dojeli na místo. Ředitel byl rád a trochu zavtipkoval abych tam moc sleččnu Dominiku nezlobil,což mi opět naghrnulo krev do čůráka. Zaklepal jsem na Dominiku a optal jsem se jí jestli nepůjdem do bazénu trochu zchladit po cestě. Tento fakt přijala jako vždy s úsměvem a za půl hodiny užb klepala na moje dveře.

Ještě jsem se ale před tím musela udělat protože bych jinak ten svůj nástroj nepoklidil do plvek i když mam volné kraťasové plavky.

Když jsem otevřel dveře na chodbu,měl jsme pocit jakobych se před chvílí ani neudělal. Přede mnou stála Dominika v črno-bílích kostkatých dvojdílných plavkách ze kterých ji krásně lezly kozičky. přes spodní díl plavek měla šortky stejné bervy a neuvěřitelně jí to v nich slušelo. Pochválila mi postavu a při tom se trošku začervenala což jsem už pěkné dlouho už neviděl ale moc se mi to líbilo. U bazénu nebylo už moc plno a tak jsme našli pohodlně dvě lehátka vedle sebe. Dominika ze sebe zašla stahovat šorkty zády fe mě a když se ohla ke kotníkům vyšpulila na mě sice větší ale na pohled pevnou prdelku. Nejraději bych ji hned vzal do rukou a pořádně prohnětl. Raději jsem vzal Dominiku za ruku a rychle ji vedl k bazénu abych se ve studené vodě pořádně ochladil.

Kus před bazénem jsem Dominiku pustil,rozběhl jsem se skočil do vody, teplotní změna udělala své a můj čůrák konečně pořdně změkl. Dominika se smála a pomalu po schodech vstupovala do poloprázdného bazénu.Vypadala jako bohyně,která vstupuje do lázní. Musel jsem se trochu vzpamatovat a tak jsem k ní doplaval,stoupnul si a strhl do vody.Dominika za hlasitého výkřiku zaplula celá pod vodu. Když vyplula,prskala vodu a na oko se na mě mračila.

Usmál jsem se na ní a pohladil po zádech. Hned se na mě usmála a rukama vší silou a že ji měla se opřela do mých prsních svalů a já letěl po zádech do vody. Když jsem se vynořil a rozkoukal,viděl jsem jak Dominika rychle plave na druhou stranu bazénu. Nasadil jsem tempo a za chvilku jsem plaval vedle Dominiky. Smířlivě se na mne usmála a plavala dál. Když doplaval na konec opřela se o stěnu a odpočívala. Opřel jsem se o stěnu vedle ní a rukou jsem si ji trošku přitáhnul blíž. Cítil jsem její vůni a chtěl jsem ji políbit. Už už jsem se k ní natahoval když se mi najednou vysmekla a volala na mě ať jdu za ní,že půjdem na tobogán. Trochu nechápavě jsem na ni koukal a říkal si,jestli je normální aby dva dospělí lidé jezdili na tobogánu,pak jsem tu myšlenku ale zahnal a už se hnal za Dominikou.

Když jsme vyběhli několik pater až k začátku tobogánu, viděl jsem že se může na něm jezdit po dvojivích. Dominika si sedla na kraj a já hned za ni. Pevně jsem ji objal kolem pasu a Dominika se zadečkem přitiskla na můj klín což ve mě vyvolalo další vlnu vzrušení. A už se jelo. Oba dva jsme se smáli a křičeli dokud jsme s obrovským šplouchnutím nezajeli pod vodu. Ve vodě jsem Dominiku neudržel ale když jsem ji poštěl tak jsem rukou přejel po jejich kozičkách. Pak jsme ještě chvilku různě blbli ve vodě ale jak se čas více a více blížil k večeři,museli jsme i mi opustit bazén. Byl jsem příjemně unaven a těšil se na večeři.

V půl osmé jsem klepal na Dominičiny dveře abych ji vyzvedl na večeři. K večeři jsem si už vzal plátěné kalhoty a bílou košili kterou jsem neměl celou zaplou a měla ohrnuté rukávy. Vlasy jsem si nageloval a celé tělo navoněl. Dominika mi opevřela v červenách šatech,které se zavazovali za krk. Měla rozpuštěné a vyžehlané vlasy,které jíkončily až pod lopatkami. K tomu měla bílé boty na klínku a bílí šál. Tentokrát jsem ji musel vyseknout poklonu já. Byla neuvěřitelně okouzlující. Zase se trošku začervenala a poděkovala. Zamkla za sebou dveře a já ji nabídl rámě, která s úsměvem přijala. Voněla po tělovém mléku ale ještě více jsem z ní cítil exotickou vůni perfému.

V hotelové restauraci nám dali stůl pro dva v útulném koutku. V restauraci hrála příjemná hudba a nám čas rychle plynul. Objednali jsme si večeři a k mé radosti jsem zjistil že oba máme rádi růžové víno. Povídali jsme si a já se čím dál více utápěl v jejich očí a zjišťoval,že máme víc a víc společného. v půl jedenácté jsem Dominice dával dobrou noc ale nejraději bych ji dával dobrou noc u sebe v pelechu.

Došel jsem do pokoje,sedl na postel a dokázal myslet jen na ni. Na svoji partnerku jsem si za celý den ani jednou nevzpoměl a mě bylo jasné že mezi mnou a Lenkou je už konec. Převlékl jsem se do šortek na spaní protože jsem se vykoupal ještě před večeří. Raději jsem zalezl pod peřinu ale nemohl jsem usnout,Při představě,že mě od Dominiky mě dělí jen ze´d jsem prostě spát nemohl. Chtěl jsem ty muka ukončit, a tak jsem se zvedl z postele a došel ke dveřím.

Potichu jsem vzal za kliku a otevřel. To co jsem viděl bylo něco neuvěřitelného. Dominika seděla na posteli,měla na sobě černou saténovou košilku. Trochu udiveně se na mě podívala ale nic neříkala. Vešel jsem do vnitř a zavřel za sebou dveře. Dominika se zvedla a chtěla něco říct ale v tom jsem ji zabránil. Chytnul jse ji za lokty a tvrdě si ji na sebe přitisknul a začal se dostávat do jejich úst.Ze začátku se bránila ale já ji nedal šanci se mi vysmeknout. Po chvilce odporu se začla poddávat a začla spolupracovat. Více otevřela rty a nechala tak vniknout můj jazyk do své pusinky. Pocítil jsem jak jemně poklesla v kolenech a tak jsem si ji na sebe ještě více přitiskl na tělo a to už jsem zřetelně na sobě cítil její bradavky.

Dominika mě objalala kolem krku a zajela jednou nohou mezi mé. Moje erekce čím dál více sílila. Najednou se ode mne odlepila a zašeptala mi,že o tom snila už od rána. Položil jsem ji na postel a lehl si na bok vedle ní. Znovu jsem zabořil jazyk mezi její horké rty a rukou ji začal bloudit po tělě. Přejížděl jsem po jejích kozičkách,po měkém bříšku až k okraji košilky. Zajel jsem pod ní a Dominika trochu roztáhla nohy. Rukou jsem ji začal hladit na třísle a přibližoval se pomalu k její kundičce. Když jsem k ní dojel,zjistil jsem že už je zančně mokrá což mě rozpálilo ještě víc. Prsty jsem ji začal hladit po poštěváčku a a rty sjel na její krk. Dominika trošku vzdychla a mírně se prohla v zádech. Klekl jsem si na ni a začal ji druhou rukou hladit po těle. Díval se mi při tom do očí a to mě dostávalo ještě víc. přejížděl jsem dvouma prstama po jejím stále rostoucím poštěváčku a užíval si to jak po tichu sténá. Na chvilku jsem přestal a rukama stáhl z Dominiky košilku a teprve taď se mi ukázala v célé své kráse. Byla dokonalá. Měla krásná prsa s opravdu velikými dvorci a baculaté bříško vypadalo měkce ale zároveň pevně. To nejlepší mě ale teprve čekalo. Dominika měla dokonale vyholenou kundičku,terá se jí leskla touhou. Podíval jsem se na ni a zajela dvouma prstíkama do vlhké dírky,která mě úplně zvala k proniknutí. Dominika zasténala a už cítila jak ji projíždim.

V tom se najednou v mě objevilo zvíře, začala jsem v ní víc a víc jezdit a přidál třtí prst. Kluzali v ní jak na másle.Přisál jsem se rty na bradavku a začal ji sát a kousat. při tom jsem ji mrdal třemi prstama. Dominika začla víc a víc přidávat na hlasitosti a to mě ještě víc vyburcovalo. přešel jsem na druhou bradavku apevně ji stisknul. Dominika vyjekla překvapením a dál se poddávala při mém počínání. Najednou se cvelá roztřásla a propla nohy. Z její kundy se hrnula šťáva jak z vodopádu a já tak tak stihl přitisknout svoje ústa na její štěrbinku abych ji ochutnal. Chutnala fantasticky.

Když se trochu vydýchala,naklonila se nade mne a pořádně políbila. Pak se vrhla do mého klína a neurvala ze mě stáhla trenky,které byli už značně mokré. před ní se vxnořil můj dvadvaceti centimetrovej úd stopořenej v plné kráse. I já jsem se úplně vyholoval. Dominika nelenila a začla mi ho olizovat od kořene až ke špičce. Jednou rukou si ho přidržovala a druhou mi masírovala koule. Vzdychal jsem slastí a při tom jí hladil ve vlasech. Najednou pohltila můj žalud a trochu nasála. Tohle jsem nevydržil a hlavičku ji přirazil na můj kolík. Začal jsem ji vymrdávat pusinku a přitom jí říkal jak krásně mi to dělá. Trochu se vzepřela na rukou nechala vyjet mého čůráka z její pusinky. Trochu se vydýchala a zase si ho vzala do pusi ale tentokrát přidala zoubky a přejížděla po něm. Šílel jsem slastí. Řval jsem jako tůr a užíval si každý zásun. pak ho vytáhla a násála nejdřív jednu kouli a pak druhou kouli.

Vytáhl jsem ji k sobě nahoru a políbil, položil jsem ji na záda a když jsem viděl jak tam nadrženě leží, vzal jsem její šátek který měla na večeři a přivázal ji ruce k pelesti. Byla trochu vyděšená ale zároveň vzrušená. Roztáhl jsem ji nohy co nejvíc od sebe a trochu ji prolíz pičku. Pak jsem ji chytl za nohy a vší silou ho do ní vrazil na jeden zátah. Zařvala a trochu se prohla. Pak začla jízda.Mrdal jsem ji a jak nejrychleji to šlo a při tom jsem ji nadával do kurviček. Slastně vzdychala a přitakávala ke všemu co jsem ji řekl. Mrdal jsem ji jako o závod a vrážel k´ho až na doraz. Žužlal jsem ji při tom bradavky a její kundička tekla jak o závod.

Cítil jsem že to na mě jde a tak jsem přidával na tempu. Najednou se na mě podívala a řekla že chce abych jí to nastříkal do pusy, že to chce všechno spolykat. Tomu se nedalo odolat. Rozvázal jsem ji ruce a vytáhl ho. Vzala si ho do pusy a začla ho sát a pomáhala si rukou. Cítil jsem jak se mi semeno dere na povrch a tak jsem trochu přirazil a už jsem ji do pusinky pumpoval svoji mrdku. Držela jak poslušný pejsek a vše vysávala. Vytáhl jsem ho z ní a ona polkla. Slastně si olízla rty a poslední zbytečky spermatu očistila jazýčkem. Oba jsme v objetí padli na postel. Hladil jsem ji ve vlasech a děkoval, protože byla prostě dokonalá. Už jsem jinou ženu nikdy nechtěl. Pak jsme oba usly a spaly až do rána.

Zbylé dny ale především večery se odehrávaly v podobné režii protože přes dnes jsme byli zaměstnáni různými schůzkami.Po příjezdu domů jsem se rozešel s lenkou a začal chodit s Dominikou. Po pár měsícíh se ke m nastěhovala a dal ve firmě výpověd a nastoupila do jiné.

Už jsme více jak rok manželé a čekáme vytoužené miminko. Náš sexuální život je ale den ode dne lepší a lepší.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Návštěva tchyně

  20. 2. 2016Jpepes

Jmenuji se Monika, je mi třicet pět let a se svým manželem Jaroslavem žiji tři roky v malém domku se zahradou a bazénem na okraji Prahy. Děti nemáme a z našich rodičů žije jen moje tchyně Jarmila. Je jí skoro šedesát. Vycházíme spolu velmi dobře, máme se rádi. Jednou v pátek večer tchyně zavolala, jestli může přijet na víkend. Nadšeně jsem souhlasila, protože manžel měl být ještě na služební cestě...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Prstění, Zralé ženy, Mix

Jak mi zahnul manžel

  2. 8. 2017Neznámý autor

Můj příběh je prostý. Do manželství jsem vstoupila ve dvaceti letech a byla moc a moc zamilovaná. Děti jsme v počátku neplánovali, chtěli jsme si užívat. Naše plány na cestování po světě, po svatbě nevzaly za své (jak to tak bývá), ba naopak - sjezdili jsme za pět let celý svět. Toulali jsme se po Americe, Austrálii, Indii,… Byli jsme nenároční a stačila nám společnost toho druhého. Vášnivé milování...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Mix

Páter

  31. 12. 2019Stalinka

„Otče, zhřešila jsem,” ozvalo se vedle mne z klekátka. Seděl jsem ve zpovědnici a za ten den měl vyslechnutých hříchů dost. Staříci i babky, kteří do kostela chodili, už jich moc nenadělali, ale i tak toho bylo dost. Ten hlas, mladý hlas, mi ale do žil vlil novou sílu, novou naději. „Ve jménu…,” začal jsem a pak hříšníci mile vyzval, aby se mi se svým hříchem svěřila. Její provinění nebylo nic jiného,...  celá povídka...
Kategorie: Spanking, Znásilnění, Mix

Šukání s Markétou

  1. 8. 2016Bobr

Markéta byla krásná holka, ke které příroda nebyla skoupá. Pevná prsa jí hrdě napínala blůzku, až to vypadalo, že jí bradavky chtějí propíchnout. Byla o deset let starší, ale zato čerstvě rozvedená. Po babičce zdědila malé hospodářství, o které se svědomitě starala. Měla na to čas, protože pracovala z domova. „Ahoj, nechceš si zašukat?“ vesele jsem jí pozdravil, když šla z obchodu. „Ty kanče, uslyším...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky