Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

  Další povídky od neznámých autorů:

  Vloženo: 26. 1. 2014

  Velmi vzácná soška

  Gerhard se na Olgu mlsně díval. Pobíhala po kuchyni a obsluhovala jeho i všechny tři děti, které seděly vychovaně u stolu a na klín si daly ubrousky. Olga jim naservírovala pečené maso a restovanou zeleninku, Gerhardovi ještě navrch přidala prvotřídní šunku s pořádným voňavým kusem špeku. Potom nandala skromnější porci i sama sobě a pak poslouchala, jak se bohatá rodinka vesele baví. Paní dnes večer nebyla doma, měla totiž od manžílka zaplacený víkendový wellness pobyt. Co by manžel neudělal pro svou drahou polovičku, že?

  Když večeře skončila, Olga sebrala všechno špinavé nádobí a rovnou ho i naskládala do myčky. Potom ještě uklidila jídelnu a kuchyň. Pan Gerhard si mezitím hrál s dětmi a četl jim nějaké pohádky. Pak už si děti přebrala stará rodinná chůva a odešla s nimi do horních pater, aby se umyly a uložily ke spánku. Pan Gerhard odešel do pracovny, která mu sloužila i jako taková relaxační místnost. Olga měla chviličku pro sebe, a tak ji využila k příjemné koupeli. A potom, podle dohody, o půl desáté už klepala na dveře pracovny.

  Gerhard už byl připravený na křesle a čekal na ni. S potěšením ji chytnul do náručí a posadil si ji na klín. Začal se jí dotýkat, líbat ji na krk a osahávat ji na pěkných vemínkách. Olga na sobě měla služtičkovskou uniformu, aby pánovi udělala radost, a pod ní už žádné spodní prádlo. Hrozně ji vzrušovalo, jak se hrubá látka uniformy třeba o její ztvrdlé bradavky, i to, jak ji pán něžně, ale chtivě líbá. Už to bylo delší dobu, co u něj takhle byla naposledy – dalo se to zařídit, jenom když paní byla pryč. Gerhard tvrdil, že by se s ní dávno rozvedl, ale kvůli dětem a ze strategického hlediska bylo lepší, když stále udržovali iluzi dokonalého páru.

  Oba totiž byli nechutně bohatí a jejich sňatkem vzniklo doslova impérium. Sama Olga pocházela z chudé rodiny a najednou tady žila s nimi v tom luxusním sídle jako pečovatelka, chůva, služka a hlavně… pánova tajná milenka. Nebyla jen vydržovanou klisničkou, Gerhard do ní byl zamilovaný a ona do něj taky a ubíjelo ji, že svůj vztah musejí pořád tajit. Někdy jí ale dělalo moc dobře, když si mohla hrát jen na tu službu, co pána obslouží a vyhoví mu ve všech směrech. Teď však nebyly žádné speciální hry potřeba, protože Gerhard byl tak vzrušený, že ji tisknul k sobě a Olgu do zadečku tlačilo jeho péro tvrdé jako kámen.

  Gerhard Olze přjížděl dlaněmi po nohách a zvedal jí u toho sukni. Olga se rozpustile vrtěla, aby se o ten jeho tvrdý kolík hezky třela, provokovala ho. Najednou jí strčil dva prsty pěkně do klína a vrazil je pěkně hluboko do pičky. Olga vydechla slastí a byla už úplně mokrá očekáváním. Gerhard ji začal těmi dvěma prsty protahovat a stále zrychloval. Druhou rukou jí roztáhnul stydké pysky od sebe a začal jí přejíždět po poštěváčku. U toho jí toužebně šeptal do ucha… To nemohla Olga dlouho vydržet, a tak za chvíli toho nádherného vydražďování na ni přišel krásný orgasmus.

  Jen co se vydýchala, Gerhard už měl stažené kalhoty, péro v pozoru, popadl Olgu do náruče a přenesl ji na pohovku, kde se na ni okamžitě vrhnul jako levhart na svoji kořist. Jedním tahem vjel svým kolíkem do její mokré mušličky, jen to mlasklo, a oba se v prudké vášni objali a začali vzdychat. Jak spolu souložili po dlouhé době, byli oba prudcí a vášniví a chtěli všechno hned, a tak přiráželi, až byli udýchaní a zpocení. Olga by Gerharda nejradši pokousala a poškrábala a on jí to nakládal tvrdým hoblováním. Úplně se do toho položil, až prostě najednou nemohl zadržet výstřih a bouřlivě jí vystříkal kačenu. Olga byla na krajíčku druhého orgasmu, a tak chtěla, aby ji ještě dodělal. A najednou jí zrak padl na vhodně tvarovanou, asi dvacet centimetrů vysokou bronzovou sošku ve tvaru vysoustruženého atleta. Takhle drahou hračkou si to ještě v životě nedělala.

  Přednesla svůj požadavek Gerhardovi a tomu se rozšířily oči hrůzou i nadšením zároveň. Byla to totiž extrémně vzácná soška… Ale to pomyšlení, že by Olgu vymrdal kusem bronzu, bylo neuvěřitelně rajcovní. Vzal sošku z police, byla příjemně těžká. Olga dala nohy za hlavu a roztáhla si kundičku a čekala. Gerhard jí tam pomaličku zasunul sošku od hlavy… Celá se tam nevešla, ale ten pohled, jak se bronzový atlet pomalu noří do růžové dírky, byl neskutečný. Zatoužil to Olze udělat pořádně, a tak se vůbec nerozpakoval přitlačit. Olgu to nejdřív studilo, ale za moment se ten kov zahřál a neuvěřitelně ji to pohltilo. Mít v sobě tak drahý kus pánova majetku a bylo to… bože… ach… no prostě nejlepší pocit na světě! Ten druhý orgasmus byl strašně silný. Potom zůstali ležet s Gerhardem na pohovce a užívali si společný večer bez paní manželky.

  Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

  Perverzní Luckadalší dívky
   
Sex po telefonu

  Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

  Ošoustej mě na
  909 606 666
  a po vyzvání zadej kód 27

  ...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
  SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

  Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
  Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
  Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
  Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz