Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 17. 2. 2006

Sestry

               Magdina sestra četla inzerát nahlas: "Hledáme dobrovolníky pro medikální experimenty ve výzkumu virových onemocnění. Zdarma ubytování a strava, plus 250 tisíc korun po šesti měsících. Pro informace volejte na tel. číslo 609 69972."
Byli akorát napomínáni za neplacení nájemného za posledních půl roku a myšlenka příštích několika měsíců bez topení a teplé vody nezněla dvakrát vábně. A těch 250 tis. taky nezní moc špatně. "Tak se na to podívejme ...", řekla Lenka, její jednovaječné dvojče. "To je 250 tis. děleno 6 ... Hergot, já už ani neumím dělit bez kalkulačky!"
            "Tady", řekla Magda a podává jí levnou solární kalkulačku. Lenka začala počítat, a za chvilku přišla s výsledkem. "To je skoro 42 tisíc za měsíc! A když se zúčastníme obě, tak můžeme udělat půl milionu! To je úplně super. To mě začalo docela zajímat."
             Zavolaly na dané číslo a byly odkázány do nízké budovy v universitním bloku. Vzduch byl cítit desinfekcí a to jim silně připomínalo nemocnici. Prošly řadou testů, které pokryli v podstatě vše, a navíc ještě velikostí poprsí a sílu vaginálních stěn. To jim pro virový výzkum připadalo zbytečné, ale doktoři si vedli svou.
              Za chvíli k nim přišla lékařka, mohlo jí být asi tak padesát, ale stále ještě dobře vypadající. "Hmmm, dvojčata, to je ovšem velmi zajímavé. Bude zajímavé vidět, jestli budete postižené virem stejně." "Vy tedy říkáte, že jsme přijaté?!", už to Lenka nevydržela a vykřikla s viditelným na rozrušením v hlase. "Ještě musíme vidět, co nám řeknou všechny ty testy, co jsme s vámi provedli. Ale ano, já si osobně myslím, že to bude dobré." Řekla doktorka s příjemným úsměvem. "A co na to říká vaše rodina?" "Ále, my si zas tak blízcí nejsme ...", Magda začala rychle, když ji Lenka rychle přerušila, "my jsme sirotci".
"Paráda", řekla doktorka, my vás vyrozumíme ve dvou dnech. Když se testy vydaří, tak buďte připraveni přesunout se do výzkumného centra." A potom odešla.
                Příští dva dny byly velmi dlouhé. Připadaly jim, jako kdyby měli trvat navždy. Lenka nemluvila o ničem, než o tom pokusu. Potom dostali dopis. Byli přijati. Minibus na ně bude čekat příští den před tou samou budovou, kde se podrobovali testům.
       Jely hodně dlouho, až dojeli k snad k bývalým skladům, teď však předělaným na výzkumné centrum. Vypadalo to tak trochu strašidelně a na některých oknech byli dokonce mříže. Nebylo tam však áadné logo, nebo cedule, říkající, že je tu virové výzkumové centrum.
             Když vešly do budovy, personál se jich hned ujal. Tašky jim byli odebrány a sestry byli dopraveni do "recepce".
               Jejich jména byla zanesena do počítače a dostali náramek s jejich kódovými jmény. "GUD-24A" byl Magdin a "GUD-24B" byl Lenčin. Marně přemýšleli nad tím, co GUD znamená. Byli odvedeni do speciální místnosti, upravené pro kontakt s virem. V místnosti byli vysvlečeni a pevně jim svázali zápěstí dohromady. Svázané ruce byli zavěšeny do popruhů, takže obě stáli neschopni pohybu s rukama vysoko nad hlavou. Nevěděly, co mají očekávat, ale tohle asi ještě nebylo vše.
            Magda a její setra stály vedle sebe, obě nahé a jejich zápěstí svázané za hlavou. Stáli tam a cítili se velmi nahé a velmi perverzně. Dívali se jedna na druhou a mohli dobře rozeznat jejich jednovaječný původ. Měli pěkné tvarované zadečky, ale malé a ostře zahrocené kozičky. V místnosti bylo chladno a jejich bradavky stáli napřímeně do vzduchu. Obě buchtičky byly pokryté hustým porostem blonďatých chlupů. Těžké železné dveře se odevřeli a vešla nahá žena. Byla úplně nahá, měla pouze stříbrnou minci pověšenou kolem krku. Byla celá pěkně tvarovaná; široké boky a poprsí s velkými červenými bradavkami nateklými až k prasknutí. Její prsa byly až nadpřirozeně velké a vlnily se ze strany na stranu v rytmu, v jakém šla. Měla vyholenou kundičku, poskytující nádherný pohled na její klitoris, který byl snad největší, jaký Lenka za svůj život viděla. Magda začala být pomalu vzrušená jenom z toho chvění, které se jí zmocnilo po pohledu do očí té "tajemné" ženy. Její oči byli vínové! Měly perverzní lesk, když se žena podívala na ty dvě bezmocné dívky. Žena přešla v právo a podívala se přímo do Magdiných očí. Magda na ní zírala zpátky a snažila se v jejích očích najít obrysy barevných kontaktních čoček, ale hledala je marně.
        "Tvoje oči! ..." Magda řekla roztřeseně.
Žena se usmála a uchopila Magdinu hlavu do obou rukou. Její oči se přiblížili k až byli přímo přímo proti Magdě, jejich kozičky se setkali a teplo sálající z těchto podivných cecků proti jejím vlastním rozeslal mrazení do celého Magdina těla. Potom náhle jí žena políbila.
             Tento polibek nebyla jen nějaká přátelská pusa, ale pořádný francouzák. Její podivný jazyk se vsunul do magdiných úst a potom dále do krku. Magda se cítila, jako kdyby ten jazyk byl nekonečný. Žena potom svým abnormálním jazykem prozkoumala každý kousek Magdiných úst a krku.
               Potom se na ní žena usmála a přesunula se níže, kde opatrně vzala do úst postupně obě její nyní již pořádně napřímené bradavky. Pořádně jí začala cucat a sát bradavky až si začali žádat stále víc a víc. Magda mohla cítit to sání až dolů k její pičince a žena sála její bradavky, dokud jí z kundy nekapalo na zem. Nikdo jí neuměl zpracovat bradavky tak jako ona!
             Žena se znovu usmála a klekla si před Magdu na zem. Ta se dívala, jak žena přitiskává ústa na její mokrou kundičku. Potom ucítila ten dlouhý jazyk. Jazyk se začal pohybovat na vrcholku jejího klitorisu a potom se pomalu přesouval níž až doprostřed její kundy a potom znovu nahoru. Tak to pokračovalo, dokud Magda neucítila její jazyk na jejích stydkých pyscích, a věděla, že se její pička musí otevírat jako květina aby mohla přijmout tento nadpřirozený jazyk. Její celý klín byl mokrý, a ona věděla, že to vše není jen její milostná šťáva.
Magda cítila, že takhle rozdělaná ještě nikdy nebyla. Její dech byl rychlý a srdce tlouklo jak na poplach. Za chvíli mohla cítit, že už má hodně blízko k orgasmu. Niky by neřekla, že být infikován virem bude taková sranda.
Hekala a vdychala, když viděla své nohy úplně otevřené, aby mohla co nejvíce přijmout rozkoš od této podivné ženy. Její kundička začala narážek v rychlém tanci ma její tvář, když její úplně vyplnil Magdin vaginální prostor. Potom žena přitiskla svůj horní ret proti Magdině vztyčenému klitorisu a v ten samý okamžik začala rejdit jazykem v její kundičce. Magda přímo vybuchla a celé její tělo se chvělo v orgasmické křeči. Jazyk však stále ještě zůstával v její kundičce a vysílal vlny rozkoše do celého jejího těla.
             "Ga ... ga ... ga .. dobře!", řekla když se celá Magdina kundička svírala okolo jejího jazyku. Začala znovu narážet na obří jazyk a žena ho zastrčila celý do Magdiny kundy. Magda se cítila, jako kdyby jí vyplnil až k ramenům. Cítila své tělo svírat ten jazyk tak, jak to nikdy nemohla dokázat. Její kunda pracovala tak silně, že za chvíli už cítila jak slábne v kolenou a kdyby neměla přivázané ruce, tak snad spadne na zem.
             Žena potom olízla její kundičku a políbila jí, zanechávaje chuť její milostné šťávy v jejích ústech. Potom jí objala tak silně, až se její hladká kundička setkala s Magdinou, usmála se a pomalu odcházela k Lence.
Magda se podívala na svou sestru, která na ní nevěřícně dívala. Potom se Lenka podívala na tu ženu, která tak pořádně znásilnila její sestru. Magda jak ve snách viděla svou sestru, jak jí ta podivná žena bere hlavu do dlaní a dává jí stejný francouzák, jaký sama prožila. Dívala se na ní, jak s její sestrou provádí ten samý rituál, jako s ní. Vlastně se Lenka udělala trochu dřív než Madga. Hekající a celá se potící se narážela v úžasném tempu na ten prazvláštní jazyk. Když potom dosáhla orgasmu, tak málem omdlela. Potom ta podivná žena naposledy políbila Lenku, která se znovu začala chvět vzrušením.
             Sestry se dívali, jak žena pomalu odchází, její zadeček se chvěl ve stejném tempu, jako její kozičky při příchodu. Na pravé straně jejího zadečku rozpoznali tetování ve tvaru velkého S. Nevěděli však, co to znamená.
Magda se vzbudila, a shledala, že tam musela usnout. Její ruce byly volné a ona ležela nahá ve vyhřáté posteli v privátním pokoji. Brzy zjistila, že její pokoj je napojen na Lenčin. Pokoje byly dobře zařízeny. Měli dobře zásobenou knihovnu, televizi, no prostě vše, co je zapotřebí k zabíjení času. Mluvili spolu, ale ne o té tajemné ženě. Většinou se bavili o tom, co podniknou s tím půlmilionem. Magda začala dokonce věřit, že ta žena byl jen pouhý sen.
            Lékařka která je již dříve prohlížela, přicházela teď jednou nebo dvakrát denně je prohlédnout. Až doposud zatím nepociťovali žádné příznaky, ale lékařka je ujišťovala, že se to časem změní. Za dva dny se objevila vyrážka okolo Magdiny kundičky, v podpaždí, na nohou a v puse. Její jazyk a krk vypadal obzvlášť postižen. Také cítila několik vaginálních stahů. Zanedlouho zjistila, že její sestra má ty stejné problémy. Začali se obávat, co to mohli chytit za nemoc. O této a jiných nemocech se povídali ještě dlouho do noci. Magda měla extrémně erotické sny té noci, a ráno byla tak ochraptělá, že nemohla skoro ani mluvit.
               Její krk byl jak v plamenech. Teklo jí z nosu. Její hlad se stával nižší a jazyk se zdál jako že zažíná vyplňovat její pusu. Začala i trochu šišlat, protože s tak velkým jazykem bylo těžké mluvit. Její krk bolel a celkově bylo velmi těžké mluvit.
Potom Magda objevila píchání v bradavkám. Potom jí začali bolet celé kozy. Doktorka je ujišťovala, že jsou to normální projevy virusu, kterému byli vystaveny a že to bude v pořádku asi za měsíc. Obě dvě začali mít bolesti hlavy, většinou okolo očí a na temeni hlavy. Vyrážka se začala pomalu vytrácet, ale s ní se začali vytrácet i chlupy s kundičky a z podpaždí. Za pár dní byli obě dvě "nahé", jako dvě třináctky.
           Magdiny potřeby se změnily pouze v sex. Měla představy, kde si to rozdávala ze vším, co měla po ruce. Začala trávit stále více času v posteli. Vypadalo to jako, že se musí vyležet z té nemoci, ale ve skutečnosti to bylo proto, aby mohla onanovat, a taky to dělala skoro pořád. Od té doby, co ztratila své ochlupení na kundičce, tak z ní nemohla vytáhnout prsty. Bylo to prostě tak nádherné, jenom se jí dotýkat. Její orgasmy taká stále více a více sílily. Její kozy stále ještě bolely, ale v kundičce to bylo tááááák příjemné. Přišla na to, že kdykoliv jenom trochu stáhne kundu, tak se jí tělem rozlije vlna rozkoše, a ještě lepší bylo něco tam mačkat. Třeba její prsty.
            Shledala se neustále myslící jenom na sex. Sex s muži, ženami, dokonce i koňmi! Dokonce si začínala myslet, že její sestra začínat vypadat dobře.
Nebyla oblečená, ve chvíli když Lenka vešla do jejího pokoje s napolo oblečeným tričkem. V prvním okamžiku nevěděla co si má myslet, samozřejmě její první myšlenka byla, že si jdou zašoustat. Z této myšlenky byla hned vzrušená, jako teď vlastně ze všeho a vyzkočila z postele.
"Koukni se na to, nemůžu si přetáhnout tričko přes prsa." Řekla Lenka, a pokoušela se přetáhnout triko přes svoje, nyní enormní kozy.
Magda se podívala na svoje prsa, a zjistila, že jsou také také tak velké a oblé, jako Lenčiny. Bradavky byli velké a růžové. Podívala se na svojí sestru, a poprvé uviděla, že její oči jsou vínové! V tom si uvědomila, že její oči musí mít stejnou barvu jako Lenčiny!
"Co še š námi děje?" špitla Lenka. "Moje prša roštou, já šem nežekla nic pžetím, plotože šm tomu nvěžila, ale teď vidím tvoje! Ty šou nádherné" a zírala na melouny své sestry. Ty velké bradavky, které trčely ve stejném úhlu jako její. Byly vzrušující a zvali jí ...
            Lenka stála s tričkem vyhrnutým nad kozy, neměla žádné kalhotky, nebo jiné prádlo. Magda jen zírala na holou kundičku své sestry celá nahá a šťáva z její kundičky jí pomalu začala ztékat po stehnech. Lenka se přiblížila a dotkla se Magdiny levého cecku. Zmáčkla ho a uchopila bradavku mezi palec a ukazováček. To bylo vše, co Magda potřebovala. Dostala neukojitelnou touhu vzít do úst ty velké bradavky své sestry. Uchopila do jedné ruky Lenčinu kozičku, otevřela pusu a vystrčila jazyk. Jazyk dosáhl plných dvaceti centimetrů, než si uvědomila jeho délku, a to ještě bylo něco v puse. Špička jazyka dosáhla na bradavku její sestry a Magda začala přemýšlet o svém jazyku. Teď to bylo poprvé co ho viděla svůj jazyk vystrčený tak daleko a byla z toho šokována. Magda se zarazila, zastrčila jazyk zpět do pusy a postavila se napřímeně proti Lence. Ta se na ní podívala zasněnýma očima, přitiskla se k ní tlačíc svoje kozy proti Magdiným. Potom jí políbila. Hluboce.
            Dlouhý jazyk její sestry se sunul pomalu do jejího krku, a ona nedostala "zvracecí reflex"! Ten reflex nebyl vlastně odstraněn, byl jenom nahrazen tím největším erotickým pocitem, který vždy cítila akorát ve svojí kundičce. Bylo to úžasné! Její krk byl teď jako uvnitř její kundy! Její sestra začala pomalu šoustat její krk svým dlouhým jazykem, vdychající rozkoší, a Magda si uvědomila, že její jazyk musí stejné vlastnosti jako Lenčin. Strčila svůj jazyk do Lenčiných úst, a cítila dvojí rozkoš; šoustat a být šoustán. Pořádně se k sobě přitiskli, když jimi zacloumal první vlna orgasmu. Cítili se jako, jejich hlavy budou explodovat. Když ještě k sobě přitiskli své holé buchtičky, tak je zasáhla další vlna orgasmů.
Teď Magda šoustala krk své sestry tak hodně, že z toho málem omdlela. Její první jazykový orgasmus, potom krční orgasmus. Potom začali postupovat níže, a poznali orgasmus na bradavkách a nakonec skončily v poloze 69, kde prožili ten nejsilnější orgasmus ze všech. Jazyk/kunda orgasmus sliboval několik minut v orgastických křečích a vzdeších. Při tomto orgasmu s jejich kundy třásly a štáva z nich stříkala na všechny strany.
         Po každém orgasmu chtěli stále víc a víc. Polohu 69 dělali celé odpoledne a potom dlouho do noci. Magda našla největší vzrušení v lízání kundy své sestry - rozkoš, kterou si myslela, že nikdy nemůže dostat. Usnuli vysílením asi ve 3 hodiny ráno a další den v tom byli zase.
           Mohli se akorát kontrolovat aby nešoustaly, když přišla doktorka na kontrolu. Podívala se na ně s hrdým úsměvem. "Koukněme se na vás dvě. Sedí to skoro perfektně. Zasaženy virem skoro úplně stejně. Já už jen doufám, že jste si prošli vaším virovým stadiem. Starostova strana vás velmi ráda uvidí. Já myslím, že vás ještě trochu upravíme tak, že se budete moc šoustat i do prdelky a nebylo by špatné vás vystavím viru úplně celé. To je však ještě uvidíme." Doktorka potom vysvětlila, že byli vystaveny mutačnímu genu, jehož nositel je Karla GUD-17, GUD znamená Geneticky Upravená Dívka a ona je sedmnáctá osoba, která tento mutagen nosí. Když potom řekla že Karla byla ta nahá žena na začátku, tak jim to bylo vše jasné. Vzpomínka na první orgii v nich vyvolala mrazení a cítily, jak pomalu začínají vlhnout v rozkroku. "Je pořád tady", zeptala se Lenka s podivným leskem v jejich očích.

  

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Opalování 1.

  19. 10. 2015roman

Ležela jsem na dece a slunila se, tak to mám ráda, když své tělo vystavím slunečním paprskům a zavřu oči. To je můj oblíbený relax, takže pokud to v létě je možné, sedám do auta a vyrážím na svá oblíbená místečka na koupalištích nebo k rybníkům, kam se chodí lidé koupat. Na osamocená místa nechodím, protože nikdy nemůžete vědět, co by se mohlo stát. Tak i dnes jsem ležela na dece u Dokčanského rybníka...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Mix

Musím mít vždycky dva

  16. 2. 2006Neznámý autor

Koupu se v jezeře s Romanem, chvíli si spolu hrajeme jako dva delfíni a pak se začneme vášnivě líbat. Suneme se na břeh zaklesnuti v objetí, když uslyším, zda Roman nechce pomoci, a on jenom kývá.
Vylézáme z vody, všímám si Tomáše a vidím, jak už je vzrušený. Zlehka se vyvinu a jdu k němu, rovnou mu sahám do rozkroku a on dráždí, tiskne a mne moje prsa. Přiklekám a začnu ho Tomovi kouřit. Romanovi nastavím...  celá povídka...
Kategorie: petting, Grupáč, Šukačky, Teen, Orál, Anál

Dobrodružství

  30. 6. 2023Skálinka

Sabina měla ránu, ještě větší, než obvykle. Oči napuchlé od pláče, vlasy rozcuchané, ale opravdu, ne jak to občas vyžaduje módní účes, oblečení jí nějak nesedělo a v jednom kuse popotahovala, jak se jí slzy z kanálků dostávaly do nosu. Aneta, když jí přišla otevřít, ihned pochopila, že něco asi nebude v pořádku. „Pojď dál,“ vybídla kamarádku a vedla ji k sobě do pokojíku, aby je nikdo nemohl slyšet,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Párty, Grupáč

Černošský panic

  27. 12. 2012Dannan

To co Vám chci vyprávět se stalo před třemi léty na  mé dovolené v Egyptě. Po dlouhém přemlouvání rodiči jsem se jimi dala přemluvit a slíbila jsem, že s nimi pojedu na dovolenou do Egypta. Měla jsem samozřejmě o dovolené jiné představy, protože holka v 18-ti létech už nerada jezdí na dovolenou s rodiči. Raději je s partou kamarádů a kamarádek stejného věku a užívá si s nimi. Slíbili mi,  že budu...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, První sex, Teen