Erotické povídky

Autor povídky:

HDD

Kategorie:

Vloženo: 4. 1. 2024

Se spolužačkou ze základky

Ahoj, jmenuji se Zuzana. Nedávno jsem skončila základní školu. Do třídy se mnou chodila jedna spolužačka, jmenovala se Kristýna.

Kristýna byla menší než já, asi 155 cm, ale měla velká prsa, fakt krásná. Ve sprše jsem jí často pozorovala a všímala si, jak je Kristýna krásná.

Já měřím asi 175 cm a moje prsa jsou prý pěkná (co říkali kluci), ale mám je minimálně o číslo menší než Kristýna.

Po konci školního roku měla naše třída rozlučák, kde jsme byli já i Kristýna.

Na rozloučáku se pilo a bavili jsme se. V průběhu večera jsem se dostala ke Kristýně a bavily jsme se spolu, jak půjdeme na společnou střední, a jaké máme plány na prázdniny, atd ...

Pak jsme se dostaly k tomu, že jsme se ani jedna nelíbala s holkou a proč to nezkusit.

Kristýna mi zkusmo dala jednu pusu na tvář, a pak jednoduchou pusu na pusu. Podívaly jsme se na sebe s shodly se, že musíme zkusit větší pusu.

Zkusily jsme to znovu a tentokrát jsme zapojily jazyky. Nejdřív lehce, ale později jsme se regulérně líbaly. Cítila jsem její jazyk a oplácela jí to. Líbilo se mi to tolik, že jsem ji chytla okolo krku a hladila ve vlasech.

Po chvilce jsme přestaly a koukaly na sebe. Podle jejího výrazu se jí to také líbilo. Políbila jsem ji znovu a hladila jí po zádech. Sáhla jsem jí na její prsa a hladila je přes tričko. Ucítila jsem její ruku na svém hrudníku, přes tričko.

Za chvíli nás vyrušil nějaký zvuk, tak jsme přestaly a koukaly, co se děje. Blížili se spolužáci, musely jsme toho nechat.

Ale zeptala jsem se jí, jestli nechce přijít ke mně a přespat u mě příští víkend. Chtěla bych ochutnat její prsa a kundičku, taky bych chtěla cítit její mrštný jazýček u sebe.

Příští víkend jsem byla doma sama odpoledne. Rodiče byly na fotbale v sousední vesnici. A stejně v mém pokoji budeme mít s Kristýnou soukromí.

Kristýna přijela odpoledne, přivítala jsem ji a šli jsme do mého pokoje. Měla s sebou kabelku a říkala, že má pro mě překvapení.

Nalily jsme si sklenici vína a povídaly jsme si o tom posledním zážitku. Kristýna říkala, že na to ještě pořád myslí a vybavuje si ten pocit, když cítila můj jazyk ve své puse.

Zeptala jsem se jí, jestli mě nechce políbit. Okamžitě položila sklenici a políbila mě. Po chvilce jsme se přesunuly do postele a pokračovaly v líbání. Chutnala úžasně.

Svlékla mi triko a kalhoty, takže jsem byla ve spodním prádle. Já jsem jí to oplatila.

Dále mě líbala a položila u toho na postel. Přikázala mi, abych ležela jako připoutaná (neměly jsme pouta), že si mě chce užít. Poslechla jsem ji a ležela s rukama za hlavou.

Začala mě líbat na krku, líbala mi ušní lalůčky a postupovala níže. Sundala mi podprsenku s mojí pomocí a začala mi hladit a líbat prsa. To bylo úžasné, jak mi cucala a kousala bradavky. Vzrušovalo mě to hrozně moc, ale slíbila jsem jí, že budu jako připoutaná. Pořád mi líbala prsa a u toho mě začala hladit přes kalhotky na kundičce. Ooo… jak jsem začala téct a chtěla ji.

Začala mě líbat na bříšku, okolo pupíku a jela níž. Sundala mi kalhotky a já před ní ležela kompletně nahá. Naštěstí jsem byla připravena a oholila jsem se. Normálně bych se styděla, ale teď mi to už bylo jedno, chtěla jsem, aby mě vylízala.

Konečně sjela jazykem až dolů a políbila mi kundičku. Použila své prstíky a strčila mi jeden dovnitř, ale vzápětí přidala další. Prstila mě a u toho lízala. Moc jsem si užívala její mrštný jazýček. Nakonec mě dodělala jen pusou. Trochu jsem u toho křičela, jak to bylo silné, ale naštěstí jsme byly doma samy. Když jsem se uklidnila, políbila mě a já mohla cítit svou štávu z její pusy.

Pak jsem začala líbat já ji a povalila jsem ji na postel. Okamžitě jsem ji sundala podprsenku a kalhotky. Chtěla jsem si ji prohlédnout celou znovu a ve svojí posteli.

Líbala jsem ji a u toho hladila prsa, ta její velká prsa. Těšila jsem se na ně. Kousla jsem ji do ucha a do krku. Postoupila jsem níž a líbala jí krk, pak konečně ta prsa. Bradavky měla ztuhlé vzrušením. Líbala jsem je, cucala, kousala ji do nich … nádhera. Druhou rukou jsem ji začala hladit po bříšku a jela jsem s ní níž, až k jejímu klínu. Byla vyholená, až na malou čárku.

Dala jsem jí ještě pár pus na pupík a chystala jsem se poprvé ochutnat ženský klín. Strčila jsem dovnitř jen prstík a líbala ji u toho. Za chvíli jsem přidala druhý prstík a prstila ji pořádně. Vzdychala u toho a kroutila se. Když už to vypadalo, že to na ni jde, začala jsem ji lízat a dodělala jsem ji pusou.

Namočila jsem jeden prstík v její kundičce a strčila jí ho do pusy, ať se taky ochutná pořádně. Chvilku jsme se líbaly, a pak usnuly společně.

Když jsme se probudila, viděla jsem, jak vedle mě spí. Nádherná Kristýna se svými zrzavými vlasy a velkými prsy. Užívala jsem si pohled na ni. Za chvilku se probudila a koukala na mě. Políbily jsme se.

Řekla mi, že mi ukáže překvapení, které pro mě má. Šla ke kabelce a vytáhla připínací penis.

Koukala jsem na něj s pusou dokořán. Byl velký. Tušila jsem, že je větší, než mají normálně kluci.

Připnula si ho a chvíli mi s ním pózovala. Nádherná slečna s velkými prsy a velkým penisem. Stoupla si na postel a já si k ní klekla a zkusila ji kouřit. Do pusy se mi celý nevešel. Ale aspoň trošku. Tak jsem ji chvíli kouřila a ona se na mě dívala. Určitě ji to muselo vzrušovat.

Za chvilku si lehla ke mně a prstila mi kundičku a u toho mi povídala do ucha, jak mě připraví o panenství a vrazí to velké péro do mě. To šeptání do ucha a prstění způsobily, že jsem byla hodně vzrušená.

Lehla jsem si na záda a roztáhla nohy. Kristýna si lehla na mě a opatrně ho do mě zasouvala. Nejdříve to trošku bolelo, ale nebála jsem se, když ona byla u mě. Potom ho začala zasouvat a vyndavat, až mě regulérně šukala. Bylo to pro mě poprvé, tak jsem se brzy udělala.

Odepnula si připínací penis a dala ho mě. Já jsem si ho nasadila a stoupla si na postel. Kristýna si ke mně klekla a začala ho kouřit. Penis byl celý od mých šťáv. Dívala jsem se, jak jí celý penis mizí v puse, a jak si to vychutnává.

Druhou rukou si u toho hladila kundičku. Za chvíli mi řekla, že už to nevydrží, ať jdu do ní. Lehla si na záda a já na ni. Postupně jsem ho do ní zasouvala. Také o to přišla se mnou. Šukala jsem ji a ona u toho vzdychala.

Za chvíli mi mezi vzdechy řekla, ať si lehnu na záda já a ona půjde na mě. Poslechla jsem ji a ona na mě nasedla a narazila se na penis. Nade mnou se houpaly její prsa. Hladila jsem jí je a ona na mě skákala a narážela se na penis. Za chvíli se udělala a svezla se vedle mě.

Já jsem ještě zkusila kouřit penis od jejích šťáv, a pak jsme vedle sebe odpočívaly.

Shodly jsme se, že to zase tak hrozné není, mít sex s holkou. Obě jsme si to užily. Bylo to fakt nádherné, ta její prsa a čerstvá voňavá kundička …

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vandr

  29. 7. 2019Stalinka

Peťka na jaře dostala občanku. Veliká sláva, když ji, spolu s ostatními vrstevníky, v kulturním domě přejímala. Soudružka z esenbé jim kladla na srdce, aby si ji hlídali a byli na ni hrdi. Měla za sebou první rok na střední a teď, o prázdninách, chtěla čas prožít i jinak, než jen s rodiči. Trvalo jí dlouho, než je přesvědčila, aby nemusela na chatu, ale s kamarádkou vyjet ven, alespoň na víkend. Jen...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, První sex, Teen

Horké noci na Ibize

  20. 10. 2016Nymph

Nemohl jsem tomu uvěřit. Když mi volali z rádia, že jsem vyhrál zájezd na Ibizu z několika tisíc volajících, polil mě pocit čisté euforie. Hned jsem ale věděl, koho vezmu s sebou. Žádný ženský, těch bude na Ibize dost a hezčích a snědších, než u nás v Čechách, navíc jim aspoň nebudu rozumět, co žvatlají. Hned jsem volal kolegovi Mirkovi a kamarádovi Lukášovi, že se letí na pánskou jízdu. Byli stejně...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Párty, Šukačky, Mix

Zase spolu

  21. 3. 2010Martin

Zase se blížil den, kdy se zase uvidíme. Dva týdny, co jsem od tebe odjel, utekly jako voda a už jsem se nemohl dočkat, až tě zase spatřím. Vztahy na dálku jsou fakticky na hovno, jako bychom už nemohli bydlet spolu. To čekání má na druhou stranu tu výhodu, byť jen tu jednu jedinou, že se na sebe budeme alespoň více těšit, a taky sex bude víc vášnivější. A na ten se těším nejvíc. Jak mě umíš rozpálit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Mix, Teen, Anál

Musím mít vždycky dva

  16. 2. 2006Neznámý autor

Koupu se v jezeře s Romanem, chvíli si spolu hrajeme jako dva delfíni a pak se začneme vášnivě líbat. Suneme se na břeh zaklesnuti v objetí, když uslyším, zda Roman nechce pomoci, a on jenom kývá.
Vylézáme z vody, všímám si Tomáše a vidím, jak už je vzrušený. Zlehka se vyvinu a jdu k němu, rovnou mu sahám do rozkroku a on dráždí, tiskne a mne moje prsa. Přiklekám a začnu ho Tomovi kouřit. Romanovi nastavím...  celá povídka...
Kategorie: petting, Grupáč, Šukačky, Teen, Orál, Anál