Erotické povídky

Autor povídky:

Anonym

Vloženo: 28. 6. 2014

Kategorie:

Další povídky od Anonym:

Píchačka v autobusu

Jdu lovit. Už mám rozmyšleno kdy, v kolik a kam. Druhou prázdninovou sobotu, autobusem do Prahy, v osm večer nasedám do busu - kde díky bohu nejsou kupéčka - a vybírám si své oběti. Do oka mi hned padne jedna krásná slečna, kozičky jako dvě jablíčka po vyzývavým tílkem, broskvičku schovávala pod minikraťáskama. Obličejík rozzářený a očka jí smyslně mrkala. Jazýčkem si občas olízla rtíky a neustále se usmívala. Ale ne na mě, a to byl ten problém. Její flirtovací skills byli pro kluka asi o dvě sedačky dál, než já. Byl celkem hnusnej, abych pravdu řekl. Aspoň né tak hezkej jako já. A ta malá boulička, co se mu rýsovala v kalhotech? Pff.

Sledoval jsem tam tu krásnou divoženku a představoval si jí. Nejdřív jak je nahá, snaží se zakrýt největší část těla svými malinkatými ručičkami a s oříškově hnědými vlasy si pohrává vítr. Pak jsem si jí představil jak nasává můj mohutný pyj, jak je v poloze Na koníčka, jak jí tvrdě mrdám, jak leží na zemi, postříkaná mým semenem, a brečí.. I mě z toho začalo tvrdnout v kalhotách, ale tyhle mrdky jsem si chtěl nechat pro ní.

Asi po půl hodině sledování jsem se zvedl a došel až k ní.

"Ahoj, mohla bys mi prosím ukázat na mapě památky Prahy? Jedeš tam taky, ne?" přátelsky jsem se usmál a čekal.

"No.. tak.. dobře?" řekla trochu rozklepaným hlasem a hledala v mých rukách mapu.

"Téda, sem já to ale nešika. Zapomněl jsem si jí vzadu." ukázal jsem na své místo, úplně na konci autobusu, kde bylo prázdno - až na nějakou babku.

Přikývla a už jsme si to šinuli na mé místo. Sedl jsem si až k oknu, aby na nás nebylo vidět, a ona si s mírným zaváháním kecla vedle mě. Otevřel jsem batoh a dělal, že hledám mapu, ikdyž bylo jasné, že jsem si jí zapomněl.

"No já mám dneska ale pech.." zavrtěl jsem hlavou

"Ty asi mapu nemáš, co? No nevadí, podívej." usmál jsem se a prstem jí nakreslil na stehno kolečko.

"Tohle je Karlův most. Ukážeš mi prosím nějaké nejbližší památky?" pořád jsem prstem kroužil okolo 'Karlova mostu' a užíval si její nervozitu. Nejdřív chtěla můj prst shodit, ale nakonec si to rozmyslela a nechala mě rejdit po její nožce.

Chytila mě za prst a začala jím přejíždět po stehně a vysvětlovat při tom různé cesty a zajímavosti. Začala častěji polykat a ztvrdly jí bradavky. Pomalu jsem se k ní přiblížil a dal ruku pryč z její nohy. Lehce jsem jí přejel palcem po rtu a podíval se jí do očí.

"Víš že si moc krásná dívka?" usmál jsem se a stále se přibližoval.

"Já.. já.." začala koktat. Přiložil jsem jí opět palec na rty a usmál se.

"Pššt, slova jsem zbytečná." zašeptal jsem a začal jí lehce líbat.

Téda, můžu vám říct, že kdyby neseděla, podlomí se jí kolena. Pátravým jazýčkem mi rejdila v puse a prohýbala se v zádech. Chytil jsem jí kolem boků a přitáhl si jí k sobě. Ani to nezaregistrovala a už mi seděla v klíně.

"Ne, to ne.." dostala najednou.. rozum?.. a odsunula se.

Zesmutnil jsem a udělal psí pohled.

"No dobře, ale nic víc." usmála se a s lehkostí dosedla zpátky. Také jsem se usmál a opřel si jí o opěradlo sedadla před námi. Teď mi seděla na klíně a nebýt oblečení, už bych jí krásně prcal. Chvíli jsme si tak povídali, ale já ji ani neposlouchal. Většinou jsem jen lehce přikývl nebo se pousmál, ale jinak jsem po celý čas sledoval její kozičky. Pak jsem udělal něco, co jsem si poté ani nevěřil. Vjel jsem jí rukama pod tričko a začal jí jemně hladit po bocích a po pupíku. Občas jsem si troufnul a zajel i kousek pod podprsenku, ale víc ne.

Ona zadržovala zaječení, když jsem se jí pod tílko dostal a zaklonila hlavu. Začala jemně vzdychat a kousat se do rtů.

Ale neodstrčila mě, což byl jasný náznak toho, že se jí to líbí a můžu pokračovat.

Jediným pohybem jsem jí rozepnul podprsenku. Otevřela oči a pusu, byla vyděšená. Rychle si strčila ruce pod tílko a snažila se podprsenku zase zapnout. To jsem se k ní natáhnul a jemně jí kousnul do ušního lalůčku. Chytil jsem jí ruce a dal si je přes ramena. Vyhoupnul jsem si jí blíž k sobě, byla teď přesně na mém klínu.

*Nemysli na to, nemysli na to* opakoval jsem si stále dokola, ale když na vás sedí rajcovní, cca šestnáctiletá slečna s dokonalou postavou, nemyslí se na to těžko, a proto se začal můj Kamarád projevovat. Objevovala se boule, čehož se má společnice lekla a odsunula se.

"Nechceš jít pozdravit mého kamaráda?" usmál jsem se a podíval se na bouli. Zavrtěla hlavou a sklopila pohled.

Pokrčil jsem rameny a podprsenku jí úplně sundal. Položil jsem jí na sedadlo vedle sebe a vyhrnul jí tílko, čemuž se ani moc nebránila. Na svět vykoukla její ňadra a já si začal v duchu gratulovat. Chytil jsem jí za záda, ona se prohnula a já ji začal jemně okusovat, lízat a sát bradavky. Začala vzdychat už o něco hlasitěji a já se přestával bát odmítnutí. Jemně jsem jí kousnul, prohnula se ještě víc. Pak jsem jí tílko celé sundal a sledoval, jak se její kozičky houpají, když autobus přejede přes nějaký hrbol. Chytil jsem je do rukou a začal si s nimi hrát a mačkat je. Začala červenat v obličeji, ale to jsem si chtěl nechat až na potom.

Zvedl jsem jí, aby si klekla, a začal jí svlékat minikraťásky. Ty si nechala v pohodě stáhnout až ke kolenům, ale kalhotky mi nedovolila. Přesto jsem viděl, že teče jako protrhnutá vodní nádrž. Opět jsem si jí na sebe posadil a zajel jí pod kalhotky. Začal jsem jí mačkat skvěle vysportovanou prdelku a občas jí přejel i přes řitní otvor. To se vždycky zavrtěla a spokojeně zavrněla.

Avšak tohle jednorázový už mě přestalo bavit, takže jsem si jí otočil a položil jí na sedačku vedle. Ležela teď na zádech, nožky mírně od sebe. Chytil jsem jí za kalhotky a rychlým pohybem je strhnul. Zajekla, ale já jí rychle chytil za ústa a umlčel jí.

"Jsem.. jsem.. jsem Jana.." zakoktala mezi nádechy a propnula se v zádech. Toho jsem využil a zatímco si hladila kozičky, shrnul jsem si kalhoty a trenky. Péro mi trčelo, jen co je pravda. Chytil jsem Janu za stehna a surově si jí přitáhl, aby ležela přímo pode mnou. Zvedl jsem jí nohy a stehýnka si přehodil přes ramena, abyych měl hlubší průnik. Roztáhl jsem jí píču a jazykem se zavrtal dost hluboko na to, aby měla ohromnou rozkoš. Začal jsem jí lízat a zpracovávat jazykem. Po chvíli dostala první orgasmus. Začala se zmítat, pulzoval jí snad každičký sval v těle a svíjela se. Její nevědomost o světu jsem využil a chytil jí za boky. Nadzvedl jsem si jí a ládoval do ní svoje tlusté přirození.

Když jsem byl asi čtvrtinou v ní, probrala se a hned se podívala, co se to děje. Když viděla můj pyj hluboko ve své kundě, ihned tam strčila ruku a chtěla mě odstrčit. Ale já byl rychlejší, chytil jí pevněji za boky a jedním přírazem jí k sobě přimáčkl. Dal jsem jí ruku na ústa a její jekot tak zanikl.

"Co.. co to děláš.." zakňourala a začala se hýbat. Já jsem její nabídku přijal a začal jí pomalu mrdat. Občas si zajela rukou na klitoris, ale jinak si většinu času hladila a mačkala kozičky. Když na mě šel orgasmus, vytáhl jsem ho z ní a chytil jí za vlasy. Surově jsem jí přitáhl k sobě a donutil jí, aby si klekla. Poslušně mé přání vyplnila a já jí řekl: "Zavři oči, beruško, mám pro tebe překvapení." usmál jsem se a ona je poslušně zavřela. Začal jsem jí líbat a ona otevřela pusinku a polibek mi oplácela, což bylo to hlavní, co jsem chtěl. Přestal jsem jí líbat a do pootevřené pusinky jí začal strkat péro. Zakuckala se a otevřela oči, ale rázem jí přiletěla facka.

"Řekl jsem ti, abys měla oči zavřené, ne?" drsně jsem jí zašeptal do ucha a bolestivě jí kousl do lalůčku.

Do očí se jí vehnaly slzy, ale očka zavřela a pusinku otevřela dokořán. "Tak je to dobře." pohladil jsem jí po zadečku a poplácal jí po něm. Pak jsem ho začal mačkat a hladit, avšak péro jsem jí stále strkal do úst. Když byl asi v půlce, začala se pomalu vracet. Což se mi ale nelíbilo, takže jsem jí chytil za týl a pořádně přimáčkl. Mého macka teď měla až po kořen v pusince. Vystrašeně otevřela oči, ale teď už jsem jí nemlátil. Pohladil jsem jí po tvářičce a začal jí pěkně šoustat pusinku.

Takhle to bylo asi tři minutky, než jsem cítil, že na mě jde opět orgasmus a já jí chtě-nechtě otočil. Donutil jsem jí aby se přesunula do polohy pejsek a já jí nejdříve zastrčil do pičulinky, kde jsem si penis krásně smočil. Pak jsem ho vytáhl a rychle jí ho strčil do prdelky. Povolila svěrače a já jí tam po chvilce krásně vjel. Strčil jsem jí ho tam nadoraz a - začal stříkat.

Její prdelku naplnilo horké semeno a po chvilce dostala orgasmus i ona. Usmál jsem se, když upadla do bezvědomí. Po chvíli jsem zjistil, že se blížíme k Praze.

Vzal jsem její kalhotky a strčil si je do batohu, napsal na papírek své číslo a položil jí ho mezi dvě krásně tvarovaná ňadra. Ještě jsem jedno lehce ocumlal a po chvíli vystupoval z autobusu. Nedbal jsem na to, že Jana chtěla také vystoupit v Praze na hlavním náměstí, třeba jí po chvíli najde řidič a taky se vyřádí..

A skutečně, další den mi Jana volala že mě chce vidět. Když jsme byli venku, Jana mě seřvala, že jsem jí opíchal a pak jí tam nechal ležet, byla fakt naštvaná, takže jsem jí chytil za ústa a odtáhl jí do nejbližšího keře, kde jsem jí surově znásilnil. I přesto, že jsme si to oba perfektně užili, náš první zážitek v autobuse byl nejsilnější. A věřte nebo ne, pořád spolu jsme - ikdyž jen kvůli prcání - a oba exhibicionismus milujeme.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Návštěva vinného sklípku

  28. 11. 2010Pasaj

Tenhle příběh se neočekávaně a neplánovaně odvinul během společné návštěvy vinného našimi přáteli. V sobotu jsme byli domluveni že se s nimi zajedeme podívat do Pavlova na zříceninu hradu Děvičky. Chtěli jsme jet původně na motorce, ale jelikož jsme měli cestou navštívit vinný sklep využili jsme nabídky přátel a svezli se s nimi autem. Měli naplánováno že Milena pojede tam a Zdeněk nazpět to aby si...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Zralé ženy, Extrémy, Šukačky, Mix

Uvolnění na expedici

  5. 6. 2009Neznámý autor

Na tuhle expedici do Amazonie jsme se pečlivě připravovali několik měsíců. Schválně jsem pro těžké podmínky vybral kolegy, kteří něco vydrží. Kolegyň se mi do finální nominace vešlo jen pár. Většinou ostřílené výzkumačky. Nováčky se mi moc brát nechtělo vůbec. Ale pár výjimek jsem nakonec přece jen udělal. Koneckonců někde zkušenosti nabrat mladí musejí.
Mezi jinými s námi jela doktorka Milerová. Teď...  celá povídka...
Kategorie: mix, Mix, Šukačky, Orál

Setkání po dvaceti letech

  29. 12. 2017dominora

Za dva dny se má konat setkání základky po dvaceti letech a Pavel zase domů nepřijede. Mám podezření, že má snad na Moravě, kde má jeho firma zakázku nějakou ženskou. On, který musel mít sex i několikrát denně už 4 týdny nebyl doma i když po telefonu tvrdil jak mu moje nadržená kunda už chybí a že už ho bolí obě ruce od honění. Ale má smůlu, já na sraz rozhodně jdu. Sraz začínal v 17 hodin, ale já...  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Grupáč, Mix

Znásilněná Nikolka

  15. 5. 2011jamesz

Nikola se probudila z bezvědomí s obrovskou bolestí hlavy. Zjistila, že je připoutaná pouty o plynovodní potrubí, na kterém visí. Rozhlédla se kolem sebe. Byla to tmavá a ponurá místnost připomínající sklep. No sobě měla pouze spodní prádlo. V rohu místnosti byla stolička, na které byl zbytek jejich věcí poskládaný úhledně do komínku jako na vojně. Snažila si vzpomenout co se vlastně stalo. Jediné...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Znásilnění, Extrémy, Spanking, Anál