Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 29. 4. 2013

Nudapláž

S Denisou jsem se znal už několik let a bavili jsme se vždy o všem, o našich milostných dobrodružstvích, co kdo máme v sexu rádi a podobných věcech. Proto jsem věděl, že je na holky a tak si můžu nechat zajít chutě.

Ten den jsme na ICQ zase probírali všechno možné i nemožné a během hovoru se zmínila, že odpoledne chce vyrazit na nudapláž kousek od mého domu. Okamžitě jsem zbystřil, protože nahou jsem jí ještě neviděl a docela mne to lákalo … postavu měla totiž moc pěknou. „Tak to bych se tam mohl zastavit, až se budu vracet z okruhu na kole“ napsal jsem jí. „No tak jo, to by bylo fajn, aspoň tam nebudu sama“ přišla brzo odpověď. Slovo dalo slovo a odpoledne když jsem se vracel z kola jsem odbočil k rybníku kousek od cesty. Projel jsem pole a menší křoví na jeho kraji a už jsem byl u rybníka. Po chvilce jsem jí uviděl jak na mne m&am p;aa cute;vá a jde směrem ke mně. Pohled to byl úžasný, vysportovaný tělo, pěkný pevný dvojky a tam dole ani chloupek. „Ahoj, říkala jsem si jestli přijedeš“ pozdravila a mne, já jen odpověděl že když něco slíbím, tak to přece splním a šli jsme k místu kde předtím ležela. Tam jsem odstavil kolo pod stromek, rozložil ručník a svléknul jsem se.

„Koukám, že jsi opálený podle toho oblečení na kolo“ usmála se Denisa. „No to víš, na rybník není moc času a na tom kole strávím za týden několik hodin“ okomentoval jsem to, zatímco už jsem seděl na ručníku a pozoroval jak se maže opalovacím krémem. Když si začala mazat prsa, tak jsem si radši musel lehnout na břicho, aby nebylo vidět jak moc se mi ten pohled líbí, což ale nezůstalo bez povšimnutí. „Copak, copak“ ozvala se „já myslela, že si půjdeme hned zaplavat a ty se tu rozvaluješ“ dodala. „No jestli dovolíš, tak bych chvíli počkal, teď zrovna nepovažuju za úplně vhodný vstávat& ldqu o; usmál jsem se. „Něco tě snad rozrušilo?“ zeptala se s šibalským úsměvem. „No … ty“ odpověděl jsem pomalu. „Hmmm, to jsou mi věci, co s tím uděláme?“ řekla jen a mazala se čím dál tím níž. „Chvíli bych počkal a ono to přejde … i když mi to zrovna neulehčuješ“ řekl jsem s úsměvem. „A nechceš mi namazat záda?“ řekla zatímco se krémem mazala v rozkroku. „no když chceš, tak proč ne“ prohodil jsem a ona si lehla na deku vedle mne. Nezbývalo mi než se zvednout, což jsem po chvilce otálení udělal, sedl si vedle ní, vzal do ruky lahvičku s opalovacím krémem a začal jí mazat ramena. Postupně jsem postupoval níž, až jsem se chystal přestat, když jen řekla "ale hezky až dolů“ a tak jsem jí začal mazat i zadeček. Jak jsem jí tak jezdil rukou s krémem po půlkách tak dala nohy lehce od sebe a já rukou jen trochu zajel mezi ně. „pokračuj“ ozvalo se a já si dodal odvahu a začal jsem ji tam zajíždět hlouběji, až jsem jí přejel přes její hladce vyholenou kundičku a uslyšel jsem jak lehce vzdychla. To mi dodalo ještě víc odvahy a začal jsem jí projíždět rukou i mezi půlky a hníst tu její výstavní prdelku.

„Co kdybychom šli někam jinam“, ozvala se po chvíli „Někam kde je víc soukromí“ dodala. „no jestli chceš, tak bydlím kousek odtud“ odpověděl jsem. „Tak jo“ řekla, zvedla se a začala se oblékat. Já následoval její příklad, ale musím říct, že elastické cyklistické kraťasy spíš jen zvýraznily to, že mi pořádně stojí. Toho si samozřejmě nemohla nevšimnout a jen se usmála s otázkou jestli takhle můžu jít. „To víš, že můžu“ odpověděl jsem, vzal jsem tašku do které se sbalila, hodil jí na řídítka kola a vyrazili jsme. Ce stou jsme si povídali a hlavou se mi honila spousta myšlenek o tom co se bude dít dál.

Když jsme dorazili do mého bytu tak se hned sháněla po sprše, kterou jsem jí ukázal a ona jen dodala „tak se půjdeme vysprchovat“ a začala se svlékat. Rychle jsem jí následoval a vlezli jsme pod tekoucí vodu. Zatímco jsme se vzájemně mydlili tak začala o tom, že by ráda zkusila něco speciálního. To mne samozřejmě zajímalo a tak jsem se jí zeptal co by to mělo být.

„Víš já miluju anál…“ … to jsem jen zbystřil. Ošukat jí prdelku mne hodně lákalo.

„…ale nevím, jestli si rozumíme“ spustila zas ona. „Mám ráda anál i z druhé strany“ … to mne trochu znejistělo a zeptal jsem se jak to myslí. „Chtěla bych ošukat i já Tebe“ řekla mi na to. Dost mne to překvapilo a došlo mi, že o podobných věcech jsme se kdysi už bavili a já se vyjádřil v tom smyslu, že to je možná zajímavé, ale že jsem to nikdy nezkusil tak to nemůžu posoudit … a k mému překvapení jsem při té představě cítil jemné mravenčení v rozkroku.

„No já nevím“ řekl jsem na to. Ale její argument, že když na to přistoupím tak budu moct ošukat prdelku i já jí mne značně nalomil. Nakonec jsem souhlasil. Je totiž pravda, že podobná představa už mne párkrát napadla a nemůžu říct, že by se mi hnusila … ba naopak … lákalo mne to.

Doufala jsem, že budeš pro“ řekla mi na to „Ale je třeba se na to připravit. Měl by sis udělat klystýr, bude to tak lepší“ to mne trochu znejistělo, protože jsem s tím neměl žádné zkušenosti, ale moje pochybnosti brzo rozehnala. „Neboj není to nic složitého, stačí na to sprcha“ odmontovala sprchu a nechala jen hadici. „Tím koncem se slabým proudem napustíš, necháš to chvíli v sobě a pak se vyprázdníš. Chce to několikrát opakovat až z Tebe půjde jen čistá voda. Nechám tě tu samotného, já už jsem si klystýr udělala doma“ a odešla. Chvíli jsem koukal na hadici a zatímco mi docházelo, že jsem se stal „obětí“ promyšleného plánu, jsem sbíral odvahu, ale nakonec jsem pustil slabý proud vlažné vody a začal se napouštět. K mému překvapení to bylo docela příjemné…

Když jsem vyšel z koupelny připravený na „věci příští“, tak jsem Denisu uviděl jak sedí nahá na gauči a má u sebe tašku s kterou přišla. Když mne uviděla tak se usmála a pokynula ať jdu k ní na gauč. Začali jsme se líbal a do toho špitla „Jsi připravený?“ … „Ano“ odpověděl jsem a cítil jsem jak mi ocas začíná zase tvrdnout. Začala mne hladit po celém těle a zvláštní pozornost věnovala mému zadku. přejížděla mi prsty mezi půlkami a já cítil že mne to vzrušuje. Sáhla do tašky a vytáhla velkou tubu lubrikačního gelu, který hned otevřela a řekla mi ať si kleknu na všechny 4 a zavřu oči. Jako u vytržení jsem to udělal. Ucítil jsem jak mi roztahuje půlky a něco chladného dopadlo mezi ně. Byl to gel a cítil jsem jak mi s ním maže dírku a pomalu jedním prstem zkouší jestli povolí. šlo to vcelku snadno a měl jsem její prst v zadku. Bylo to pro mne překvapivě rajcovní, ale nedala mi šanci se oddávat těmhle pocitům a přidala druhý prst …to už bylo o něco horší ale i ten byl za chvilku uvnitř. Pomalu tam s nima jezdila a prozkoumávala vnitřek mého análu. Ten pocit byl úžasný, nikdy bych nevěřil že by mne tohle mohlo tolik vzrušovat. To jsem neodolal a musel jsem se na ní podívat, bylo vidět, že se jí to taky líbí ale když zaregistrovala že se dívám, tak mne okřikla "říkala jsem přece abys zavřel oči, ale protože neposloucháš, tak ti je zavážu“ … neprotestoval jsem a nechal si oči zavázat. Mohl jsem se tak soustředit jen na svoje pocity … byly úžasné. Jezdila mi dvěma prsty v zadku a já spokojeně vzdychal jako nějaká děvka.

Najednou prsty vytáhla a já slyšel jak něco vyndavá z tašky. Po chvilce jsem ucítil něco studeného jak se tlačí do mého análu, asi nějaký vibrátor nebo kolík, říkal jsem si a snažil jsem se uvolnit. Cítil jsem jak mne to roztahuje do značné šířky a proniká hlouběji do mého zadku. šlo to pomalu a chvílemi to i bolelo ale tlak neustával a nakonec jsem ucítil jak do mne ta věc zapadla a já pochopil, že to byl anální kolík, který je momentálně celý ve mně. Hned poté jsem ucítil jak mne Denisa vzala za koule a začala mi je zřejmě podvazovat … hrozně se mi to líbilo a bylo to hodně vidět … oca s mi stál tvrdý jako skála. „Koukám, že se ti to líbí“ uslyšel jsem její hlas. „Ano a moc“ odpověděl jsem a ucítil jak si mi hraje s mým tvrdým ocasem. „To by se mělo využít. Postav se“ řekla a rozvázala mi oči. Uviděl jsem jí jak se na mne dívá, ruce od gelu si utírá do ručníku a pak se sehnula do tašky. Vytáhla odtud anální kolík a podala mi ho se slovy „teď ty“ a klekla na všechny čtyři … pochopil jsem že karta se obrací, vzal jsem gel a pomalu jí začal mazat její anální dírku. opatrně jsem zajel dovnitř jedním prstem. Prohnula se a zavzdychala. Zkusil jsem druhý, i ten tam šel poměrně snadno. Chvilku jsem zkoumal její druhou dírku zevnitř a nako n ec jsem vzal kolík, který mi předtím dala, namazal ho gelem a pomalu jí ho začal zasunovat do zadečku. Díval jsem se jak jí tam mizí a slyšel jak vzdychá. Nakonec tam zajel celý a její dírka se kolem něj uzavřela. „Na co čekáš, strč mi ho už do kundičky“ vytrhnul mne ze snění její hlas. To nemusela říkat dvakrát. Přitočil jsem se k ní a přiložil svůj trčící ocas k její dírce. Zajel tam jako nic, bylo vidět že jí naše předešlé hrátky vzrušují jako mne, tekla přímo neskutečně. Začal jsem přirážet a přitom jsem cítil jak se kolík v mém zadku mele. Hrozně mne to vzrušovalo a bylo mi jasné, že to moc dlouho nevydržím. Naštěstí jsem na tom takhle ne byl sám. Viděl jsem jak se zmítá a že už to na ní taky přichází. Najednou jsem ale ucítil, že kolík v mém zadku začal vibrovat a já si všimnul, že Denisa má v ruce nějaký ovladač, kterým zřejmě vibrace spustila. To už opravdu nešlo vydržet a začal jsem do ní stříkat. Kundičku jsem jí pořádně plnil horkým semenem a najednou se začala celá třást a orgasmus přišel i na ní. Tak silný orgasmus jsem snad ještě nezažil. Zhroutili jsme se na zem a hlasitě oddychovali. „To bylo neskutečné“ řekl jsem a ona jen kývla ….

Já cítil jak kolík v mém zadku pořád vibruje a musím říct, že mi to bylo hodně příjemné. Po chvilce jsme nabrali zas sílu a Denisa vypla vibrace. „Jak se Ti líbilo překvapení?“ řekla. „Bylo to neskutečné, takový orgasmus jsem snad ještě nezažil“ odpověděl jsem. „Ještě jsme neskončili“ řekla mi na to s úsměvem který naznačoval mnohé.

Zase mi poručila ať si kleknu na všechny čtyři a znovu mi oči zavázala šátkem. Když jsem si kleknul, tak jsem ucítil jak pochybuje kolíkem v mém zadku a pomalu ho vytahuje. Když byl venku tak mi zas mezi půlky kápla gel a začla mi anál projíždět prsty … tentokrát bych řekl že tam měla tři a roztahovala mi ho až jsem zasyčel bolestí. „neboj, je to pro tvoje dobro“ řekla a já jsem čekal co bude dál. Prsty jí rejdili v mém zadku a já cítil jak se roztahuje. Najednou přestala a já zas uslyšel že něco vyndavá z tašky a asi to maže gelem. začal jsem mít trochu obavy co bude následovat ale zároveň mne to vzrušovalo. Ucíti l jsem jak mi roztahuje půlky a leje mi tam další gel. Za chvíli jsem jen ucítil studenou špičku kolíku jak se dotkl na skoro nejcitlivějším místě na těle. Následný zesilující tlak dával vědět o jeho skutečných rozměrech a trvalo delší dobu, než se do mne celý dostal. Roztaženost zadku nešla ignorovat a vzrušení se projevilo na mé, ještě silnější, erekci. Následné pohyby přes nejsilnější místo kolíku sem a tam mne málem připravily o rozum, jak byly intenzivní. Se zavřenýma očima jsem si vychutnával pohyby uvnitř mého těla a doteky Denisiných prstů na koulích.

Ale to ještě nebylo všechno. najednou jsem uslyšel jakési syčení a ucítil jsem, že kolík v mém zadku se zvětšuje … on je nafukovací, blesklo mi hlavou. Naštěstí ho přifoukla jen trochu, ale i tak jsem měl pocit, že můj zadek je plný k prasknutí. Po chvíli kdy mne nechala užívat si pocit úplně plnýho análu mi rozvázala oči a klekla přede mne.

„Ošukej mi zadek … a rychle“ řekla. To zase nemusela říkat dvakrát, vytáhl jsem kolík, který tam stále měla, nalil trochu gelu a zarazil jí tam svůj stojící ocas. Trochu vzdychla a začala přirážet proti, takže jí tam mizel až po kořen. Pocit plnýho análu a ocasu zabořeného až po koule do její prdelky byl nepopsatelný, přirážel jsem, projížděl jí prdelku a cítil jsem jak mi přes nohy plácá balonek na nafukování kolíku, který jsem měl v zadku já. Zase mi bylo jasný, že tohle nemůže trvat dlouho. Denisa si zatím honila rukou kundičku a skoro nevnímala okolí. Bylo vidět že se jí to hodně líbí. Nevím jak dlouho to trvalo, ale víc než pár minut to nebylo a začala křičet a trhat sebou. bylo jasný že se právě udělala. To už jsem nevydržel ani já a vystříkal se jí do zadečku s hlasitým sténáním.

Leželi jsme vedle sebe, unavení ale spokojení. Když se Denisa trochu probrala z extáze tak na mne chtivě koukla a řekla „Ještě nám zbývá zlatý hřeb večera“. Tázavě jsem se na ní podíval, ale to už zase sahala do tašky a vyndala něco u čeho jsem nejdřív netušil co to je, ale když to rozbalila tak jsem pochopil … Kalhotky, asi latexové, a rovnou s třema kolíkama, dva dovnitř pro obě její dírky a třetí ven … evidentně pro mne …a musím říct, že při pohledu na jeho velikost mne trochu zamrazilo … měl určitě přes 20 cm a průměr taky nebyl nejmenší, řekl bych pomalu jako lešenářská trubka.

„Nekoukej tak vyjeveně a pomoz mi se obléci“ řekla a já jí jako ve snách pomáhal obléci si ty kalhotky, pomalu si zasunula špičky obou kolíků do svých dírek a natáhla je na sebe, takže do ní oba vklouzly jakoby nic. Ten pohled byl víc než rajcovní - drobná jen trochu přes 150 cm měřící žena, která na sobě neměla nic než černé latexové kalhotky a z rozkroku jí trčel obří černý penis …

„No co koukáš“ řekla „olízej mi ho“ poručila …a já se na ní jen chvilku podíval, zakleknul a vzal ho do úst … byl opravdu obrovský, do pusy jsem ho dostal jen kousek. „Líbí se Ti to“ slyším její hlas ale s černým penisem až skoro v krku můžu jen něco neurčitého zamumlat. Nemůžu ale říct, že by se mi to nelíbilo, ocas mi zase stál v pozoru a já se bál i těšil až ho do mne strčí.

„Klekni zas na všechny čtyři“ poručila a já to splnil. „Není moc velký? Nevím jestli se do mne vejde?“ zeptal jsem se. Její odpověď mne trochu zarazila „Neboj, není o nic větší než ten kolík který máš ještě v zadku.“ Začala ze mne ten kolík vytahovat a když mi ho ukázala tak měla pravdu. Ten kolík sice nebyl tak dlouhý, ale v průměru měl určitě nejmíň 5 cm, a to byl vyfouklý. „Neboj, budu opatrná“ řekla a v tom cítím, jak mi roztahuje půlky, na anál lije lubrikační gel a pomalu mi do něj začíná zasouvat svůj připínací penis. Je opravdu obrovský a jde to ztuha. Přidá je ště trochu gelu, pomalu si zvykám a prdel se roztahuje. Cítím jak se uvolňuju a mám jí/ho v sobě. Postupně ho do mne tlačí hlouběji a hlouběji, přijde mi že hlouběji už to nejde, že mne musí roztrhnout, ale když se otočím, vidím jak v mém zadku postupně ten obrovský penis mizí skoro celý. Mám jí v sobě prakticky celou. Přerývaně dýchám a Denisa mne začíná šukat. Pomalu a důrazně. Zadek mi hoří ale neskutečně mne to vzrušuje. Ocas mám zas pořádně tvrdý.

Když si toho všimne Denisa, tak ho ze mne vytáhne a poručí ať si lehnu na záda na stolek, zadkem na kraji a zvednu nohy. Beze slova to udělám a sleduju jak ke mně přistupuje a zas mi ten obří penis pomalu zasunuje do análu. Nohy se snažím přitáhnout co nejvíc k tělu abych zadek co nejvíc vystrčil a tentokrát to jde o poznání snáz. Postupně ho do mne zas zasune skoro celý a začne mne šukat. Pro změnu mi ale přitom honí můj stojící ocas a tahá za koule. Chvílemi pozoruju jak do mne zajíždí a chvílemi ležím jen tak se zavřenýma očima a užívám si ten pocit. Je to něco nepopsatelného … jsem šukán ženou do análu jako děvka …obří umělý ocas snad 20 cm hluboko v těle a přitom mi ho ještě honí krásná žena. Po pár minutách jsem stříkal potřetí, ona přitom nepřestávala přirážet a honit mi ho a můj orgasmus byl snad ještě silnější než ty předchozí a moje horké sperma mi dopadlo až do tváře. Vůbec mi to nevadilo, ba naopak. otřel jsem ho prstem a olízl. To Denisu zřejmě vydráždilo natolik že i ona se udělala a divoce se zmítala s penisem zaraženým hluboko v mém análu. Když se uklidnila tak ještě několikrát přirazila a vytáhla ho.

„Už půjdu“ řekla, „ale mohl bys mne ještě doprovodit“ dodala s šibalským úsměvem poté co vyšla ze sprchy. Já stále ležel na stolku a ona sáhla po kolíku a než jsem stihnul zareagovat tak mi ho zase strkala do análu. Když se jí to povedlo tak jen dodala „ale tohle si necháš tam kde to je“. Jen jsem kývnul a pomalu se zvednul. Denisa mezitím znovu sáhla do tašky a hodila po mne něco … když jsem to rozmotal ukázalo se, že jde o latexové slipy s návlekem na penis. „Obleč si to“ řekla a já jsem je na sebe natáhnul. Přes ně jsem si vzal kalhoty a tričko a vyrazili jsme směrem k jejímu domovu. Myslel jsem si, že j í doprovodím jen k tramvaji, ale ona chtěla abych jel s ní. Sedli jsme si do sedaček a tramvaj se rozjela. Musím říct že drncání tramvaje, když máte v análu kolík je opravdu zážitek. Navíc se ukázalo, že ovládání má zase ona a chvílemi zapínala vibrace. Jízda tramvají tak byla opravdu velký zážitek a já měl co dělat abych zamaskoval vzrušení, protože mne dováděla až na kraj orgasmu ale vždycky včas vibrace vypnula. Když jsme se ale blížili k zastávce kde měla vystupovat tak vibrace nevypnula a já se vystříkal do toho latexového návleku. Tvářit se nenápadně mi asi moc nešlo. A ještě že jsem měl ty latexové slipy, jinak by asi bylo vidět že mám vlhko v kalhotách.

„Myslím že pro dnešek už by to mohlo stačit“ řekla a vystoupila. Já ještě chvíli seděl v té tramvaji a snažil se rozdýchat co se stalo, když mi od ní přišla sms „Jestli budeš chtít tak zas přijdu“ … Zadek jsem měl sice rozmrdaný, ještě v něm byl kolík, který pořád vibroval a čekala mne cesta domů s vidinou že dřív než doma ho nevyndám … ale samozřejmě že jsem chtěl…

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Trojka s těhulí

  10. 9. 2011Fred

Noc z pátku na sobotu...Leželi jsme všichni tři na levém boku. Měl jsem v klíně kulatou, pevnou Radčinu prdel, která mne příjemně hřála. V pravé ruce jsem lehce svíral pružnou kozu volně rozlitou na těhotenském bříšku. Těhulka se tiskla na záda Pepovi a jak mi později řekl, v ruce mu držela ptáka. Naskládáni na široké válendě jsme všichni tři usnuli téměř okamžitě. Jsem již v létech a tak, pokud jsem...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Šukačky, Mix, Orál, Grupáč

Týmová práce

  5. 2. 2010Neznámý autor

Emancipace dnes prosakuje i do tak výsostných chlapských vod, jako je třeba fotbal. Kopu divizi za Horní Dolní a vloni se mezi rozhodčími začala objevovat nová tvář právě ženského pohlaví. Je pravda, že na první pohled by v ní ženskou hledal málokdo. Až na dlouhé vlasy a o něco útlejší pas, se od chlapů zase tak moc neodlišovala. Nenalíčená, vysoká, prakticky žádná prsa, tvrdé rysy, vysportovaná. Víc...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Anál, Orál, Mix, Šukačky, Grupáč

Marta

  26. 3. 2010Pavel

Je brzo ráno, a nízké jarní sluníčko se mi nemilosrdně zarývá do očí. Trochu uhýbám hlavou, ale pořád jedním okem sleduji dálnici před sebou. Mířím do Brna, kde bych měla zastupovat naši cestovní kancelář na veletrhu cestovního ruchu. Šéf se mnou poslal ještě jednu mladší kolegyni, Martu, která k nám nastoupila zhruba před půl rokem. Teď seděla vedle mě, na sedadle spolujezdce, a já jsem si uvědomila,...  celá povídka...
Kategorie: mix, Lesbičky, Erotické pomůcky, Prstění, Orál, Mix

Výbuch vášní

  5. 1. 2014Neznámý autor

Dlouho jsme s Robinem byli jenom přátelé. Seznámili jsme se klasicky v práci, když jsem tam po škole nastoupila, a asi dva roky to gradovalo do takového příjemně provokativního kamarádského vztahu. Na jednom vánočním večírku jsme se trošku přiopili a hodně jsme tancovali a málem to skončilo polibkem, ale vzápětí jsme se oba zarazili, že by nám to přišlo vlastně strašně divné. Cítili jsme se skoro jako...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Anál